bluefish 2.2.9 - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: E_xpand zen-coding
fa: E_xpand ذن برنامه نویسی

en: Expand zen-code at cursor
fa: گسترش کد ذن در مکان نما

en: Select Tag _Content
fa: _Content برچسب را انتخاب کنید

en: Select _Tag and Content
fa: _Tag و محتوا را انتخاب کنید

en: Wrap with _Abbreviation
fa: بسته بندی کردن با _Abbreviation

en: _Split or Join Tag
fa: _Split یا برچسب عضویت

en: _Previous Edit Point
fa: _Previous ویرایش نقطه

en: _Next Edit Point
fa: _Next از ویرایش نقطه

en: _Insert Formatted Newline
fa: _Insert شکلبندی خط جدید

en: _Go to Matching Pair
fa: _Go به تطبیق جفت

en: _Merge Lines
fa: خطوط _Merge

en: _Remove Tag
fa: برچسب _Remove

en: _Evaluate Math Expression
fa: بیان ریاضی _Evaluate
