Bluefish 2.2.2 - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: _Zencoding
cs: Z_enkód

en: E_xpand zen-coding
cs: Rozvést _zen-kód

en: Expand zen-code at cursor
cs: Rozvést zen-kód pod kurzorem

en: Select Tag _Content
cs: Vybrat o_bsah značky

en: Select _Tag and Content
cs: Vybrat znač_ku a její obsah

en: Wrap with _Abbreviation
cs: Zalomit pomocí zkr_atky

en: _Split or Join Tag
cs: Páro_vá/nepárová značka

en: _Previous Edit Point
cs: _Předchozí koncový bod

en: _Next Edit Point
cs: _Následující koncový bod

en: _Insert Formatted Newline
cs: Vlož_it formátovaný nový řádek

en: _Go to Matching Pair
cs: Pře_jít na párovou značku

en: _Merge Lines
cs: Slo_učit řádky

en: _Remove Tag
cs: Odst_ranit značku

en: _Evaluate Math Expression
cs: Vyhodnotit mat_ematický výraz
