Bluefish 2.2.2 - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: _Zencoding
uk: _Дзен-програмування

en: E_xpand zen-coding
uk: Роз_горнути дзен-код

en: Expand zen-code at cursor
uk: Розгорнути дзен-код під курсором

en: Select Tag _Content
uk: Позначити в_міст теґу

en: Select _Tag and Content
uk: Позначити _теґ і вміст

en: Wrap with _Abbreviation
uk: Замінити _абревіатурою

en: _Split or Join Tag
uk: _Розділити або з’єднати теґ

en: _Previous Edit Point
uk: _Попередня позиція редагування

en: _Next Edit Point
uk: _Наступна позиція редагування

en: _Insert Formatted Newline
uk: Вс_тавити форматовану позначку нового рядка

en: _Go to Matching Pair
uk: Пере_йти до відповідної пари

en: _Merge Lines
uk: _Об’єднати рядки

en: _Remove Tag
uk: Ви_лучити теґ

en: _Evaluate Math Expression
uk: Ви_конати обчислення за формулою
