Bluefish 2.2.2 - en to da translation catalogue (14 entries)

en: _Zencoding
da: _Zenkodning

en: E_xpand zen-coding
da: Ud_vid zen-kodning

en: Expand zen-code at cursor
da: Udvid zen-kodning ved markøren

en: Select Tag _Content
da: Vælg _indhold af taggen

en: Select _Tag and Content
da: Vælg _tag og indhold

en: Wrap with _Abbreviation
da: _Ombryd med forkortelse

en: _Split or Join Tag
da: _Del eller sammenføj tag

en: _Previous Edit Point
da: _Forrige redigeringspunkt

en: _Next Edit Point
da: _Næste redigeringspunkt

en: _Insert Formatted Newline
da: Ind_sæt formateret ny linje

en: _Go to Matching Pair
da: _Gå til matchende par

en: _Merge Lines
da: Sam_menflet linjer

en: _Remove Tag
da: Fje_rn tag

en: _Evaluate Math Expression
da: _Evaluér matematisk udtryk
