Content Profile (6.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: content
hu: tartalom

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Node
hu: Tartalom

en: Profile
hu: Profil

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Relationship type
hu: Kapcsolattípus

en: User, whose profile should be loaded
hu: Felhasználó, akinek a profilja betöltésre kerüljön

en: User page display style
hu: A felhasználó oldalának stílusa

en: Include an edit link to the display
hu: A „szerkesztés” hivatkozás megjelenítése

en: If selected and the user has no profile of this type yet, a link to add one is shown on the user page.
hu: Kiválasztása esetén, ha a felhasználó még nem rendelkezik profillal, akkor megjelenik egy profil hozzáadása hivatkozás a felhasználó oldalán.

en: User Registration
hu: Felhasználó regisztráció

en: @type %title has been deleted.
hu: %title @type törölve lett.

en: User has content profile
hu: A felhasználónak már van profilja

en: Content Profile Content Type
hu: Tartalomprofil tartalomtípus

en: Select the Content Profile content type to check for.
hu: Ki kell választani a tartalomprofilt az ellenőrzéshez.

en: @user has his @type created
hu: @user már készített @type típusú elemet

en: Load Content Profile
hu: A tartalomprofil betöltése

en: Content Profile
hu: Tartalomprofil

en: Select the Content Profile content type to load.
hu: Ki kell választani a tartalomprofilt a betöltéshez.

en: Load @user's @type
hu: @user felhasználó @type típusának betöltése

en: The weight of content of this content type where ever they appear - this applies to the input form integration as well to the display integration.
hu: A tartalomprofil tartalom súlya, ahol csak megjelenhet. Ez a beállítás érvényes lesz a beviteli űrlappal és a megjelenítéssel történő együttműködésre is.

en: Customize the display of this content profile.
hu: A tartalomprofil egyedi megjelenítésének beállításai.

en: Don't display this content profile on the user account page
hu: Nem kell megmutatni ezt a tartalomprofilt a felhasználó oldalán

en: Display it as link to the profile content
hu: Csak egy hivatkozás megjelenítése a profil tartalmára

en: Display the full content
hu: A teljes tartalom megjelenítése

en: Display the content's teaser
hu: A tartalom bevezető megjelenítése

en: Show a link to the content profile creation page, if there is no profile.
hu: Egy hivatkozás megjelenítése a tartalomprofil készítés oldalra, ha nincs még beküldött profil.

en: Profile edit tab
hu: Profil szerkesztése fül

en: Show a tab at the user's page
hu: Menüfül megjelenítése a felhasználó oldalán

en: Show a secondary tab below the user's edit tab
hu: A felhasználó szerkesztés oldalán egy másodlagos menüfül megjelenítése a menüfülek alatt

en: Use this content type as a content profile for users
hu: Ennek a tartalomtípusnak a használata, mint felhasználói tartalomprofil

en: This user already has a content profile of this type. You can only create one profile per user.
hu: Ennek a felhasználónak már van ilyen típusú tartalomprofilja. Csak egy profil készíthető felhasználónként.

en: Content profile
hu: Tartalomprofil

en: Configure the display and management of this content profile.
hu: A tartalomprofil megjelenítésének beállításai és adminisztrációja

en: A user profile built as content.
hu: A felhasználó profil felépült, mint tartalom.

en: Use content types for user profiles.
hu: A tartalomtípus használata felhasználó profilban.

en: Customize how this content profile shows up on the user registration page.
hu: A tartalomprofil beállítása a felhasználó regisztráció oldalon megjelenéshez

en: Use on Registration
hu: Használat regisztráció során

en: Use this content type on the user registration page
hu: Ennek a tartalomtípusnak a használata a felhasználó regisztráció oldalon

en: Use on administrative user creation form
hu: Használat az adminisztrációs „felhasználó hozzáadása” űrlapon

en: Use this content type when an administrative user creates a new user
hu: Használja ezt a tartalomtípust, ha az adminisztrátor létrehoz egy felhasználót

en: Hide form fields
hu: Űrlapmezők elrejtése

en: Other form elements (except for required CCK fields)
hu: Egyéb űrlapelemek (kivéve a kitöltendő <em>CCK</em> mezők)

en: Content Profile: added %user %type upon registration.
hu: Tartalomprofil: %user felhasználóhoz %type típus a regisztráció során hozzá lett adva.

en: Content Profile User Registration
hu: Tartalomprofil felhasználó regisztráció

en: Enable content profile features during user registration
hu: A tartalomprofil engedélyezése a felhasználó regisztráció során

en: Profile Node
hu: Profil tartalom

en: Adds a Content Profile from user context
hu: Tartalomprofil hozzáadása a felhasználó környezetből

en: Create a relationship to a content profile of the user.
hu: Hivatkozás készítése a felhasználó tartalomprofiljához
