Bluefish 2.2.2 - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: E_xpand zen-coding
pl: _Rozwiń zen-kod

en: Expand zen-code at cursor
pl: Rozwiń zen-kod przy kursorze

en: Select Tag _Content
pl: Wybierz za_wartość znacznika

en: Select _Tag and Content
pl: Wybierz z_nacznik i zawartość

en: Wrap with _Abbreviation
pl: Zawiń ze _skrótem

en: _Split or Join Tag
pl: Po_dziel lub złącz znacznik

en: _Previous Edit Point
pl: _Poprzedni punkt edycji

en: _Next Edit Point
pl: _Następny punkt edycji

en: _Insert Formatted Newline
pl: Ws_taw sformatowany nowy wiersz

en: _Go to Matching Pair
pl: Prze_jdź do dobranej pary

en: _Merge Lines
pl: P_ołącz wiersze

en: _Remove Tag
pl: _Usuń znacznik

en: _Evaluate Math Expression
pl: Osz_acuj wyrażenie matematyczne
