Bluefish 2.2.2 - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: E_xpand zen-coding
eu: _Zabaldu zen-coding

en: Expand zen-code at cursor
eu: Zabaldu zen-coding kurtsorean

en: Select Tag _Content
eu: Hautatu etiketaren _edukia

en: Select _Tag and Content
eu: Hautatu _etiketa eta edukia

en: Wrap with _Abbreviation
eu: Doitu _laburtzapenarekin

en: _Split or Join Tag
eu: _Zatitu edo elkartu etiketa

en: _Previous Edit Point
eu: _Aurreko edizio-puntua

en: _Next Edit Point
eu: _Hurrengo edizio-puntua

en: _Insert Formatted Newline
eu: _Txertatu formateatutako lerro berria

en: _Go to Matching Pair
eu: _Joan bat datorren bikotera

en: _Merge Lines
eu: _Batu lerroak

en: _Remove Tag
eu: _Kendu etiketa

en: _Evaluate Math Expression
eu: _Ebaluatu adierazpen matematikoa
