Bluefish 2.2.4 - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
ja: 読み込み中...

en: Cannot load file from network
ja: ネットワークからファイルを読み込むことができません

en: Cannot find file
ja: ファイルが見つかりません

en: Fragment saved
ja: 部分を保存しました

en: Cannot open file
ja: ファイルを開けません

en: Nothing found
ja: 何も見つかりません

en: Documentation index
ja: 文書一覧

en: Document index
ja: この文書の見出し

en: Upper level
ja: 上のレベルへ

en: Save current view
ja: 現在の表示内容を保存

en: Go to selected fragment
ja: 選択した部分へ飛ぶ

en: Find
ja: 検索

en: Info Browser
ja: Info ブラウザ

en: Cannot load reference file %s
ja: 参照ファイル %s を読み込めません

en: Documentation entries
ja: 文書一覧

en: References
ja: 参照

en: Web pages
ja: ウェブページ

en: Unknown document type
ja: サポートされていない種類のドキュメントです

en: Local DTD file
ja: ローカルDTDファイル

en: Remote DTD file
ja: リモートDTDファイル

en: Choose file
ja: ファイル選択

en: Entry name
ja: 項目名

en: Description
ja: 説明

en: DTD file URI
ja: DTDファイルのURI

en: New info item
ja: 新規 info 項目

en: Entries you can delete
ja: 削除できる項目
