bluefish 2.2.2 - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: E_xpand zen-coding
ca: E_xpandeix el zen-coding

en: Expand zen-code at cursor
ca: Expandeix el zen-code en el cursor

en: Select Tag _Content
ca: Selecciona el _contingut de l'etiqueta

en: Select _Tag and Content
ca: Selecciona l'e_tiqueta i el contingut

en: Wrap with _Abbreviation
ca: Embolcalla amb l'a_breviació

en: _Split or Join Tag
ca: _Divideix o uneix l'etiqueta

en: _Previous Edit Point
ca: Punt d'edició _anterior

en: _Next Edit Point
ca: Punt d'edició _següent

en: _Insert Formatted Newline
ca: _Insereix una nova línia formatada

en: _Go to Matching Pair
ca: _Vés a la parella coincident

en: _Merge Lines
ca: _Fusiona les línies

en: _Remove Tag
ca: Su_primeix l'etiqueta

en: _Evaluate Math Expression
ca: Avalua l'expressió _matemàtica
