BOINC - en to cs translation catalogue (1411 entries)

en: LANG_NAME_NATIVE
cs: Čeština

en: LANG_NAME_INTERNATIONAL
cs: Czech

en: Identifies you on our web site. Use your real name or a nickname.
cs: Vaše identifikace na stránkách. Použijte skutečné jméno, nebo přezdívku.

en: Must be a valid address of the form 'name@domain'.
cs: Adresa musí být platného tvaru 'jmeno@domena'.

en: Email address
cs: Emailová adresa

en: Must be at least %1 characters
cs: Musí mít délku aspoň %1 znaků

note: we need the password here not for verification, but because we store it salted with email address, which is about to change.
en: Password
cs: Heslo

en: Confirm password
cs: Potvrďte heslo

en: Select the country you want to represent, if any.
cs: Vyberte si zemi, kterou chcete reprezentovat.

en: Country
cs: Země

en: Postal or ZIP Code
cs: PSČ nebo ZIP kód

en: Optional
cs: Volitelné

en: Email address:
cs: Emailová adresa:

en: Password:
cs: Heslo:

en: forgot password?
cs: zapomenuté heslo?

en: Stay logged in
cs: Zústat přihlášen

en: Bold text: [b]text[/b]  (alt+b)
cs: Tučný text: [b]text[/b]  (alt+b)

en: Italic text: [i]text[/i]  (alt+i)
cs: Kurzíva: [i]text[/i]  (alt+i)

en: Underline text: [u]text[/u]  (alt+u)
cs: Podtržený text: [u]text[/u]  (alt+u)

en: Strikethrough text: [s]text[/s]  (alt+k)
cs: Přeškrtnutý text: [s]text[/s] (alt+k)

en: Quote text: [quote]text[/quote]  (alt+q)
cs: Citovat text: [quote]text[/quote]  (alt+q)

en: Code display: [code]code[/code]  (alt+c)
cs: Zobrazit kód: [code]code[/code]  (alt+c)

en: List: [list]text[/list] (alt+l)
cs: Seznam: [list]text[/list] (alt+l)

en: Ordered list: [list=1]text[/list]  (alt+o)
cs: Číslovaný seznam: [list=1]text[/list] (alt+o)

en: Insert image: [img]http://image_url[/img]  (alt+p)
cs: Vložit obrázek: [img]http://image_url[/img]  (alt+p)

en: Insert URL: [url]http://url[/url] or [url=http://url]URL text[/url]  (alt+w)
cs: Vložit odkaz: [url]http://url[/url] nebo [url=http://url]text odkazu[/url]  (alt+w)

en: Font color
cs: Barva fontu

en: Font color: [color=red]text[/color]  Tip: you can also use color=#FF0000
cs: Barva fontu: [color=red]text[/color]  Lze použít anglické názvy barev, nebo přímo kód=#FF0000

en: Default
cs: Výchozí

en: Dark Red
cs: Tmavě červená

en: Red
cs: Červená

en: Orange
cs: Oranžová

en: Brown
cs: Hnědá

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Green
cs: Zelená

en: Olive
cs: Olivově zelená

en: Cyan
cs: Azurová

en: Blue
cs: Modrá

en: Dark Blue
cs: Tmavě modrá

en: Indigo
cs: Indigově modrá

en: Violet
cs: Fialová

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Font size: [size=x-small]small text[/size]
cs: Velikost fontu: [size=x-small]malý text[/size]

en: Small
cs: Malý

en: Normal
cs: Normální

en: Large
cs: Velký

en: Close all open bbCode tags
cs: Uzavřít všechny otevřené bbCode tagy

en: Close Tags
cs: Uzavřít tagy

en: Account
cs: Účet

en: Join
cs: Připojit se

en: Preferences
cs: Předvolby

en: About %1
cs: O %1

en: Help
cs: Nápověda

en: Project
cs: Projekt

en: Participate
cs: Účastnit se

en: Do work
cs: Práce

en: Server status
cs: Stav serveru

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Applications
cs: Aplikace

en: Participants
cs: Účastníci

en: Computers
cs: Počítače

note: array(tra("Questions and Answers"), $url_prefix."forum_help_desk.php"),
en: Teams
cs: Týmy

en: GPU models
cs: GPU modely

en: CPU models
cs: CPU modely

en: Computing
cs: Počítání

en: Community
cs: Komunita

en: Message boards
cs: Diskuzní fóra

en: create or join a team
cs: vytvoření nebo připojení k týmu

en: Profiles
cs: Profily

en: User search
cs: Vyhledání uživatele

en: User of the day
cs: Uživatel dne

en: Certificate
cs: Certifikát

en: Site
cs: Stránky

en: Site search
cs: Vyhledávání

en: Languages
cs: Jazyky

note: names for the above
en: Oldest first
cs: Od nejstarších

en: Newest first
cs: Od nejnovějších

en: Highest rated posts first
cs: Od nejlépe hodnocených příspěvků

en: Newest post first
cs: Od nejnovějších příspěvků

en: Most views first
cs: Od nejvíce zobrazení

en: Most posts first
cs: Od nejvíce příspěvků

en: Volunteer moderator
cs: Dobrovolný moderátor

en: Project administrator
cs: Administrátor projektu

en: Project developer
cs: Vývojář projektu

en: Project tester
cs: Tester projektu

en: Volunteer developer
cs: Dobrovolný vývojář

en: Volunteer tester
cs: Dobrovolný tester

en: Project scientist
cs: Vědec projektu

en: Help desk expert
cs: Odborník podpory

note: Search
en: Search for words in forum messages
cs: Vyhledat slova v diskuzích

en: Search forums
cs: Hledat v diskuzních fórech

en: Advanced search
cs: Pokročilé hledání

en: Private messages
cs: Soukromé zprávy

en: Questions and Answers
cs: Otázky a odpovědi

en: %1 message board
cs: Diskuzní fórum %1

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Author
cs: Autor

en: Message
cs: Zpráva

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Send %1 a private message
cs: Poslat %1 soukromou zprávu

en: Joined: %1
cs: Připojen: %1

en: Posts: %1
cs: Příspěvků: %1

en: Credit: %1
cs: Kredit: %1

en: You haven't read this message yet
cs: Tuto zprávu jste dosud nečetli

en: Unread
cs: Nepřečtené

en: Message %1
cs: Zpráva %1

en: hidden
cs: skryté

en: Posted: %1
cs: Odesláno: %1

en:  - in response to
cs:  - jako odpověď na

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit this message
cs: Upravit tuto zprávu

en: Last modified: %1
cs: Naposledy upraveno: %1

en: Report this post as offensive
cs: Nahlásit tento příspěvek jako urážlivý

en: Report as offensive
cs: Nahlásit jako urážlivý

en: Rating: %1
cs: Hodnocení: %1

en: rate:
cs: hodnotit:

en: Click if you like this message
cs: Klikněte, pokud se vám líbí tento příspěvek

en: Rate +
cs: Hodnotit +

en: Click if you don't like this message
cs: Klikněte pokud se vám nelíbí tato zpráva

en: Rate -
cs: Hodnotit -

note: "Reply" is used as a verb
en: Reply
cs: Odpovědět

en: Post a reply to this message
cs: Klikněte pro napsání odpovědi na tento příspěvek

note: "Quote" is used as a verb
en: Quote
cs: Citovat

en: Post a reply by quoting this message
cs: Klikněte pro citování tohoto příspěvku

en: Hidden by a moderator
cs: Schováno moderátorem

en: Posted %1 by %2
cs: Odesláno %1 od %2

en: You may not post or rate messages until %1
cs: Nemáte povoleno přispívat nebo hlasovat až do %1

en: Rules:
cs: Pravidla:

en: Unhide
cs: Odkrýt

en: Unhide this post
cs: Odkrýt tento příspěvek

en: Hide
cs: Skrýt

en: Hide this post
cs: Skrýt tento příspěvek

en: Move
cs: Přesunout

en: Move post to a different thread
cs: Přesunout příspěvek do jiného vlákna

en: Banish author
cs: Vykázat autora

en: Vote to banish author
cs: Hlasovat pro vykázání autora

en: Vote not to banish author
cs: Hlasovat pro nevykázání autora

en: Start vote to banish author
cs: Začít hlasovat pro vykázání uživatele

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete this post
cs: Vymazat tento příspěvek

en: Only team members can post to the team message board
cs: Jen členové týmu mohou přispívat do týmového fóra

en: To create a new thread in %1 you must have a certain level of average credit. This is to protect against abuse of the system.
cs: Pro založení nového téma v %1 musíte mít potřebnou úroveň kreditu. Toto je nutné kvůli ochraně systému před napadením.

en: You cannot create threads right now. Please wait before trying again. This is to protect against abuse of the system.
cs: Nemůžete nyní založit nové téma. Prosím vyčkejte než to zkusíte znovu. Prodleva je nutná kvůli ochraně systému před napadením.

en: This thread is locked. Only forum moderators and administrators are allowed to post there.
cs: Toto vlákno je zamčené, přispívat zde mohou jen moderátoři a administrátoři.

en: Can't post to a hidden thread.
cs: Nelze posílat příspěvky do schovaného vlákna.

en: Thread
cs: Vlákno

en: Posts
cs: Příspěvky

en: Views
cs: Zobrazení

en: Last post
cs: Poslední příspěvek

en: New posts in the thread %1
cs: Nové příspěvky ve vláknu %1

en: New posts in subscribed thread
cs: Nové příspěvky ve sledovaném vláknu

en: There are new posts in the thread '%1'
cs: Ve vláknu jsou nové příspěvky '%1'

en: Mark all threads as read
cs: Označit všechna vlákna jako přečtená

en: Mark all threads in all message boards as read.
cs: Označit všechna vlákna na všech diskuzních fórech jako přečtená.

en: No host
cs: Žádný počítač

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Home
cs: Doma

en: Work
cs: V práci

en: School
cs: Ve škole

en: Update location
cs: Aktualizovat umístění

en: Computer information
cs: Informace o počítači

en: IP address
cs: IP adresa

en: (same the last %1 times)
cs: (stejná u posledních %1 připojení)

en: External IP address
cs: Veřejná IP adresa

en: Show IP address
cs: Zobrazit IP adresu

en: Domain name
cs: Název domény

en: Product name
cs: Název produktu

en: Local Standard Time
cs: Místní čas

en: UTC %1 hours
cs: UTC %1 hodin

en: Owner
cs: Vlastník

en: Anonymous
cs: Anonymní

en: Created
cs: Vytvořen

en: Total credit
cs: Celkový kredit

en: Average credit
cs: Průměrný kredit

en: Cross project credit
cs: Meziprojektový kredit

en: CPU type
cs: Typ procesoru

en: Number of processors
cs: Počet procesorů

en: Coprocessors
cs: Koprocesory

en: Operating System
cs: Operační systém

en: BOINC version
cs: Verze BOINC

en: Memory
cs: Paměť

en: Swap space
cs: Odkládací prostor

en: Total disk space
cs: Celkové místo na disku

en: Free Disk Space
cs: Volné místo na disku

en: Measured floating point speed
cs: Naměřená rychlost operací v plovoucí řádové čárce

en: %1 billion ops/sec
cs: %1 milionů operací/s

en: Measured integer speed
cs: Naměřená rychlost celočíselných operací

en: Average upload rate
cs: Prům. rychlost odesílání

en: %1 KB/sec
cs: %1 KB/sek

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Average download rate
cs: Prům. rychlost stahování

en: Average turnaround time
cs: Průměrný doba pro vrácení zpracované jednotky

en: %1 days
cs: %1 dní

en: Application details
cs: Detaily aplikace

en: Show
cs: Zobrazit

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Number of times client has contacted server
cs: Kolikrát klient kontaktoval server

en: Last time contacted server
cs: Naposledy kontaktován server

en: Fraction of time BOINC is running
cs: Podíl času běžícího BOINC

en: While BOINC is running, fraction of time computer has an Internet connection
cs: Je-li spuštěn BOINC, zlomek času je počítač připojen k Internetu

en: While BOINC is running, fraction of time computing is allowed
cs: Je-li spuštěn BOINC, na zlomek času je počítání povoleno

en: While is BOINC running, fraction of time GPU computing is allowed
cs: Je-li spuštěn BOINC, na zlomek času je GPU počítání povoleno

en: Average CPU efficiency
cs: Průměrná efektivita procesor

en: Task duration correction factor
cs: Korekční faktor pro dobu trvání

en: Location
cs: Umístění

en: Delete this computer
cs: Smazat tento počítač

en: Merge duplicate records of this computer
cs: Spojit duplicitní záznamy tohoto počítače

en: Merge
cs: Spojit

en: Last contact
cs: Poslední kontakt

en: Computer info
cs: Informace o počítači

en: Rank
cs: Pozice

en: Avg. credit
cs: Průměrný kredit

en: Recent average credit
cs: Průměrný kredit uživatele

en: CPU
cs: Procesor

en: Operating system
cs: Operační systém

en: (%1 processors)
cs: (%1 procesorů)

en: Details
cs: Detaily

en: Cross-project stats:
cs: Statistiky napříč projekty:

en: Host %1 has overlapping lifetime:
cs: Počítač %1 má překrývající se životnost:

en: Host %1 has an incompatible OS:
cs: Počítač %1 má nekompatibilní op. systém:

en: Host %1 has an incompatible CPU:
cs: Počítač  %1 má nekompatibilní procesor:

en: same host
cs: stejný počítač

en: Can't merge host %1 into %2 - they're incompatible
cs: Nelze spojit počítač %1 s %2 - nejsou vzájemně kompatibilní

en: Merging host %1 into host %2
cs: Spojuji počítač %1 s počítačem %2

en: Couldn't update credit of new computer
cs: Nelze aktualizovat kredit nového počítače

en: Couldn't update results
cs: Nelze aktualizovat výsledky

en: Couldn't retire old computer
cs: Nelze vyřadit starý počítač

en: Retired old computer %1
cs: Vyřazený starý počítač %1

en: Show:
cs: Zobrazit:

en: All computers
cs: Všechny počítače

en: Only computers active in past 30 days
cs: Jen počítače aktivní za posledních 30 dnů

en: Computer ID
cs: ID počítače

en: Name
cs: Jméno

en: Model
cs: Typ

en: BOINC<br>version
cs: BOINC<br/>verze

en: Merge computers by name
cs: Spojit počítače podle jména

en: Discuss
cs: Diskuse

en: News is available as an %sRSS feed%s
cs: Novinky jsou dostupné jako %sRSS zprávy%s

en: Inbox
cs: Schránka

en: Write
cs: Psát zprávu

en: Send message to team
cs: Poslat zprávu teamu

en: Preview
cs: Náhled

en: Subject
cs: Předmět

en: Send private message
cs: Poslat soukromou zprávu

en: no such message
cs: nenalezena žádná zpráva

en: To
cs: Komu

en: User IDs or unique usernames, separated with commas
cs: Uživatelská ID nebo unikátní uživatelská jména, oddělená čárkami

en: sent you a private message; subject:
cs: vám poslal soukromou zprávu. Předmět:

en: Private message%1 from %2, subject:
cs: Soukromá zpráva%1 od %2, předmět:

en: Couldn't create message
cs: Zprávu nelze vytvořit

en: You are not allowed to send privates messages so often. Please wait some time before sending more messages.
cs: Není možné posílat tolik soukromých zpráv během tak krátké chvíle. Počkejte prosím před posláním další zprávy.

en: unread
cs: nepřečtené

en: Private message
cs: Soukromá zpráva

en: Usage limits
cs: Limity využití

en: Use at most
cs: Použít nejvýše

en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
cs: Zachovejte některé procesory volné pro jiné aplikace. Příklad: 75% znamená využívat 6 jader na 8-jádrovém procesoru.

en: % of the CPUs
cs: % procesorů

en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
cs: Pozastavení/obnovení počítání každých několik sekund na snížení teploty a energetického využití procesoru. Příklad: 75% znamená počítat 3 sekundy, čekat 1 sekundu a opakovat.

en: % of CPU time
cs: % procesorového času

en: When to suspend
cs: Kdy pozastavit

en: Suspend when computer is on battery
cs: Pozastavit, když počítač běží z baterie

en: Check this to suspend computing on portables when running on battery power.
cs: Zaškrtněte pro pozastavení počítání na přenosných zařízeních, když jsou napájeny z baterie.

en: Suspend when computer is in use
cs: Pozastavit, když je počítač používán

en: Check this to suspend computing and file transfers when you're using the computer.
cs: Zaškrtněte pro pozastavení počítání a přenosu souborů, když je počítač používán.

en: Suspend GPU computing when computer is in use
cs: Pozastavit GPU výpočty, kdy je počítač používán

en: Check this to suspend GPU computing when you're using the computer.
cs: Zaškrtněte pro pozastavení GPU výpočtů během používání počítače.

en: 'In use' means mouse/keyboard input in last
cs: "V provozu" znamená impuls z myši/klávesnice během

en: This determines when the computer is considered 'in use'.
cs: Určuje, kdy je počítač považován za "v provozu".

en: minutes
cs: minut

en: Suspend when no mouse/keyboard input in last
cs: Pozastavit, pokud myš/klávesnice nebyla aktivní během

en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
cs: Toto umožňuje některým počítačům vstoupit do režimu nízké spotřeby, když není používán.

en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
cs: Pozastavit, pokud využití procesoru aplikacemi mimo BOINC je nad

en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
cs: Pozastavit výpočty když je váš počítač zaneprázdněn jinými spuštěnými programy.

en: Compute only between
cs: Počítat pouze mezi

en: Compute only during a particular period each day.
cs: Počítat pouze během určitého času každý den.

en: Other
cs: Ostatní

en: Store at least
cs: Ukládat aspoň

en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
cs: Zásoba aspoň na tolik úkolů aby počítač běžel takovou dobu.

en: days of work
cs: dnů práce

en: Store up to an additional
cs: Zásobovat až do další

en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
cs: Uložit další úkoly nad minimální úroveň. Určuje, kolik práce je požadováno při kontaktování projektu.

en: Switch between tasks every
cs: Přepínat mezi úkoly každých

en: If you run several projects, BOINC may switch between them this often.
cs: Pokud počítáte několik projektů, BOINC mezi nimi může přepínat s těmito intervaly.

en: Request tasks to checkpoint at most every
cs: Požádat úkoly o kontrolní bod nanejvýš každých

en: This controls how often tasks save their state to disk, so that later they can be continued from that point.
cs: Toto ovlivňuje jak často úloha ukládá svůj aktuálnís tav na disk, aby bylo možné později od tohoto bodu pokračovat.

en: seconds
cs: vteřin

en: Use no more than
cs: Nepoužívat více než

en: Limit the total amount of disk space used by BOINC.
cs: Omezit celkovou hodnotu místa na disku, kterou BOINC používá.

en: Leave at least
cs: Ponechat aspoň

en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where BOINC stores data.
cs: Omezení využití místa na disku. Ponechání takového volného místa na svazku, kde BOINC ukládá data.

en: GB free
cs: GB volného místa

en: Limit the percentage of disk space used by BOINC on the volume where it stores data.
cs: Omezte procento využití disku používaného programem BOINC na svazku, kde ukládá data.

en: % of total
cs: % celkového místa

en: When computer is in use, use at most
cs: V případě, že je počítač používán, využít maximálně

en: Limit the memory used by BOINC when you're using the computer.
cs: Omezte paměť, kterou může BOINC použít, když používáte počítač.

en: When computer is not in use, use at most
cs: Když počítač není používán, využít maximálně

en: Limit the memory used by BOINC when you're not using the computer.
cs: Omezte paměť, kterou může BOINC použít, když nevyužíváte počítač.

en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended
cs: Ponechat úkoly nepoužívající GPU v paměti, když jsou výpočty pozastaveny

en: If checked, suspended tasks stay in memory, and resume with no work lost. If unchecked, suspended tasks are removed from memory, and resume from their last checkpoint.
cs: Je-li políčko zaškrtnuto, pozastavené úlohy zůstanou v paměti a pokračování nebude znamenat žádnou ztrátu spočítané práce. Pokud políčko není zaškrtnuto, pozastavené úlohy jsou odstraněny z paměti a budou pokračovat od posledního kontrolního bodu.

en: Page/swap file: use at most
cs: Stránkovací/odkládací soubor: použít maximálně

en: Limit the swap space (page file) used by BOINC.
cs: Omezte odkládací prostor (stránkovací soubor) použitý pro BOINC.

en: Limit download rate to
cs: Omezit rychlost stahování na

en: Limit the download rate of file transfers.
cs: Omezte rychlost stahování souborů.

en: KB/second
cs: KB za sekundu

en: Limit upload rate to
cs: Omezit rychlost uploadu na

en: Limit the upload rate of file transfers.
cs: Omezte rychlost odesílání souborů.

en: Limit usage to
cs: Omezit využití na

en: Example: BOINC should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
cs: Příklad: BOINC může přenést maximálně 2000 MB dat každých 30 dní.

en: MB every
cs: MB každých

en: days
cs: dní

en: Transfer files only between
cs: Přenášet soubory pouze mezi

en: Transfer files only during a particular period each day.
cs: Přenos souborů pouze během určitého časového období každý den.

en: Skip data verification for image files
cs: Přeskočit ověřování dat pro obrazové soubory

en: Check this only if your Internet provider modifies image files. Skipping verification reduces the security of BOINC.
cs: Zaškrtněte pouze v případě, že váš poskytovatel Internetu upravuje soubory obrázků. Přeskočení ověřování snižuje bezpečnost BOINC.

en: Confirm before connecting to Internet
cs: Potvrdit před připojením k Internetu

en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
cs: Užitečné pouze v případě že máte modem, ISDN nebo VPN připojení.

en: Disconnect when done
cs: Odpojit po ukončení komunikace

en: Network
cs: Síť

note: These texts are used in multiple places in prefs_edit.php and add_venue.php
en: These preferences apply to all the BOINC projects in which you participate.
cs: Tyto předvolby se vztahují na všechny BOINC projekty ve kterých se podílíte.

en: Separate preferences for %1
cs: Vlastní předvolby pro %1

en: Edit preferences
cs: Upravit předvolby

en: Remove
cs: Odebrat

en: Add separate preferences for %1
cs: Přidat oddělené předvolby pro %1

en: These settings apply to all computers using this account except
cs: Toto nastavení platí pro všechny počítače používající tento účet s výjimkou

en: computers where you have set preferences locally using the BOINC Manager
cs: počítače, kde jste nastavili předvolby lokálně pomocí správce BOINC

en: Android devices
cs: Zařízení se systémem Android

en: (Switch view)
cs: (Přepnout zobrazení)

en: Combined preferences
cs: Společné předvolby

en: Primary (default) preferences
cs: Primární (výchozí) předvolby

en: Preferences last modified:
cs: Předvolby naposledy upraveny:

en: Add preferences
cs: Přidat předvolby

en: Update preferences
cs: Aktualizovat předvolby

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

note: TODO: make this a subclass of PREF
en: Default computer location
cs: Výchozí umístění počítače

en: New computers will use this location for computing and project preferences.
cs: Nové počítače použijí toto umístění pro výpočty a předvolby projektu.

en: Resource share
cs: Rozdělení práce

en: Determines the proportion of your computer's resources allocated to this project. For example, if you participate in two BOINC projects with resource shares of 100 and 200, the first will get 1/3 of your resources and the second will get 2/3.
cs: Určuje podíl zdrojů vašeho počítače přidělených na tento projekt. Například pokud se účastníte dvou BOINC projektů s podíly zdrojů 100 a 200, první dostane 1/3 a druhý 2/3.

en: Accelerate GPU tasks by dedicating a CPU to each one?
cs: Urychlit výpočty pomocí GPU přiřazením jednoho procesoru ke každému úkolu?

en: Use CPU
cs: Použít procesor

en: Use ATI GPU
cs: Použít ATI GPU

en: Use NVIDIA GPU
cs: Použít NVIDIA GPU

en: Use Intel GPU
cs: Použít Intel GPU

en: Run test applications?
cs: Povolit testovací aplikace?

en: This helps us develop applications, but may cause jobs to fail on your computer
cs: Toto nám pomáhá vyvíjet aplikace, ale může způsobit pády úloh během výpočtu

en: Emails will be sent from %1; make sure your spam filter accepts this address.
cs: Emaily budou zasílané z adresy %1, ujistěte se, že Vám tuto adresu nezachytává spam filtr.

en: Is it OK for %1 and your team (if any) to email you?
cs: Může Vám %1 či Váš tým zasílat občasné emaily?

en: Should %1 show your computers on its web site?
cs: Má %1 zobrazovat vaše počítače na svých stránkách?

en: (Switch View)
cs: (Přepnout vzhled)

en: Project specific settings
cs: Specifické nastavení projektu

en: bad venue: %1
cs: špatné místo: %1

en: bad subset: %1
cs: špatný rozsah: %1

en: and
cs: a

en: no limit
cs: bez omezení

en: Add
cs: Přidat

en: Your profile will be made visible to other people as soon as it has been approved by the project. This may take up to a few days.
cs: Váš profil bude viditelný pro ostatní po schválení projektem, to může trvat pár dní.

en: Your profile has been marked as unacceptable. It is not visible to other people. Please change it.
cs: Váš profil byl označen jako závadný - momentálně není viditelný pro ostatní uživatele. Prosím upravte si jej.

en: Database error
cs: Chyba databáze

en: To prevent spam, profiles of users with an average credit of less than %1 are displayed only to logged-in users. We apologize for this inconvenience.
cs: Abychom předcházeli spamu, jsou profily uživatelů s průměrným kreditem menším než %1 viditelné jen přihlášenými uživateli. Omlouváme se za tuto nepřijemnost.

en: User is banished
cs: Uživatel je vykázán

en: No profile exists for that user ID.
cs: Pro dané ID neexistuje žádný uživatelský profil.

en: Edit your profile
cs: Upravit váš profil

en: Your feedback on this profile
cs: Vaše reakce k tomuto profilu

en: Recommend this profile for User of the Day:
cs: Doporučit tento profil na Uživatele dne:

en: Alert administrators to an offensive profile:
cs: Upozornit administrátory na urážlivý profil:

en: Anonymous platform
cs: Anonymní platforma

en: NVIDIA GPU
cs: nVidia GPU

en: ATI GPU
cs: AMD GPU

en: pending
cs: nevyřízené

en: All
cs: Všechny

en: In progress
cs: Zpracováváno

en: Validation pending
cs: Čeká na validaci

en: Validation inconclusive
cs: Neprůkazná validace

en: Valid
cs: Validní

en: Invalid
cs: Neplatné

en: Error
cs: Chyba

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Unsent
cs: Neodeslané

en: Completed, waiting for validation
cs: Dokončeno, čeká se na validaci

en: Completed and validated
cs: Dokončeno a validováno

en: Completed, marked as invalid
cs: Dokončeno, označeno jako nevalidní

en: Completed, can't validate
cs: Dokončeno, nelze validovat

en: Completed, validation inconclusive
cs: Dokončeno, částečně validováno

en: Completed, too late to validate
cs: Dokončeno, příliš pozdě na validaci

en: Completed
cs: Hotovo

en: Couldn't send
cs: Nelze odeslat

en: Cancelled by server
cs: Zrušeno serverem

en: Not started by deadline - canceled
cs: Nezapočato před uplynutím lhůty - zrušeno

en: Error while downloading
cs: Chyba při stahování

en: Error while computing
cs: Chyba při výpočtu

en: Error while uploading
cs: Chyba při odesílání

en: Aborted
cs: Zrušeno

en: Upload failed
cs: Odeslání selhalo

en: Timed out - no response
cs: Vypršela lhůta - bez odpovědi

en: Didn't need
cs: Nepotřebné

en: Validate error
cs: Chyba při validaci

en: Abandoned
cs: Zrušeno

en: Over
cs: Pozdě

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Computation error
cs: Chyba při výpočtu

en: Redundant result
cs: Nadbytečný výsledek

en: No reply
cs: Bez odpovědi

en: New
cs: Nový

en: Downloading
cs: Stahuji

en: Processing
cs: Zpracovávané

en: Compute error
cs: Chyba při výpočtu

en: Uploading
cs: Odesílám

en: Done
cs: Hotovo

en: Aborted by user
cs: Zrušeno uživatelem

en: Initial
cs: Počáteční

en: Not necessary
cs: Nepotřebné

en: Workunit error - check skipped
cs: Chyba pracovní jednotky - kontrola vynechána

en: Checked, but no consensus yet
cs: Zkontrolováno, ale zatím nerozhodnuto

en: Task was reported too late to validate
cs: Úkol byl nahlášen příliš pozdě pro validaci

en: Couldn't send result
cs: Nelze odeslat výsledek

en: Too many errors (may have bug)
cs: Příliš mnoho chyb (možná chyba v zadání)

en: Too many results (may be nondeterministic)
cs: Příliš mnoho různých výsledků (výpočet může být nedeterministický)

en: Too many total results
cs: Příliš mnoho konečných výsledků

en: WU cancelled
cs: Pracovní jednotka zrušena

en: Canonical result is missing
cs: Chybí kanonický výsledek

en: Unrecognized Error: %1
cs: Neznámá chyba: %1

en: Task name
cs: Název úkolu

en: click for details
cs: klikněte pro detaily

en: Show IDs
cs: Zobrazit ID

en: Show names
cs: Zobrazit názvy

en: Task
cs: Úkol

en: Work unit
cs: Pracovní jednotka

en: Computer
cs: Počítač

en: Sent
cs: Odesláno

en: Time reported<br />or deadline
cs: Čas nahlášení<br/>nebo lhůta pro dokončení

en: explain
cs: vysvětlení

en: Status
cs: Stav

en: Run time<br />(sec)
cs: Čas běhu<br/>(sek)

en: CPU time<br />(sec)
cs: Procesorový čas<br/>(sek)

en: Credit
cs: Kredit

en: Application
cs: Aplikace

en: Workunit
cs: Pracovní jednotka

en: Report deadline
cs: Lhůta pro odevzdání

en: Received
cs: Přijato

en: Server state
cs: Stav serveru

en: Outcome
cs: Výsledek

en: Client state
cs: Stav klienta

en: Exit status
cs: Stav ukončení

en: Run time
cs: Čas běhu

en: CPU time
cs: Procesorový čas

en: Validate state
cs: Stav validace

en: Device peak FLOPS
cs: Maximální FLOPS zařízení

en: Application version
cs: Verze aplikace

en: Output files
cs: Výstupní soubory

en: Stderr output
cs: Výstup stderr

en: State
cs: Stav

en: Task name:
cs: Název úkolu:

en: Search criteria (use one or more)
cs: Kriteria pro hledání (použijte jedno či více)

en: Key words
cs: Klíčová slova

en: Find teams with these words in their names or descriptions
cs: Hledat týmy s těmito slovy v názvu nebo popisu

en: Type of team
cs: Typ týmu

en: Show only active teams
cs: Zobrazit pouze aktivní týmy

en: Search
cs: Hledat

en: Requested by you, and founder response deadline has passed.
cs: Vaše žádosti, u nichž vypršela lhůta na odpověď vlastníka.

en: Complete foundership transfer
cs: Dokončit převod vlastnictví

en: Requested by you
cs: Požadováno vámi

en: founder response deadline is %1
cs: lhůta na odpověď vlastníka je %1

en: None
cs: Žádná

en: Initiate request
cs: Podat žádost

en: Deferred
cs: Odložené

en: Team info
cs: Informace o týmu

en: Description
cs: Popis

en: Web site
cs: Webové stránky

en: Cross-project stats
cs: Meziprojektové statistiky

en: Type
cs: Typ

en: Message board
cs: Diskuzní fórum

en: Threads
cs: Vlákna

en: Join this team
cs: Připojit se k tomuto týmu

en: Note: if 'OK to email' is set in your project preferences, joining a team gives its founder access to your email address.
cs: Poznámka: pokud máte v předvolbách projektu 'OK u emailu', připojením k týmu poskytnete jeho vlastníkovi přístup k vaší emailové adrese.

en: Not accepting new members
cs: Nepřijímá nové členy

en: Foundership change requested
cs: Požádáno o změnu vlastnictví

en: Respond by %1
cs: Odpověď od %1

en: Team foundership change
cs: Změna vlastníka týmu

en: Members
cs: Členové

en: Founder
cs: Vlastník

en: Admins
cs: Administrátoři

en: New members in last day
cs: Noví členové za poslední den

en: Total members
cs: Celkem členů

en: view
cs: zobrazit

en: Active members
cs: Aktivní členové

en: Members with credit
cs: Členové s kreditem

en: Admin
cs: Administrátor

en: Previous %1
cs: Předchozí %1

en: Next %1
cs: Další %1

en: No such team.
cs: Takový tým neexistije.

en: This operation requires foundership.
cs: Tuto operaci může provádět jen vlastník.

en: This operation requires team admin privileges
cs: Tuto operaci může provést jen administrátor týmu

en: Team name, text version
cs: Název týmu, textová verze

en: Don't use HTML tags.
cs: Nepoužívejte HTML tagy.

en: Team name, HTML version
cs: Název týmu, HTML verze

en: If you don't know HTML, leave this box blank.
cs: Pokud neznáte HTML, nevyplňujte tento box.

en: URL of team web page, if any
cs: Webová stránka týmu, pokud je

en: without "http://"
cs: bez "http://"

en: This URL will be linked to from the team's page on this site.
cs: Tato adresa bude použita jako odkaz z hlavní týmové stránky na tomto webu.

en: Description of team
cs: Popis týmu

en: Accept new members?
cs: Povolit nové členy?

en: Company
cs: Firma

en: Primary school
cs: Základní škola

en: Secondary school
cs: Střední škola

en: Junior college
cs: Vyšší odborná škola

en: University or department
cs: Univerzita

en: Government agency
cs: Vládní agentura

en: Non-profit organization
cs: Nevýdělečná organizace

en: National
cs: Národní

en: Local/regional
cs: Místní/regionální

en: Computer type
cs: Typ počítače

en: Social/political/religious
cs: Sociální/politické/náboženské

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: Projects in which you are participating
cs: Projekty, v nichž se účastníte

en: Projects in which %1 is participating
cs: Projeckty, ve kterých je %1 připojen

en: Click for user page
cs: Klikněte pro zobrazení stránky uživatele

en: Since
cs: Od

en: Computers on this account
cs: Počítače na tomto účtu

en: View
cs: Zobrazit

en: Cross-project ID
cs: Meziprojektové ID

en: Cross-project statistics
cs: Meziprojektové statistiky

en: Team
cs: Tým

en: Cross-project
cs: Meziprojektové

en: Stats on your cell phone
cs: Statistiky ve vašem mobilu

en: URL
cs: URL adresa

en: Postal code
cs: Směrovací číslo

en: %1 member since
cs: Členem %1 od

note: LDAP accounts can't change email or password
en: Change
cs: Změnit

en: email address
cs: emailová adresa

en: password
cs: heslo

en: other account info
cs: další informace o účtu

en: User ID
cs: Uživatelské ID

en: Used in community functions
cs: Použito u komunitních funkcí

en: Account keys
cs: Klíče k účtu

en: When and how BOINC uses your computer
cs: Kdy a jak má BOINC používat váš počítač

en: Computing preferences
cs: Předvolby výpočtů

en: Message boards and private messages
cs: Diskuzní fóra a soukromé zprávy

en: Community preferences
cs: Předvolby komunity

en: Preferences for this project
cs: Předvolby pro tento projekt

en: %1 preferences
cs: %1 předvolby

en: View the profile of %1
cs: Zobrazit profil %1

en: Profile
cs: Profil

en: Create
cs: Vytvořit

en: %1 posts
cs: %1 příspěvků

note: ------------ Notification -----------
en: Notifications
cs: Oznámení

en: Quit team
cs: Opustit tým

en: Administer
cs: Spravovat

en: (foundership change request pending)
cs: (nevyřízený požadavek na změnu vlastnictví)

en: Member of team
cs: Člen týmu

en: find a team
cs: najít tým

en: Founder but not member of
cs: Vlastník, ale ne člen týmu

en: Find friends
cs: Najít přátele

en: Friends
cs: Přátelé

en: Donor
cs: Dárce

en: Contact
cs: Kontakt

en: This person is a friend
cs: Tento člověk je váš přítel

en: Cancel friendship
cs: Zrušit přátelství

en: Request pending
cs: Nevyřízený požadavek

en: Add as friend
cs: Přidat mezi přátele

en: Account information
cs: Informace o účtu

en: user name cannot have leading or trailing white space
cs: uživatelské jméno nemůže začínat nebo končit mezerou

en: user name must be nonempty
cs: uživatelské jméno nemůže být prázdné

en: user name may not contain HTML tags
cs: uživatelské jméno nemůže obsahovat HTML tagy

en: Can't create account
cs: Nelze vytvořit účet

en: Click your browser's <b>Back</b> button to try again.
cs: Zkuste znovu kliknutím na tlačítko <b>Zpět</b> ve vašem prohlížeči.

en: Your reCAPTCHA response was not correct. Please try again.
cs: Vaše 'reCAPTCHA' odpověď nebyla správná. Zkuste prosím znovu.

en: You must supply an invitation code to create an account.
cs: Pro vytvoření účtu je třeba vložit pozvánkový kód.

en: The invitation code you gave is not valid.
cs: Vámi vložený pozvánkový kód je neplatný.

en: Invalid email address: you must enter a valid address of the form name@domain
cs: Neplatná emailová adresa: Musíte zadat platnou adresu ve formátu jméno@doména

en: There's already an account with that email address.
cs: Účet s touto emailovou adresou již existuje.

en: New passwords are different
cs: Nová hesla nejsou stejná

en: Passwords may only include ASCII characters.
cs: Hesla smí obsahovat pouze ASCII znaky.

en: New password is too short: minimum password length is %1 characters.
cs: Nové heslo je příliš krátké: minimální délka hesla je %1 znaků.

en: Couldn't create account
cs: Nelze vytvořit účet

en: log out
cs: odhlásit

en: log in
cs: přihlásit se

note: kludge
en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Create an account
cs: Vytvořit účet

en: Server status page
cs: Stránka se stavem serveru

en: A database error occurred while handling your request; please try again later.
cs: Při zpracování vašeho pořadavku nastala chyba databáze, zkuste to prosím později.

en: Unable to handle request
cs: Nelze vyhodnotit požadavek

en: hours
cs: hod

en: sec
cs: sek

en: Link has timed out. Please click Back, refresh the page, and try again.
cs: Platnost odkazu vypršela. Klikněte prosím na Zpět, načtěte znova stránku a zkuste to znova.

en: Use BBCode tags to format your text
cs: Používejte BBCode tagy pro formátování vašeho textu

en: Project down for maintenance
cs: Projekt odstavený z důvodu údržby

en: %1 is temporarily shut down for maintenance.  Please try again later.
cs: %1 je dočasně nedostupný kvůli údržbě. Zkuste to prosím později.

en: Unable to connect to database - please try again later
cs: Nelze se připojit k databázi - zkuste to prosím později.

en: Unable to select database - please try again later
cs: Nelze vybrat databázi - zkuste to prosím později.

en: characters remaining
cs: zbývá znaků

en: Stay logged in on this computer
cs: Zapamatovat si přihlášení na tomto počítači

en: You must supply a name for your account
cs: Je třeba zadat jméno k vašemu účtu

en: HTML tags not allowed in name
cs: Ve jméně nejsou povoleny HTML tagy

en: Finish account setup
cs: Dokončit nastavení účtu

en: Optional; not shown to others
cs: Nepovinné; nezobrazuje se ostatním

en: Edit %1 preferences
cs: Upravit %1 předvolby

en: Add %1 preferences for %2
cs: Přidat %1 předvolby pro %2

en: %1 currently has the following applications. When you participate in %1, tasks for one or more of these applications will be assigned to your computer. The current version of the application will be downloaded to your computer. This happens automatically; you don't have to do anything.
cs: %1 má v současnosti následující aplikace. Pokud se účastníte v %1, úkoly pro jednu nebo více z těchto aplikací budou přiřazeny k vašemu počítači. Aktuální verze aplikace se stáhne do vašeho počítače. To se děje automaticky, není nutné nic dělat.

en: Platform
cs: Platforma

en: Version
cs: Verze

en: Average computing
cs: Průměrný výpočet

en: BBCode tags
cs: BBCode značky

en: BBCode tags let you format text in your profile and message-board postings.
    It's similar to HTML, but simpler. The tags start with a [ (where you would
    have used %1 in HTML) and end with ] (where you would have used %2 in
    HTML).
cs: BBCode značky vám umožňují formátovat text ve vašem profilu a v příspěvcích
    ve fóru. Jsou podobné značkám HTML, začínají [ (kde byste použili %1 v HTML)
    a končí ] (kde byste použili %2 v HTML).

en: Examples
cs: Příklady

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Underline
cs: Podtržení

en: Strikethrough
cs: Přeškrtnuté

en: Superscript
cs: Horní index

en: Big text
cs: Velké písmo

en: Red text
cs: Červený text

en: link to website
cs: odkaz na webové stránky

en: Quoted text
cs: Citovaný text

en: use for quoted blocks of text
cs: použijte pro citovaný text

en: use to display an image
cs: použijte pro zobrazení obrázku

en: Code snippet here
cs: Ukázky kódu zde

en: use to display some code
cs: použijte pro zobrazení kódu

en: Pre-formatted text
cs: Předformátovaný text

en: use to display pre-formatted (usually monospaced) text
cs: použijte pro zobrazení předformátovaného, typicky u monospace písma

en: Item 1
cs: Věc 1

en: Item2
cs: Věc2

en: Item 2
cs: Věc 2

en: link to an issue on the BOINC Github repository
cs: odkaz na Problémy v BOINC Github repozitáři.

en: link to a Wiki page on the BOINC Github repository
cs: odkaz na Wiki stránku BOINC Github repozitáře

en: If you don't close a tag or don't specify a parameter correctly,
    the raw tag itself will display instead of the formatted text.
cs: Pokud neuzavřete tag nebo nespecifikujete parametr správně, 
    bude zobrazen samotný tag, místo formátovaného textu.

en: Create account
cs: Vytvořit účet

en: This account will belong to the team %1 and will have the project preferences of its founder.
cs: Tento účet bude náležet týmu %1 a bude mít předvolby projektu po jeho vlastníkovi.

en: Picture
cs: Obrázek

en: %1 Your profile picture is shown to the left.
cs: %1 Váš obrázek bude zobrazen vlevo.

en: To replace it, click the "Browse" button and select a JPEG or PNG file (%1 or less).
cs: Pro změnu klikněte na tlačítko "Hledat" a vyberte soubor typu JPEG nebo PNG (do %1).

en: To remove it from your profile, check this box:
cs: Pro odebrání obrázku z Vašeho profilu zaškrtněte toto pole:

en: If you would like include a picture with your profile, click the "Browse" button and select a JPEG or PNG file. Please select images of %1 or less.
cs: Pokud si přejete mít u svého profilu obrázek, klikněte na "Hledat" a zvolte soubor typu JPEG nebo PNG. Obrázek může být velký maximálně %1.

en: Language
cs: Jazyk

en: Select the language in which your profile is written:
cs: Zvolte jazyk, ve kterém je napsán Váš profil:

en: Submit profile
cs: Uložit profil

en: Create/edit profile
cs: Vytvořit/upravit profil

en: The format of your uploaded image is not supported.
cs: Formát vámi zvoleného obrázku není podporován.

en: Your ReCaptcha response was not correct.  Please try again.
cs: Vaše 'reCAPTCHA' odpověď nebyla správná. Zkuste prosím znovu.

en: Your first response was flagged as spam by the Akismet anti-spam system.  Please modify your text and try again.
cs: Váš první příspěvek byl ohodnocen anti-spamovým systémem Akismet jako spam. Upravte ho prosím a zkuste jej vložit znova.

en: Your second response was flagged as spam by the Akismet anti-spam system.  Please modify your text and try again.
cs: Váš druhý příspěvek byl ohodnocen anti-spamovým systémem Akismet jako spam. Upravte ho prosím a zkuste jej vložit znova.

en: Your profile submission was empty.
cs: Váš profil k uložení je prázdný.

en: Could not update the profile: database error
cs: Není možné upravit profil: chyba databáze

en: Could not create the profile: database error
cs: Není možné vytvořit profil: chyba databáze

en: Profile saved
cs: Profil uložen

en: Congratulations! Your profile was successfully entered into our database.
cs: Blahopřejeme! Váš profil byl úspěšně uložen v naší databázi.

en: View your profile
cs: Zobrazit váš profil

en: Create a profile
cs: Založit si profil

en: To prevent spam, an average credit of %1 or greater is required to create or edit a profile.  We apologize for this inconvenience.
cs: Jako ochrana proti spamu je vyžadován kredit aspoň %1 pro založení či úpravu profilu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost.

en: Couldn't delete account
cs: Nelze smazat účet

en: Account deleted
cs: Účet smazán

en: Your account has been deleted.
cs: Váš účet byl smazán

en: Confirm delete account
cs: Potvrďte smazání účtu

en: Deleting your account will remove all of your
    personal information from our servers,
    including your profile and message-board posts.
    No jobs will be issued to any computers attached
    to this account.
cs: Při smazání vašeho účtu dojde k odstranění  
    všech vašich osobních údajů z našich serverů, 
    včetně vašeho profilu a příspěvků na nástence. 
    Na žádný počítač připojený přes tento účet 
    nebude zasílána žádná další práce.

en: This cannot be undone.
    Once your account has been deleted, you cannot get it back.
cs: Tuto operaci nelze vrátit zpět. 
    jakmile bude váš účet smazán, nepůjde žádným způsobem obnovit.

en: Are you sure you want to delete your account?
cs: Opravdu si přejete smazat váš účet?

en: Yes
cs: Ano

en: Delete this account
cs: Smazat tento účet

en: No
cs: Ne

en: Do not delete this account
cs: Zachovat tento účet

en: couldn't delete profile - please try again later
cs: nelze se smazat profil - zkuste to prosím později

en: Delete Confirmation
cs: Potvrďte smazání

en: Your profile has been deleted.
cs: Váš profil byl smazán

en: Profile delete confirmation
cs: Potvrzení smazání profilu

en: Are you sure?
cs: Jste si jisti?

en: Deleted profiles are gone forever and cannot be recovered --
    you will have to start from scratch
    if you want another profile in the future.
cs: Smazané profily zmizí navždy a nelze je obnovit --
    pokud budete chtít v budoucnu začít znova,
    budete si muset vytvořit nový profil.

en: If you're sure, click 'Yes'
    to remove your profile from our database.
cs: Pokud jste si jisti, kliknutím na 'Ano' ('Yes')
    odstraníte váš profil z naší databáze.

en: Delete my profile
cs: Smažte můj profil

en: Do not delete my profile
cs: Zachovejte můj profil

en: PayPal - Transaction Completed
cs: PayPal - Transakce dokončena

en: Thank you for donating!
cs: Děkujeme za váš dar!

en: Your donation for has been completed.
cs: Vaše darování bylo dokončeno.

en: Your donation will be added to the progress bar after confirmation by PayPal.
cs: Váš dar bude zobrazen po potvrzení systémem PayPal.

en: You have canceled your donation.
cs: Zrušili jste váš dar.

en: This project is not accepting donations.
cs: Tento projekt nepřijímá dary.

en: %1 donations
cs: %1 darů

en: This project is accepting donations via
    %1.
cs: Tento projekt přijímá dary pomocí
    %1.

en: To donate, fill in the amount you want to donate using the field below.
            PayPal is accepting multiple currencies
            (Canadian Dollars, Euros, Pounds Sterling, U.S. Dollars,
             Yen, Australian Dollars, New Zealand Dollars,
            Swiss Francs, Hong Kong Dollars, Singapore Dollars, Swedish Kronor,
            Danish Kroner, Polish Zloty, Norwegian Kroner,
            Hungarian Forint, Czech Koruna).
            You can use included currency converter
            to see the donation amount equivalent in different currencies
            (please note that the rates are only estimates
             and the actual amount may differ).
cs: Vyplňte částku, kterou chcete darovat, do kolonky níže.
            PayPal příjímá čáskty v různých měnách:
            Kanadský Dolar, Euro, Britská Libra, US Dolar,
            Jen, Australský Dolar, Novozélandský Dolar,
            Švýcarský Frank, Hongkongský Dolar, Singapurský Dolar,
            Švédská Koruna, Dánská Koruna, Polský Zlotý,
            Norská Koruna, Maďarský Forint, Česká Koruna.
            Převaděč měny vám ukáže ekvivalent darované částky v různých měnách
            Poznámka: měnové kurzy jsou pouze orientační, skutečná částka se může lišit.

en: Amount you would like to donate
cs: Částka, kterou chcete darovat

en: Estimated value in
cs: Odhadovaná hodnota v

en: Anonymous donation
cs: Anonymní dar

en: Select this if you dont want your name and account number displayed in
    donator lists.<br>If not checked, you will be recorded as user ID %1
cs: Zvolte tuto možnost, pokud si přejete, aby bylo vaše jméno a číslo účtu zobrazeno
    v seznamu dárců.<br>Pokud tuto možnost nezvolíte, budete zaznamenán jako uživatel č. %1

en: To assign the donation with your user ID, please log in.
cs: Přihlašte se prosím, aby bylo možno přiřadit váš dar k vašemu uživatelskému jménu.

en: Proceed
cs: Pokračovat

en: Donations are accepted through
cs: Dary jsou přijímány přes

en: Download BOINC add-on software
cs: Stáhnout doplňkový software BOINC

en: You can download applications in several categories.
cs: Je možné si stáhnout aplikace různých typů.

en: These applications are not endorsed by %1 and you use them at your own risk.
cs: Za tyto aplikace %1 nijak neručí, použití je na vaše riziko.

en: We do not provide instructions for installing these applications.
    However, the author may have provided some help on installing or uninstalling the application. 
    If this is not enough you should contact the author.
cs: Neposkytujeme informace k instalaci těchto aplikací, nicméně autor aplikace obvykle poskytuje základní informace pro instalaci a odinstalování své aplikace. Pro získání více informací, zkuste kontaktovat autora.

en: Change email address of account
cs: Změnit emailovou adresu účtu

en: New email address '%1' is invalid.
cs: Nová emailová adresa '%1' je nepatná.

en: New email address is same as existing address. Nothing is changed.
cs: Nová emailová adresa je stejná jako ta původní. Nedošlo k žádné změně.

en: There's already an account with that email address
cs: Účet s touto emailovou adresou již existuje.

en: Invalid password.
cs: Neplatné heslo.

en: The email address of your account is now %1.
cs: Emailová adresa vašeho účtu je nyní %1.

en: We can't update your email address due to a database problem.  Please try again later.
cs: Nelze upravit emailovou adresu, chyba přístupu k databázi. Zkuste to prosím později.

en: Change email address
cs: Změnit emailovou adresu

en: New email address
cs: Nová emailová adresa

en: Must be a valid address of the form 'name@domain'
cs: Adresa musí být platného tvaru 'jmeno@domena'

en: Confirm reset
cs: Potvrďte reset

en: This action will erase any changes you have made in your community preferences. To cancel, click your browser's Back button.
cs: Touto akcí smažete všechny změny, které jste provedli v nastavení vaší komunity. Akci zrušíte kliknutím na tlačítko 'Zpět' ve vašem prohlížeči.

en: Reset preferences
cs: Resetovat předvolby

note: Not the right kind of file
en: Error: Not the right kind of file, only PNG and JPEG are supported.
cs: Chyba: Nesprávný typ souboru. Jsou podporovány pouze typy PNG a JPEG.

en: Your signature was too long, please keep it less than 250 characters.
cs: Váš podpis je příliš dlouhý. Maximální přípustná délka je 250 znaků.

en: No such user:
cs: Uživatel nenalezen:

en: How should we notify you of new private messages, friend requests, posts in subscribed threads, and other events?
cs: Jak vám máme oznamovat nové osobní zprávy, požadavky od přátel, příspěvky v odebíraných diskuzích a ostatní události?

en: On my Account page (no email)
cs: Na mé stránce s účtem (bez emalu)

en: Immediately, by email
cs: Okamžitě, pomocí emailu

en: In a single daily email
cs: Jednou denně v souhrnném emailu

en: Message-board identity
cs: Vaše identita na diskuzním fóru

en: An image representing you on the message boards.
cs: Obrázek, který je zobrazen u vašich příspěvků na nástěnkách.

en: Format: JPG or PNG. Size: at most 4 KB, 100x100 pixels
cs: Formát: JPG nebo PNG. Velikost: nejvýše 4 KB, 100x100 bodů.

en: Don't use an avatar
cs: Nezobrazovat avatar

en: Use a Globally Recognized Avatar provided by %1
cs: Použít 'Globally Recognized Avatar' poskytnutý od %1

en: Use this uploaded avatar:
cs: Toto je přijatý avatar:

en: Avatar preview
cs: Náhled avataru

en: This is how your avatar will look
cs: Takto bude váš avatar vypadat

en: Signature for message board posts
cs: Podpis pro příspěvky na fóru

en: Attach signature by default
cs: Automaticky připojit podpis

en: Signature preview
cs: Náhled podpisu

en: This is how your signature will look in the forums
cs: Takto bude váš podpis vypadat v diskuzích

en: Message display
cs: Zobrazení zprávy

en: What to display
cs: Co zobrazovat

en: Hide avatar images
cs: Skrýt avatar

en: Hide signatures
cs: Skrýt podpisy

en: Show images as links
cs: Zobrazovat obrázky jako odkazy

en: Open links in new window/tab
cs: Otevírat odkazy v novém okně/panelu

en: Highlight special users
cs: Zvýraznit speciální uživatele

en: Display this many messages per page
cs: Zobrazit tolik zpráv na stránce

en: How to sort
cs: Jak řadit

en: Threads:
cs: Vlákna:

en: Posts:
cs: Příspěvky:

en: Jump to first new post in thread automatically
cs: Automaticky přeskoč na první příspěvek v diskuzi

en: Don't move sticky posts to top
cs: Nepřesouvat přišpendlené příspěvky na počátek

note: DISABLE_FORUMS ------------ Message filtering  -----------
en: Message filtering
cs: Filtrování zpráv

en: Filtered users
cs: Fitrovaní uživatelé

en: Ignore message board posts and private messages from these users.
cs: Ignorovat zprávy na diskuzním fóru a soukromé zprávy od těchto uživatelů.

en: User ID (For instance: 123456789)
cs: ID uživatele (Například: 123456789)

en: Add user to filter
cs: Přidat uživatele do filtru

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Click here to update preferences
cs: Klikněte pro nastavení předvoleb

en: Reset
cs: Resetovat

en: Or click here to reset preferences to the defaults
cs: Nebo vrať předvolby do základního nastavení kliknutím sem

en: We can't update your password due to a database problem. Please try again later.
cs: Nelze změnit vaše heslo z důvodu problémů s připojením k databázi - zkuste to prosím později.

en: Change password
cs: Změnit heslo

en: Your password has been changed.
cs: Vaše heslo bylo změněno.

en: New password
cs: Nové heslo

en: New password, again
cs: Nové heslo, pro kontrolu

en: HTML tags are not allowed in your name.
cs: Ve vašem jméně nelze mít HTML tagy.

en: You must supply a name for your account.
cs: Je třeba zadat jméno k vašemu účtu.

en: Couldn't update user info.
cs: Nelze upravit uživatelské údaje.

en: Edit account information
cs: Upravit informace o účtu

en: Postal (ZIP) code %1 Optional%2
cs: Poštovní směrovací číslo %1 volitelné%2

en: Server states
cs: Stav serveru

en: A tasks's <b>server state</b> indicates whether the task has been sent to a computer, and if so whether the computer has finished it. Possible values are:
cs: <b>Stav serveru</b> u úkolu ukazuje, zda byl již úkol odeslán uživateli, a pokud ano, tak zda ho počítač uživatele dokončil. Možné hodnoty jsou:

en: The task is not ready to send (for example, because its input files are unavailable)
cs: Úkol dosud není připraven k odeslání (například protože zdrojové soubory nejsou dostupné)

en: The task is ready to send, but hasn't been sent yet.
cs: Úkol je připraven k odeslání, ale nebyl dosud odeslán.

en: In Progress
cs: Aktivní

en: The task has been sent; waiting for completion.
cs: Úkol byl zaslán, čeká se na dokončení.

en: The task has been sent to a computer and either it has timed out or the computer has reported its completion.
cs: Úkol byl odeslán uživateli a buď mu vypršela lhůta, nebo byl zpracován a nahlášen.

en: Outcomes
cs: Výsledky

en: A tasks's <b>outcome</b> is defined if its server state is <b>over</b>. Possible values are:
cs: <b>Výsledek</b> u úkolu popisuje stav úkolu na serveru po jeho <b>dokončení</b>. Možné hodnoty jsou:

en: The task was sent to a computer, but the computer has not yet completed the work and reported the outcome.
cs: Úkol byl odeslán uživateli, ale uživatelův počítač tento úkol dosud nedokončil a nenahlásil výsledek.

en: A computer completed and reported the task successfully.
cs: Tento úkol byl počítačem uživatele úspěšně dokončen a odeslán.

en: The server wasn't able to send the task to a computer (perhaps because its resource requirements were too large)
cs: Server nebyl schopen odeslat tento úkol uživateli (pravděpodobně z důvodu nedostatku systémových prostředků)

en: Client error
cs: Chyba u uživatele

en: The task was sent to a computer and an error occurred.
cs: Tento úkol byl odeslán uživateli a vyskytla se u něj chyba.

en: The task was sent to a computer and no reply was received within the time limit.
cs: Tento úkol byl odeslán uživateli a během lhůty pro vrácení nebyla doručena žádná odpověď.

en: The task wasn't sent to a computer because enough other tasks were completed for this workunit.
cs: Úkol nebyl odeslán uživateli, protože pro danou pracovní jednotku bylo již dokončeno dostatečné množství dílčích úkolů.

en: The task was reported but could not be validated, typically because the output files were lost on the server.
cs: Úkol byl dokončen, ale nemohl být na serveru ověřen, pravděpodobně kvůli tomu, že výsledné soubory se na serveru ztratily.

en: Client states
cs: Stav klienta

en: A result's <b>client state</b> indicates the stage of processing at which an error occurred.
cs: <b>Stav u klienta<b/> u výsledku popisuje fázi zpracování, během které nastala chyba.

en: The computer has not yet completed the task.
cs: Počítač ještě nedokončil tento úkol.

en: The computer completed the task successfully.
cs: Počítač dokončil tento úkol úspěšně.

en: The computer couldn't download the application or input files.
cs: Počítači se nezdařilo stáhnout aplikaci nebo data tohoto úkolu

en: An error occurred during computation.
cs: Během výpočtu nastala chyba

en: The computer couldn't upload the output files.
cs: Počítači se nezdařilo odeslat výsledné soubory.

en: Time reported and deadline
cs: Čas nahlášení nebo lhůta pro dokončení

en: A task's <b>Time reported or deadline</b> field depends on whether the task has been reported yet:
cs: <b>Čas nahlášení nebo ukončení</b> u úkolu popisuje, zda byl již výsledek úkolu odeslán nebo ne:

en: Already reported
cs: Již náhlášeno

en: The date/time it was reported
cs: Datum a čas nahlášení

en: Not reported yet, deadline in the future
cs: Dosud nenahlášeno, lhůta ještě neuplynula

en: Deadline, shown in green.
cs: Lhůta, zobrazena zeleně.

en: Not reported yet, deadline in the past
cs: Dosud nenahlášeno, lhůta již uplynula

en: Deadline, shown in red.
cs: Lhůta, zobrazena červeně.

en: Unknown field
cs: Neznámé pole

en: Sending emails
cs: Odesílání emailů

en: failed to send email to %1: %2
cs: email se nepodařilo odeslat %1: %2

en: failed to send email to %1
cs: selhalo odeslání emailu %1

en: email sent successfully to %1
cs: email odeslán úspěšně %1

en: Thanks for telling your friends about %1
cs: Děkujeme, že jste řekli svým přátelům o %1

en: Tell your friends about %1
cs: Řekněte vašim přátelům o %1

en: Use this form to send email messages to people you think might be interested in %1.
cs: Použijte tento formulář pro poslání zpráv lidem, které by mohly zajímat %1.

en: To:
cs: Komu:

en: Send
cs: Poslat

note: Can't moderate without being moderator
en: You are not authorized to banish users.
cs: Nemáte oprávnění vykazovat uživatele.

en: You must specify an action...
cs: Je třeba vybrat akci...

en: Obscene
cs: Neslušný

en: Flame/Hate mail
cs: Útočný / Nenávistný email

en: User Request
cs: Požadavek uživatele

en: Banishment Vote
cs: Hlasování o vykázání

en: No user with this ID found.
cs: Nenalezen žádný uživatel s tímto ID.

en: User is already banished
cs: Uživatel již byl vykázán

en: Select the reason category, optionally write a longer description of why the user should be banished.
cs: Zvolte důvod a volitelně doplňte popis, proč by měl být uživatel vykázán.

en: Category
cs: Kategorie

en: Reason
cs: Důvod

en: Mailed if nonempty
cs: Poslán neprázdný

en: Proceed with vote
cs: Pokračovat s hlasováním

en: You can no longer edit this post.<br/>Posts can only be edited at most %1 minutes after they have been created.
cs: Tento příspěvek již nemůžete upravovat.<br/>Příspěvky mohou být upravované nejdéle %1 minut po vytvoření.

en: You are not authorized to edit this post.
cs: Nejste oprávněn upravovat tento příspěvek.

en: Edit post
cs: Editovat příspěvek

en: Edit your message
cs: Upravit vaší zprávu

en: Title
cs: Název

en: Add my signature to this post
cs: Přidat můj podpis k tomuto příspěvku

en: Not visible to you
cs: Není pro vás viditelné

en: Team message board for %1
cs: Týmové diskuzní fórum pro %1

en: New thread
cs: Nové vlákno

en: Add a new thread to this forum
cs: Přidat nové vlákno do tohoto fóra

en: This thread is hidden
cs: Toto vlákno je schované

en: This thread is sticky and locked, and you haven't read it yet
cs: Toto vlákno je trvale viditelné a zamčené, dosud jste ho nečetli

en: sticky/locked/unread
cs: trvale viditelné/zamčené/nepřečtené

en: This thread is sticky and you haven't read it yet
cs: Toto vlákno je trvale viditelné a dosud jste ho nečetli

en: sticky/unread
cs: trvale viditelné/nepřečtené

en: You haven't read this thread yet, and it's locked
cs: Toto vlákno, které je nyní zamčené, jste dosud nečetli

en: unread/locked
cs: nepřečtené/zamčené

en: You haven't read this thread yet
cs: Toto vlákno jste dosud nečetli

en: This thread is sticky and locked
cs: Toto vlákno je trvale viditelné a zamčené

en: sticky/locked
cs: trvale viditelné/zamčené

en: This thread is sticky
cs: Toto vlákno je trvale viditelné

en: sticky
cs: trvale viditelné

en: This thread is locked
cs: Toto vlákno je zamčené

en: locked
cs: zamčené

en: You read this thread
cs: Čtete toto vlákno

en: read
cs: přečtené

en: Questions and answers
cs: Otázky a odpovědi

en: Topic
cs: Téma

en: Questions
cs: Otázky

en: Discussion among members of %1
cs: Diskuze členů %1

en: Subscribed threads
cs: Sledovaná vlákna

en: You are not authorized to moderate this post.
cs: Nejste oprávněn moderovat tento příspěvek.

en: Can't move to different category type
cs: Nelze přesunout do jiného typu kategorie

en: Can't move to different category
cs: Nelze přesunout do jiné kategorie

en: Not authorized to banish users
cs: Nemáte oprávnění vykazovat uživatele

en: Banishment
cs: Vykázání

en: User %1 has been banished.
cs: Uživatel %1 byl vykázán.

en: Action failed: possible database problem
cs: Akce selhala: Pravděpodobně problém s databází

en: Moderate post
cs: Moderovat příspěvek

en: Hide post
cs: Skrýt příspěvek

en: Commercial spam
cs: Komerční spam

en: Doublepost
cs: Dvojité odeslání

en: Move post
cs: Přesunout příspěvek

en: Destination thread ID:
cs: Cílové ID vlákna:

en: Banish user
cs: Vykázat uživatele

en: Ban duration
cs: Doba vykázání

en: 6 hours
cs: 6 hodin

en: 12 hours
cs: 12 hodin

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 week
cs: 1 týden

en: 2 weeks
cs: 2 týdny

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Forever
cs: Navždy

en: Optional explanation %1 This is included in email to user.%2
cs: Volitelné vysvětlení %1 Toto bude součástí emailu uživateli.%2

en: not authorized
cs: nemáte oprávnění

en: Moderate thread '%1'
cs: Moderovat vlákno '%1'

en: Select the reason category, or write a longer description of why you're hiding or locking the thread; then press OK.
cs: Zvolte důvod, nebo jej napište ručně, proč schováváte nebo zamykáte toto vlákno, potom klikněte na OK.

en: Current forum
cs: Aktuální forum

en: Destination forum
cs: Cílové forum

en: New title:
cs: Nový nadpis:

en: Only project admins may create a thread here. However, you may reply to existing threads.
cs: Zde mohou zakládat vlákna jen administrátoři projektu. Můžete ale přispívat do existujících vláken.

en: Your message was flagged as spam by the Akismet anti-spam system. Please modify your text and try again.
cs: Vaše zpráva byla ohodnocena anti-spamovým systémem Akismet jako spam. Upravte jí prosím a zkuste jí vložit znova.

en: Create new thread
cs: Vytvořit nové vlákno

en: Create a new thread
cs: Vytvořit nové vlákno

en: Remember to add a title
cs: Nezapomeňte přidat nadpis

en: Show this item as a Notice in the BOINC Manager
cs: Zobraz tuto položku jako Zprávu v BOINC Manažeru

en: Do so only for items likely to be of interest to all volunteers.
cs: Udělejte tak pouze pro položky, které mohou zajímat všechny dobrovolníky.

en: You need more average or total credit to rate a post.
cs: Potřebujete více průměrného nebo celkového kreditu pro ohodnocení příspěvku.

en: You have already rated this post.
cs: Tento příspěvek již byl ohodnocen.

en: Return to thread
cs: Vrátit se do vlákna

en: Input Recorded
cs: Příspěvek zaznamenán

en: Your input has been recorded. Thanks for your help.
cs: Váš příspěvek byl zaznamenán. Děkujeme za vaší pomoc.

en: Vote Registered
cs: Hlas uložen

en: Your rating has been recorded. Thanks for your input.
cs: Váš hlas byl uložen. Děkujeme za vaší pomoc.

en: Vote Submission Problem
cs: Problém s odesíláním hlasu

en: Your post has been flagged as spam by the Akismet anti-spam system. Please modify your text and try again.
cs: Váš příspěvek byl ohodnocen anti-spamovým systémem Akismet jako spam. Upravte ho prosím a zkuste jej vložit znova.

en: Post to thread
cs: Přidat příspěvek

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Post reply
cs: Odpovědět

en: Add my signature to this reply
cs: Přidat můj podpis k této odpovědi

en: You need more average or total credit to report a post.
cs: Potřebujete více průměrného nebo celkového kreditu pro nahlášení příspěvku.

en: Report Registered
cs: Nahlášení provedeno

en: Your report has been recorded. Thanks for your input.
cs: Vaše nahlášení bylo uloženo. Děkujeme za vaší pomoc.

en: A moderator will now look at your report and decide what will happen - this may take a little while, so please be patient
cs: Moderátor nyní zkontroluje vaše nahlášení a rozhodne, co se stane dále - to může nějakou dobu trvat, prosíme o ztrpení

en: Report a forum post
cs: Nahlásit příspěvek

en: Before reporting this post, consider using the +/- rating system instead. If enough users rate a post negatively it will eventually be hidden.<br />You can find the rating system at the bottom of the post.
cs: Před nahlášením tohoto příspěvku zvažte použití hodnocení pomocí +/-. Pokud dostatečný počet uživatelů udělí negativní  hodnocení, příspěvek bude schován.<br/>Hodnocení +/- najdete ve spodku příspěvku.

en: Report post
cs: Nahlásit příspěvek

en: Report not registered
cs: Nahlásit nepřihlášený

en: Your report could not be recorded. Please wait a while and try again.
cs: Váš záznam nemohl být uložen. Počkejte prosím chvíli a zkuste to znova.

en: If this is not a temporary error, please report it to the project developers.
cs: Pokud toto není vyjímečná chyba, kontaktujte prosím správce projektu.

en: %1 RSS feed
cs: %1 RSS zprávy

en: This message board is available as an RSS feed.
cs: Příspěvky tohoto fóra jsou dosupné jako RSS zprávy.

en: Options:
cs: Možnosti:

en: Include only posts by user ID %1 (default: all users).
cs: Zahrnout pouze příspěvky od uživatele s ID %1 (výchozí: od všech uživatelů)

en: Include only posts from the last %1 days (default: 30).
cs: Zahrnout pouze příspěvky za posledních %1 dní (výchozí: za 30 dní).

en: Threads only: %1 (Include only the first post of every thread)
cs: Pouze vlákna: %1 (Zahrnout pouze první příspěvek v každém vláknu)

en: Forum search results
cs: Výsledky hledání na fóru

en: Thread titles matching your query:
cs: Vlákna odpovídající vašemu dotazu.

en: Messages matching your query:
cs: Zprávy odpovídající vašemu dotazu.

en: Sorry, couldn't find anything matching your search query. You can try to broaden your search by using less words (or less specific words).
cs: Bohužel, nebylo nalezeno nic, co by odpovídalo vašemu dotazu. Zkuste rozšířit výsledky vyhledávání použitím méně slov (nebo více specifických slov).

en: Perform another search
cs: Zkusit jiné vyhledávání

en: Forum search
cs: Hledat na fóru

en: Search query
cs: Vyhledávaný dotaz

en: Search for keywords:
cs: Hledat klíčová slova:

en: Posts that contain all the specified words will be displayed
cs: Budou zobrazeny příspěvky, které obsahují všechna zadaná slova

en: For example: "screensaver freeze"
cs: Například: "spořič obrazovky zatuhává"

en: Search for author ID:
cs: Hledat ID autora:

en: Only posts by this author will be displayed
cs: Budou zobrazeny pouze příspěvky od tohoto autora

en: For example: "43214"
cs: Například: "43214"

en: Search options
cs: Možnosti vyhledávání

en: Search limits
cs: Limity vyhledávání

en: Search at most this many days back in time
cs: Hledat pouze tolik dní nazpět

en: %1 months
cs: %1 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Forum
cs: Fórum

en: Only display posts from this forum
cs: Zobrazit pouze příspěvky z této diskuze

en: Sort by
cs: Třídit podle

en: Start the search
cs: Spustit hledání

en: Subscription successful
cs: Nastavení odebírání příspěvků bylo úspěšné

en: You are now subscribed to %1. You will be notified whenever there is a new post.
cs: Jste nyní přihlášen k %1, budete nyní upozorněn kdykoliv zde přibyde nový příspěvek.

en: Subscription failed
cs: Nastavení odebírání příspěvků selhalo

en: We are currently unable to subscribe you to %1. Please try again later..
cs: Momentálně není možné nastavit vám odebírání příspěvků z %1. Zkuste to prosím později.

en: Unsubscription successful
cs: Zrušení odebírání příspěvků bylo úspěšné

en: You are no longer subscribed to %1. You will no longer receive notifications for this thread.
cs: Již nejste přihlášen k %1, nebudete dále dostávat upozornění o tomto vláknu.

en: Unsubscription failed
cs: Zrušení odebírání příspěvků selhalo

en: We are currently unable to unsubscribe you from %1. Please try again later..
cs: Momentálně není možné zrušit vám odebírání příspěvků z %1. Zkuste to prosím později.

en: Unknown subscription action
cs: Neznámá akce pro odebírání příspěvků

en: This forum is not visible to you.
cs: Toto fórum pro vás není přístupné.

en: This thread has been hidden by moderators.
cs: Toto vlákno bylo schováno správcem.

en: My question was answered
cs: Má otázka byla zodpovězena.

en: Click here if your question has been adequately answered
cs: Pokud byla vaše otázka dostatečně zodpovězena, klikněte prosím sem.

en: I've also got this question
cs: Také mám tuto otázku

en: Add a new message to this thread
cs: Přidat zprávu do tohoto vlákna

en: Unsubscribe
cs: Zrušit odebírání příspěvků

en: You are subscribed to this thread.  Click here to unsubscribe.
cs: Odebíráte příspěvky z tohoto vlákna. Klikněte sem pro zrušení odebírání.

en: Subscribe
cs: Odebírat příspěvky

en: Click to get email when there are new posts in this thread
cs: Klikněte pro zasílání emailu při každém novém příspěvku v tomto vlákně.

en: Unhide this thread
cs: Odkrýt toto vlákno

en: Hide this thread
cs: Skrýt toto vlákno

en: Make unsticky
cs: Zrušit trvalou viditelnost

en: Make this thread not sticky
cs: Zrušit trvalou viditelnost tohoto vlákna

en: Make sticky
cs: Nastavit trvalou viditelnost

en: Make this thread always appear at top of forum
cs: Udělat toto vlákno vždy se zobrazujícím v horní části fóra

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Allow new posts in this thread
cs: Povolit nové příspěvky v tomto vlákně

en: Lock
cs: Zamknout

en: Don't allow new posts in this thread
cs: Nepovolovat nové příspěvky v tomto vlákně

en: Move this thread to a different forum
cs: Přesunout toto vlákno do jiného fóra

en: Edit title
cs: Upravit nadpis

en: Edit thread title
cs: Upravit nadpis vlákna

en: Delete thread permanently
cs: Natrvalo odstranit vlákno

en: Export as Notice
cs: Exportovat jako Zprávu

en: Don't export
cs: Neexportovat

en: Don't export this news item as a Notice
cs: Neexportovat tuto novinku jako Zprávu

en: Sort
cs: Setřídit

note: --------------
en: Thread status updated
cs: Stav vlákna byl aktualizován

en: The status has been updated.
cs: Status byl aktualizován.

en: Posts by %1
cs: Příspěvky od %1

en: Already friends
cs: Současní přátelé

en: You requested friendship with %1 on %2.
cs: Požádali jste o přátelství s %1 v %2.

en: This request is still pending confirmation.
cs: Žádost stále očekává potvrzení.

en: %1 is not accepting friendship requests from you
cs: %1 nepřijímá vaše žádosti o přátelství

en: You can't be friends with yourself
cs: Nemůžete mít jako přítele sami sebe

en: Add friend
cs: Přidat jako přítele

en: You have asked to add %1 as a friend. We will notify %1 and will ask him/her to confirm that you are friends.
cs: Požádali jste o přidání %1 jako svého přítele. %1 nyní dostane zprávu s vaší žádostí pro potvrzení přátelství.

en: Add an optional message here:
cs: Přidat doprovodnou zprávu:

en: Friend request sent
cs: Žádost o přátelství zaslána

en: We have notified %1 of your request.
cs: %1 dostal vaší žádost.

en: Please log in as %1
cs: Přihlašte se prosím jako %1

en: You must log in as %1 to view this friend request
cs: Musíte se přihlásit jako %1 pro zobrazení této žádosti o přátelství

en: Friend request
cs: Žádost o přátelství

en: %1 has requested friendship with you.
cs: %1 vás požádal o přátelství.

en: %1 says: %2
cs: %1 říká: %2

en: Accept friendship
cs: Přijmout přátelství

en: Click accept if %1 is in fact a friend
cs: Klikněte na přijmout, pokud je %1 vaším přítelem

en: Decline
cs: Odmítnout

en: Click decline if %1 is not a friend
cs: Klikněte na odmítnout, pokud %1 není vaším přítelem

en: Friendship confirmed
cs: Přátelství potvrzeno

en: Your friendship with %1 has been confirmed.
cs: Vaše přátelství s %1 bylo potvrzeno.

en: Friendship declined
cs: Přátelství zamítnuto

en: You have declined friendship with %1
cs: Odmítli jste přítelství s %1

en: Notification not found
cs: Oznámení nenalezeno

en: Friend confirmed
cs: Přítel potvrzen

en: You are now friends with %1.
cs: %1 je nyní vaším přítelem.

en: Cancel friendship?
cs: Zrušit přátelství?

en: Are you sure you want to cancel your friendship with %1?
cs: Jste si jistí, že chcete zrušit vaše přátelství s %1?

en: Stay friends
cs: Zůstat přáteli

en: Friendship cancelled
cs: Přátelství zrušeno

en: Your friendship with %1 has been cancelled.
cs: Vaše přátelství s %1 bylo zrušeno.

en: No GPU tasks reported
cs: Žádné úkoly pro GPU nebyly nahlášeny

en: Top GPU models
cs: Nejlepší modely GPU

en: The following lists show the most productive GPU models on different platforms.  Relative speeds, measured by average elapsed time of tasks, are shown in parentheses.
cs: Následující seznam ukazuje nejproduktivnější modely GPU na různých platformách. Relativní rychlost, měřená podle průměrných časů odevzdání úkolů je uvedena v závorkách.

en: Welcome to %1
cs: Vítejte v %1

en: View and edit your account preferences using the links below.
cs: Pro zobrazení a nastavení vlastností vašeho účtu použijte následující odkazy.

en: Your account
cs: Váš účet

en: anonymous platform
cs: anonymní platforma

en: Missing platform
cs: Chybí platforma

en: Number of tasks completed
cs: Počet dokončených úkolů

en: Max tasks per day
cs: Max úkolů na den

en: Number of tasks today
cs: Počet úkolů za dnešek

en: Consecutive valid tasks
cs: Počet ověřených úkolů v řadě

en: Average processing rate
cs: Průměrná rychlost zpracování

en: Application details for host %1
cs: Detaily aplikace pro stroj %1

en: We have no record of that computer.
cs: Nemáme žádný záznam o tomto počítači.

en: You can not delete our record of this computer because our database still contains work for it. You must wait a few days until the work for this computer has been deleted from the project database.
cs: Nelze smazat záznam tohoto počítače, protože naše databáze u něho stále eviduje práci. Musíte počkat pár dnů, než bude práce u tohoto počítače smazána z databáze.

en: Delete record of computer
cs: Smazat záznam počítače

en: Record deleted.
cs: Záznam smazán.

en: Return to list of your computers
cs: Vrátit se na seznam svých počítačů

en: Merge computer records
cs: Spojit záznamy počítačů

en: Merge computers
cs: Spojit počítače

en: Sometimes BOINC assigns separate identities to the same computer by mistake. You can correct this by merging old identities with the newest one.
cs: BOINC občas omylem přiřadí stejnému počítači více identit. Toto lze napravit propojením starších identit s tou nejnovější.

en: No hosts are eligible for merging with this one.
cs: S tímto počítačem nelze propojit žádný další.

en: Show details
cs: Zobrazit detaily

en: Check the computers that are the same as %1 (created %2, computer ID %3):
cs: Zkontrolovat počítače, které jsou stejné jako %1 (vytvořen %2, ID počítače %3):

en: name
cs: jméno

en: created
cs: vytvořena

en: computer ID
cs: ID počítače

en: no hostname
cs: žádná adresa

en: Merge hosts
cs: Spojt počítače

en: Computers belonging to %1
cs: Počítače náležící %1

en: Computers hidden
cs: Počítače jsou skryté

en: This user has chosen not to show information about his or her computers.
cs: Tento uživatel si nepřeje zobrazovat informace o svých počítačích.

en: Your computers
cs: Vaše počítače

en: Updating computer credit
cs: Aktualizuji kredit počítače

en: Host credit updated
cs: Kredit počítače aktualizován

en: Host venue updated
cs: Umístění počítače aktualizováno

en: none
cs: žádné

en: The venue of this host has been set to %1.
cs: Umístění tohoto počítače bylo nastaveno na %1.

en: This change will take effect the next time the host communicates with this project.
cs: Tato změna se provede až při příští komunikaci počítače s projektem.

en: Return to host page
cs: Návrat na stránku počítačů

en: Allowed HTML tags
cs: Povolené HTML tagy

en: The following HTML tags are allowed in team descriptions:
cs: Tyto HTML tagy jsou povolené v popisu týmu:

en: bold
cs: tučné

en: italics
cs: kurzíva

en: hyperlink
cs: odkaz

en: paragraph
cs: odstavec

en: break
cs: zalomení

en: preformatted
cs: předformátováno

en: image; height cannot exceed 450 pixels. Please do not link to images without permission of the web site where the image is hosted.
cs: obrázek; výška nesmí překročit 450 pixelů. Prosím neodkazujte na obrázky bez souhlasu webových stránek, kde je tento obrázek uložen.

en: You can also use ampersand notation for special characters.
cs: Můžete použít i ampersandovou notaci pro speciální symboly.

en: Rules and policies
cs: Pravidla a zásady

en: Run %1 only on authorized computers
cs: Používejte %1 jen na počítačích, kde to máte povoleno

en: Run %1 only on computers that you own, or for which you have obtained the owner's permission. Some companies and schools have policies that prohibit using their computers for projects such as %1.
cs: Používejte %1 pouze na počítačích které vlastníte, nebo na kterých vám to jejich vlastník povolil. Některé školy nebo firmy se řídí předpisy, které zakazují používat jejich počítače pro projekty jako je %1.

en: How %1 will use your computer
cs: Jak bude %1 využívat váš počítač

en: When you run %1 on your computer, it will use part of the computer's CPU power, disk space, and network bandwidth. You can control how much of your resources are used by %1, and when it uses them.
cs: Při běhu bude %1 využívat část výpočetního výkonu, místa na disku a přenosové kapacity připojení vašeho počítače. Můžete ovlivnit, kolik prostředků bude %1 využívat a také kdy je bude využívat.

en: The work done by your computer contributes to the goals of %1, as described on its web site. The application programs may change from time to time.
cs: Práce vykonaná vaším počítačem přispěje k dosažení cílů %1, které jsou popsané na webových stránkách projektu. Cíle projektu se mohou čas od času měnit.

en: Privacy policy
cs: Ochrana soukromí

en: Your account on %1 is identified by a name that you choose. This name may be shown on the %1 web site, along with a summary of the work your computer has done for %1. If you want to be anonymous, choose a name that doesn't reveal your identity.
cs: Váš účet na %1 je identifikován podle jména, které si sami zvolíte. Toto jméno může být zobrazeno na stránkách %1 spolu s údaji o tom, kolik práce již váš počítač v %1 vykonal. Pokud si přejete zůstat v anonymitě, zvolte si takové jméno, které skryje vaší pravou identitu.

en: If you participate in %1, information about your computer (such as its processor type, amount of memory, etc.) will be recorded by %1 and used to decide what type of work to assign to your computer. This information will also be shown on %1's web site. Nothing that reveals your computer's location (e.g. its domain name or network address) will be shown.
cs: Pokud jste zapojen v %1, informace o vašem počítači (typ procesoru, velikost paměti atd.) bude zaznamenána v databázi %1 a použita pro určení, jaký typ práce bude vašemu počítači přidělen. Tyto informace budou také viditelné na stránkách %1. Nebude zobrazeno nic, co by odhalovalo umístění vašeho počítače, jako např. jméno domény či IP adresa.

en: To participate in %1, you must give an address where you receive email. This address will not be shown on the %1 web site or shared with organizations. %1 may send you periodic newsletters; however, you can opt out at any time.
cs: Abyste se mohli zapojit do %1, musíte zadat vaší emailovou adresu, kterou používáte. Tato adresa nebude zobrazena na stránkách %1 ani sdělována jiným organizacím. %1 vám bude zasílat emailové novinky, které ovšem můžete kdykoliv zrušit.

en: Is it safe to run %1?
cs: Je bezpečné být zapojen v %1?

en: Any time you download a program through the Internet you are taking a chance: the program might have dangerous errors, or the download server might have been hacked. %1 has made efforts to minimize these risks. We have tested our applications carefully. Our servers are behind a firewall and are configured for high security. To ensure the integrity of program downloads, all executable files are digitally signed on a secure computer not connected to the Internet.
cs: Kdykoliv si stahujete programy z Internetu, vystavujete se riziku, že program obsahuje nebezpečné chyby, nebo že server, ze kterého stahujete, byl napaden útočníkem. %1 vynakládá veškeré úsilí k minimalizaci těchto rizik. Naše servery jsou umístěny za firewallem a nastaveny na vysokou úroveň zabezpečení. Pro zajištění integrity byly všechny naše programy důkladně testovány a také digitálně podepsány na zabezpečeném počítači, který není připojen k Internetu.

en: %1 was developed by %2. BOINC was developed at the University of California.
cs: %1 byl vyvinut v %2. BOINC byl vyvinut na Kalifornské universitě v Berkeley.

en: Liability
cs: Zodpovědnost

en: %1 and %2 assume no liability for damage to your computer, loss of data, or any other event or condition that may occur as a result of participating in %1.
cs: %1 a %2 nenese žádnou zodpovědnost za ztrátu dat nebo jakoukoliv jinou příhodu nebo stav, který může vzniknout jako následek používání %1.

en: Other BOINC projects
cs: Jiné BOINC projekty

en: Other projects use the same platform, BOINC, as %1. You may want to consider participating in one or more of these projects. By doing so, your computer will do useful work even when %1 has no work available for it.
cs: Prostředí BOINC využívají i další projekty, podobně jako %1. Můžete zvážit vaše přispění i do těchto projektů a pokud tak učiníte, váš počítač bude pracovat užitečně i v době, kdy %1 nebude mít nic na práci.

en: These other projects are not associated with %1, and we cannot vouch for their security practices or the nature of their research. Join them at your own risk.
cs: Tyto další projekty nejsou nijak sdružené s %1 a tudíž se vám nemůžeme nijak zaručit za jejich bezpečnost či předmět výzkumu. Připojte se k nim dle vašeho uvážení.

en: I'm new
cs: Jsem tu nový

en: I'm a BOINC user
cs: Jsem uživatel BOINCu

en: Download the BOINC desktop software.
cs: Stažení BOINC pro stolní počítač.

en: Download
cs: Stáhování

en: For Android devices, download BOINC from the Google Play Store or Amazon App Store.
cs: Pro Android zařízení stáhněte BOINC z obchodu Google Play nebo z Amazon App Store.

en: Run the installer.
cs: Spusťte instalátor.

en: Choose %1 from the list, or enter %2
cs: Vyberte %1 ze seznamu, nebo zadejte %2

en: Install BOINC on this device if not already present.
cs: Instalace BOINC na tomto zařízení nebyla nenalezena.

en: Select Tools / Add Project. Choose %1 from the list, or enter %2
cs: Vyberte Nástroje / Přidat projekt. Vyberte %1 ze seznamu, nebo zadejte %2

en: Join %1
cs: Připojit se k %1

en: Language selection
cs: Výběr jazyka

en: This web site is available in several languages. The currently selected language is %1.
cs: Tato webová stránka je dostupná ve více jazycích. Aktuálně vybraný jazyk je %1.

en: Normally the choice of language is determined by your browser's language setting, which is: %1.  You can change this setting using:
cs: Podle nastavení vašeho prohlížeče byl pro tyto stránky vybrán jazyk: %1. Toto nastavení lze změnit zde:

en: Firefox: Tools/Options/General
cs: Firefox: Menu/Možnosti/Obsah

en: Microsoft IE: Tools/Internet Options/Languages
cs: Microsoft Internet Explorer: Nástroje/Možnosti Internetu/Jazyky

en: Or you can select a language from the following menu:
cs: Nebo můžete vybrat jazyk z následujícího menu:

en: Processing %1
cs: Zpracovávám %1

en: Merged %1 into %2
cs: %1 byl spojen s počítačem %2

en: Return to the list of your computers
cs: Vrátit se na seznam vašich počítačů

en: This operation merges computers based on their domain name.
            <p>
            For each domain name, it will merge all older computers
            having that name with the newest computer having that name.
            Incompatible computers will not be merged.
            <p>
cs: Tato operace sloučí počítače podle jejich doménového jména.
    <p>
    U všech nalezených doménových jmen sloučí všechny staší
    počítače s tímto jménem s nejnovějším počítačem s tímto jménem.
    Nekompatibilní záznamy nebudou sloučeny.
    <p>

en: Go ahead and do this
cs: Provést tuto akci

en: Return to the list of computers
cs: Vrátit se na seznam počítačů

en: Pending credit
cs: Očekávaný kredit

en: Result ID
cs: ID výsledku

en: Workunit ID
cs: ID pracovní jednotky

en: Host ID
cs: ID počítače

en: Claimed credit
cs: Získaný kredit

en: Pending credit: %1
cs: Očekávaný kredit: %1

en: Total
cs: Celkem

en: Top teams by application
cs: Nejlepší týmy podle aplikace

en: Top participants by application
cs: Nejlepší účastníci podle aplikace

en: Limit exceeded - Sorry, first %1 items only
cs: Překročen limit - zobrazeno jen prvních %1 položek

en: Block messages from this user
cs: Blokovat zprávy od tohoto uživatele

en: Block user
cs: Zablokovat uživatele

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: You have no private messages.
cs: Nemáte žádné soukromé zprávy.

en: Sender and date
cs: Odesílatel a datum

en: Reply to this message
cs: Odpovědět na tuto zprávu

en: Delete this message
cs: Smazat tuto zprávu

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Unselect all
cs: Odznačit vše

en: Delete selected messages
cs: Smazat vybrané zprávy

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Date
cs: Datum

en: You need to fill all fields to send a private message
cs: Je třeba vyplnit všechna pole pro poslání soukromé zprávy

en: Message sent
cs: Zpráva odeslána

en: Your message was sent to %1 team members.
cs: Vaše zpráva byla odeslána %1 členům teamu.

en: Your message was flagged as spam
                by the Akismet anti-spam system.
                Please modify your text and try again.
cs: Vaše zpráva byla označena jako SPAM
    pomocí Akismet anti-spam systému.
    Upravte váš text a zkuste to znovu.

en: Could not find user with id %1
cs: Uživatel s ID %1 nenalezen

en: Could not find user with username %1
cs: Uživatel se jménem %1 nenalezen

note: Non-unique username
en: %1 is not a unique username; you will have to use user ID
cs: %1 není unikátní uživatelské jméno; budete muset použít uživatelské ID

en: User %1 (ID: %2) is not accepting private messages from you.
cs: Uživatel %1 (ID: %2) od vás nepřijímá soukromé zprávy.

en: No such user
cs: Uživatel nenalezen

en: Really block %1?
cs: Opravdu zablokovat %1?

en: Are you really sure you want to block user %1 from sending you private messages?
cs: Jste si opravdu jisti, že chcete zablokovat uživatele %1, aby vám nemohl posílat soukromé zprávy?

en: Please note that you can only block a limited amount of users.
cs: Vemte prosím na vědomí, že můžete zablokovat jen určitý počet uživatelů.

en: Once the user has been blocked you can unblock it using forum preferences page.
cs: Uživatele, kterého jste zablokovali, můžete znova odblokovat ve vašem nastavení diskuzního fóra.

en: No, cancel
cs: Ne, nemazat

en: no such user
cs: uživatel nenalezen

en: User %1 blocked
cs: Uživatel %1 zablokován

en: User %1 has been blocked from sending you private messages.
cs: Uživatel %1 byl zablokován, nemůže vám posílat soukromé zprávy.

en: Unknown action
cs: Neznámá akce

en: %1 for %2
cs: %1 pro %2

en: Back to preferences
cs: Zpět do předvoleb

en: Confirm delete preferences
cs: Potvrdit smazání předvoleb

en: Are you sure you want to delete your separate %1 preferences for %2?
cs: Jste si jisti, že chcete smazat vaše separátní %1 předvolby pro %2?

en: Remove preferences
cs: Smazat předvolby

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Explore the diversity of your fellow volunteers, and contribute your own views for others to enjoy.
cs: Prozkoumejte, jak různorodý svět je mezi Vámi dobrovolníky, a přispějte i vaším vlastním pohledem pro ostatní k nahlédnutí.

en: User of the Day
cs: Uživatel dne

en: User Profile Explorer
cs: Prohlížení uživatelských profilů

en: Alphabetical profile listings:
cs: Abecední výčet profilů:

en: Search profile text
cs: Hledat v textech profilů

en: No profiles
cs: Žádné profily

en: No profiles matched your query.
cs: Nenalezen žádný profil odpovídající vašemu dotazu.

en: Invalid vote type:
cs: Neplatný typ hlasu:

en: Vote Recorded
cs: Hlas uložen

en: Thank you
cs: Děkujeme

en: Your recommendation has been recorded.
cs: Vaše doporučení bylo uloženo.

en: Your vote to reject this profile has been recorded.
cs: Váš hlas pro zamítnutí tohoto profilu byl uložen.

en: Return to profile.
cs: Vrátit se do profilu.

en: Profiles containing '%1'
cs: Profily obsahující '%1'

en: User name
cs: Jméno uživatele

en: Joined project
cs: Připojil se k projektu

en: Recent credit
cs: Nedávný kredit

en: No profiles found containing '%1'
cs: Nenalezen žádný profil obsahující '%1'

en: No such task:
cs: Úkol nenalezen:

en: This feature is turned off temporarily
cs: Tato vlastnost je dočasně nedostupná.

en: No computer with ID %1 found
cs: Nenalezen žádný počítač s ID %1

en: No access
cs: Nemáte přístup

en: Missing user ID or host ID
cs: Chybí uživatelské ID nebo ID počítače

en: No tasks to display
cs: Žádné zobrazitelné úkoly

en: %1 is temporarily shut down for maintenance.
cs: %1 je dočasně mimo provoz kvůli údržbě.

en: What is %1?
cs: Co je %1?

en: News
cs: Novinky

en: Not Running
cs: Zastavený

en: Running
cs: Počítám

en: Disabled
cs: Vypnutý

en: Project status
cs: Stav projektu

en: Host
cs: Počítač

en: Computing status
cs: Stav výpočtů

en: Users
cs: Uživatelé

en: Tasks by application
cs: Úkoly podle aplikace

en: Runtime of last 100 tasks in hours: average, min, max
cs: Trvání výpočtu posledních 100 úkolů v hodinách: průměr, min, max

en: Users in last 24 hours
cs: Uživatelů během posledních 24 hodin

en: Database schema version:
cs: Verze schématu databáze:

en: Computer %1
cs: Počítač %1

en: Statistics and leaderboards
cs: Statistiky a žebříčky

en: Statistics for %1
cs: Statistiky %1

note: Now display what we've got (either gotten from cache or from DB)
en: Top participants
cs: Nejlepší účastníci

en: Top teams
cs: Nejlepší týmy

en: Top computers
cs: Nejlepší počítače

en: More detailed statistics for %1 and other BOINC-based projects are available at several web sites:
cs: Na mnoha webových stránkách jsou dostupné detailní statistiky o %1 a jiných BOINC projektech:

en: You can also get your current statistics in the form of a "signature image":
cs: Je též možné získat vaše statistiky ve formě "obrázku do podpisu":

en: Remove Team Admin status from this member
cs: Odebrat tomuto členu práva Správce týmu

en: Add or remove Team Admins
cs: Přidat nebo odebrat Správce týmu

en: You can select team members as 'Team Admins'. Team Admins can:
cs: Můžete určit některé členy jako Správce týmu. Správci týmu mohou:

en: Edit team information (name, URL, description, country)
cs: Upravovat informace o týmu (jméno, URL, popis)

en: View the team's join/quit history
cs: Sledovat historii příchodů a odchodů v týmu

en: Send messages to the team
cs: Poslat zprávy teamu

en: Moderate the team forum, if any (admins get email notification of moderation events and red X reports)
cs: Moderovat týmové fórum, pokud nějaké je (správci dostávají upozornění emailem o významných událostech na fóru a označení závadných příspěvků)

en: Team Admins cannot:
cs: Správcí týmu nemohou:

en: Change the team founder
cs: Změnit vlastníka týmu

en: Remove members
cs: Odebrat členy

en: If a Team Admin quits the team, they cease to be a Team Admin.
cs: Pokud Správce týmu opustí tým, ztratí též svojí pozici Správce týmu

en: We recommend that you select only people you know and trust very well as Team Admins.
cs: Doporučujeme vybrat jako Správce týmu pouze důvěryhodné členy, které dobře znáte.

en: There are currently no Team Admins
cs: Momentálně není žádný Správce týmu.

en: Current Team Admins
cs: Současní Správci týmu

en: Became Team Admin on
cs: Stát se Správcem týmu v

en: Add Team Admin
cs: Přidat Správce týmu

en: Email address of team member:
cs: Emailová adresa člena týmu:

en: failed to remove admin
cs: nepodařilo se odebrat správce

en: User is not member of team
cs: Uživatel není členem týmu

en: %1 is already an admin of %2
cs: %1 je již správcem %2

en: Couldn't add admin
cs: Nelze přidat správce

en: No such team
cs: Tým nenalezen

en: no such team
cs: tým nenalezen

en: User is not a member of %1
cs: Uživatel není členem %1

en: Changing founder of %1
cs: Měním vlastníka %1

en: %1 is now founder of %2
cs: %1 je nyní vlastníkem %2

en: Change founder of %1
cs: Změnit vlastníka %1

en: Team member %1 requested this team's foundership on %2, but left the team, thus canceling the request.
cs: Člen týmu %1 požádal o změnu vlastnictví tohoto týmu v %2, ale poté opustil tým, jeho požadavek byl zrušen.

en: Team member %1 has requested this team's foundership. This may be because you left the team or haven't had contact with the team for a long time.
cs: Člen týmu %1 požádal o vlastnictví tohoto týmu. Důvodem může být to, že jste opustil, nebo již delší dobu nekontaktoval tým.

en: decline request
cs: zamítnout žádost

en: If you don't decline the request by %1, %2 will have the option of assuming team foundership.<br /><br />
                      To accept the request, assign foundership to %3 using the form below.
cs: Pokud nezamítnete žádost na změnu vlastnictví od %1, %2 dostane možnost převzít vlastnictví.<br/><br/>
    Pro přijetí nabídky převedení vlastnictví na %3 použijte následující formulář.

en: No transfer request is pending.
cs: Žádný nevyřízený požadavek na změnu vlastnictví.

en: New founder?
cs: Nový vlastník?

en: Change founder
cs: Změnit vlastníka

en: There are no users to transfer team to.
cs: Žádní uživatelé k přenesení do týmu.

en: You must choose a non-blank team name
cs: Je třeba zvolit neprázdné jméno týmu.

en: A team named %1 already exists - try another name
cs: Tým pojmenovaný %1 již existuje - zvolte si prosím jiné jméno.

en: Could not create team - please try later.
cs: Není možné vytvořit tým - zkuste to prosím později.

en: Create a team
cs: Vytvořit tým

en: Not founder or admin
cs: Není vlastník ani správce

en: Team history for %1
cs: Historie týmu pro %1

en: When
cs: Kdy

en: User
cs: Uživatel

en: Action
cs: Akce

en: Total credit at time of action
cs: Celkový kredit v době akce

en: bad country
cs: neplatná země

en: The name '%1' is being used by another team.
cs: Jméno "%1" již používá jiný tým.

en: Must specify team name
cs: Je třeba zadat jméno týmu

en: Could not update team - please try again later.
cs: Není možné upravit tým - zkuste to prosím později.

en: Edit %1
cs: Upravit %1

en: Update team info
cs: Aktualizovat popis týmu

en: Members of %1
cs: Členové %1

en: Show as plain text
cs: Zobrazit jako čistý text

en: Create Message Board
cs: Vytvořit Diskuzní fórum

en: You may create a message board for use by %1.
cs: Je možné pro potřebu %1 vytvořit diskuzní fórum.

en: Only team members will be able to post.
cs: Přispívat budou moci pouze členové týmu.

en: At your option, only members will be able to read.
cs: Lze nastavit, aby toto fórum mohli číst jen členové týmu.

en: You and your Team Admins will have moderator privileges.
cs: Práva moderovat fórum budete mít vy a správci týmu.

en: Create a message board for %1
cs: Vytvořit diskuzní fórum pro %1.

en: Team already has a message board
cs: Tým již má vlastní diskuzní fórum.

en: Team Message Board
cs: Týmové diskuzní fórum

en: Minimum time between posts (seconds)
cs: Minimální čas mezi příspěvky (sek)

en: Minimum total credit to post
cs: Minimální celkový kredit potřebný pro přispívání

en: Minimum average credit to post
cs: Minimální nedávný kredit potřebný pro přispívání

en: Submit
cs: Odeslat

en: Remove your team's message board.
cs: Zrušit týmové diskuzní fórum.

en: Really remove message board?
cs: Opravdu zrušit diskuzní fórum?

en: Are you sure you want to remove your team's message board? All threads and posts will be permanently removed. (You may, however, create a new message board later).
cs: Jste si jisti, že chcete zrušit vaše týmové diskuzní fórum? Všechna vlákna a příspěvky budou smazána. (Je ale možné založit si později nové fórum).

en: Yes - remove message board
cs: Ano - zrušit diskuzní fórum

en: Message board removed
cs: Diskuzní fórum zrušeno

en: Team Message Board Updated
cs: Týmové diskuzní fórum aktualizováno

en: Update successful
cs: Aktualizace byla úspěšná

en: Update failed
cs: Aktualizace selhala

en: Team has no forum
cs: Tým nemá vlastní fórum

en: You must be a member of a team to access this page.
cs: Musíte být členem tohoto týmu pro přístup k této stránce.

en: Requesting foundership of %1
cs: Požadavek na vlastnictví %1

en: The current founder has been notified of your request by email and private message.<br /><br />
                           If the founder does not respond within 60 days you will be allowed to become the founder.
cs: Aktuální vlastník byl upozorněn na váš požadavek emailem a soukromou zprávou.<br/><br/>
    Pokud vlastník neodpoví do 60 dnů, bude vám umožněno stát se vlastníkem.

en: Foundership request not allowed now
cs: Žádost o vlastnictví není momentálně povolena

en: Assumed foundership of %1
cs: Převzato vlastnictví %1

en: Decline founder change request
cs: Odmítnout žádost na změnu vlastnictví

en: The foundership request from %1 has been declined.
cs: Žádost o vlastnictví z %1 byla zamítnuta.

en: There were no foundership requests.
cs: Nebyly žádné žádosti o změnu vlastnictví.

en: undefined action %1
cs: neznámá akce %1

en: Return to team page
cs: Návrat na týmovou stránku

en: You need to be a member of a team to access this page.
cs: Je třeba být členem tohoto týmu pro přístup k této stránce.

en: Request foundership of %1
cs: Zažádat o vlastnictví %1

en: You are now founder of team %1.
cs: Nyní jste vlastníkem týmu %1.

en: You requested the foundership of %1 on %2.
cs: Požádal jste o vlastnictví týmu %1 v %2.

en: 60 days have elapsed since your request, and the founder has not responded. You may now assume foundership by clicking here:
cs: Uplynulo 60 dní od vaší žádosti a vlastník nijak neodpověděl. Můžete nyní převzít vlastnictví týmu kliknutím zde:

en: Assume foundership
cs: Převzít vlastnictví

en: The founder was notified of your request. If he/she does not respond by %1 you will be given an option to become founder.
cs: Vlastník obdržel vaší žádost. Pokud neodpoví do %1 bude vám dána možnost převzít vlastnictví.

en: If the team founder is not active and you want to assume the role of founder, click the button below. The current founder will be sent an email detailing your request, and will be able to transfer foundership to you or to decline your request. If the founder does not respond in 60 days, you will be allowed to become the founder.<br /><br />
                           Are you sure you want to request foundership?
cs: Pokud vlastník týmu není aktivní a máte zájem převzít vlastnictví týmu klikněte na následující tlačítko. Aktuálnímu vlastníkovi bude odeslán email s detaily vaší žádosti - bude mu umožněno předat vám vlastnictví či vaší žádost odmítnout. Pokud vlastník neodpoví do 60 dnů, bude vám umožněno převzít vlastnictví.<br/><br/>Chcete požádat o převzetí vlastnictví?

en: Request foundership
cs: Zažádat o vlastnictví

en: Founder change has already been requested by %1 on %2.
cs: Žádost o vlastnictví byla odeslána uživatelem %1 v %2.

en: A foundership change was requested during the last 90 days, so new requests are not allowed. Please try again later.
cs: Během posledních 90 dnů byla již odeslána žádost o vlastnictví, nové žádosti nejsou momentálně povolené. Zkuste to prosím později.

en: The team %1 is not joinable.
cs: Nelze se připojit k týmu %1.

en: Already a member
cs: Již členem

en: You are already a member of %1.
cs: Již jste členem týmu %1.

en: Joined %1
cs: Připojili jste se k %1

en: You have joined %1.
cs: Připojili jste se k %1.

en: Couldn't join team - please try again later.
cs: Nelze se připojit k týmu - zkuste to prosím později.

en: Please note:
cs: Upozornění:

en: Joining a team gives its founder access to your email address.
cs: Připojením k týmu dáte jeho vlastníkovi přístup k vaší emailové adrese.

en: Joining a team does not affect your account's credit.
cs: Připojení k týmu nijak neovlivní váš kredit.

en: Join team
cs: Připojit se k týmu

en: Search Results
cs: Výsledky hledání

en: Search results for '%1'
cs: Výsledky hledání pro '%1'

en: You may view these teams' members, statistics, and information.
cs: Je možné si zobrazit členy tohoto týmu, statistiky a další informace.

en: More than 100 teams match your search. The first 100 are shown.
cs: Pro váš dotaz bylo nalezeno více než 100 výsledků, zobrazeno je prvních 100.

en: Team administration for %1
cs: Administrace týmu pro %1

en: Edit team info
cs: Upravit údaje o týmu

en: Change team name, URL, description, type, or country
cs: Změnit jméno týmu, URL adresu, popis, typ či zemi

en: Member list:
cs: Seznam členů:

en: View member info
cs: Zobrazit info uživatele

en: View change history:
cs: Zobrazit historii změn:

en: See when members joined or quit this team
cs: Zobrazit, kdy se k týmu přidávali či tým opouštěli členové

en: Respond to foundership request.
cs: Odpovědět na žádost o předání vlastnictví.

en: If you don't respond by %1, %2 may assume foundership of this team.
cs: Pokud neodpovíte do %1, %2 bude moci převzít vlastnictví tohoto týmu.

en: Remove inactive or unwanted members from this team
cs: Odebrat neaktivní či nežádoucí členy týmu.

en: Transfer foundership to another member
cs: Převést vlastnictví na jiného člena

en: Add/remove Team Admins
cs: Přidat/odebrat Správce týmu

en: Give selected team members Team Admin privileges
cs: Nastavit vybraným členům týmu práva Správce týmu

en: Remove team
cs: Zrušit tým

en: Allowed only if team has no members
cs: Povoleno jen když tým nemá žádné členy

en: Create or manage a team message board
cs: Vytvořit či spravovat týmové diskuzní fórum

en: Can't delete non-empty team
cs: Nelze smazat neprázdný tým

en: Team %1 deleted
cs: Tým %1 smazán

en: Limit exceeded:  Can only display the first 1000 members.
cs: Překročen limit: Lze zobrazit jen prvních 1000 členů.

en: You may belong to only one team. You can join or quit a team at any time.
cs: Je možné být členem jen jednoho týmu v jeden okamžik. Tým můžete kdykoliv opustit a přidat se do jiného.

en: edit the team's name and description
cs: upravovat jméno a popis týmu

en: add or remove team admins
cs: přidat nebo odebrat Správce týmu

en: remove members from the team
cs: vyloučit členy z týmu

en: disband a team if it has no members
cs: rozpustit tým, pokud nebude mít žádné členy

en: Find a team
cs: Najít tým

en: All teams
cs: Všechny týmy

en: %1 teams
cs: %1 týmy

en: Create a new team
cs: Vytvořit nový tým

en: Unable to quit team
cs: Nelze opustit tým

en: Team doesn't exist, or you don't belong to it.
cs: Tým neexistuje, nebo nejste jeho členem.

en: Quit %1
cs: Opustit %1

en: <strong>Please note before quitting a team:</strong>
             <ul>
             <li>If you quit a team, you may rejoin later, or join any other team you desire
             <li>Quitting a team does not affect your personal credit statistics in any way.
             </ul>
cs: <strong>Upozornění před opuštěním týmu:</strong>
             <ul>
             <li>Pokud opustíte tým, můžete se do něj později vrátit, nebo se připojit do kteréhokoliv jiného týmu.</li>
             <li>Opuštění týmu nemá žádný vliv na vaše statistiky či kredit.</li>
             </ul>

en: Quit Team
cs: Opustit tým

en: Removing users from %1
cs: Odebrání členů z %1

en: %1 is not a member of %2
cs: %1 není členem %2

en: %1 has been removed
cs: %1 byl odebrán

en: Remove members from %1
cs: Odebrat členy z %1

en: Remove?
cs: Odebrat?

en: Name (ID)
cs: Jméno (ID)

en: No members are eligible for removal.
cs: Není vhodný žádný člen pro odebrání.

en: Remove users
cs: Odebrat uživatele

en: Team name
cs: Jméno týmu

en: Validated?
cs: Validováno?

en: Team search results
cs: Výsledky hledání týmů

en: No teams were found matching your criteria. Try another search.
cs: Nenalezen žádný tým podle vašeho dotazu. Zkuste prosím jiný dotaz.

en: Change your search
cs: Změnit hledané údaje

en: You can team up with other people with similar interests, or from the same country, company, or school.
cs: Můžete se přidat do týmu k lidem, kteří mají podobné zájmy, jsou ze stejné země, společnosti či školy.

en: Use this form to find teams that might be right for you.
cs: K nalezení týmů, které by vás mohly zajímat, použijte tento formulář.

note: Now display what we've got (either gotten from cache or from DB)
en: Top hosts
cs: Nejlepší počítače

note: Now display what we've got (either gotten from cache or from DB)
en: Top %1 teams
cs: Nejlepší %1 týmy

en: There are no %1 teams
cs: Nenalezeny žádné %1 týmy

en: Participant since
cs: Účastníkem od

en: No user of the day has been chosen.
cs: Nebyl zvolen žádný Uživatel dne.

en: User of the Day for %1: %2
cs: Uživatel dne pro %1: %2

en: Filters
cs: Filtry

en: User name starts with
cs: Uživatelské jméno začíná na

en: Any
cs: Všechny

en: With profile?
cs: S profilem?

en: Either
cs: Nebo

en: On a team?
cs: V týmu?

en: Ordering
cs: Řazení

en: Decreasing sign-up time
cs: Sestupně podle času registrace

en: Decreasing average credit
cs: Sestupně podle průměrného kreditu

en: Decreasing total credit
cs: Sestupně podle celkového kreditu

en: search string must be at least 3 characters
cs: hledaný řetězec musí být aspoň 3 znaky dlouhý

en: User search results
cs: Výsledky hledání uživatelů

en: Joined
cs: Připojen

en: No users match your search criteria.
cs: Žádný uživatel neodpovídá vašim kriteriím.

en: User not found!
cs: Uživatel nenalezen!

en: Account Data<br/>for %1<br/>Time:
cs: Data o účtu<br/>pro %1<br/>Čas:

en: Team:
cs: Tým:

en: Team TotCred:
cs: Celkový kredit týmu:

en: Team AvgCred:
cs: Průměrný nový kredit týmu:

en: Team: None
cs: Tým: žádný

en: Validate BOINC email address
cs: Ověřit BOINC emailovou adresu

en: Please visit the following link to validate the email address of your %1 account:
cs: Klikněte prosím na tento odkaz pro ověření emailové adresy vašeho účtu %1:

en: Validate email sent
cs: Email pro ověření byl odeslán

en: An email has been sent to %1. Visit the link it contains to validate your email address.
cs: Byl odeslán email na %1. Klikněte prosím na odkaz, který tento email obsahuje, pro ověření dané emailové adresy.

en: No such user.
cs: Uživatel nenalezen.

en: Error in URL data - can't validate email address
cs: Chyba dat v URL - nelze validovat emailovou adresu

en: Database update failed - please try again later.
cs: Aktualizace databáze selhala - zkuste to prosím později.

en: Validate email address
cs: Ověřit emailovou adresu

en: The email address of your account has been validated.
cs: Emailová adresa vašeho účtu byla ověřena.

en: This user has no profile
cs: Tento uživatel nemá žádný profil

en: Profile: %1
cs: Profil: %1

en: Account data
cs: Data účtu

en: You can access your account either by using your email address and password,
        or by using an assigned 'account key'.
        Your account key is:
cs: K účtu můžete přistupovat buď pomocí vaší emailové adresy a hesla,
    nebo pomocí přiděleného "klíče k účtu".
    Váš klíč k účtu je:

en: This key can be used to:
cs: Tento klíč může být použít k:

en: log in to your account on the web
cs: přihlášení k účtu na webu

en: to attach a computer to your account without using the BOINC Manager.
           To do so, install BOINC,
           create a file named %1 in the BOINC
           data directory, and set its contents to:
cs: pro přídání počítače k vašemu účtu bez Správce BOINC.
    K tomu je třeba nainstalovat BOINC,
    vytvořit soubor s názvem %1 ve složce, kde má BOINC data,
    a obsah tohoto souboru nastavit na:

en: Weak account key
cs: Slabý klíč k účtu

en: Your 'weak account key' can be used to attach computers to your account
        as described above, but cannot be used to log in to your account or change it in any way.
        If you want to attach untrusted or insecure computers to your account,
        do so using your weak account key.
        Your weak account key is:
cs: Váš slabý klíč k účtu může být použit pro připojení počítačů k účtu
    tak, jak je popsáno výše, ale nemůže být nijak použit pro přihlášení k vašemu účtu či změně údajů.
    Pokud chcete připojit k vašemu účtu nezabezpečené počítače,
    použijte k tomu váš slabý klíč k účtu.
    Váš slabý klíč k účtu je:

en: If you change your password, your weak account key changes, and your previous weak account key becomes invalid.
cs: Při změně hesla dojde též ke změně vašeho slabého klíče k účtu a váš předchozí slabý klíč se tak stane neplatným.

en: Workunit %1
cs: Pracovní jednotka %1

en: application
cs: aplikační program

en: canonical result
cs: částečný výsledek

en: granted credit
cs: přidělený kredit

en: Tasks in progress
cs: Probíhající úkoly

en: suppressed pending completion
cs: potlačeno očekávané dokončení

en: minimum quorum
cs: minimální kvorum

en: initial replication
cs: počáteční replikace

en: max # of error/total/success tasks
cs: max # chyb/celkem/úspěšných úkolů

en: errors
cs: chyby

en: validation
cs: validace

en: Pending
cs: Nevyřízené

en: can't find workunit
cs: nelze najít pracovní jednotku

en: Generated
cs: Vytvořeno

en: Your personal background.
cs: Vaše osobní zázemí.

en: Tell us about yourself. You could tell us where you're from, your age, occupation, hobbies, or anything else about yourself.
cs: Řekněte nám něco o sobě. Můžete například uvést odkud jste, jaký je váš věk, povolání, koníčky či cokoliv dalšího o vás.

en: Your opinions about %1
cs: Vaše názory na %1

en: Tell us your thoughts about %1<ol>
        <li>Why do you run %1?
        <li>What are your views about the project?
        <li>Any suggestions?
        </ol>
cs: Řekněte nám, co si myslíte o %1<ol>
        <li>Proč jste se zapojil do %1?</li>
        <li>Jaké jsou vaše očekávání od projektu?</li>
        <li>Nějaké připomínky?</li>
        </ol>

en: Color scheme for graphics
cs: Barevné schéma pro grafiku

en: Run only the selected applications
cs: Povolit jen vybrané aplikace

en: Only get tasks for certain applications. Useful to focus on particular applications, or to exclude them.
cs: Dostávat úkoly jen pro určité aplikace. Užitečné při zaměření se na konkrétní aplikace, nebo pro jejich vyloučení.

en: If no work for selected applications is available, accept work from other applications?
cs: Pokud není dostupná žádná práce pro vámi vybrané aplikace, přijímat práci i od jiných aplikací?

en: Use faster non-graphical applications if available?
cs: Jsou-li k dispozici rychlejší aplikace bez grafického prostředí, mají se použít?

en: (all applications)
cs: (všechny aplikace)

en: No limit
cs: Bez limitu

en: Max # of jobs for this project
cs: Max # úkolů pro tento projekt

en: Max # of CPUs for this project
cs: Max # CPU pro tento projekt

en: Max # jobs
cs: Max # úkolů

en: Max # CPUs
cs: Max # CPU
