Bluefish 2.2.2 - en to cs translation catalogue (59 entries)

en: Click the right mouse button to add, edit or delete snippets.
cs: Klikněte pravým tlačítkem myš pro přidání, úpravu nebo smazání úryvku

en: Use drag and drop to re-order snippets
cs: Pořadí úryvků změňte přetahováním myší

en: To exchange snippets with others use import or export
cs: Pro výměnu úryku s ostatními použijte import nebo export

en: snippets
cs: Úryvky

en: Snippet export filename
cs: Název souboru pro export úryvku

en: Snippet import filename
cs: Název souboru pro import úryvku

en: Set accelerator key
cs: Nastavení klávesové zkratky

en: Snippets menu
cs: Nabídka úryvků

en: _New Snippet
cs: _Nový úryvek

en: New snippet
cs: Nový úryvek

en: _Edit Snippet
cs: _Upravit úryvek

en: Edit snippet
cs: Upravit úryvek

en: _Delete Snippet
cs: _Smazat úryvek

en: Delete snippet
cs: Smazat úryvek

en: Delete _Branch
cs: Smazat _větev

en: Delete branch
cs: Smazat větev

en: Set Snippet _Accelerator
cs: Nastavit klávesovou zkr_atku

en: Set snippet accelerator
cs: Nastavit klávesovou zkratku úryvku

en: Ex_pand All
cs: _Rozbalit vše

en: Expand all
cs: Rozbalit vše

en: _Collapse All
cs: _Sbalit vše

en: Collapse all
cs: Sbalit vše

en: E_xport
cs: E_xportovat

en: Export snippets
cs: Exportovat úryvky

en: I_mport
cs: I_mportovat

en: Import snippets
cs: Importovat úryvky

en: _Show as menu
cs: Zo_brazovat jako nabídku

en: Show snippets menu
cs: Zobrazovat nabídku úryvků

en: S_nippets Menu
cs: _Nabídka úryvků

en: [cursor position or selection]
cs: [umístění kurzoru nebo výběr]

en: Search for: '
cs: Hledat: '

en: ', replace with: '
cs: ', nahradit: '

en: Entire document
cs: Celý dokument

en: Forward from cursor position
cs: Od polohy kurzoru dále

en: Selection
cs: Výběr

en: All open files
cs: Všechny otevřené soubory

en: Normal
cs: Normální

en: Specify a search and a replace pattern. You may use %0, %1, ...%5 placeholders to ask for values when you activate this item. Give these placeholders an appropriate name on the right. (Please use %% if you need literal % in your string!)
cs: Zadejte předlohu, která se má hledat a čím se má nahradit. Můžete použít zástupce %0, %1, …%5, na jejichž hodnoty budete dotázání při aktivaci této položky. V polích vpravo přidělte zástupcům patřičné názvy. (Pokud potřebujete znak %, použijte %%)

en: _Search for:
cs: Co _hledat:

en: Replace _with:
cs: Čím _nahradit:

en: Sco_pe:
cs: R_ozsah:

en: Match Patter_n:
cs: Před_loha:

en: Case sensitive _matching
cs: Ohlížet se na velikost písmen

en: Only match if case (upper/lower) is identical.
cs: Považovat za odpovídající pouze pokud odpovídá i velikost písmen (malá/velká).

en: _Use escape chars
cs: Po_užít escape sekvence znaků

en: Unescape backslash escaped characters such as \n, \t etc.
cs: Jednoduché zpětné lomítko mění význam znaku, např. \n, \t apod.

en: The <i>before</i> text will be inserted before the cursor position or the current selection, the <i>after</i> text will be inserted after the cursor position or the current selection. You may use %0, %1, ...%9 placeholders to ask for values when you activate this item. Give these placeholders an appropriate name on the right. (Please use %% if you need literal % in your string!)
cs: Text <i>před</i> bude vložen před umístění kurzoru nebo aktuální výběr, text <i>za</i> bude vložen za umístění kurzoru nebo aktuální výběr. Můžete použít zástupné proměnné %0, %1, …%9, na jejichž hodnoty budete dotázání při aktivaci této položky. V polích vpravo přidělte zástupcům patřičné názvy. (Pokud potřebujete znak %, použijte %%)

en: <i>Before</i> text
cs: Text <i>před</i>

en: <i>After</i> text
cs: Text <i>za</i>

en: Number
cs: Číslo

en: Name
cs: Název

en: Is file path
cs: Jde o cestu k souboru

en: Enter the name of the branch:
cs: Zadejte název větve:

en: Name of the new item:
cs: Název nové položky:

en: Description:
cs: Popis:

en: Select what you want to add
cs: Zvolte, co chcete přidat

en: Branch
cs: Větev

en: Insert string
cs: Vkládací řetězec

en: Search and replace pattern
cs: Vyhledávací a nahrazovací vzor
