Zen (6.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: configure
hu: beállítás

en: Breadcrumb settings
hu: Morzsa beállításai

en: Display breadcrumb
hu: Morzsa megjelenítése

en: Breadcrumb separator
hu: Morzsák közti elválasztó jel

en: Show home page link in breadcrumb
hu: Címlapra való hivatkozás megjelenítése a morzsában

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
hu: Elválasztó hozzáadása a morzsa végéhez

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: edit block
hu: blokk szerkesztése

en: edit the content of this block
hu: a blokk tartalmának szerkesztése

en: configure this block
hu: blokk beállítása

en: edit view
hu: nézet szerkesztése

en: edit the view that defines this block
hu: a blokkot létrehozó nézet szerkesztése

en: edit menu
hu: menü szerkesztése

en: edit the menu that defines this block
hu: a blokkot létrehozó menü szerkesztése

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Show block editing on hover
hu: Blokkszerkesztés megjelenítése ha az egér a blokk fölött van

en: When hovering over a block, privileged users will see block editing links.
hu: Ha az egér a blokk fölé kerül, a jogosult felhasználóknak megjelenik egy blokkszerkesztő hivatkozás.

en: Only in admin section
hu: Csak az admin részeknél

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
hu: Csak szöveg. A szöközök fontosak.

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa pont a cím előtt van.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
hu: Tartalom címének beillesztése a morzsa végére

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa nem pont a cím előtt van.

en: Theme development settings
hu: Sminkfejlesztés beállításai

en: Rebuild theme registry on every page.
hu: Smink gyorstár ürítése minden oldalletöltés esetén.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
hu: A smink fejlesztése során hasznos folyamatosan <a href="!link">újraépíteni a smink gyorstárat</a>. FIGYELMEZTETÉS: erős teljesítményromlást eredményez, éles webhelyen ki kell kapcsolni.

en: Theme registry:
hu: Smink gyorstár:

en: Layout method
hu: Felépítési mód

en: Liquid layout
hu: Rugalmas felépítés

en: Fixed layout
hu: Rögzített felépítés

en: Display borders around main layout elements
hu: Szegélyek megjelenítése a fő szerkezeti elemek körül

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
hu: A <a href="!link">drótvázak</a> prototípus oldalak létrehozásánál lehetnek hasznosak.

en: Wireframes:
hu: Drótvázak

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
hu: A könnyebb sminkfejlesztés érdekében a smink gyorsítótár minden oldal betöltésekor újra lesz építve. A nagymértékű teljesítményromlás elkerülésének érdekében <em>rendkívül</em> fontos ezt éles webhelyen <a href="!link">kikapcsolni</a>.

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Zen sub-themes are the ultimate starting themes for Drupal 6. Read the <a href="http://drupal.org/node/226507">online docs</a> or the included README-FIRST.txt on how to create a sub-theme.
hu: A Zen alsminkek kiváló kiinduló sminkek Drupal 6-hoz. Az alsminkek létrehozásához további információk találhatóak a <a href="http://drupal.org/node/226507">dokumentációban</a>, vagy a README-FIRST.txt fájlban.

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Highlighted content
hu: Kiemelt tartalom

en: Page closure
hu: Oldal befejezés

en: Submitted by !username on !datetime.
hu: Beküldte !username - !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username - !datetime

en: Jump to Navigation
hu: Ugrás a navigációra
