Bluefish 2.2.2 - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Click the right mouse button to add, edit or delete snippets.
pl: Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby dodać, zmienić lub usunąć skrawki.

en: Use drag and drop to re-order snippets
pl: Użyj metody przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność skrawków

en: To exchange snippets with others use import or export
pl: Aby wymienić skrawki z innymi, użyj importu lub eksportu

en: snippets
pl: skrawki

en: Snippet export filename
pl: Nazwa eksportowanego skrawka

en: Snippet import filename
pl: Nazwa importowanego skrawka

en: Set accelerator key
pl: Ustaw skrót klawiszowy

en: Snippets menu
pl: Menu skrawków

en: _New Snippet
pl: _Nowy skrawek

en: New snippet
pl: Nowy skrawek

en: _Edit Snippet
pl: _Edytuj skrawek

en: Edit snippet
pl: Edytuj skrawek

en: _Delete Snippet
pl: _Usuń skrawek

en: Delete snippet
pl: Usuń skrawek

en: Delete _Branch
pl: Usuń _gałąź

en: Delete branch
pl: Usuń gałąź

en: Set Snippet _Accelerator
pl: Ustaw _skrót do skrawka

en: Set snippet accelerator
pl: Ustaw skrót do skrawka

en: Ex_pand All
pl: _Rozwiń wszystkie

en: Expand all
pl: Rozwiń wszystkie

en: _Collapse All
pl: _Zwiń wszystkie

en: Collapse all
pl: Zwiń wszystkie

en: E_xport
pl: E_ksportuj

en: Export snippets
pl: Eksportuj skrawki

en: I_mport
pl: I_mportuj

en: Import snippets
pl: Importuj skrawki

en: _Show as menu
pl: Pokaż _jako menu

en: Show snippets menu
pl: Pokaż menu skrawków

en: S_nippets Menu
pl: Me_nu skrawków

en: [cursor position or selection]
pl: [pozycja kursora lub zaznaczenie]

en: Search for: '
pl: Szukaj: '

en: ', replace with: '
pl: ', zastąp na: '

en: Entire document
pl: Cały dokument

en: Forward from cursor position
pl: W przód od pozycji kursora

en: Selection
pl: Zaznaczenie

en: All open files
pl: Wszystkie otwarte pliki

en: Normal
pl: Normalny

en: Specify a search and a replace pattern. You may use %0, %1, ...%5 placeholders to ask for values when you activate this item. Give these placeholders an appropriate name on the right. (Please use %% if you need literal % in your string!)
pl: Określ wzorzec wyszukiwania i zastępowania. Możesz użyć wartości zastępczych %0, %1, ...%5, aby odwołać się do tych wartości, kiedy zostaną aktywowane. Nadaj tym wartości odpowiednią nazwę po prawej stronie. (Użyj %%, jeśli potrzebujesz dosłownego znaku % w swoim wzorcu!)

en: _Search for:
pl: _Szukaj:

en: Replace _with:
pl: _Zastąp:

en: Sco_pe:
pl: Za_kres:

en: Match Patter_n:
pl: W_zorzec dopasowania:

en: Case sensitive _matching
pl: R_ozróżnianie WIELKICH i małych liter

en: Only match if case (upper/lower) is identical.
pl: Dopasuj tylko wtedy, gdy wielkość liter jest identyczna.

en: _Use escape chars
pl: Użyj specjalnych znaków mody_fikacji

en: Unescape backslash escaped characters such as \n, \t etc.
pl: Uwzględnij znaki poprzedzone odwróconym ukośnikiem, np. \n, \t itp.

en: The <i>before</i> text will be inserted before the cursor position or the current selection, the <i>after</i> text will be inserted after the cursor position or the current selection. You may use %0, %1, ...%9 placeholders to ask for values when you activate this item. Give these placeholders an appropriate name on the right. (Please use %% if you need literal % in your string!)
pl: <i>Przed tekstem</i> zostanie wstawiony przed pozycją kursora lub bieżącym zaznaczeniem, <i>Za tekstem</i> zostanie wstawiony za pozycją kursora lub bieżącym zaznaczeniem. Możesz użyć wartości zastępczych %0, %1, ...%9, aby odwołać się do tych wartości, kiedy zostaną aktywowane. Nadaj tym wartości odpowiednią nazwę po prawej stronie. (Użyj %%, jeśli potrzebujesz dosłownego znaku % w swoim wzorcu!)

en: <i>Before</i> text
pl: <i>Przed</i> tekstem

en: <i>After</i> text
pl: <i>Za</i> tekstem

en: Number
pl: Numer

en: Name
pl: Nazwa

en: Is file path
pl: Ścieżka do pliku

en: Enter the name of the branch:
pl: Podaj nazwę nowej gałęzi:

en: Name of the new item:
pl: Nazwa nowego elementu:

en: Description:
pl: Opis:

en: Select what you want to add
pl: Wybierz, co zamierzasz dodać

en: Branch
pl: Gałąź

en: Insert string
pl: Wstaw ciąg

en: Search and replace pattern
pl: Wzorzec wyszukiwania i zamiany
