bluefish 2.2.9 - en to fa translation catalogue (57 entries)

en: Click the right mouse button to add, edit or delete snippets.
fa: راست موس را کلیک کنید برای اضافه کردن، ویرایش و یا حذف قطعه.

en: Use drag and drop to re-order snippets
fa: استفاده از کشیدن و رها کردن قطعه به سفارش مجدد

en: To exchange snippets with others use import or export
fa: تبادل قطعه با دیگران استفاده از واردات و صادرات

en: snippets
fa: قطعه ها

en: Snippet export filename
fa: نام پرونده صادرات قطعه

en: Snippet import filename
fa: نام پرونده واردات قطعه

en: Set accelerator key
fa: کلید شتابدهنده ست

en: Snippets menu
fa: قطعه ها

en: _New Snippet
fa: قطعه _New

en: New snippet
fa: قطعه جدید

en: _Edit Snippet
fa: ویرایش اسنیپت

en: Edit snippet
fa: ویرایش اسنیپت

en: _Delete Snippet
fa: قطعه _Delete

en: Delete snippet
fa: حذف قطعه

en: Delete _Branch
fa: حذف _Branch

en: Delete branch
fa: حذف شعبه

en: Set Snippet _Accelerator
fa: تنظیم قطعه _Accelerator

en: Set snippet accelerator
fa: شتاب دهنده قطعه تنظیم

en: Ex_pand All
fa: Ex_pand همه

en: Expand all
fa: باز کردن همه

en: _Collapse All
fa: جمع شدن همه

en: Collapse all
fa: جمع شدن همه

en: Export snippets
fa: صادرات قطعه

en: Import snippets
fa: واردات قطعه

en: _Show as menu
fa: _Show به عنوان منو

en: Show snippets menu
fa: نمایش منوی قطعه

en: S_nippets Menu
fa: منو S_nippets

en: [cursor position or selection]
fa: [موقعیت مکان نما یا انتخاب]

en: Search for: '
fa: جستجو برای:

en: ', replace with: '
fa: تعویض با

en: Entire document
fa: کل نوشتار

en: Forward from cursor position
fa: به جلو از موقعیت مکان نما

en: Selection
fa: انتخاب کردن

en: All open files
fa: همه پرونده های باز

en: Normal
fa: عادی

en: PERL
fa: پرل

en: Specify a search and a replace pattern. You may use %0, %1, ...%5 placeholders to ask for values when you activate this item. Give these placeholders an appropriate name on the right. (Please use %% if you need literal % in your string!)
fa: جستجو و جایگزینی الگوی مشخص کنید. شما 0% %1 استفاده کنید... %5 نگه دارنده های مکان برای پرسیدن برای ارزش زمانی که شما این مورد فعال. این نگه دارنده های مکان دادن یک نام مناسب در سمت راست. (لطفا با استفاده از %% نیاز % ادبی در رشته خود را!)

en: _Search for:
fa: جستجو برای:

en: Replace _with:
fa: جایگزین با

en: Match Patter_n:
fa: مسابقه Patter_n:

en: Case sensitive _matching
fa: _Matching حساس

en: Only match if case (upper/lower) is identical.
fa: مسابقه تنها اگر مورد (بالا/پایین) یکسان است.

en: _Use escape chars
fa: کاراکتر _Use فرار

en: Unescape backslash escaped characters such as \n, \t etc.
fa: Unescape نویسه فرار ممیز وارونه مانند \n، \t و غیره.

en: The <i>before</i> text will be inserted before the cursor position or the current selection, the <i>after</i> text will be inserted after the cursor position or the current selection. You may use %0, %1, ...%9 placeholders to ask for values when you activate this item. Give these placeholders an appropriate name on the right. (Please use %% if you need literal % in your string!)
fa: متن <i>قبل از</i> قبل از موقعیت مکان نما یا مورد انتخابی فعلی درج خواهد شد، <i>پس از</i> متن پس از موقعیت مکان نما یا مورد انتخابی فعلی درج خواهد شد. شما 0% %1 استفاده کنید... %9 نگه دارنده های مکان برای پرسیدن برای ارزش زمانی که شما این مورد فعال. این نگه دارنده های مکان دادن یک نام مناسب در سمت راست. (لطفا با استفاده از %% نیاز % ادبی در رشته خود را!)

en: <i>Before</i> text
fa: <i>قبل از</i> متن

en: <i>After</i> text
fa: <i>پس از</i> متن

en: Number
fa: شماره

en: Name
fa: نام

en: Is file path
fa: مسیر فایل

en: Enter the name of the branch:
fa: نام شعبه را وارد کنید:

en: Name of the new item:
fa: نام آیتم جدید:

en: Description:
fa: توصیف:

en: Select what you want to add
fa: انتخاب کنید اضافه کردن

en: Branch
fa: مقصد

en: Insert string
fa: درج رشته

en: Search and replace pattern
fa: الگوی جستجو و جایگزینی
