Bluefish 2.2.11 - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Cannot load file from network
hu: Nem tölthető be a hálózatról

en: Cannot find file
hu: Nem található a fájl

en: Fragment saved
hu: Töredék elmentve

en: Cannot open file
hu: Nem nyitható meg a fájl

en: Nothing found
hu: Semmit sem találtam

en: Documentation index
hu: Dokumentáció index

en: Document index
hu: Dokumentum index

en: Upper level
hu: Felső szint

en: Save current view
hu: Aktuális nézet mentése

en: Go to selected fragment
hu: Ugrás a kiválasztott töredékhez

en: Find
hu: Keresés

en: Info Browser
hu: Infó böngésző

en: Cannot load reference file %s
hu: Nem tölthető be a fájlreferencia %s

en: Documentation entries
hu: Dokumentációs bejegyzések

en: References
hu: Hivatkozások

en: Web pages
hu: Weboldalak

en: Unknown document type
hu: Ismeretlen dokumentum típus

en: Local DTD file
hu: Helyi DTD fájl

en: Remote DTD file
hu: Távoli DTD fájl

en: Choose file
hu: Válasszon fájlt

en: Entry name
hu: Bejegyzés neve

en: Description
hu: Leírás

en: DTD file URI
hu: DTD fájl URI

en: New info item
hu: Új infó elem

en: Entries you can delete
hu: Törölhető bejegyzések
