Drupal 4.5.0 - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Allow the use of bbcode in your posts.
hu: BBcode formázás használatát teszi lehetővé.

en: You can use <a href="%bbcode_help">BBCode tags</a> in the text, URLs will be automatically converted to links
hu: <a href="%bbcode_help">BBCode jelölők</a> használata engedélyezett, az URL-ek automatikusan linkké alakulnak

en: Converts BBCode to html.
hu: A BBCode formázást HTML kóddá alakítja.

en: BBCode filter
hu: BBCode szűrő

en: Email address encoding
hu: Emailcím kódolás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Whether to encode email addresses with javascript. With this method you will have clickable mailto links, but it will be a bit harder for spam robots to collect them.
hu: Szükséges-e az email címek elrejtése JavaScript segítségével. Ezzel a módszerrel az email linkek kattinthatóak maradnak, de a kéretlen levelek küldéséhez címeket gyűtő robotok számára jelentősen nehezebb lesz összegyűjteni az email címet, mintha csak egyszerűen szerepelne a kimeneten az emailcím.
