blueman-project - en to kk translation catalogue (34 entries)

en: Hidden
kk: Жасырын

en: _Search
kk: _Іздеу

en: _View
kk: _Көру

en: _Help
kk: _Көмек

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
kk: Іздеу

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
kk: Сенім арту

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
kk: Өшіру

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
kk: Файл жіберу

en: _Reset
kk: _Қалпына келтіру

en: IP Address:
kk: IP адресі:

note: translators: device class
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: _Close
kk: _Жабу

en: Always
kk: Әрқашан

en: Searching
kk: Іздеу

en: Connecting
kk: Қосылуда

en: Skip
kk: Өткізіп жіберу

en: Retry
kk: Қайталау

en: Confirm
kk: Құптау

en: Deny
kk: Бас тарту

en: Service:
kk: Қызмет:

en: Accept
kk: Қабылдау

note: https://github.com/python/mypy/issues/2608
en: Connected
kk: Байланысқан

en: Poor
kk: Нашар

en: Low
kk: Төмен

en: High
kk: Жоғары

en: Very High
kk: Өте жоғары

en: Failed
kk: Сәтсіз

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: yes
kk: иә

en: no
kk: жоқ

en: Disconnected
kk: Ажыратылған

en: Reject
kk: Қабылдамау

en: Disconnect %s
kk: Ажырату %s

en: Network
kk: Желі
