Bluefish 2.2.2 - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Cannot load file from network
gl: Non se pode obter o ficheiro dende a rede

en: Cannot find file
gl: Non se atopa o ficheiro

en: Fragment saved
gl: Anaco gardado

en: Cannot open file
gl: Non se pode abrir o ficheiro

en: Nothing found
gl: Non se atopou nada

en: Documentation index
gl: Índice da documentación

en: Document index
gl: Documento índice

en: Upper level
gl: Nivel superior

en: Save current view
gl: Gardar a vista actual

en: Go to selected fragment
gl: Ir ó anaco seleccionado

en: Find
gl: Atopar

en: Info Browser
gl: Buscador información

en: Cannot load reference file %s
gl: Non se pode cargar o ficheiro de referencia %s

en: Documentation entries
gl: Entradas da documentación

en: References
gl: Referencias

en: Web pages
gl: Páxinas web

en: Unknown document type
gl: Tipo de documento descoñecido

en: Local DTD file
gl: Ficheiro DTD local

en: Remote DTD file
gl: Ficheiro DTD remoto

en: Choose file
gl: Escolle ficheiro

en: Entry name
gl: Nome da entrada

en: Description
gl: Descrición

en: DTD file URI
gl: URI do ficheiro DTD

en: New info item
gl: Novo elemento de información

en: Entries you can delete
gl: Entradas que podes borrar
