Bluefish 2.2.10 - en to nb translation catalogue (13 entries)

en: E_xpand zen-coding
nb: E_kspander zen-coding

en: Expand zen-code at cursor
nb: Utvid zen-coding ved markøren

en: Select Tag _Content
nb: _Velg etikettinnhold

en: Select _Tag and Content
nb: Velg etiket_t og innhold

en: Wrap with _Abbreviation
nb: Brekk med forkortelse

en: _Split or Join Tag
nb: Del eller _slå sammen etikett

en: _Previous Edit Point
nb: _Forrige endringspunkt

en: _Next Edit Point
nb: _Neste endringspunkt

en: _Insert Formatted Newline
nb: Sett _inn formatert ny linje

en: _Go to Matching Pair
nb: _Gå til samsvarende par

en: _Merge Lines
nb: Slå sa_mmen linjer

en: _Remove Tag
nb: Fje_rn etiketten

en: _Evaluate Math Expression
nb: R_egn ut matematisk uttrykk
