Bluefish 2.2.2 - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: E_xpand zen-coding
nn: _Utvid zen-coding

en: Expand zen-code at cursor
nn: Utvid zen-coding ved peikaren

en: Select Tag _Content
nn: Vel etikett_innhald

en: Select _Tag and Content
nn: _Vel etikett og innhald

en: Wrap with _Abbreviation
nn: _Bryt med forkorting

en: _Split or Join Tag
nn: Del eller slå saman _etikett

en: _Previous Edit Point
nn: F_ørre endringspunktet

en: _Next Edit Point
nn: _Neste endringspunkt

en: _Insert Formatted Newline
nn: Set inn formatert ny _linje

en: _Go to Matching Pair
nn: Gå til _samsvarande par

en: _Merge Lines
nn: Sl_å saman linjer

en: _Remove Tag
nn: _Fjerna etiketten

en: _Evaluate Math Expression
nn: Rekna ut det _matematiske uttrykket
