Bluefish 2.2.2 - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Cannot load file from network
uk: Завантаження файла з мережі неможливе

en: Cannot find file
uk: Не вдалося знайти файл

en: Fragment saved
uk: Фрагмент збережено

en: Cannot open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: Nothing found
uk: Нічого не знайдено

en: Documentation index
uk: Покажчик документації

en: Document index
uk: Покажчик документів

en: Upper level
uk: Рівнем вище

en: Save current view
uk: Зберегти поточний перегляд

en: Go to selected fragment
uk: Перейти до позначеного фрагмента

en: Find
uk: Знайти

en: Info Browser
uk: Перегляд відомостей

en: Cannot load reference file %s
uk: Не вдалося завантажити файл даних %s

en: Documentation entries
uk: Записи документації

en: References
uk: Посилання

en: Web pages
uk: Веб-сторінки

en: Unknown document type
uk: Невідомий тип документа

en: Local DTD file
uk: Локальний файл DTD

en: Remote DTD file
uk: Віддалений файл DTD

en: Choose file
uk: Виберіть файл

en: Entry name
uk: Назва запису

en: Description
uk: Опис

en: DTD file URI
uk: Адреса файла DTD

en: New info item
uk: Новий пункт відомостей

en: Entries you can delete
uk: Записи, які ви можете вилучити
