Bluefish 2.2.11 - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: E_xpand zen-coding
hu: Zen-coding _bővítése

en: Expand zen-code at cursor
hu: Zen-code bővítése a kurzornál

en: Select Tag _Content
hu: Címke _tartalmának kiválasztása

en: Select _Tag and Content
hu: Címke és t_artalom kiválasztása

en: Wrap with _Abbreviation
hu: Tör_delés rövidítéssel

en: _Split or Join Tag
hu: _Címke felosztása vagy összekapcsolása

en: _Previous Edit Point
hu: _Előző szerkesztési pont

en: _Next Edit Point
hu: _Következő szerkesztési pont

en: _Insert Formatted Newline
hu: _Formázott új sor beszúrása

en: _Go to Matching Pair
hu: _Ugrás a találati párra

en: _Merge Lines
hu: _Sorok egysítése

en: _Remove Tag
hu: Címke eltá_volítása

en: _Evaluate Math Expression
hu: _Matematikai kifejezés kiértékelése
