blueman-project - en to af translation catalogue (73 entries)

en: <b>Visibility Setting</b>
af: <b>Sigbaarheidsinstellings<b>

en: Hidden
af: Versteek

en: Always visible
af: Altyd sigbaar

en: Temporarily visible
af: Tydelik sigbaar

en: <b>Name</b>
af: <b>Naam</b>

en: Pairing request
af: Paringsversoek

en: Pairing request for device:
af: Paringsversoek vir toestel:

en: This should be overwritten
af: Dit behoort oorskryf te word

en: Show input
af: Wys inset

en: _Adapter
af: _Aanpasser

en: _Search
af: _Soek

en: _Preferences
af: _Voorkeure

en: _Exit
af: _Gaan uit

en: _Device
af: _Toestel

en: _View
af: _Bekyk

en: Show _Toolbar
af: Wys_Nutsbalk

en: Show _Statusbar
af: Wys_Statusbalk

en: Hide _unnamed devices
af: Versteek_naamlose toestelle

en: S_ort By
af: S_orteer Volgens

en: _Name
af: _Naam

en: _Added
af: _Bygevoeg

en: _Descending
af: _Afnemend

en: _Plugins
af: _Inproppe

en: _Local Services
af: _Plaaslike Dienste

en: _Help
af: _Hulp

en: _Report a Problem
af: _Rapporteer 'n Probleem

en: Search for nearby devices
af: Soek vir nabye toestelle

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
af: Soek

en: Create pairing with the device
af: Skep paring met die toestel

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
af: Paring

en: Mark/Unmark this device as trusted
af: Merk/Ontmerk hierdie toestel as betroubaar

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
af: Betrou

en: Remove this device from the known devices list
af: Verwyder die toestel van die lys van bekende toestelle

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
af: Verwyder

en: Send file(s) to the device
af: Stuur lêer(s) na die toestel

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
af: Stuur lêer

en: Total data sent and rate of transmission
af: Totale data gestuur en koers van oordrag

en: Total data received and rate of transmission
af: Totale data ontvang en koers van oordrag

en: Data activity indication
af: Data aktiwiteit aanduiding

en: More
af: Meer

en: Rename device
af: Herbenoem toestel

en: _Reset
af: _Herstel

en: _Cancel
af: _Kanselleer

en: DHCP server type:
af: DHCP bedienertipe:

en: Recommended
af: Aanbeveel

en: <b>No DHCP servers installed</b>
af: <b>Geen DHCP-bedieners geïnstalleer</b>

en: IP Address:
af: IP-adres:

en: <b>NAP Settings</b>
af: <b>NAP-instellings</b>

en: Personal Area Network
af: Persoonlike Area Netwerk

en: <b>PAN Support</b>
af: <b>PAN-ondersteuning</b>

en: Dial-up Networking
af: Inbelnetwerk

en: <b>DUN Support</b>
af: <b>DUN-ondersteuning</b>

en: Network Access Point (NAP)
af: Netwerktoegangspunt (NAP)

en: <b>NAP Support</b>
af: <b>NAP-ondersteuning</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
af: <b>Lêerontvangs (Voorwerpdruk)</b>

en: Incoming Folder:
af: Inkomende Vouer:

en: Select folder for incoming file transfers
af: Kies vouer vir inkomende lêeroordragte

en: Accept files from trusted devices
af: Aanvaar lêers van betroubare toestelle

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
af: <span weight="bold" size="large">Stuur lêers met Bluetooth</span>

en: <b>To:</b>
af: <b>Aan:</b>

en: <b>File:</b>
af: <b>Lêer</b>

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Configure selected plugin's preferences
af: Stel verkose inprop se voorkeure

en: Not specified
af: Ongespesifiseer

en: <b>Author:</b>
af: <b>Outeur:</b>

note: translators: device class
en: Unknown
af: Onbekend

en: <b>Depends on:</b>
af: <b>Afhangend van:</b>

en: _Close
af: _Sluit

note: https://github.com/python/mypy/issues/2608
en: Connected
af: Gekoppel

en: Plugins
af: Inproppe

en: yes
af: ja

en: no
af: nee

en: Network
af: Netwerk
