Bluefish 2.2.10 - en to nb translation catalogue (25 entries)

en: Loading...
nb: Laster...

en: Cannot load file from network
nb: Kan ikke lese filen fra nettverket

en: Cannot find file
nb: Finner ikke filen

en: Fragment saved
nb: Fragment lagret

en: Cannot open file
nb: Kan ikke åpne filen

en: Nothing found
nb: Fant ingenting

en: Documentation index
nb: Dokumentasjonsindeks

en: Document index
nb: Dokumentindeks

en: Upper level
nb: Øvre nivå

en: Save current view
nb: Lagre denne visningen

en: Go to selected fragment
nb: Gå til valgt fragment

en: Find
nb: Søk

en: Cannot load reference file %s
nb: Finner ikke referansefilen %s

en: Documentation entries
nb: Dokumentasjonsinnslag

en: References
nb: Referanser

en: Web pages
nb: Websider

en: Unknown document type
nb: Ukjent dokumenttype

en: Local DTD file
nb: Lokal DTD fil

en: Remote DTD file
nb: Ekstern DTD fil

en: Choose file
nb: Velg fil

en: Entry name
nb: Navn på oppføring

en: Description
nb: Beskrivelse

en: DTD file URI
nb: DTD fil URI

en: New info item
nb: Nytt infoelement

en: Entries you can delete
nb: Oppføringer du kan slette
