Bluefish 2.2.2 - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Cannot load file from network
pl: Nie można odczytać pliku z sieci

en: Cannot find file
pl: Nie można odnaleźć pliku

en: Fragment saved
pl: Fragment zachowany

en: Cannot open file
pl: Nie mogę otworzyć pliku

en: Nothing found
pl: Nic nie znalaziono

en: Documentation index
pl: Indeks dokumentacji

en: Document index
pl: Indeks dokumentu

en: Upper level
pl: Poziom wyżej

en: Save current view
pl: Zapisz bieżacy widok

en: Go to selected fragment
pl: Przejdź do zaznaczonego fragmentu

en: Find
pl: Znajdź

en: Info Browser
pl: Przeglądarka Informacyjna

en: Cannot load reference file %s
pl: Nie mogę wczytać pliku z listą odwołań: %s

en: Documentation entries
pl: Wpisy w dokumentacji

en: References
pl: Odwołania

en: Web pages
pl: Strony WWW

en: Unknown document type
pl: Nieznany rodzaj dokumentu

en: Local DTD file
pl: Lokalny plik DTD

en: Remote DTD file
pl: Zdalny plik DTD

en: Choose file
pl: Wybierz plik

en: Entry name
pl: Nazwa wpisu

en: Description
pl: Opis

en: DTD file URI
pl: URL pliku DTD

en: New info item
pl: Nowe wpis informacji

en: Entries you can delete
pl: Wpisy, które możesz usunąć
