Bluefish 2.2.2 - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Click the right mouse button to add, edit or delete snippets.
uk: Клацніть правою кнопкою миші, щоб додати, змінити або вилучити фрагменти.

en: Use drag and drop to re-order snippets
uk: Для впорядкування фрагментів скористайтеся перетягуванням зі скиданням

en: To exchange snippets with others use import or export
uk: Щоб здійснити обмін фрагментами з іншими користувачами, скористайтеся імпортуванням та експортуванням

en: snippets
uk: фрагменти

en: Snippet export filename
uk: Назва файла експорту фрагмента

en: Snippet import filename
uk: Назва файла імпорту фрагмента

en: Set accelerator key
uk: Встановити клавішу-акселератор

en: Snippets menu
uk: Меню фрагментів

en: _New Snippet
uk: С_творити фрагмент

en: New snippet
uk: Новий фрагмент

en: _Edit Snippet
uk: _Змінити фрагмент

en: Edit snippet
uk: Змінити фрагмент

en: _Delete Snippet
uk: _Вилучити фрагмент

en: Delete snippet
uk: Вилучити фрагмент

en: Delete _Branch
uk: Вилучити _гілку

en: Delete branch
uk: Вилучити гілку

en: Set Snippet _Accelerator
uk: Встановити _акселератор фрагмента

en: Set snippet accelerator
uk: Встановити акселератор фрагмента

en: Ex_pand All
uk: Р_озгорнути всі

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: _Collapse All
uk: З_горнути всі

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: E_xport
uk: _Експортувати

en: Export snippets
uk: Експортувати фрагменти

en: I_mport
uk: І_мпортувати

en: Import snippets
uk: Імпортувати фрагменти

en: _Show as menu
uk: По_казати як меню

en: Show snippets menu
uk: Показати меню фрагментів

en: S_nippets Menu
uk: Меню _фрагментів

en: [cursor position or selection]
uk: [позиція курсора або позначене]

en: Search for: '
uk: Шукати «

en: ', replace with: '
uk: », замінити «

en: Entire document
uk: У всьому документі

en: Forward from cursor position
uk: Вперед від позиції курсора

en: Selection
uk: Позначене

en: All open files
uk: Всі відкриті файли

en: Normal
uk: Звичайний

en: Specify a search and a replace pattern. You may use %0, %1, ...%5 placeholders to ask for values when you activate this item. Give these placeholders an appropriate name on the right. (Please use %% if you need literal % in your string!)
uk: Вкажіть параметри пошуку та ключ пошуку. Можна використовувати заповнювачі %0, %1, ...%5, які буде замінено значеннями, після активації цього пункту. Вказати назви заповнювачів можна праворуч. (Скористайтеся послідовністю %% якщо у вашому рядку є символ «%»!)

en: _Search for:
uk: _Шукати:

en: Replace _with:
uk: Замінити _на:

en: Sco_pe:
uk: _Область пошуку:

en: Match Patter_n:
uk: Ша_блон відповідності:

en: Case sensitive _matching
uk: З _врахуванням регістру

en: Only match if case (upper/lower) is identical.
uk: Встановлювати відповідність, лише якщо збігається регістр символів (верхній/нижній).

en: _Use escape chars
uk: Вико_ристовувати керівні послідовності

en: Unescape backslash escaped characters such as \n, \t etc.
uk: Зняти екранування з керівних символів, зокрема \n, \t тощо.

en: The <i>before</i> text will be inserted before the cursor position or the current selection, the <i>after</i> text will be inserted after the cursor position or the current selection. You may use %0, %1, ...%9 placeholders to ask for values when you activate this item. Give these placeholders an appropriate name on the right. (Please use %% if you need literal % in your string!)
uk: <i>Перед</i>текст буде вставлено перед позицією курсора або поточним позначеним текстом. <i>Після</i>текст буде вставлено після позиції курсора або поточного позначеного тексту. Можна використовувати заповнювачі %0, %1, ...%9, які буде замінено значеннями, після активації цього пункту. Вказати назви заповнювачів можна праворуч. (Скористайтеся послідовністю %% якщо у вашому рядку є символ «%»!)

en: <i>Before</i> text
uk: i>текст

en: <i>After</i> text
uk: i>текст

en: Number
uk: Номер

en: Name
uk: Назва

en: Is file path
uk: Шлях до файла

en: Enter the name of the branch:
uk: Введіть назву гілки:

en: Name of the new item:
uk: Назва нового запису:

en: Description:
uk: Опис:

en: Select what you want to add
uk: Вкажіть, що ви маєте намір додати

en: Branch
uk: Гілка

en: Insert string
uk: Вставити рядок

en: Search and replace pattern
uk: Шаблон пошуку з заміною
