bluefish 2.2.9 - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
fa: در حال بارگیری...

en: Cannot load file from network
fa: فایل لود نمی شود از شبکه

en: Cannot find file
fa: فایل را نمیتوان پیدا کرد

en: Fragment saved
fa: قطعه ذخیره

en: Cannot open file
fa: باز کردن فایل امکان پذیر نیست

en: Nothing found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Documentation index
fa: مستندات شاخص

en: Document index
fa: فهرست سند

en: Upper level
fa: سطح فوقانی

en: Save current view
fa: ذخیره آنچه می‌بینید

en: Go to selected fragment
fa: رفتن به قطعه انتخاب شده

en: Find
fa: بیاب

en: Info Browser
fa: مرورگر

en: Cannot load reference file %s
fa: مرجع پرونده %s را نمی توان بارگذاری‫
    ‬

en: Documentation entries
fa: اسناد ها

en: References
fa: منابع

en: Web pages
fa: صفحات وب

en: Unknown document type
fa: نوع نوشتار ناشناخته

en: Local DTD file
fa: DTD پرونده محلی

en: Remote DTD file
fa: از راه دور فایل DTD

en: Choose file
fa: انتخاب فایل

en: Entry name
fa: نام فونت ورودی

en: Description
fa: کالا

en: DTD file URI
fa: پرونده DTD URI

en: New info item
fa: اطلاعات ایتم

en: Entries you can delete
fa: نوشته های شما می توانید حذف کنید
