bluefish 2.2.4 - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: _Zencoding
tr: _Zenkodlama

en: E_xpand zen-coding
tr: Zen kodlamasını _genişlet

en: Expand zen-code at cursor
tr: İmleçteki zen kodunu genişlet

en: Select Tag _Content
tr: Etiket _İçeriğini Seç

en: Select _Tag and Content
tr: _Etiket ve İçeriği Seç

en: Wrap with _Abbreviation
tr: _Kısaltma ile Sar

en: _Split or Join Tag
tr: Etiketi _Böl veya Birleştir

en: _Previous Edit Point
tr: _Önceki Düzenleme Noktası

en: _Next Edit Point
tr: _Sonraki Düzenleme Noktası

en: _Insert Formatted Newline
tr: Biçimlendirilmiş Yeni Satır _Ekle

en: _Go to Matching Pair
tr: Eşleşen Çifte _Git

en: _Merge Lines
tr: Satırları _Birleştir

en: _Remove Tag
tr: Etiketi _Kaldır

en: _Evaluate Math Expression
tr: Matematik İfadesini _Değerlendir
