Bluefish 2.2.2 - en to nl translation catalogue (57 entries)

en: Click the right mouse button to add, edit or delete snippets.
nl: Klik met de rechter muisknop om snippets toe te voegen, te bewerken of te verwĳderen.

en: Use drag and drop to re-order snippets
nl: Versleep snippets om ze te ordenen

en: To exchange snippets with others use import or export
nl: Gebruik importeren of exporteren om snippets uit te wisselen

en: Snippet export filename
nl: Snippet export-bestandsnaam

en: Snippet import filename
nl: Snippet import-bestandsnaam

en: Set accelerator key
nl: Stel acceleratortoets in

en: Snippets menu
nl: Snippetsmenu

en: _New Snippet
nl: _Nieuw snippet

en: New snippet
nl: Nieuwe snippet

en: _Edit Snippet
nl: _Bewerk Snippet

en: Edit snippet
nl: Bewerk snippet

en: _Delete Snippet
nl: _Verwijder snippet

en: Delete snippet
nl: Verwijder snippet

en: Delete _Branch
nl: Verwĳder _Tak

en: Delete branch
nl: Verwĳder Tak

en: Set Snippet _Accelerator
nl: Snippet-_sneltoets instellen

en: Set snippet accelerator
nl: Snippet-sneltoets instellen

en: Ex_pand All
nl: Alles _uitklappen

en: Expand all
nl: Alles uitklappen

en: _Collapse All
nl: Alles _inklappen

en: Collapse all
nl: Alles inklappen

en: E_xport
nl: E_xporteren

en: Export snippets
nl: Snippets exporteren

en: I_mport
nl: I_mporteren

en: Import snippets
nl: Snippets importeren

en: _Show as menu
nl: _Weergeven als menu

en: Show snippets menu
nl: Weergeven als menu

en: [cursor position or selection]
nl: [cursorpositie of selectie]

en: Search for: '
nl: Zoeken naar: '

en: ', replace with: '
nl: ', vervangen door: '

en: Entire document
nl: Gehele document

en: Forward from cursor position
nl: Voorwaarts vanaf cursor positie

en: Selection
nl: Selectie

en: All open files
nl: Alle geopende bestanden

en: Normal
nl: Normaal

en: Specify a search and a replace pattern. You may use %0, %1, ...%5 placeholders to ask for values when you activate this item. Give these placeholders an appropriate name on the right. (Please use %% if you need literal % in your string!)
nl: Specificeer een zoek- en vervangpatroon. U kunt gebruik maken van %0, %1, ...%5 als plaatshouders om naar waarden te vragen als u dit item activeert. Geef deze plaatshouders een toepasselijke naam aan de rechterkant (gebruik %% als u een procentteken in de string wilt).

en: _Search for:
nl: _Zoeken naar:

en: Replace _with:
nl: _Vervangen door:

en: Sco_pe:
nl: Be_reik:

en: Match Patter_n:
nl: Zoek _Patroon:

en: Case sensitive _matching
nl: Hoofdlettergevoelig zoeken

en: Only match if case (upper/lower) is identical.
nl: Alleen als hoofdletters en kleine letters identiek zijn.

en: _Use escape chars
nl: gebruik escape-karakters

en: Unescape backslash escaped characters such as \n, \t etc.
nl: Escape-karakters omzetten in het geval van bijvoorbeeld \n, \t etc.

en: The <i>before</i> text will be inserted before the cursor position or the current selection, the <i>after</i> text will be inserted after the cursor position or the current selection. You may use %0, %1, ...%9 placeholders to ask for values when you activate this item. Give these placeholders an appropriate name on the right. (Please use %% if you need literal % in your string!)
nl: De <i>voorafgaande</i> tekst zal worden ingevoegd vóór de cursorpositie of de huidige selectie, de <i>opvolgende</i> tekst zal worden ingevoegd na de cursorpositie of na de huidige selectie. U kunt gebruik maken van %0, %1, ...%9 als plaatshouders om te vragen naar waarden als u dit item activeert. Geef deze plaatshouders een toepasselijke naam aan de rechterkant (gebruik %% als u een procentteken wilt gebruiken).

en: <i>Before</i> text
nl: <i>Voorafgaande</i> tekst

en: <i>After</i> text
nl: <i>Opvolgende</i> tekst

en: Number
nl: Nummer

en: Name
nl: Naam

en: Is file path
nl: Is bestandslocatie

en: Enter the name of the branch:
nl: Voer de naam van de tak in:

en: Name of the new item:
nl: Naam van het nieuwe item:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Select what you want to add
nl: Selecteer wat u wilt toevoegen

en: Branch
nl: Tak

en: Insert string
nl: String invoegen

en: Search and replace pattern
nl: Zoek- en vervangpatroon
