Bluefish 2.2.2 - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
nn: Lastar …

en: Cannot load file from network
nn: Klarer ikkje å henta fila over nettverket

en: Cannot find file
nn: Finn ikkje fila

en: Fragment saved
nn: Fragment er lagra

en: Cannot open file
nn: Klarer ikkje å opna fila

en: Nothing found
nn: Fann ingenting

en: Documentation index
nn: Dokumentasjonsindeks

en: Document index
nn: Dokumentindeks

en: Upper level
nn: Øvre nivå

en: Save current view
nn: Lagra denne visinga

en: Go to selected fragment
nn: Gå til det valde fragmentet

en: Find
nn: Søk

en: Info Browser
nn: Info-lesar

en: Cannot load reference file %s
nn: Klarer ikkje å lasta referansefila %s

en: Documentation entries
nn: Dokumentasjonsoppføringar

en: References
nn: Referansar

en: Web pages
nn: Nettsider

en: Unknown document type
nn: Ukjend dokumenttype

en: Local DTD file
nn: Lokal DTD-fil

en: Remote DTD file
nn: Ekstern DTD-fil

en: Choose file
nn: Vel fil

en: Entry name
nn: Oppføringsnamn

en: Description
nn: Skildring

en: DTD file URI
nn: DTD-fil-adresse

en: New info item
nn: Nytt info-element

en: Entries you can delete
nn: Oppføringar som du kan sletta
