blueman-project - en to nds translation catalogue (18 entries)

en: _Search
nds: _Sök

en: _View
nds: _Ansicht

en: _Help
nds: _Hölp

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
nds: Sök

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
nds: Entfernen

en: _Reset
nds: _Torüggsetten

note: translators: device class
en: Unknown
nds: Unbekannt

en: _Close
nds: _Sluten

en: Always
nds: Jümmers

en: Confirm
nds: Jau

en: Low
nds: Minn

en: High
nds: Hoch

en: Very High
nds: Bannig hoog

en: Failed
nds: Gaht nich

en: yes
nds: ja

en: no
nds: nee

en: Unspecified
nds: Nich angeven

en: Network
nds: Netzwerk
