BOINC - en to uk translation catalogue (1608 entries)

en: LANG_NAME_NATIVE
uk: Українська

en: LANG_NAME_INTERNATIONAL
uk: Ukrainian

en: Show password
uk: Показати пароль

en: An invitation code is required to create an account.
uk: Для створення облікового запису потрібно ввести код запрошення.

en: Invitation code
uk: код запрошення

en: Identifies you on our web site. Use your real name or a nickname.
uk: Ідентифікує Вас на нашому веб-сайті. Введіть Ваше справжнє ім’я або псевдонім.

en: Screen name
uk: Назва екрана

en: Must be a valid address of the form 'name@domain'.
uk: Повинна бути дійсною адресою у формі 'name@domain'.

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Must be at least %1 characters
uk: Повинно бути щонайменше %1 символів

note: we need the password here not for verification, but because we store it salted with email address, which is about to change.
en: Password
uk: Пароль

en: Select the country you want to represent, if any.
uk: Якщо хочете, виберіть країну, яку представляєте.

en: Country
uk: Країна

en: Postal or ZIP Code
uk: Поштовий індекс або ZIP-код

en: Optional
uk: Необов’язково

en: Terms of Use
uk: Умови використання

en: Do you agree to the terms of use above?
uk: Чи згодні Ви з умовами використання вище?

en: Email address:
uk: Адреса електронної пошти

en: Password:
uk: Пароль:

en: forgot password?
uk: забули пароль?

en: Stay logged in
uk: Залишатися авторизованим

note: kludge
en: Log in
uk: Увійти

en: I agree
uk: Я згоден

en: Bold text: [b]text[/b]  (alt+b)
uk: Жирний текст: [b]текст[/b]  (alt+b)

en: Italic text: [i]text[/i]  (alt+i)
uk: Похилий текст: [i]текст[/i]  (alt+i)

en: Underline text: [u]text[/u]  (alt+u)
uk: Підкреслений текст: [u]текст[/u]  (alt+u)

en: Strikethrough text: [s]text[/s]  (alt+k)
uk: Закреслений текст: [s]текст[/s]  (alt+k)

en: Quote text: [quote]text[/quote]  (alt+q)
uk: Текст цитати: [quote]текст[/quote]  (alt+q)

en: Code display: [code]code[/code]  (alt+c)
uk: Відображення коду: [code]код[/code]  (alt+c)

en: List: [list]text[/list] (alt+l)
uk: Список: [list]текст[/list] (alt+l)

en: Ordered list: [list=1]text[/list]  (alt+o)
uk: Впорядкований список: [list=1]текст[/list]  (alt+o)

en: Insert image: [img]http://image_url[/img]  (alt+p)
uk: Вставлення зображення: [img]http://посилання_на_картинку[/img]  (alt+p)

en: Insert URL: [url]http://url[/url] or [url=http://url]URL text[/url]  (alt+w)
uk: Вставлення URL-адреси: [url]http://url[/url] або [url=http://url]URL-текст[/url]  (alt+w)

en: Font color
uk: Колір шрифту

en: Font color: [color=red]text[/color]  Tip: you can also use color=#FF0000
uk: Колір шрифту: [color=red]текст[/color] Підказка: Ви також можете використати color=#FF0000

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Dark Red
uk: Темно-червоний

en: Red
uk: Червоний

en: Orange
uk: Жовтогарячий

en: Brown
uk: Коричневий

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Green
uk: Зелений

en: Olive
uk: Оливковий

en: Cyan
uk: Блакитний

en: Blue
uk: Синій

en: Dark Blue
uk: Темно-синій

en: Indigo
uk: Індиго

en: Violet
uk: Фіолетовий

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Font size: [size=x-small]small text[/size]
uk: Розмір шрифту: [size=x-small]маленький текст[/size]

en: Small
uk: Маленький

en: Normal
uk: Нормальний

en: Large
uk: Великий

en: Close all open bbCode tags
uk: Закрити всі відкриті теги bbCode

en: Close Tags
uk: Закрити теги

en: Join
uk: Приєднатися

en: Login
uk: Увійти

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Preferences
uk: Налаштування

en: About %1
uk: Про %1

en: Help
uk: Допомога

en: Project
uk: Проект

en: Participate
uk: Взяти участь

en: Do work
uk: Працювати

en: Server status
uk: Статус сервера

en: Credit statistics
uk: Статистика по балам

en: Applications
uk: Додатки

en: GPU models
uk: Моделі графічних прискорювачів

en: CPU models
uk: Моделі центральних процесорів

en: Computer types
uk: Типи компʼютера

en: Computing
uk: Обчислення

en: Community
uk: Спільнота

en: Message boards
uk: Дошки повідомлень

note: array(tra("Questions and Answers"), $url_prefix."forum_help_desk.php"),
en: Teams
uk: Команди

en: create or join a team
uk: створити або приєднатися до команди

en: Profiles
uk: Профілі

en: User search
uk: Пошук учасників

en: User of the day
uk: Користувач дня

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Site
uk: Сторінка

en: Site search
uk: Пошук на сторінці

en: Languages
uk: Мови

en: Share on Facebook
uk: Поширити на Facebook

en: Share on Twitter
uk: Поширити на Twitter

note: names for the above
en: Oldest first
uk: Спочатку найстарші

en: Newest first
uk: Спочатку найновіші

en: Highest rated posts first
uk: Спочатку повідомлення з найвищим рейтингом

en: Newest post first
uk: Спочатку з найновішими повідомленнями

en: Most views first
uk: Спочатку з найбільшою кількістю переглядів

en: Most posts first
uk: Спочатку з найбільшою кількістю повідомлень

en: This answered my question
uk: Це відповідь на моє запитання

en: I also have this question
uk: У мене таке ж питання

en: Off-topic
uk: Позатема

en: Volunteer moderator
uk: Модератор-доброволець

en: Project administrator
uk: Адміністратор проекту

en: Project developer
uk: Розробник проекту

en: Project tester
uk: Тестер проекту

en: Volunteer developer
uk: Розробник-доброволець

en: Volunteer tester
uk: Тестер-доброволець

en: Project scientist
uk: Науковець проекту

en: Help desk expert
uk: Експерт сторінки допомоги

note: Search
en: Search for words in forum messages
uk: Пошук введених слів у повідомленнях на форумах

en: Search forums
uk: Знайти у форумах

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Private messages
uk: Приватні повідомлення

en: Questions and Answers
uk: Питання та відповіді

en: %1 message board
uk: Форум %1

en: Previous
uk: Попередні

en: Next
uk: Наступні

en: Author
uk: Автор

en: Message
uk: Повідомлення

en: Send message
uk: Відправити повідомлення

en: Send %1 a private message
uk: Відправити особисте повідомлення для %1

en: Joined: %1
uk: Приєднався: %1

en: Posts: %1
uk: Повідомлень: %1

en: Credit: %1
uk: Балів: %1

en: RAC: %1
uk: В середньому: %1

en: You haven't read this message yet
uk: Ви ще не прочитали це повідомлення

en: Unread
uk: Непрочитане

en: Message %1
uk: Повідомлення %1

en: hidden
uk: приховане

en: Posted: %1
uk: Відправлено: %1

en:  - in response to
uk:  - у відповідь на

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit this message
uk: Редагувати це повідомлення

en: Last modified: %1
uk: Остання зміна: %1

en: This post is hidden because the sender is on your 'ignore' list.  Click %1 here %2 to view hidden posts
uk: Цей допис приховано, оскільки дописувач у вашому списку іґнорування.  Натисніть %1 тут %2, щоб побачити приховані дописи

en: Report this post as offensive
uk: Відмітити це повідомлення як образливе

en: Report as offensive
uk: Відмітити як образливе

en: Rating: %1
uk: Рейтинг: %1

en: rate:
uk: оцінити:

en: Click if you like this message
uk: Натисніть якщо Вам подобається це повідомлення

en: Rate +
uk: Оцінка +

en: Click if you don't like this message
uk: Натисніть якщо Вам не подобається це повідомлення

en: Rate -
uk: Оцінка -

note: "Reply" is used as a verb
en: Reply
uk: Відповісти

en: Post a reply to this message
uk: Відповісти на це повідомлення

note: "Quote" is used as a verb
en: Quote
uk: Цитата

en: Post a reply by quoting this message
uk: Відповісти, цитуючи це повідомлення

en: Hidden by a moderator
uk: Приховано модератором

en: Posted %1 by %2
uk: Написано %1 користувачем %2

en: You may not post or rate messages until %1
uk: Ви не можете писати чи оцінювати повідомлення до %1

en: Posts must be 'kid friendly': they may not contain content that is obscene, hate-related, sexually explicit or suggestive.
uk: Дописи має бути не соромно показати дітям: вони не можуть містити лайку, пропаганду ненависті, непристойності, або непристойні натяки.

en: No commercial advertisements.
uk: Ніяких комерційних оголошень.

en: No links to web sites involving sexual content, gambling, or intolerance of others.
uk: Ніяких посилань на сторінки, що мають сексуальний вміст, азартні ігри, нетерпимість до інших.

en: No messages intended to annoy or antagonize other people, or to hijack a thread.
uk: Ніяких повідомлень, що мають на меті дратувати або провокувати людей на конфронтацію.

en: No messages that are deliberately hostile, threatening, or insulting.
uk: Ніяких повідомлень, що є навмисно ворожими, містять погрози або образи.

en: No abusive messages involving race, religion, nationality, gender, class or sexuality.
uk: Ніяких зловживань у повідомленнях стосовно раси, релігії, громадянства, статі, класу, або сексуальності.

en: Posts that violate these rules may be deleted.
uk: Дописи, що порушують ці правила можуть бути видалені.

en: The posting privileges of violators may be suspended or revoked.
uk: Порушникові може бути обмежено або заборонено дописувати.

en: If your account is suspended, don't create a new one.
uk: Якщо ваш обліковий запис призупинено, не намагайтеся створити новий.

en: Unhide
uk: Показати

en: Unhide this post
uk: Показати це повідомлення

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide this post
uk: Приховати це повідомлення

en: Move
uk: Перемістити

en: Move post to a different thread
uk: Перемістити це повідомлення в інше обговорення

en: Banish author
uk: Заблокувати автора

en: Vote to banish author
uk: Голосувати за блокування автора

en: Vote not to banish author
uk: Голосувати проти блокування автора

en: Start vote to banish author
uk: Почати голосування за блокування автора

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete this post
uk: Видалити це повідомлення

en: Only team members can post to the team message board
uk: Тільки учасники команди можуть залишати повідомлення на дошці повідомлень команди

en: To create a new thread in %1 you must have a certain level of average credit. This is to protect against abuse of the system.
uk: Щоб створити нову тему для обговорень в %1, у Вас повинна бути певна середня кількість балів. Це обмеження має попередити і захистити систему проти зловживань.

en: You cannot create threads right now. Please wait before trying again. This is to protect against abuse of the system.
uk: Прямо зараз Ви більше не можете створювати теми для обговорення. Будь ласка, трохи почекайте перед повторною спробою. Ця затримка сталася з метою захисту системи проти зловживань.

en: This thread is locked. Only forum moderators and administrators are allowed to post there.
uk: Це обговорення заблоковане. Тільки модератори форуму і адміністратори можуть залишати тут повідомлення.

en: Can't post to a hidden thread.
uk: Не можна написати повідомлення у прихованому обговоренні.

en: Thread
uk: Обговорення

en: Posts
uk: Повідомлення

en: Views
uk: Перегляди

en: Last post
uk: Останнє повідомлення

en: New posts in the thread %1
uk: Нові повідомлення в обговоренні %1

en: New posts in subscribed thread
uk: Нові повідомлення у підписаному обговоренні

en: There are new posts in the thread '%1'
uk: Є нові повідомлення в обговоренні '%1'

en: Mark all threads as read
uk: Відмітити всі обговорення як прочитані

en: Mark all threads in all message boards as read.
uk: Відмітити всі обговорення на всіх дошках повідомлень як 'прочитані'.

en: No host
uk: Немає комп'ютера

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Home
uk: Дім

en: Work
uk: Робота

en: School
uk: Школа

en: Update location
uk: Оновити розташування

en: Computer information
uk: Інформація про комп'ютер

en: IP address
uk: IP-адреса

en: (same the last %1 times)
uk: (такий самий останні %1 раз)

en: External IP address
uk: Зовнішня IP-адреса

en: Show IP address
uk: Показати IP-адресу

en: Domain name
uk: Доменне ім'я

en: Product name
uk: Назва продукту

en: Local Standard Time
uk: Місцевий стандартний час

en: UTC %1 hours
uk: UTC %1 години

en: Owner
uk: Власник

en: Anonymous
uk: Анонімний

en: Created
uk: Створений

en: Total credit
uk: Усього балів

en: Average credit
uk: У середньому балів

en: Cross project credit
uk: Усього балів сумарно за проектами

en: CPU type
uk: Тип процесора

en: Number of processors
uk: Кількість процесорів

en: Coprocessors
uk: Співпроцесори

en: Virtualization
uk: Віртуалізація

en: Operating System
uk: Операційна система

en: BOINC version
uk: Версія BOINC

en: Memory
uk: Пам'ять

en: %1 GB
uk: %1 Гб

en: Cache
uk: Кеш

en: %1 KB
uk: %1 Кб

en: Swap space
uk: Файл підкачки

en: Total disk space
uk: Повний дисковий простір

en: Free Disk Space
uk: Вільний дисковий простір

en: Measured floating point speed
uk: Виміряна швидкість обчислень з плаваючою комою

en: %1 billion ops/sec
uk: %1 мільярдів операцій/сек

en: Measured integer speed
uk: Виміряна швидкість цілочисельних обчислень

en: Average upload rate
uk: Середня швидкість відправлення даних

en: %1 KB/sec
uk: %1 Кб/с

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Average download rate
uk: Середня швидкість завантаження даних

en: Average turnaround time
uk: Середній час обробки

en: %1 days
uk: %1 днів

en: Application details
uk: Докладно про додаток

en: Show
uk: Показати

en: Tasks
uk: Завдання

en: Number of times client has contacted server
uk: Кількість контактів клієнта з сервером

en: Last time contacted server
uk: Час останнього контакту з сервером

en: Fraction of time BOINC is running
uk: Доля часу роботи BOINC

en: While BOINC is running, fraction of time computer has an Internet connection
uk: Частка часу підключення до Інтернету за час роботи BOINC

en: While BOINC is running, fraction of time computing is allowed
uk: Частка часу дозволеної роботи за час роботи BOINC

en: While is BOINC running, fraction of time GPU computing is allowed
uk: Частка часу дозволеної роботи графічного процесора за час роботи BOINC

en: Average CPU efficiency
uk: Середня ефективність процесора

en: Task duration correction factor
uk: Фактор виправлення тривалості виконання завдання

en: Location
uk: Розміщення

en: Delete this computer
uk: Видалити цей комп'ютер

en: Merge duplicate records of this computer
uk: Об'єднати дубльовані записи цього комп'ютера

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Last contact
uk: Останній контакт

en: Info
uk: Інформація

en: Rank
uk: Позиція

en: Avg. credit
uk: У середньому за день

en: Recent average credit
uk: У середньому за день

en: CPU
uk: Тип процесора

en: GPU
uk: Тип графічного процесора

en: Operating system
uk: Операційна система

en: installed
uk: встановлено

en: , CPU has hardware virtualization support and it is enabled
uk: , CPU підтримує апаратну віртуалізацію, і вона активована

en: , CPU has hardware virtualization support but it is disabled
uk: , CPU підтримує апаратну віртуалізацію, але вона вимкнена

en: , CPU does not have hardware virtualization support
uk: , CPU не підтримує апаратну віртуалізацію

en: None
uk: Ні

en: (%1 processors)
uk: (%1 процесорів)

en: Details
uk: Подробиці

en: Cross-project stats:
uk: Об'єднана статистика за проектами:

en: Host %1 has overlapping lifetime:
uk: У комп'ютера % 1 накладення часу життя:

en: Host %1 has an incompatible OS:
uk: У комп'ютера % 1 несумісна ОС:

en: Host %1 has an incompatible CPU:
uk: У комп'ютера % 1 несумісний процесор:

en: same host
uk: той самий комп'ютер

en: Can't merge host %1 into %2 - they're incompatible
uk: Неможливо об'єднати комп'ютери % 1 і % 2 - вони несумісні

en: Merging host %1 into host %2
uk: Об'єднання комп'ютерів %1 і %2

en: Couldn't update credit of new computer
uk: Неможливо оновити бали нового комп'ютера

en: Couldn't update results
uk: Неможливо оновити результати

en: Couldn't retire old computer
uk: Неможливо видалити старий комп'ютер

en: Retired old computer %1
uk: Старий комп'ютер %1 видалений

en: Show:
uk: Показати:

en: All computers
uk: Всі комп'ютери

en: Only computers active in past 30 days
uk: Тільки комп'ютери, активні за останні 30 днів

en: Computer ID
uk: ID комп'ютера

en: Name
uk: Ім'я

en: Model
uk: Модель

en: BOINC<br>version
uk: Версія<br>BOINC

en: Merge computers by name
uk: Об'єднати комп'ютери за назвою

en: Discuss
uk: Обговорення

en: News is available as an %sRSS feed%s
uk: Новини доступні у форматі %sстрічки RSS%s

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Write
uk: Написати

en: 
            <ul>
            <li> Messages may not contain content that is obscene, hate-related,
                sexually explicit or suggestive.
            <li> No commercial advertisements.
            <li> No links to web sites involving sexual content,
                gambling, or intolerance of others.
            <li> No messages intended to annoy or antagonize other people.
            <li> No messages that are deliberately hostile, threatening, or insulting.
            <li> No abusive comments involving race, religion,
                nationality, gender, class or sexuality.
            <li> The privileges of violators may be suspended or revoked.
            <li> If your account is suspended, don't create a new one.
            </ul>
uk: 
            <ul>
            <li> Повідомлення не повинні містити вміст, який є непристойним, пов’язаним з ненавистю, виразно сексуальним або навідним.
            <li> Не повинно бути комерційної реклами.
            <li> Не повинно бути посилань на веб-сайти, пов’язані із сексуальним вмістом, азартними іграми або нетерпимістю до інших людей.
            <li> Не повинно бути повідомлень, які дратують інших людей чи протиставлять їх.
            <li> Не повинно бути повідомлень, які є свідомо ворожими, загрозливими чи образливими.
            <li> Не повинно бути образливих коментарів, що торкаються питань раси, релігії, національності, статі, класу чи сексуальності.
            <li> Привілеї порушників можуть бути припинені або відкликані.
            <li> Якщо ваш обліковий запис тимчасово заблокований, не створюйте новий.
            </ul>

en: Send message to team
uk: Відправити повідомлення команді

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Subject
uk: Тема

en: Send private message
uk: Відправити приватне повідомлення

en: no such message
uk: немає такого повідомлення

en: To
uk: Кому

en: User IDs or unique usernames, separated with commas
uk: Ідентифікатори (ID) або унікальні імена користувачів, розділені комами

en: sent you a private message; subject:
uk: надіслав Вам приватне повідомлення; тема:

en: Private message%1 from %2, subject:
uk: Приватне повідомлення%1 від %2, тема:

en: Couldn't create message
uk: Неможливо створити повідомлення

en: You are not allowed to send privates messages so often. Please wait some time before sending more messages.
uk: Вам не можна відправляти особисті повідомлення так часто. Будь-ласка, зачекайте трохи, перш ніж відправити ще.

en: unread
uk: непрочитаних

en: For email notification, %1 edit community prefs %2
uk: Для отримання повідомлень електронною поштою, %1 відредагуйте налаштування спільноти %2

en: Private message
uk: Особисте повідомлення

en: 'In use' means mouse/keyboard input in last
uk: «В роботі» означає введення даних миші/клавіатури в минулому

en: This determines when the computer is considered 'in use'.
uk: Це визначає, коли комп'ютер вважатиметься «в роботі».

en: minutes
uk: хвилин

en: Suspend all computing
uk: Призупинити всі обчислення

en: Check this to suspend computing and file transfers when you're using the computer.
uk: Позначте цей пункт, щоб призупинити обчислення і передачу файлів, коли ви використовуєте комп'ютер.

en: Suspend GPU computing
uk: Призупинити обчислення на графічному процесорі

en: Check this to suspend GPU computing when you're using the computer.
uk: Позначте цей пункт, щоб призупинити обчислення графічним процесором, під час використання комп'ютера.

en: Use at most
uk: Використовувати щонайбільше

en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
uk: Залишити частину ядер процесора вільними для інших застосунків. Приклад: 75% означає, що буде використовуватися 6 ядер 8-ядерного процесора.

en: % of the CPUs
uk: % ядер процесора

en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
uk: Призупинення/відновлення обрахунків кожні кілька секунд, щоб зменшити температуру процесора і заощадити енергію. Приклад: 75% означатиме обрахунки протягом 3 секунд, очікування 1 секунду, і повторити.

en: % of CPU time
uk: % процесорного часу

en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
uk: Призупинити, коли використання процесора не-BOINC додатками перевищує

en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
uk: Призупинити обчислення, коли комп'ютер зайнятий роботою інших додатків.

en: Limit the memory used by BOINC when you're using the computer.
uk: Обмежити використання пам'яті для BOINC коли комп'ютер використовується.

en: % of memory
uk: % памʼяті

en: Limit the memory used by BOINC when you're not using the computer.
uk: Обмежити використання пам'яті для BOINC коли комп'ютер не використовується.

en: Suspend when no mouse/keyboard input in last
uk: Призупинити, якщо немає активності мишки або клавіатури протягом останніх

en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
uk: Це дозволяє деяким комп'ютерам перейти до режиму економії енергії у разі невикористанняю

en: Suspend when computer is on battery
uk: Призупинити, коли комп'ютер працює від батареї

en: Check this to suspend computing on portables when running on battery power.
uk: Позначте цей пункт, щоб призупинити обчислення на портативних пристроях, коли вони працюють від акумулятора.

en: Switch between tasks every
uk: Перемикатися між завданнями кожні

en: If you run several projects, BOINC may switch between them this often.
uk: Якщо у вас працює декілька проектів, BIONIC може переключатися між ними з такою частотою.

en: Request tasks to checkpoint at most every
uk: Запит на контрольні точки завдання щонайбільше кожні

en: This controls how often tasks save their state to disk, so that later they can be continued from that point.
uk: Цей елемент керування вказує, як часто зберігати стан завдання на диск, щоб пізніше можна було продовжувати далі з того моменту.

en: seconds
uk: секунд

en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended
uk: Залишати завдання, які не обробляються графічним процесором, у пам'яті, коли призупинено

en: If checked, suspended tasks stay in memory, and resume with no work lost. If unchecked, suspended tasks are removed from memory, and resume from their last checkpoint.
uk: Якщо відмічено, призупинені завдання залишаються в пам'яті і при відновленні роботи результати не втрачаються. Якщо відмітку знято, призупинені завдання видаляються із пам'яті, і робота відновлюється із контрольної точки.

en: Store at least
uk: Зберігати щонайменше

en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
uk: Зберігати принаймні так достатньо завдань, щоб тримати комп'ютер зайнятим на скільки багато часу.

en: days of work
uk: днів роботи

en: Store up to an additional
uk: Зберігати додатково до

en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
uk: Зберігати додаткові завдання понад мінімальний рівень.  Визначає, скільки роботи запитується при зверненні до проекту.

en: Compute only between
uk: Обчислювати лише між

en: Compute only during a particular period each day.
uk: Обчислювати лише протягом певного періоду кожного дня.

en: Use no more than
uk: Використовувати не більше, ніж

en: Limit the total amount of disk space used by BOINC.
uk: Обмежити обсяг дискового простору, який буде використовуватися BOINC.

en: GB
uk: Гб

en: Leave at least
uk: Залишати щонайменше

en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where BOINC stores data.
uk: Обмежити використання диска, щоб залишити достатньо вільного місця у томі, де BOINC зберігає дані.

en: GB free
uk: ГБ вільно

en: Limit the percentage of disk space used by BOINC on the volume where it stores data.
uk: Обмежити відсоток дискового простору, який може використовувати BOINC у томі, де зберігаються дані.

en: % of total
uk: % від повного обсягу диска

en: Page/swap file: use at most
uk: Файл підкачки: використовувати не більше

en: Limit the swap space (page file) used by BOINC.
uk: Обмежити дисковий простір (файл підкачки), доступний BOINC для використання.

en: Limit download rate to
uk: Обмежити швидкості завантаження до

en: Limit the download rate of file transfers.
uk: Обмеження швидкості завантаження файлів.

en: KB/second
uk: Кб/с

en: Limit upload rate to
uk: Обмежити швидкість віддачі до

en: Limit the upload rate of file transfers.
uk: Обмеження швидкості віддачі файлів.

en: Limit usage to
uk: Обмежити використання до

en: Example: BOINC should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
uk: Приклад: BOINC дозволяється передати щонайбільше 2000 Мб даних протягом кожних 30 днів.

en: MB every
uk: Мб кожні

en: days
uk: днів

en: Transfer files only between
uk: Передавати файли лише між

en: Transfer files only during a particular period each day.
uk: Передавати файли лише протягом певного періоду кожного дня.

en: Skip data verification for image files
uk: Скасувати перевірку даних файлів образів

en: Check this only if your Internet provider modifies image files. Skipping verification reduces the security of BOINC.
uk: Виберіть цей пункт, якщо Ваш інтернет провайдер змінює файли, що завантажуються. Пропуск перевірки зменшує безпеку BOINC.

en: Confirm before connecting to Internet
uk: Підтвердити перед підключенням до інтернету

en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
uk: Може бути корисним, тільки при наявності модемного, ISDN або VPN підключення.

en: Disconnect when done
uk: Розірвати з'єднання після завершення

en: When computer is in use
uk: Коли компʼютер використовується

en: When computer is not in use
uk: Коли компʼютер не використовується

en: General
uk: Загальні

en: Disk
uk: Диск

en: Network
uk: Мережа

note: These texts are used in multiple places in prefs_edit.php and add_venue.php
en: These preferences apply to all the BOINC projects in which you participate.
uk: Ці налаштування застосовуються до всіх проектів BOINC, в яких Ви приймаєте участь.

en: %1 Unable to update preferences. %2 The values marked in red below were out of range or not numeric.
uk: %1 Неможливо оновити налаштування. %2 Значення, відмічені червоним нижче, поза діапазоном або нечислові.

en: Separate preferences for %1
uk: Окремі налаштування для конфігурації %1

en: Edit preferences
uk: Редагувати налаштування

en: Remove
uk: Видалити

en: Add separate preferences for %1
uk: Додати окремі налаштування для конфігурації %1

en: These settings apply to all computers using this account except
uk: Ці налаштування застосовуються до всіх комп'ютерів, які використовують цей обліковий запис, за винятком

en: computers where you have set preferences locally using the BOINC Manager
uk: комп'ютерів, на яких ви встановили параметри локально за допомогою диспетчера BOINC

en: Android devices
uk: Пристрої Android

en: (Switch view)
uk: (Перемкнути вид)

en: Combined preferences
uk: Об'єднані налаштування

en: Primary (default) preferences
uk: Основні налаштування (за замовчуванням)

en: Preferences last modified:
uk: Остання зміна налаштувань:

en: Add preferences
uk: Додати налаштування

en: Update preferences
uk: Оновити налаштування

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

note: TODO: make this a subclass of PREF
en: Default computer location
uk: Розміщення комп'ютера за замовчуванням

en: New computers will use this location for computing and project preferences.
uk: Нові компʼютери використовуватимуть це розташування для обчислень та параметрів проєкту.

en: Resource share
uk: Виділено ресурсів

en: Determines the proportion of your computer's resources allocated to this project. For example, if you participate in two BOINC projects with resource shares of 100 and 200, the first will get 1/3 of your resources and the second will get 2/3.
uk: Визначає пропорції ресурсів вашого комʼютера, доступних для цього проєкту. Наприклад, якщо ви берете участь у двох проєктах BOINC, що мають долі ресурсів 100 і 200, перший отримає 1/3 ресурсів, а другий — 2/3.

en: Accelerate GPU tasks by dedicating a CPU to each one?
uk: Прискорити обробку завдань за допомогою графічного процесора, використовуючи окремий процесор для кожного завдання?

en: Use CPU
uk: Використання ЦП

en: Use AMD GPU
uk: Використання ГП AMD

en: Use NVIDIA GPU
uk: Використання ГП NVIDIA

en: Use Intel GPU
uk: Використання ГП Intel

en: Use Apple GPU
uk: Використання ГП Apple

en: Run test applications?
uk: Запустити тестовий додаток?

en: This helps us develop applications, but may cause jobs to fail on your computer
uk: Це допомагає нам у розробці додатків, але може призвести до помилок при виконанні на вашому компʼютері

en: Emails will be sent from %1; make sure your spam filter accepts this address.
uk: Електронні листи будуть відправлені з адреси %1; переконайтеся, що Ваш фільтр спаму приймає цю адресу.

en: Is it OK for %1 and your team (if any) to email you?
uk: Чи можуть %1 і Ваша команда відправляти Вам електронні листи?

en: Should %1 show your computers on its web site?
uk: Чи повинен %1 показувати Ваші комп'ютери на своєму веб-сайті?

en: (Switch View)
uk: (Перемкнути вид)

en: Project specific settings
uk: Особливі параметри проекту

en: bad venue: %1
uk: неправильна конфігурація: %1

en: bad subset: %1
uk: неправильний набір: %1

en: Database error:
uk: Помилка бази даних:

en: and
uk: і

en: no limit
uk: без обмежень

en: Add
uk: Додати

en: Your profile will be made visible to other people as soon as it has been approved by the project. This may take up to a few days.
uk: Ваш профіль стане видимим для інших людей коли буде схвалений проектом. На це може знадобитися кілька днів.

en: Your profile has been marked as unacceptable. It is not visible to other people. Please change it.
uk: Ваш профіль був відзначений як неприпустимий. Інші люди його не бачать. Будь-ласка, змініть його.

en: Database error
uk: Помилка бази даних

en: To prevent spam, profiles of users with an average credit of less than %1 are displayed only to logged-in users. We apologize for this inconvenience.
uk: Для того, щоб запобігти спаму, профілі користувачів із середньою кількістю балів менше %1 показуються тільки користувачам, що увійшли. Ми перепрошуємо за цю незручність.

en: User is banished
uk: Користувач заблокований

en: No profile exists for that user ID.
uk: Для користувача з цим ID профілю не існує .

en: Edit your profile
uk: Редагувати профіль

en: Your feedback on this profile
uk: Ваш відгук на цей профіль

en: Recommend this profile for User of the Day:
uk: Рекомендувати цей профіль в якості Користувача дня :

en: I %1 like %2 this profile
uk: %1 Мені подобається %2 цей профіль

en: Alert administrators to an offensive profile:
uk: Попередити адміністраторів про образливий профіль:

en: I %1 do not like %2 this profile
uk: %1 Мені не подобається %2 цей профіль

en: Anonymous platform
uk: Анонімна платформа

en: NVIDIA GPU
uk: Графічний процесор NVIDIA

en: AMD GPU
uk: Графічний процесор AMD

en: Intel GPU
uk: Графічний процесор Intel

en: Apple GPU
uk: ГП Apple

en: pending
uk: очікування

en: All
uk: Усе

en: In progress
uk: У процесі

en: Validation pending
uk: В очікуванні перевірки

en: Validation inconclusive
uk: Перевірка не дала результату

en: Valid
uk: Правильний

en: Invalid
uk: Неправильний

en: Error
uk: Помилка

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Unsent
uk: Не відправлений

en: Completed, waiting for validation
uk: Завершений, очікує перевірки

en: Completed and validated
uk: Завершений і перевірений

en: Completed, marked as invalid
uk: Завершений, відмічений як неправильний

en: Completed, can't validate
uk: Завершений, неможливо перевірити

en: Completed, validation inconclusive
uk: Завершений, перевірка неостаточна

en: Completed, too late to validate
uk: Завершений, надто пізно для перевірки

en: Completed
uk: Завершений

en: Couldn't send
uk: Не вдалося відправити

en: Cancelled by server
uk: Скасований сервером

en: Not started by deadline - canceled
uk: Не запущене до дати завершення - скасоване

en: Error while downloading
uk: Помилка при завантаженні

en: Error while computing
uk: Помилка під час розрахунку

en: Error while uploading
uk: Помилка при відправленні

en: Aborted
uk: Перервано

en: Upload failed
uk: Завантаження не вдалося

en: Timed out - no response
uk: Час вийшов - відповіді немає

en: Didn't need
uk: Не потрібно

en: Validate error
uk: Помилка перевірки

en: Abandoned
uk: Втрачений

en: Over
uk: Завершено

en: Success
uk: Успіх

en: Computation error
uk: Помилка обчислень

en: Redundant result
uk: Зайвий результат

en: No reply
uk: Немає відповіді

en: New
uk: Новий

en: Downloading
uk: Завантаження

en: Processing
uk: Обробка

en: Compute error
uk: Помилка розрахунків

en: Uploading
uk: Відправлення

en: Done
uk: Готово

en: Aborted by user
uk: Перервано користувачем

en: Initial
uk: Первинний

en: Not necessary
uk: Необов'язково

en: Workunit error - check skipped
uk: Помилка завдання - перевірка пропущена

en: Checked, but no consensus yet
uk: Перевірено, але поки що немає згоди

en: Task was reported too late to validate
uk: Завдання повернене надто пізно для перевірки

en: Couldn't send result
uk: Не вдалося відправити результат

en: Too many errors (may have bug)
uk: Надто багато помилок (можливо помилка в ПЗ)

en: Too many results (may be nondeterministic)
uk: Надто багато результатів (може бути недетермінованим)

en: Too many total results
uk: Надто багато результатів в цілому

en: WU cancelled
uk: WU скасований

en: Canonical result is missing
uk: Канонічний результат відсутній

en: Unrecognized Error: %1
uk: Нерозпізнана помилка: %1

en: Task name
uk: Назва завдання

en: click for details
uk: натисніть для деталей

en: Show IDs
uk: Показати ID

en: Show names
uk: Показати імена

en: Task
uk: Завдання

en: Work unit
uk: Задача

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: Sent
uk: Відправлений

en: Time reported<br />or deadline
uk: Час підтвердження<br />або крайній термін

en: explain
uk: пояснити

en: Status
uk: Статус

en: Run time<br />(sec)
uk: Час виконання<br />(сек)

en: CPU time<br />(sec)
uk: Процесорний час<br />(сек)

en: Credit
uk: Бали

en: Application
uk: Додаток

en: Workunit
uk: Задача

en: Report deadline
uk: Крайній термін звіту

en: Received
uk: Отриманий

en: Server state
uk: Стан сервера

en: Outcome
uk: Результат виконання

en: Client state
uk: Стан клієнта

en: Exit status
uk: Статус виходу

en: Run time
uk: Час виконання

en: CPU time
uk: Процесорний час

en: Validate state
uk: Стан перевірки

en: Device peak FLOPS
uk: Максимум FLOPS пристрою

en: Application version
uk: Версія додатку

en: Output files
uk: Вихідні файли

en: Stderr output
uk: Текст протоколу

en: State
uk: Стан

en: Task name:
uk: Назва завдання:

en: Search criteria (use one or more)
uk: Критерії пошуку (використовуйте один або декілька)

en: Key words
uk: Ключові слова

en: Find teams with these words in their names or descriptions
uk: Знайти команди з цими словами в їх назвах або описах

en: Type of team
uk: Тип команди

en: Show only active teams
uk: Показати тільки активні команди

en: Search
uk: Знайти

en: Requested by you, and founder response deadline has passed.
uk: Запрошений Вами, і крайній термін відповіді засновника пройшов.

en: Complete foundership transfer
uk: Завершити передачу повноважень засновника

en: Requested by you
uk: Запрошений Вами

en: founder response deadline is %1
uk: крайній термін відповіді засновника %1

en: Initiate request
uk: Ініціювати запит

en: Deferred
uk: Відхилений

en: Team info
uk: Інформація про команду

en: Description
uk: Опис

en: Web site
uk: Веб-сайт

en: Cross-project stats
uk: Об'єднана статистика за проектами

en: Type
uk: Тип

en: Message board
uk: Дошка повідомлень

en: Threads
uk: Обговорення

en: Join this team
uk: Приєднатися до цієї команди

en: Note: if 'OK to email' is set in your project preferences, joining a team gives its founder access to your email address.
uk: Увага: якщо у Ваших налаштуваннях проекту встановлено 'відправляти повідомлення електронною поштою', приєднання до команди дає доступ її засновнику до Вашої адреси електронної пошти.

en: Not accepting new members
uk: Не приймати нових учасників

en: Foundership change requested
uk: Запрошена зміна засновника

en: Respond by %1
uk: Відповісти до %1

en: Team foundership change
uk: Зміна засновника команди

en: Members
uk: Учасники

en: Founder
uk: Засновник

en: Admins
uk: Адміністратори

en: New members in last day
uk: Нові учасники за останній день

en: Total members
uk: Всього учасників

en: view
uk: Перегляд

en: Active members
uk: Активних учасників

en: Members with credit
uk: Учасників із заробленими балами

en: Admin
uk: Адміністратор

en: Previous %1
uk: Попередні %1

en: Next %1
uk: Наступні %1

en: No such team.
uk: Немає такої команди.

en: This operation requires foundership.
uk: Ця операція вимагає прав засновника.

en: This operation requires team admin privileges
uk: Ця операція вимагає прав адміністратора команди

en: WARNING: this is a BOINC-wide team. If you make changes here, they will soon be overwritten. Edit the %1 BOINC-wide team %2 instead.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: це глобальна команда BOINC. Якщо Ви щось відредагуєте тут, то зміни будуть швидко перезаписані. Тому редагуйте %1 глобальну команду BOINC %2.

en: %1 Privacy note %2: if you create a team, your project preferences (resource share, graphics preferences) will be visible to the public.
uk: %1 Примітка безпеки %2: якщо Ви створите команду, то Ваші налаштування проекту (частка ресурсів, графічні налаштування) будуть видимі для всіх.

en: Team name, text version
uk: Назва команди, текстова версія

en: Don't use HTML tags.
uk: Не використовувати теги HTML.

en: Team name, HTML version
uk: Назва команди, HTML версія

en: You may use %1 limited HTML tags %2.
uk: Ви можете використовувати %1 обмежені теґи HTML%2.

en: If you don't know HTML, leave this box blank.
uk: Якщо Ви не знаєте HTML, залиште це поле порожнім.

en: URL of team web page, if any
uk: Адреса веб-сторінки команди, якщо є

en: without "http://"
uk: без "http://"

en: This URL will be linked to from the team's page on this site.
uk: Ця адреса буде викликатися зі сторінки команди на цьому сайті.

en: Description of team
uk: Опис команди

en: Accept new members?
uk: Приймати нових учасників?

en: Other
uk: Інше

en: Company
uk: Компанія

en: Primary school
uk: Початкова школа

en: Secondary school
uk: Середня школа

en: Junior college
uk: Технікум

en: University or department
uk: Університет або факультет

en: Government agency
uk: Урядова установа

en: Non-profit organization
uk: Неприбуткова організація

en: National
uk: Національний

en: Local/regional
uk: Місцевий

en: Computer type
uk: Тип компʼютера

en: Social/political/religious
uk: Соціальний/політичний/релігійний

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: Projects in which you are participating
uk: Проекти, в яких Ви приймаєте участь

en: Projects in which %1 is participating
uk: Проекти, в яких %1 приймає участь

en: Click for user page
uk: Натисніть, щоб перейти на сторінку користувача

en: Since
uk: З

en: Computers on this account
uk: Комп’ютери в цьому обліковому записі

en: View
uk: Перегляд

en: Cross-project ID
uk: Міжпроектний ID (CPID)

en: Cross-project statistics
uk: Об’єднана статистика за проектами

en: Team
uk: Команда

en: Cross-project
uk: Міжпроектний

en: Invalid URL
uk: Некоректна URL-адреса

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: %1 member since
uk: Учасник %1 з

note: LDAP accounts can't change email or password
en: Change
uk: Змінити

en: delete account
uk: видалити обліковий запис

en: email address
uk: Адреса електронної пошти

en: password
uk: пароль

en: other account info
uk: інша облікова інформація

en: User ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: Used in community functions
uk: Використовується у функціях спільноти

en: Account keys
uk: Ключі облікового запису

en: Account Ownership
uk: Право власності на Обліковий запис

en: When and how BOINC uses your computer
uk: Як і коли BOINC використовує Ваш комп’ютер

en: Computing preferences
uk: Налаштування обчислень

en: Message boards and private messages
uk: Дошка повідомлень або особисті повідомлення

en: Community preferences
uk: Налаштування спільноти

en: Preferences for this project
uk: Налаштування для цього проекту

en: %1 preferences
uk: Налаштування %1

en: View the profile of %1
uk: Переглянути профіль учасника %1

en: Profile
uk: Профіль

en: Create
uk: Створити

en: %1 posts
uk: %1 повідомлень

note: ------------ Notification -----------
en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Quit team
uk: Вийти з команди

en: Administer
uk: Керування

en: (foundership change request pending)
uk: (запит на зміну засновника в очікуванні)

en: Member of team
uk: Учасник команди

en: find a team
uk: знайти команду

en: Founder but not member of
uk: Засновник, але не учасник

en: Find friends
uk: Знайти друзів

en: Friends
uk: Друзі

en: Computers
uk: Комп’ютери

en: Contact
uk: Контакт

en: This person is a friend
uk: Ця особа є другом

en: Cancel friendship
uk: Припинити дружбу

en: Request pending
uk: Запит в очікуванні

en: Add as friend
uk: Додати друга

en: Account information
uk: Облікова інформація

en: user name cannot have leading or trailing white space
uk: ім’я користувача не може містити пробілів на початку або вкінці

en: user name must be nonempty
uk: ім’я користувача не може бути порожнім

en: user name may not contain HTML tags
uk: ім’я користувача не може містити тегів HTML

en: Can't create account
uk: Не вдалося створити обліковий запис

en: Click your browser's <b>Back</b> button to try again.
uk: Натисніть кнопку <b>Назад</b> Вашого браузера для того, щоб спробувати ще раз.

en: Your reCAPTCHA response was not correct. Please try again.
uk: Ваша відповідь reCAPTCHA була неправильною. Будь-ласка, спробуйте ще раз.

en: You have not agreed to our terms of use. Please agree to the terms of use by navigating back to the previous page, in order to create your account
uk: Ви не погодилися з нашими умовами використання. Прийміть умови використання, перейшовши назад на попередню сторінку, щоб створити свій обліковий запис

en: You must supply an invitation code to create an account.
uk: Щоб створити обліковий запис, Ви повинні вказати запрошувальний код.

en: The invitation code you gave is not valid.
uk: Вказаний Вами запрошувальний код не дійсний.

en: Invalid email address: please enter a valid address of the form name@xxx.yyy
uk: Неправильна адреса електронної пошти: будь ласка, введіть адресу у коректній формі name@xxx.yyy

en: There's already an account with that email address.
uk: Обліковий запис з такою адресою електронної пошти вже існує.

en: Passwords may only include ASCII characters.
uk: Паролі можуть містити тільки ASCII-символи.

en: New password is too short: minimum password length is %1 characters.
uk: Новий пароль надто короткий: мінімальна довжина пароля - %1 символів.

en: Couldn't create account
uk: Не вдалося створити обліковий запис

en: database error, please contact site administrators
uk: помилка бази даних, будь ласка, зв'яжіться з адміністраторами сайту

en: log out
uk: вийти

en: log in
uk: увійти

en: Create an account
uk: Створення облікового запису

en: Server status page
uk: Інформація про стан сервера

en: A database error occurred while handling your request; please try again later.
uk: Сталася помилка бази даних під час обробки Вашого запиту; будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Unable to handle request
uk: Неможливо обробити запит

en: hours
uk: годин

en: min
uk: хвилин

en: sec
uk: секунд

en: Link has timed out. Please click Back, refresh the page, and try again.
uk: Посилання прострочена. Будь-ласка, натисніть Назад, оновіть сторінку і спробуйте ще раз.

en: Use BBCode tags to format your text
uk: Використовуйте теги BBCode для форматування свого тексту

en: Project down for maintenance
uk: Проект зупинений для обслуговування

en: %1 is temporarily shut down for maintenance.  Please try again later.
uk: %1 тимчасово зупинений для обслуговування.  Будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Unable to connect to database - please try again later
uk: Неможливо підключитися до бази даних - будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше

en: Unable to select database - please try again later
uk: Неможливо вибрати базу даних - будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше

en: characters remaining
uk: залишилось символів

en: Stay logged in on this computer
uk: Залишатися авторизованим на цьому комп’ютері

en: Finish account setup
uk: Завершення налаштування облікового запису

en: Optional; not shown to others
uk: Необов'язковий; не показує іншим

en: You must supply a name for your account
uk: Ви повинні вказати ім’я для своєї облікової інформації

en: HTML tags not allowed in name
uk: Теги HTML недопустимі у Вашому імені

note: POST request - the user has submitted the form.
en: Proof of account ownership results
uk: Підтвердження налаштувань які потрібні для володіння обліковим записом

note: Check that the private key file exists where specified. If not, redirect to error page. Check that the public key file exists where specified. If not, redirect to
en: The proof of account ownership feature is not set up properly. Contact the project administrator to resolve the issue.
uk: Функція підтвердження володіння обліковим записом не налаштована належним чином. Щоб вирішити проблему, зверніться до адміністратора проекту.

note: The generated signature has not been verified. The private/public keys do not match.
en: Signature verification failed. Contact the project administrator to resolve the issue.
uk: Помилка перевірки підпису. Щоб вирішити проблему, зверніться до адміністратора проекту.

note: Something has gone wrong & an error has occurred.
en: An error occurred during the signature verification. Contact the project administrator to resolve the issue.
uk: Під час перевірки підпису сталася помилка. Щоб вирішити проблему, зверніться до адміністратора проекту.

note: User data input invalid
en: Invalid input. User input must have a length > 0 and < 4096. <form><input type='button' value='Go back!'' onclick='history.back()'></form>
uk: Неправильні дані. Вхідні дані користувача повинні мати довжину > 0 та < 4096. <form><input type='button' value='Go back!'' onclick='history.back()'></form>

note: GET request - the user has navigated to the page.
en: Generate proof of account ownership
uk: Підтвердити право на володіння обліковим записом

en: Generate
uk: Створити

en: Edit %1 preferences
uk: Редагувати налаштування %1

en: Add %1 preferences for %2
uk: Додати налаштування %1 для конфігурації %2

en: %1 currently has the following applications. When you participate in %1, tasks for one or more of these applications will be assigned to your computer. The current version of the application will be downloaded to your computer. This happens automatically; you don't have to do anything.
uk: %1 на даний момент має наступні додатки. Коли Ви приймаєте участь у %1, Вашому комп’ютеру будуть призначені завдання для одного або декількох із цих додатків. На Ваш комп’ютер буде завантажена поточна версія додатку. Все це відбувається автоматично; Вам не потрібно нічого робити додатково.

en: Platform
uk: Платформа

en: Version
uk: Версія

en: Average computing
uk: Обчислень в середньому

en: BBCode tags
uk: Теги BBCode

en: BBCode tags let you format text in your profile and message-board postings.
    It's similar to HTML, but simpler. The tags start with a [ (where you would
    have used %1 in HTML) and end with ] (where you would have used %2 in
    HTML).
uk: Теги BBCode дозволяють Вам форматувати текст у своєму профілі
    і у повідомленнях форуму. Вони схожі на HTML, тільки простіші. Теги починаються
    із символу [ (замість %1 у HTML) і закінчуються символом ] (замість %2 у HTML).

en: Examples
uk: Приклади

en: Bold
uk: Жирний

en: Italic
uk: Похилий

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Strikethrough
uk: Закреслений

en: Superscript
uk: Верхній індекс

en: Big text
uk: Великий текст

en: Red text
uk: Червоний текст

en: link to website
uk: посилання на веб-сайт

en: Quoted text
uk: Цитований текст

en: use for quoted blocks of text
uk: використовується для цитування блоків тексту

en: use to display an image
uk: використовується для показу зображення

en: Code snippet here
uk: Тут фрагмент коду

en: use to display some code
uk: використовується для показу деякого коду

en: Pre-formatted text
uk: Відформатований текст

en: use to display pre-formatted (usually monospaced) text
uk: використовується для показу попередньо відформатованого тексту (зазвичай моноширинного)

en: Item 1
uk: Елемент 1

en: Item2
uk: Елемент 2

en: Item 2
uk: Елемент 2

en: link to an issue on the BOINC Github repository
uk: посилання на проблему в сховищі BOINC Github

en: link to a Wiki page on the BOINC Github repository
uk: посилання на сторінку Wiki в сховищі BOINC Github

en: If you don't close a tag or don't specify a parameter correctly,
    the raw tag itself will display instead of the formatted text.
uk: Якщо Ви не закриєте тег або некоректно вкажете параметр,
    замість відформатованого тексту буде показаний просто сам тег.

en: Create account
uk: Створити обліковий запис

en: If you already have an account and want to run %1 on this computer, %2 go here %3.
uk: Якщо у вас вже є обліковий запис і ви хочете запустити %1 на цьому комп'ютері, %2 перейдіть cюди %3.

en: This account will belong to the team %1 and will have the project preferences of its founder.
uk: Цей обліковий запис буде відноситися до команди '%1' і буде мати налаштування проекту як у його засновника.

en: Picture
uk: Фотографія

en: %1 Your profile picture is shown to the left.
uk: %1 Фотографія Вашого профілю показана зліва.

en: To replace it, click the "Browse" button and select a JPEG or PNG file (%1 or less).
uk: Щоб замінити її, натисніть кнопку "Огляд..." і виберіть файл формату JPEG або PNG (розміром %1 або менше).

en: To remove it from your profile, check this box:
uk: Щоб видалити її з Вашого профілю, відмітьте галочкою:

en: If you would like include a picture with your profile, click the "Browse" button and select a JPEG or PNG file. Please select images of %1 or less.
uk: Якщо Ви хочете додати фотографію у свій профіль, натисніть кнопку "Огляд..." і виберіть файл формату JPEG або PNG. Будь-ласка, виберіть зображення розміром %1 або менше.

en: Language
uk: Мова

en: Select the language in which your profile is written:
uk: Виберіть мову, якою написаний Ваш профіль:

en: Submit profile
uk: Збереження профілю

en: Create/edit profile
uk: Створити/змінити профіль

en: The format of your uploaded image is not supported.
uk: Формат Вашого завантаженого зображення не підтримується.

en: Your %1 profile %2 lets you share your opinions and background with the %3 community.
uk: Ваш %1 профіль %2 дозволяє Вам ділитися своєю думкою і інформацією про себе зі %3 спільнотою.

en: Your ReCaptcha response was not correct.  Please try again.
uk: Ваша відповідь ReCaptcha була неправильною.  Будь-ласка, спробуйте ще раз.

en: Your first response was flagged as spam by the Akismet anti-spam system.  Please modify your text and try again.
uk: Ваша перша відповідь була помічена як спам антиспам-системою Akismet.  Будь-ласка, змініть свій текст і спробуйте ще раз.

en: Your second response was flagged as spam by the Akismet anti-spam system.  Please modify your text and try again.
uk: Ваша друга відповідь була помічена як спам антиспам-системою Akismet.  Будь-ласка, змініть свій текст і спробуйте ще раз.

en: Your profile submission was empty.
uk: Ваш профіль був пустий.

en: Could not update the profile: database error
uk: Не вдалося оновити профіль: помилка бази даних

en: Could not create the profile: database error
uk: Не вдалося створити профіль: помилка бази даних

en: Profile saved
uk: Профіль збережено

en: Congratulations! Your profile was successfully entered into our database.
uk: Вітаємо! Ваш профіль був успішно доданий в нашу базу.

en: View your profile
uk: Перегляд вашого профілю

en: Create a profile
uk: Створити профіль

en: To prevent spam, an average credit of %1 or greater is required to create or edit a profile.  We apologize for this inconvenience.
uk: Для того, щоб створювати або редагувати профіль у Вас повинна бути середня кількість балів %1 або більше. Це зроблено з метою запобігання спаму.  Ми просимо вибачення за цю незручність.

en: This feature is disabled.  Please contact the project administrator.
uk: Ця функція вимкнена. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором проекту.

en: The token you used has expired or is otherwise not valid.  Please request a new one <a href="delete_account_request.php">here</a>
uk: У використовуваного вами токена закінчився термін дії або він некоректний. Будь ласка, отримайте новий <a href="delete_account_request.php">тут</a>

en: Delete Account
uk: Видалити Обліковий Запис

en: Thank you for verifying ownership of your account.
uk: Дякую, що підтвердили право власності на ваш обліковий запис.

en: You can now delete your account by entering in your password below and clicking the "Delete Account" button.
uk: Тепер ви можете видалити свій акаунт, введіть свій пароль нижче та натисніть кнопку "Видалити обліковий запис".

en: As a reminder, your account <b>cannot be recovered</b> once you delete it.
uk: Нагадую, ваш обліковий запис <b>не може бути відновлений</b>, як тільки ви його видалите.

en: Failed to delete your account.  Please contact the project administrator.
uk: Не вдалося видалити ваш обліковий запис. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором проекту.

en: Account Deleted
uk: Обліковий Запис Видалений

en: Your account has been deleted.  If you want to contribute to %1 in the future you will need to create a new account.
uk: Ваш обліковий запис видалено. Якщо ви захочете внести свій вклад в %1 у майбутньому, вам доведеться створити новий обліковий запис.

en: You are not allowed to delete your account until after 7 days from when you last changed your email address.
uk: Ви не можете видалити свій обліковий запис протягом 7 днів з моменту останньої зміни адреси електронної пошти.

en: You have the ability to delete your account.  Please note that this <b>cannot be undone</b> once it is completed.
uk: Ви маєте можливість видалити свій обліковий запис. Зверніть увагу, що <b>це неможливо скасувати</b> після його завершення.

en: The process works as follows:
uk: Процес працює таким чином:

en: Enter in your password below and click on the "Send Confirmation Email" button
uk: Введіть пароль нижче та натисніть кнопку "Надіслати Підтвердження"

en: You will receive an email which contains a link.  Click on that link
uk: Ви отримаєте електронне повідомлення, яке містить посилання. Натисніть на це посилання

en: On the page displayed, you will need to re-enter your password and then click "Delete Account"
uk: На відображеній сторінці вам потрібно буде ще раз ввести свій пароль, а потім натиснути кнопку "Видалити Обліковий Запис"

en: Your account will then be immediately deleted
uk: Ваш обліковий запис буде негайно видалений

en: Send Confirmation Email
uk: Надіслати Підтвердження

en: Confirmation Email Sent
uk: Підтвердження Відправлено

en: The email to confirm your request to delete your account has been sent.
uk: Повідомлення електронної пошти з підтвердженням запиту на видалення облікового запису надіслано.

en: couldn't delete profile - please try again later
uk: не вдалося видалити профіль - будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Delete Confirmation
uk: Підтвердження видалення

en: Your profile has been deleted.
uk: Ваш профіль було видалено.

en: Profile delete confirmation
uk: Підтвердження видаення профілю

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Deleted profiles are gone forever and cannot be recovered --
    you will have to start from scratch
    if you want another profile in the future.
uk: Видалені профілі зникають назавжди і їх неможливо відновити --
    якщо Ви захочете в майбутньому зареєструвати інший профіль,
    Вам доведеться вводити всі дані наново.

en: If you're sure, click 'Yes'
    to remove your profile from our database.
uk: Якщо Ви впевнені, натисніть 'так'
    для видалення Вашого профілю з нашої бази даних.

en: Yes
uk: Так

en: Delete my profile
uk: Видалити мій профіль

en: No
uk: Ні

en: Do not delete my profile
uk: Не видаляти мій профіль

en: PayPal - Transaction Completed
uk: PayPal - Транзакція завершена

en: Thank you for donating!
uk: Дякуємо за пожертву!

en: Your donation for has been completed.
uk: Ваша пожертва була прийнята.

en: Your donation will be added to the progress bar after confirmation by PayPal.
uk: Ваша пожертва буде додана після підтвердження від PayPal.

en: You have canceled your donation.
uk: Ви відмінили свою пожертву.

en: This project is not accepting donations.
uk: Цей проект не приймає пожертви.

en: %1 donations
uk: Пожертва для %1

en: This project is accepting donations via
    %1.
uk: Цей проект приймає пожертви через
    %1.

en: To donate, fill in the amount you want to donate using the field below.
            PayPal is accepting multiple currencies
            (Canadian Dollars, Euros, Pounds Sterling, U.S. Dollars,
             Yen, Australian Dollars, New Zealand Dollars,
            Swiss Francs, Hong Kong Dollars, Singapore Dollars, Swedish Kronor,
            Danish Kroner, Polish Zloty, Norwegian Kroner,
            Hungarian Forint, Czech Koruna).
            You can use included currency converter
            to see the donation amount equivalent in different currencies
            (please note that the rates are only estimates
             and the actual amount may differ).
uk: Вкажіть в полі нижче величину, яку Ви бажаєте пожертвувати.
            PayPal приймає різні валюти
            (канадські долари, євро, фунти стерлінгів, долари США,
             Єни, австралійські долари, новозеландські долари,
            швейцарські франки, гонконзькі долари, сингапурські долари,
            данські крони, польські злоті, норвезькі крони,
            угорські форинти, чеські крони, шведські крони).
            Ви можете використовувати вбудований конвертер валют
            для того, щоб побачити еквівалентну кількість пожертв в різних валютах
            (будь-ласка, врахуйте, що курс валют приблизний
             і фактичні цифри можуть відрізнятися).

en: Amount you would like to donate
uk: Кількість, яку Ви хочете пожертвувати

en: Estimated value in
uk: Орієнтовне значення у

en: Anonymous donation
uk: Анонімна пожертва

en: Select this if you dont want your name and account number displayed in
    donator lists.<br>If not checked, you will be recorded as user ID %1
uk: Відмітьте, якщо Ви не хочете, щоб Ваше ім’я і номер облікового запису показувалися
    в списках пожертв.<br>Якщо не відмічено, Ви будете зареєстровані як користувач ID %1

en: To assign the donation with your user ID, please log in.
uk: Щоб пожертвувати під своїм обліковим записом, будь-ласка, авторизуйтесь.

en: Proceed
uk: Продовжити

en: Donations are accepted through
uk: Пожертвування прийняті через

en: Download BOINC add-on software
uk: Завантажити додаткове програмне забезпечення BOINC

en: You can download applications in several categories.
uk: Ви можете завантажити додатки різних категорій.

en: These applications are not endorsed by %1 and you use them at your own risk.
uk: Ці додатки не підтверджені %1, і Ви використовуєте їх на свій страх і ризик.

en: We do not provide instructions for installing these applications.
    However, the author may have provided some help on installing or uninstalling the application.
    If this is not enough you should contact the author.
uk: Ми не надаємо інструкції з установки цих додатків.
    Проте автор може надати деяку допомогу з установлення або видалення додатку.
    Якщо цього не досить, вам слід контактувати з автором.

en: Instructions for installing and running BOINC are %1 here %2.
uk: Інструкції зі встановлення та запуску BOINC можна прочитати %1 тут %2.

en: This list is managed centrally at %1 the BOINC website %2.
uk: Цей список ведеться централізовано на %1 веб-сайті BOINC %2.

en: This project requires VirtualBox.
uk: Цей проект вимагає VirtualBox.

en: This project recommends VirtualBox.
uk: Цей проект рекомендує VirtualBox.

en: If it is not installed on this computer, get it %1here%2, then restart BOINC.
uk: Якщо вона не встановлена на цьому комп'ютері, отримайте її %1тут%2, а потім перезапустіть BOINC.

en: Use the BOINC+VirtualBox installer.
uk: Використовуйте програму установки BOINC+VirtualBox.

en: If it is not installed on this computer, get it %1here%2.
uk: Якщо вона не встановлена на цьому комп'ютері, отримайте її %1тут%2.

en: Download BOINC
uk: Завантажити BOINC

en: To download and install BOINC,
                click on the link below and follow the instructions.
uk: Щоб завантажити й установити BOINC,
                натисніть на посилання нижче і виконайте інструкції.

en: Go to the BOINC download page.
uk: Перейдіть на сторінку завантаження BOINC.

en: When BOINC first runs it will ask you to select a project.
                    Cancel out of this dialog,
                    then select <b>Tools / Use Account Manager</b>
                    to connect BOINC to your %1 account.
                    See <a href=%2>detailed instructions</a>.
uk: Коли BOINC запускається вперше, він пропонує обрати проєкт.
                    Вийдіть з цього діалогу,
                    потім оберіть <b>Інструменти / Використання менеджера облікових записів</b>
                    щоб підключити BOINC до вашого облікового запису %1.
                    Переглянкти <a href=%2>докладні інструкції</a>.

en: When BOINC first runs it will ask you to select a project.
                    Select '%1' from the list,
                    or enter this project's URL:<p>%2
uk: Коли BOINC запускається вперше, він пропонує обрати проєкт.
                    Оберіть '%1' зі списку,
                    або введіть URL проєкту:<p>%2

en: the current versions of BOINC and VirtualBox
uk: поточні версії BOINC і VirtualBox

en: these versions are
uk: ці версії

en: BOINC and VirtualBox
uk: BOINC та VirtualBox

en: the current version of BOINC
uk: поточна версія BOINC

en: this version is
uk: ця версія

en: To participate in %1, %2 must be installed on your computer.
uk: Для участі в %1, %2 має бути встановлено на вашому комп'ютері.

en: If %1 already installed, %2click here%3.
uk: Якщо %1 вже встановлена, %2cнажміть тут%3.

en: When the download is finished, open the downloaded file to install %1.
uk: Коли завантаження закінчиться, відкрийте завантажений файл, щоб встановити %1.

en: All done? %1Click here to finish%2.
uk: Все зроблено? %1Натисніть тут, щоб завершити%2.

en: Use %1
uk: Використання %1

en: To use %1 on this computer:
uk: Щоб використовувати %1 на цьому комп'ютері:

en: In the BOINC manager, go to the Tools menu
uk: У менеджері BOINC перейдіть до меню Інструменти

en: Select Use Account Manager
uk: Виберіть Використовувати Mенеджер Проектів

en: Select %1 from the list
uk: Виберіть %1 зі списку

en: Enter your %1 email address and password.
uk: Введіть вашу %1 адресу електронної пошти та пароль.

en: Add %1
uk: Додати %1

en: To add %1 on this computer:
uk: Щоб додати %1 на цей комп'ютер:

en: Select Add Project
uk: Виберіть Додати Проект

en: Continue to your home page
uk: Продовжити на вашій домашній сторінці

en: Change email address of account
uk: Зміна адреси електронної пошти облікового запису

en: New email address '%1' is invalid.
uk: Нова адреса електронної пошти '%1' неправильна.

en: New email address is same as existing address. Nothing is changed.
uk: Нова адреса електронної пошти така ж, як і існуюча. Нічого не змінено.

en: There's already an account with that email address
uk: З такою адресою електронної пошти обліковий запис уже є.

en: Invalid password.
uk: Неправильний пароль.

en: The email address of your account is now %1.
uk: Адреса електронної пошти Вашого облікового запису тепер %1.

en: Please %1 validate this email address %2.
uk: Будь ласка, %1 підтвердьте цю електронну адресу %2.

en: We can't update your email address due to a database problem.  Please try again later.
uk: Неможливо оновити Вашу адресу електронної пошти через проблеми з базою даних.  Будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Change email address
uk: Змінити адресу електронної пошти

en: Note: if you change your email address, your %1weak account key%2 will change.
uk: Завважте: якщо ви зміните адресу електронної пошти, ваш %1слабкий ключ облікового запису%2 також буде змінено.

en: New email address
uk: Нова адреса електронної пошти

en: Must be a valid address of the form 'name@domain'
uk: Повинна бути дійсною адресою у формі 'name@domain'

en: Confirm reset
uk: Підтвердьте скидання

en: This action will erase any changes you have made in your community preferences. To cancel, click your browser's Back button.
uk: Ця дія зітре всі зміни, які Ви зробили у своїх налаштуваннях спільноти. Для скасування натисніть кнопку Назад у своєму браузері.

en: Reset preferences
uk: Скинути налаштування

note: Not the right kind of file
en: Error: Not the right kind of file, only PNG and JPEG are supported.
uk: Помилка: Неправильний тип файлу, підтримуються тільки PNG і JPEG.

en: Your signature was too long, please keep it less than 250 characters.
uk: Ваш підпис надто довгий, будь-ласка, використовуйте не більше 250 символів.

en: No such user:
uk: Нема такого користувача:

en: How should we notify you of new private messages, friend requests, posts in subscribed threads, and other events?
uk: Як ми повинні повідомляти Вас про нові приватні повідомлення, запити на дружбу, повідомлення у підписаних обговореннях і про інші події?

en: On my Account page (no email)
uk: На моїй сторінці облікового запису (без електронної пошти)

en: Immediately, by email
uk: Негайно, електронною поштою

en: In a single daily email
uk: Щоденно одним листом електронною поштою

en: Message-board identity
uk: Ідентифікація у дошці повідомлень

en: Avatar
uk: Аватар

en: An image representing you on the message boards.
uk: Зображення, яке представляє Вас на дошці повідомлень.

en: Format: JPG or PNG. Size: at most 4 KB, 100x100 pixels
uk: Формат: JPG або PNG. Розмір: не більше 4 Кб, 100x100 пікселів.

en: Don't use an avatar
uk: Не використовувати аватар

en: Use a Globally Recognized Avatar provided by %1
uk: Використовувати Глобально визнаний аватар, наданий %1

en: Use this uploaded avatar:
uk: Використовувати цей завантажений аватар:

en: Avatar preview
uk: Попередній перегляд аватару

en: This is how your avatar will look
uk: Так буде виглядати Ваш аватар

en: Signature for message board posts
uk: Підпис для повідомлень на дошці повідомлень

en: Check out %1 various free services %2
    <br> providing dynamic 'signature images'
    <br> showing your latest credit info, project news, etc.
uk: Перевірте %1 різні безкоштовні сервіси %2,
    <br> що надають динамічні 'зображення для підпису',
    <br> що показують актуальну інформацію про Ваші бали, новини проектів, та інше.

en: Attach signature by default
uk: Підключати підпис за замовчуванням

en: Signature preview
uk: Попередній перегляд підпису

en: This is how your signature will look in the forums
uk: Так буде виглядати Ваш підпис на форумах

en: Message display
uk: Показ повідомлень

en: What to display
uk: Що показувати

en: Hide avatar images
uk: Приховати зображення аватарів

en: Hide signatures
uk: Приховати підписи

en: Show images as links
uk: Показати зображення як посилання

en: Open links in new window/tab
uk: Відкрити посилання в новому вікні/вкладці

en: Highlight special users
uk: Підсвітити спеціальних користувачів

en: Display this many messages per page
uk: Показати вказану кількість повідомлень на сторінці

en: How to sort
uk: Як сортувати

en: Threads:
uk: Обговорення:

en: Posts:
uk: Повідомлення:

en: Jump to first new post in thread automatically
uk: Автоматично переміститися до першого нового повідомлення в обговоренні

en: Don't move sticky posts to top
uk: Не переміщувати закріплені повідомлення наверх

note: DISABLE_FORUMS ------------ Message filtering  -----------
en: Message filtering
uk: Фільтрування повідомлень

en: Filtered users
uk: Фільтровані користувачі

en: Ignore message board posts and private messages from these users.
uk: Ігнорування повідомлень від цих користувачів як на дошці повідомлень, так і приватних.

en: User ID (For instance: 123456789)
uk: ID користувача (Наприклад: 123456789)

en: Add user to filter
uk: Додати користувача у фільтр

en: Update
uk: Оновити

en: Click here to update preferences
uk: Натисніть тут, щоб оновити налаштування

en: Reset
uk: Скинути

en: Or click here to reset preferences to the defaults
uk: Або натисніть тут, щоб скинути налаштування до параметрів за замовчуванням

en: We can't update your password due to a database problem. Please try again later.
uk: Неможливо оновити Ваш пароль через проблеми з базою даних. Будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Your password has been changed.
uk: Ваш пароль було змінено

en: Note: if you change your password, your %1weak account key%2 will change.
uk: Завважте: якщо ви зміните ваш пароль, ваш %1слабкий ключ облікового запису%2 також буде змінено.

en: New password
uk: Новий пароль

en: HTML tags are not allowed in your name.
uk: У Вашому імені теги HTML неприпустимі.

en: You must supply a name for your account.
uk: Ви повинні вказати ім’я для Вашого облікового запису.

en: Couldn't update user info.
uk: Неможливо оновити інформацію про користувача.

en: Edit account information
uk: Редагувати інформацію облікового запису

en: Screen name %1 real name or nickname%2
uk: Ім’я на показ %1 справжнє або псевдонім%2

en: URL %1 of your personal web page; optional%2
uk: URL %1 Вашої персональної веб-сторінки; необов’язково%2

en: Postal (ZIP) code %1 Optional%2
uk: Поштовий (ZIP) індекс %1 необов’язково%2

en: Server states
uk: Стан сервера

en: A tasks's <b>server state</b> indicates whether the task has been sent to a computer, and if so whether the computer has finished it. Possible values are:
uk: Поле завдання <b>стан сервера</b> показує, чи було завдання відправлене на комп’ютер, і якщо так, чи було воно ним завершене. Можливі значення:

en: The task is not ready to send (for example, because its input files are unavailable)
uk: Завдання не готове до відправлення (наприклад, тому що його вхідні файли недоступні)

en: The task is ready to send, but hasn't been sent yet.
uk: Завдання готове до відправлення, але ще не було відправлене.

en: In Progress
uk: В процесі

en: The task has been sent; waiting for completion.
uk: Завдання було відправлене; очікує завершення.

en: The task has been sent to a computer and either it has timed out or the computer has reported its completion.
uk: Завдання було відправлене на комп’ютер, і або воно було протерміноване, або комп’ютер повідомив про його завершення.

en: Outcomes
uk: Результати

en: A tasks's <b>outcome</b> is defined if its server state is <b>over</b>. Possible values are:
uk: Поле завдання <b>результат</b> визначене, якщо його стан сервера рівний <b>завершено</b>. Можливі значення:

en: The task was sent to a computer, but the computer has not yet completed the work and reported the outcome.
uk: Завдання було відправлене на комп’ютер, але він ще не завершив роботу і не повідомив про результат.

en: A computer completed and reported the task successfully.
uk: Комп’ютер завершив завдання і повідомив про успіх.

en: The server wasn't able to send the task to a computer (perhaps because its resource requirements were too large)
uk: Сервер не зміг відправити завдання на комп’ютер (можливо через те, що його вимоги до ресурсів були надто великими)

en: Client error
uk: Помилка клієнта

en: The task was sent to a computer and an error occurred.
uk: Завдання було відправлене на комп’ютер і сталася помилка.

en: The task was sent to a computer and no reply was received within the time limit.
uk: Завдання було відправлене на комп’ютер і за відведений час не було отримано відповіді

en: The task wasn't sent to a computer because enough other tasks were completed for this workunit.
uk: Завдання не було відправлене на комп’ютер, оскільки була завершена достатня кількість інших завдань для цієї задачі.

en: The task was reported but could not be validated, typically because the output files were lost on the server.
uk: Було повідомлено про завершення завдання, але його не вдалося перевірити, зазвичай через те, що вхідні файли було втрачено на сервері.

en: Client states
uk: Стан клієнта

en: A result's <b>client state</b> indicates the stage of processing at which an error occurred.
uk: Поле завдання <b>стан клієнта</b> показує стадію обробки, на якій відбулася помилка.

en: The computer has not yet completed the task.
uk: Комп’ютер ще не завершив завдання.

en: The computer completed the task successfully.
uk: Комп’ютер успішно завершив завдання.

en: The computer couldn't download the application or input files.
uk: Комп’ютер не зміг завантажити додаток або вхідні файли.

en: An error occurred during computation.
uk: Під час обчислень сталася помилка.

en: The computer couldn't upload the output files.
uk: Комп’ютер не зміг вивантажити вихідні файли.

en: Time reported and deadline
uk: Час підтвердження і крайній термін

en: A task's <b>Time reported or deadline</b> field depends on whether the task has been reported yet:
uk: Поле завдання <b>Час підтвердження або крайній термін</b> залежить від того, чи було повідомлено про завершення завдання:

en: Already reported
uk: Уже повідомлено

en: The date/time it was reported
uk: Дата/час, коли було повідомлено

en: Not reported yet, deadline in the future
uk: Ще не повідомлено, крайній термін в майбутньому

en: Deadline, shown in green.
uk: Крайній термін, показаний зеленим.

en: Not reported yet, deadline in the past
uk: Ще не повідомлено, крайній термін в минулому

en: Deadline, shown in red.
uk: Крайній термін, показаний червоним.

en: Unknown field
uk: Невідоме поле

en: Sending emails
uk: Відправлення електронних листів

en: failed to send email to %1: %2
uk: не вдалося відправити листа для %1: %2

en: failed to send email to %1
uk: не вдалося надіслати електронного листа до %1

en: email sent successfully to %1
uk: листа успішно відправлено для %1

en: Thanks for telling your friends about %1
uk: Дякуємо, що Ви розповіли своїм друзям про %1

en: You forgot to enter email addresses; Please %1 return to the form %2 and enter them.
uk: Ви забули вказати електронні адреси. Будь ласка, %1 поверніться до форми %2 та зробіть це.

en: Tell your friends about %1
uk: Розкажіть своїм друзям про %1

en: Use this form to send email messages to people you think might be interested in %1.
uk: Використовуйте цю форму для надсилання повідомлень на електронну пошту людей, яких, на вашу думку, може цікавити %1.

en: To:
uk: Кому:

en: Send
uk: Відправити

note: Can't moderate without being moderator
en: You are not authorized to banish users.
uk: У Вас немає прав для блокування користувачів.

en: Banishment Vote
uk: Голосування за блокування

en: No user with this ID found.
uk: Користувача з цим ID не знайдено.

en: User is already banished
uk: Користувач уже заблокований

en: Are you sure you want to banish %1 ?<br/>This will prevent %1 from posting for chosen time period.<br/>It should be done only if %1 has consistently exhibited trollish behavior.
uk: Ви справді хочете заблокувати %1 ?<br/>%1 не зможе публікувати повідомлення протягом вибраного періоду.<br/>Заблокуйте %1 тільки якщо він(вона) регулярно поводить себе як троль.

en: Select the reason category, optionally write a longer description of why the user should be banished.
uk: Виберіть категорію причини, при необхідності напишіть більш детальний опис того, чому користувач повинен бути заблокований.

en: Category
uk: Категорія

en: Obscene
uk: Непристойне

en: Flame/Hate mail
uk: Флейм/Ненависть/Погрози

en: User Request
uk: Користувацький запит

en: Reason
uk: Причина

en: Mailed if nonempty
uk: Буде відправлено якщо заповнено

en: Proceed with vote
uk: Продовжити голосування

en: You must specify an action...
uk: Ви повинні вказати дію...

en: You can no longer edit this post.<br/>Posts can only be edited at most %1 minutes after they have been created.
uk: Ви більше не можете редагувати це повідомлення.<br/>Повідомлення можуть бути відредаговані максимум %1 хвилин після того, як вони були створені.

en: You are not authorized to edit this post.
uk: У Вас немає прав для редагування цього повідомлення.

en: Edit post
uk: Змінити допис

en: Edit your message
uk: Редагування повідомлення

en: Title
uk: Тема

en: Add my signature to this post
uk: Додати мій підпис до цього повідомлення

en: Not visible to you
uk: Невидимий для Вас

en: Team message board for %1
uk: Дошка повідомлень команди %1

en: New thread
uk: Нове обговорення

en: Add a new thread to this forum
uk: Додати нове обговорення в цей форум

en: This message board is available as an %1 RSS feed %2
uk: Ця дошка повідомлень доступна у форматі %1 стрічки RSS %2

en: This thread is hidden
uk: Це обговорення приховане

en: This thread is sticky and locked, and you haven't read it yet
uk: Це обговорення закріплене і заблоковане, і Ви його ще не прочитали

en: sticky/locked/unread
uk: закріплено/заблоковано/не прочитано

en: This thread is sticky and you haven't read it yet
uk: Це обговорення закріплене і Ви його ще не прочитали

en: sticky/unread
uk: закріплено/не прочитано

en: You haven't read this thread yet, and it's locked
uk: Ви ще не прочитали це обговорення, і воно заблоковане

en: unread/locked
uk: не прочитано/заблоковано

en: You haven't read this thread yet
uk: Ви ще не прочитали це обговорення

en: This thread is sticky and locked
uk: Це обговорення закріплене і заблоковане

en: sticky/locked
uk: закріплено/заблоковано

en: This thread is sticky
uk: Це обговорення закріплене

en: sticky
uk: закріплено

en: This thread is locked
uk: Це обговорення заблоковане

en: locked
uk: заблоковано

en: You read this thread
uk: Ви читаєте це обговорення

en: read
uk: читається

en: Questions and answers
uk: Питання і відповіді

en: Talk live via Skype with a volunteer, in any of several languages. Go to %1 BOINC Online Help %2.
uk: Спілкуйтесь з волонтерами напряму через Skype, будь-якою із декількох мов. Скористайтесь %1 гарячою лінією BOINC %2.

en: Topic
uk: Тема

en: Questions
uk: Питання

en: Discussion among members of %1
uk: Обговорення серед учасників команди %1

en: If you have a question or problem, please use the %1 Questions & Answers %2 section of the message boards.
uk: Якщо у Вас є питання або проблема, будь-ласка, скористайтесь розділом %1 Питання і відповіді %2 цієї дошки повідомлень.

en: Subscribed threads
uk: Підписані обговорення

en: Moderate post
uk: Модерація повідомлення

en: Hide post
uk: Приховати повідомлення

en: Commercial spam
uk: Комерційний спам

en: Doublepost
uk: Дублікат

en: Move post
uk: Перемістити повідомлення

en: Destination thread ID:
uk: ID цільового обговорення:

en: Banish user
uk: Заблокувати користувача

en: Ban duration
uk: Період блокування

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Forever
uk: Назавжди

en: OK
uk: Гаразд

en: Optional explanation %1 This is included in email to user.%2
uk: Додаткове обговорення %1 Буде включене в електронний лист користувачу.%2

en: You are not authorized to moderate this post.
uk: У Вас немає прав на модерацію цього повідомлення.

en: Can't move to different category type
uk: Не вдалося перемістити в інший тип категорії

en: Can't move to different category
uk: Не вдалось перемістити в іншу категорію

en: Not authorized to banish users
uk: Немає прав на блокування користувачів

en: Banishment
uk: Блокування

en: User %1 has been banished.
uk: Користувач %1 був заблокований.

en: Action failed: possible database problem
uk: Дія не вдалась: можливі проблеми з базою даних

en: not authorized
uk: немає прав

en: Moderate thread '%1'
uk: Модерація обговорення '%1'

en: Select the reason category, or write a longer description of why you're hiding or locking the thread; then press OK.
uk: Виберіть категорію причини або напишіть детальний опис, чому Ви приховуєте чи блокуєте це обговорення; потім натисніть Гаразд.

en: Current forum
uk: Поточний форум

en: Destination forum
uk: Цільовий форум

en: New title:
uk: Нова назва:

en: Only project admins may create a thread here. However, you may reply to existing threads.
uk: Створювати тут обговорення можуть тільки адміністратори проекту. Проте Ви можете відповідати в існуючих обговореннях.

en: Your message was flagged as spam by the Akismet anti-spam system. Please modify your text and try again.
uk: Ваше повідомлення було помічене як спам антиспам-системою Akismet. Будь-ласка, змініть свій текст і спробуйте знову.

en: Create new thread
uk: Створення нового обговорення

en: Create a new thread
uk: Створення нового обговорення

en: Remember to add a title
uk: Не забудьте додати назву

en: Show this item as a Notice in the BOINC Manager
uk: Показати цей елемент як Сповіщення в менеджері BOINC

en: Do so only for items likely to be of interest to all volunteers.
uk: Відмітьте, тільки якщо цей елемент буде цікавий всім волонтерам.

en: You need more average or total credit to rate a post.
uk: Для того, щоб оцінити повідомлення, у Вас повинна бути більшою середня або загальна кількість балів.

en: You have already rated this post.
uk: Ви вже оцінили це повідомлення.

en: Return to thread
uk: Повернутися до обговорення

en: Input Recorded
uk: Ввід прийнятий

en: Your input has been recorded. Thanks for your help.
uk: Ваша оцінка була прийнята. Дякуємо за поміч.

en: Vote Registered
uk: Голос прийнятий

en: Your rating has been recorded. Thanks for your input.
uk: Ваша оцінка була прийнята. Дякуємо.

en: Vote Submission Problem
uk: Проблема підсистеми голосування

en: Your post has been flagged as spam by the Akismet anti-spam system. Please modify your text and try again.
uk: Ваше повідомлення було відмічене як спам антиспам-системою Akismet. Будь-ласка, змініть свій текст і спробуйте ще раз.

en: Post to thread
uk: Відповісти на обговорення

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: reply to %1 Message ID %2:
uk: відповідь на %1 Повідомлення ID %2:

en: Post reply
uk: Відправити відповідь

en: Add my signature to this reply
uk: Додати мій підпис до цієї відповіді

en: You need more average or total credit to report a post.
uk: У Вас повинна бути більша середня або загальна кількість балів для того, щоб поскаржитися на це повідомлення.

en: Report Registered
uk: Звернення зареєстроване

en: Your report has been recorded. Thanks for your input.
uk: Ваше звернення було записане. Дякуємо за допомогу.

en: A moderator will now look at your report and decide what will happen - this may take a little while, so please be patient
uk: Модератор незабаром перегляне Ваше звернення і вирішить, що робити далі - це може зайняти деякий час, тому будьте терпеливими

en: Report a forum post
uk: Попередити про повідомлення на форумі

en: Before reporting this post, consider using the +/- rating system instead. If enough users rate a post negatively it will eventually be hidden.<br />You can find the rating system at the bottom of the post.
uk: Перш ніж попередити про це повідомлення, спробуйте замість цього використати +/- систему оцінок. Якщо достатня кількість користувачів негативно оцінить повідомлення, воно зрештою буде приховане.<br />Ви можете знайти систему оцінок в нижній частині повідомлення.

en: Report post
uk: Попередити про повідомлення

en: Why do you find the post offensive: %1 Please include enough information so that a person that has not yet read the thread will quickly be able to identify the issue. %2
uk: Чому Ви вважаєте це повідомлення образливим: %1 Будь-ласка, надайте достатньо інформації для того, щоб людина, яка ще не читала дане обговорення, могла швидко виявити проблему. %2

en: Report not registered
uk: Звернення не зареєстроване

en: Your report could not be recorded. Please wait a while and try again.
uk: Ваше звернення не вдалося записати. Будь-ласка, зачекайте трохи і спробуйте ще раз.

en: If this is not a temporary error, please report it to the project developers.
uk: Якщо це не тимчасова помилка, будь ласка, повідомте про неї розробникам проекту.

en: %1 RSS feed
uk: RSS-стрічка форуму %1

en: This message board is available as an RSS feed.
uk: Ця дошка повідомлень доступна у форматі стрічки RSS.

en: Options:
uk: Варіанти:

en: Include only posts by user ID %1 (default: all users).
uk: Включити тільки повідомлення користувача з ID %1 (за замовчуванням: всі користувачі).

en: Include only posts from the last %1 days (default: 30).
uk: Включити тільки повідомлення за останні %1 днів (за замовчуванням: 30).

en: Threads only: %1 (Include only the first post of every thread)
uk: Тільки обговорення: %1 (Включити тільки перше повідомлення кожного обговорення)

en: Forum search
uk: Пошук у форумі

en: Search query
uk: Пошуковий запит

en: Search for keywords:
uk: Пошук ключових слів:

en: Posts that contain all the specified words will be displayed
uk: Будуть показані повідомлення, що містять всі вказані слова.

en: For example: "screensaver freeze"
uk: Наприклад: "зависання заставки"

en: Search for author ID:
uk: Пошук за автором з ID:

en: Only posts by this author will be displayed
uk: Будуть показані повідомлення тільки цього автора

en: For example: "43214"
uk: Наприклад: "43214"

en: Search options
uk: Параметри пошуку

en: Search limits
uk: Обмеження пошуку

en: Search at most this many days back in time
uk: Шукати не більше вказаної кількості днів назад

en: %1 months
uk: %1 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Forum
uk: Форум

en: Only display posts from this forum
uk: Показати повідомлення тільки цього форуму

en: Sort by
uk: Сортування

en: Start the search
uk: Почати пошук

en: Forum search results
uk: Результати пошуку у форумі

en: Thread titles matching your query:
uk: Теми обговорень, які відповідають Вашому запиту:

en: Messages matching your query:
uk: Повідомлення, що відповідають Вашому запиту:

en: Sorry, couldn't find anything matching your search query. You can try to broaden your search by using less words (or less specific words).
uk: Вибачте, нічого, що б відповідало Вашому пошуковому запиту, не знайдено. Ви можете розширити умови пошуку, використовуючи менше слів (або менш специфічні слова).

en: You can also %1 try the same search on Google. %2
uk: Ви також можете %1 спробувати знайти те саме за допомогою Google. %2

en: Perform another search
uk: Виконати інший пошук

en: Subscription successful
uk: Успішна підписка

en: You are now subscribed to %1. You will be notified whenever there is a new post.
uk: Ви підписані на %1. Ви отримаєте сповіщення, як тільки там з’явиться нове повідомлення.

en: Subscription failed
uk: Підписатися не вдалося

en: We are currently unable to subscribe you to %1. Please try again later..
uk: На даний момент не вдалося підписати Вас на %1. Будь-ласка, спробуйте ще раз дещо пізніше.

en: Unsubscription successful
uk: Успішне скасування підписки

en: You are no longer subscribed to %1. You will no longer receive notifications for this thread.
uk: Ви більше не підписані на %1. Ви більше не будете отримувати сповіщення для цього обговорення.

en: Unsubscription failed
uk: Скасувати підписку не вдалося

en: We are currently unable to unsubscribe you from %1. Please try again later..
uk: Зараз неможливо скасувати підписку на %1. Будь-ласка, спробуйте пізніше...

en: Unknown subscription action
uk: Невідома дія підписки

en: This forum is not visible to you.
uk: Цей форум для Вас невидимий.

en: This thread has been hidden by moderators.
uk: Це обговорення було приховане модераторами.

en: Message board moderation
uk: Модерація дошки повідомлень

en: My question was answered
uk: На моє питання відповіли

en: Click here if your question has been adequately answered
uk: Якщо на Ваше питання адекватно відповіли, будь-ласка, натисніть тут.

en: I've also got this question
uk: У мене таке ж запитання

en: Add a new message to this thread
uk: Додати нове повідомлення в це обговорення

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: You are subscribed to this thread.  Click here to unsubscribe.
uk: Ви підписані на це обговорення.  Натисніть тут для того, щоб відписатися.

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Click to get email when there are new posts in this thread
uk: Натисніть для того, щоб отримувати сповіщення про нові повідомлення в цьому обговоренні.

en: Unhide this thread
uk: Показати це обговорення

en: Hide this thread
uk: Приховати це обговорення

en: Make unsticky
uk: Відкріпити

en: Make this thread not sticky
uk: Відкріпити це обговорення

en: Make sticky
uk: Закріпити

en: Make this thread always appear at top of forum
uk: Відображати це обговорення завжди у верхній частині форуму

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Allow new posts in this thread
uk: Дозволити нові дописи у цьому обговоренні

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Don't allow new posts in this thread
uk: Не дозволяти нові дописи у цьому обговоренні

en: Move this thread to a different forum
uk: Перемістити це обговорення у інший форум

en: Edit title
uk: Редагувати тему

en: Edit thread title
uk: Редагувати тему обговорення

en: Delete thread permanently
uk: Видалити обговорення назавжди

en: Export as Notice
uk: Експортувати як сповіщення

en: Don't export
uk: Не експортувати

en: Don't export this news item as a Notice
uk: Не експортувати цю новину як сповіщення

en: Sort
uk: Сортувати

note: --------------
en: Thread status updated
uk: Статус обговорення оновлений

en: The status has been updated.
uk: Статус було оновлено.

en: Posts by %1
uk: Повідомлення користувача %1

en: Already friends
uk: Уже друзі

en: You requested friendship with %1 on %2.
uk: Ви запитали про дружбу з %1 %2.

en: This request is still pending confirmation.
uk: Цей запит все ще очікує підтвердження.

en: %1 is not accepting friendship requests from you
uk: %1 не приймає запити дружби від Вас

en: You can't be friends with yourself
uk: Ви не можете дружити самі із собою

en: Add friend
uk: Додати друга

en: You have asked to add %1 as a friend. We will notify %1 and will ask him/her to confirm that you are friends.
uk: Ви попросили додати %1 як друга. Ми повідомимо %1 і попросимо його/її підтвердити дружбу.

en: Add an optional message here:
uk: Введіть додаткове повідомлення тут:

en: Friend request sent
uk: Запит на дружбу відправлено

en: We have notified %1 of your request.
uk: Ми сповістили %1 про Ваш запит.

en: Please log in as %1
uk: Будь-ласка, увійдіть як %1

en: You must log in as %1 to view this friend request
uk: Ви повинні увійти як %1 для того, щоб побачити цей запит дружби.

en: Friend request
uk: Запит дружби

en: %1 has requested friendship with you.
uk: %1 запитав про дружбу з Вами.

en: %1 says: %2
uk: %1 повідомляє: %2

en: Accept friendship
uk: Прийняти дружбу

en: Click accept if %1 is in fact a friend
uk: Натисніть Прийняти, якщо %1 насправді друг

en: Decline
uk: Відхилити

en: Click decline if %1 is not a friend
uk: Натисніть Відхилити, якщо %1 не є другом

en: Friendship confirmed
uk: Дружба підтверджена

en: Your friendship with %1 has been confirmed.
uk: Ваша дружба з %1 була підтверджена.

en: Friendship declined
uk: Дружба відхилена

en: You have declined friendship with %1
uk: Ви відмовилися від дружби з %1

en: Notification not found
uk: Сповіщення не знайдене

en: Friend confirmed
uk: Друг підтвердив

en: You are now friends with %1.
uk: Ви тепер друзі з %1.

en: Cancel friendship?
uk: Припинити дружбу?

en: Are you sure you want to cancel your friendship with %1?
uk: Ви впевнені, що хочете припинити дружбу з %1?

en: Stay friends
uk: Залишитися друзями

en: Friendship cancelled
uk: Дружба припинена

en: Your friendship with %1 has been cancelled.
uk: Ваша дружба з %1 була припинена.

en: Enter your account's email address below, and click OK. You will be sent email instructions for resetting your password.
uk: Уведіть вашу адресу електронної пошти нижче і натисніть Гаразд. Вам будуть вислані інструкції для скидання Вашого паролю.

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: No GPU tasks reported
uk: Немає повідомлених ГП-задач

en: Top GPU models
uk: Кращі моделі графічних прискорювачів

en: The following lists show the most productive GPU models on different platforms.  Relative speeds, measured by average elapsed time of tasks, are shown in parentheses.
uk: Наступні списки показують найпродуктивніші моделі графічних прискорювачів на різних платформах.  Відносні швидкості, виміряні по витраченому на завдання середнього часу, вказані в дужках.

en: Welcome to %1
uk: Ласкаво просимо у %1

en: View and edit your account preferences using the links below.
uk: Для перегляду і редагування налаштувань Вашого облікового запису використовуйте посилання нижче.

en: If you have not already done so, %1 download BOINC client software %2.
uk: Якщо ви ще цього не зробили, %1 завантажте клієнт BOINC %2.

en: Your account
uk: Ваш обліковий запис

en: anonymous platform
uk: анонімна платформа

en: Missing platform
uk: Відсутня платформа

en: Number of tasks completed
uk: Кількість завершених завдань

en: Max tasks per day
uk: Максимум завдань у день

en: Number of tasks today
uk: Кількість завдань сьогодні

en: Consecutive valid tasks
uk: Правильні завдання завершені підряд

en: Average processing rate
uk: Середня швидкість обробки

en: Application details for host %1
uk: Детальна інформація про додатки для комп’ютера %1

en: We have no record of that computer.
uk: У нас немає записів про цей комп’ютер.

en: You can not delete our record of this computer because our database still contains work for it. You must wait a few days until the work for this computer has been deleted from the project database.
uk: Ви не можете видалити запис про цей комп’ютер, оскільки у базі ще міститься для нього робота. Ви повинні зачекати декілька днів, поки робота для цього комп’ютера не буде видалена з бази даних проекту.

en: Delete record of computer
uk: Видалення запису про цей комп’ютер

en: Record deleted.
uk: Запис видалений.

en: Return to list of your computers
uk: Повернутися до списку Ваших комп’ютерів

en: Merge computer records
uk: Об’єднання записів про комп’ютери

en: Merge computers
uk: Об’єднання комп’ютерів

en: Sometimes BOINC assigns separate identities to the same computer by mistake. You can correct this by merging old identities with the newest one.
uk: Іноді BOINC помилково призначає різні ідентифікатори одному і тому самому комп’ютеру. Ви можете виправити це об’єднавши старі ідентифікатори з найновішими.

en: No hosts are eligible for merging with this one.
uk: Немає підходящих комп’ютерів для об’єднання з цим.

en: Show details
uk: Показати деталі

en: Check the computers that are the same as %1 (created %2, computer ID %3):
uk: Відмітьте комп’ютери, такі ж як і %1 (створений %2, ID комп’ютера %3):

en: name
uk: назва

en: created
uk: створений

en: computer ID
uk: ID комп’ютера

en: no hostname
uk: без назви

en: Merge hosts
uk: Об’єднати комп’ютери

en: Updating computer credit
uk: Оновлення балів комп’ютера

en: Host credit updated
uk: Бали комп'ютера оновлені

en: Computer venue updated
uk: Оновлено округ компʼютера

en: none
uk: не вказано

en: The venue of this computer has been set to %1.
uk: Округ для цього компʼютера було встановлено як %1.

en: Preference changes will take effect when the computer communicates with this project.
uk: Змінені установки будуть використані, коли компʼютер обмінюватиметься даними з цим проєктом.

en: Return to computer page
uk: Повернутися на сторінку компʼютера

en: Computers belonging to %1
uk: Комп’ютери, що належать користувачу %1

en: Computers hidden
uk: Комп’ютери приховані

en: This user has chosen not to show information about his or her computers.
uk: Цей користувач побажав приховати інформацію про свої комп’ютери.

en: Your computers
uk: Ваші комп’ютери

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені теги HTML

en: The following HTML tags are allowed in team descriptions:
uk: Наступні теги HTML дозволені в описах команд:

en: bold
uk: жирний

en: italics
uk: похилий

en: hyperlink
uk: гіперпосилання

en: paragraph
uk: параграф

en: break
uk: розрив

en: preformatted
uk: попереднє форматування

en: image; height cannot exceed 450 pixels. Please do not link to images without permission of the web site where the image is hosted.
uk: зображення; висота не повинна перевищувати 450 пікселів. Будь-ласка, не публікуйте посилання на зображення без дозволу веб-сайту, де воно розміщене.

en: You can also use ampersand notation for special characters.
uk: Ви також можете використовувати спеціальні символи з амперсандами.

en: Rules and policies
uk: Правила та політика

en: Run %1 only on authorized computers
uk: Запускайте %1 тільки на авторизованих комп’ютерах

en: Run %1 only on computers that you own, or for which you have obtained the owner's permission. Some companies and schools have policies that prohibit using their computers for projects such as %1.
uk: Запускайте %1 тільки на комп’ютерах, якими Ви володієте, або для яких Ви отримали права власника. У деяких компаніях і школах (ВУЗах) встановлений порядок, за яким забороняється використовувати їхні комп’ютери у таких проектах, як %1.

en: How %1 will use your computer
uk: Як %1 буде використовувати Ваш комп’ютер

en: When you run %1 on your computer, it will use part of the computer's CPU power, disk space, and network bandwidth. You can control how much of your resources are used by %1, and when it uses them.
uk: Коли Ви запускаєте %1 на своєму комп’ютері, він буде використовувати частину ресурсів процесора, простір на жорсткому диску (вінчестері) і мережевий трафік. Ви можете контролювати скільки ресурсів Вашого комп’ютера буде використано для роботи %1, і коли ці ресурси будуть використовуватися.

en: The work done by your computer contributes to the goals of %1, as described on its web site. The application programs may change from time to time.
uk: Робота, здійснена Вашим комп’ютером, сприяє вирішенню задач %1, як описано на веб-сайті проекту. Додатки можуть з часом змінюватися.

en: Privacy policy
uk: Забезпечення конфіденційності

en: Your account on %1 is identified by a name that you choose. This name may be shown on the %1 web site, along with a summary of the work your computer has done for %1. If you want to be anonymous, choose a name that doesn't reveal your identity.
uk: Ваш обліковий запис на %1 ідентифікується за іменем, яке Ви вказали. Це ім’я може показуватися на веб-сайті %1, поряд зі зведенням роботи Вашого комп’ютера, проробленої для %1. Якщо Ви хочете залишитися невідомим, виберіть ім’я, яке не відповідає Вашому справжньому.

en: If you participate in %1, information about your computer (such as its processor type, amount of memory, etc.) will be recorded by %1 and used to decide what type of work to assign to your computer. This information will also be shown on %1's web site. Nothing that reveals your computer's location (e.g. its domain name or network address) will be shown.
uk: Якщо Ви приймаєте участь у %1, інформація про Ваш комп’ютер (така як тип процесора, об’єм оперативної пам’яті, і т.д.) буде записана проектом %1 і використана для прийняття рішення про те, який тип роботи призначити Вашому комп’ютеру. Ця інформація також буде показана на веб-сайті %1. Нічого, що вказувало б на місцезнаходження Вашого комп’ютера (наприклад, його доменне або мережеве ім’я), не буде показуватися.

en: To participate in %1, you must give an address where you receive email. This address will not be shown on the %1 web site or shared with organizations. %1 may send you periodic newsletters; however, you can opt out at any time.
uk: Щоб прийняти участь у %1, Ви повинні вказати свою адресу електронної пошти. Ця адреса не буде показуватися на веб-сайті %1 і не буде доступною іншим організаціям. %1 може періодично надсилати Вам листи з новинами; проте Ви можете відмовитися від них у будь-який час.

en: Private messages sent on the %1 web site are visible only to the sender and recipient.  %1 does not examine or police the content of private messages.  If you receive unwanted private messages from another %1 user, you may add them to your %2 message filter %3.  This will prevent you from seeing any public or private messages from that user.
uk: Приватні повідомлення, які відправляються на веб-сайті %1, видимі тільки відправнику і отримувачу.  %1 не переглядає і не контролює вміст приватних повідомлень.  Якщо Ви отримуєте небажані приватні повідомлення від деяких користувачів %1, Ви можете додати їх у свій %2 фільтр повідомлень %3.  Тоді Ви не побачите жодного загального чи приватного повідомлення від таких користувачів.

en: If you use our web site forums you must follow the %2 posting guidelines %3.  Messages posted to the %1 forums are visible to everyone, including non-members.  By posting to the forums, you are granting irrevocable license for anyone to view and copy your posts.
uk: Якщо Ви використовуєте форуми нашого веб-сайту, то повинні керуватися %2 даними рекомендаціями %3.  Повідомлення, що публікуються на форумах %1, видимі для кожного, в тому числі для осіб, які не є учасниками проекту.  Публікуючи повідомлення на форумах, Ви надаєте кожному безвідкличну ліцензію на перегляд і копіювання своїх повідомлень.

en: Is it safe to run %1?
uk: Чи безпечно запускати %1?

en: Any time you download a program through the Internet you are taking a chance: the program might have dangerous errors, or the download server might have been hacked. %1 has made efforts to minimize these risks. We have tested our applications carefully. Our servers are behind a firewall and are configured for high security. To ensure the integrity of program downloads, all executable files are digitally signed on a secure computer not connected to the Internet.
uk: Кожного разу при завантаженні програми через Інтернет може статися наступне: програма може мати небезпечні помилки або сервер може бути зламаний. %1 приклав зусилля для мінімізації цих ризиків. Ми ретельно протестували наші додатки. Наші сервери захищені мережевим екраном і налаштовані на високу безпеку. Щоб впевнитися у цілісності програм для завантаження, всі виконавчі файли підписані цифровим підписом на захищеному комп’ютері, не підключеному до мережі Інтернет.

en: The applications run by %1 may cause some computers to overheat. If this happens, stop running %1 or use a %2 utility program %3 that limits CPU usage.
uk: Додатки, які запускаються проектом %1, можуть стати причиною перегрівання деяких комп’ютерів. Якщо таке трапилося, зупиніть роботу %1 або використовуйте %2 утиліти %3, які обмежать використання процесора.

en: %1 was developed by %2. BOINC was developed at the University of California.
uk: %1 був розроблений %2. BOINC був розроблений в Каліфорнійському Університеті.

en: Liability
uk: Відповідальність

en: %1 and %2 assume no liability for damage to your computer, loss of data, or any other event or condition that may occur as a result of participating in %1.
uk: %1 і %2 не беруть на себе відповідальність за збитки, завдані Вашому комп’ютеру, втрату даних чи будь-яку іншу подію або інцидент, що може відбутися в результаті участі у %1.

en: Other BOINC projects
uk: Інші BOINC-проекти

en: Other projects use the same platform, BOINC, as %1. You may want to consider participating in one or more of these projects. By doing so, your computer will do useful work even when %1 has no work available for it.
uk: Інші проекти використовують ту саму платформу, BOINC, що і %1. Ви можете прийняти участь в одному або декількох із цих проектів. Якщо Ви приєднаєтеся до декількох проектів, Ваш комп’ютер буде виконувати корисну роботу, навіть коли у %1 не буде завдань, доступних для обробки.

en: These other projects are not associated with %1, and we cannot vouch for their security practices or the nature of their research. Join them at your own risk.
uk: Інші проекти не пов’язані з %1, і ми не можемо ручатися за їх безпеку або природу їхніх досліджень. Приєднуйтесь до них на свій страх і ризик.

en: Is BOINC installed on this device?
uk: Чи встановлено BOINC на цьому пристрої?

en: Read our %1 Rules and Policies %2.
uk: Прочитайте наші %1 Правила і Політику %2.

en: Download and install BOINC.
uk: Завантажте та встановіть BOINC.

en: Download
uk: Завантаження

en: For Android devices, download BOINC from the Google Play Store or Amazon App Store.
uk: Для пристроїв Android завантажте BOINC з магазину Google Play Store або в магазині Amazon App Store.

en: Run BOINC.
uk: Запустіть BOINC.

en: Choose %1 from the list, or enter %2
uk: Виберіть %1 зі списку або введіть %2

en: In the BOINC Manager, select Tools / Add Project.
uk: У Менеджері BOINC виберіть Інструменти / Додати Проект.

en: Join %1
uk: Приєднання до команди %1.

en: Language selection
uk: Вибір мови

en: This web site is available in several languages. The currently selected language is %1.
uk: Цей веб-сайт доступний декількома мовами. Зараз вибрана: %1.

en: Normally the choice of language is determined by your browser's language setting, which is: %1.  You can change this setting using:
uk: Зазвичай вибір мови визначається мовними налаштуваннями Вашого браузера, а саме: %1.  Ви можете змінити цей параметр, використовуючи:

en: Firefox: Tools/Options/General
uk: Firefox: Сервіс/Налаштування/Загальні

en: Microsoft IE: Tools/Internet Options/Languages
uk: Microsoft IE: Сервіс/Властивості оглядача/Мови

en: Or you can select a language from the following menu:
uk: Або ви можете вибрати мову з наступного списку:

en: Translations are done by volunteers.  If your native language is missing or incomplete, %1 you can help translate %2.
uk: Переклади роблять волонтери.  Якщо вашої рідної мови нема, або переклад не завершено, %1 допоможіть нам з перекладом %2.

en: Already logged in
uk: Залишатись залогіненим

en: You are logged in as %1.
uk: Ви вже залогінені як %1.

en: Log out
uk: Вийти

en: or %1 create an account %2.
uk: або %1 створити обліковий запис %2.

en: Processing %1
uk: Обробка %1

en: Merged %1 into %2
uk: %1 об’єднаний з %2

en: Return to the list of your computers
uk: Повернутися до списку Ваших комп’ютерів

en: This operation merges computers based on their domain name.
            <p>
            For each domain name, it will merge all older computers
            having that name with the newest computer having that name.
            Incompatible computers will not be merged.
            <p>
uk: Дана операція об’єднує комп’ютери на основі їхніх доменних імен.
            <p>
            Ця операція для кожного доменного імені об’єднує всі старі комп’ютери
            з таким іменем з найновішим комп’ютером з тим самим іменем.
            Несумісні комп’ютери не будуть об’єднані.
            <p>

en: Go ahead and do this
uk: Вперед, зробити це

en: Return to the list of computers
uk: Повернутися до списку комп’ютерів

en: Our message boards are moderated. Posts are subject to the following rules:
uk: Наші дошки повідомлень модеруються. Пости підпорядковуються наступним правилам:

en: If you think a post violates any of the rules, you can notify moderators by clicking the red X below the post and filling out the form.
uk: Якщо ви вважаєте, що повідомлення порушує будь-яке з правил, ви можете повідомити модераторів, натиснувши червоний X під поштою та заповнивши форму.

en: This moderation policy is set by the %1 project.  If you have comments about the policy or its enforcement, email %2.
uk: Ця політика модерації встановлюється %1 проектом. Якщо у вас є зауваження щодо політики або її застосування, надішліть електронний лист %2.

en: Pending credit
uk: Бали, які очікують підтвердження

en: Result ID
uk: ID завдання

en: Workunit ID
uk: ID задачі

en: Host ID
uk: ID комп’ютера

en: Claimed credit
uk: Заявлено балів

en: Pending credit: %1
uk: Бали, що очікують підтвердження: %1

en: Total
uk: Разом

en: Average
uk: У середньому

en: Top teams by application
uk: Кращі команди по додаткам

en: Top participants by application
uk: Кращі учасники по додаткам

en: Limit exceeded - Sorry, first %1 items only
uk: Ліміт перевищений - Вибачте, тільки перші %1 елементів

en: Block messages from this user
uk: Заблокувати повідомлення від цього користувача

en: Block user
uk: Заблокувати користувача

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: You have no private messages.
uk: У Вас немає приватних повідомлень.

en: Sender and date
uk: Відправник і дата

en: Reply to this message
uk: Відповісти на це повідомлення

en: Delete this message
uk: Видалити це повідомлення

en: Select all
uk: Вибрати всі

en: Unselect all
uk: Відмінити вибір всіх

en: Delete selected messages
uk: Видалити вибрані повідомлення

en: Sender
uk: Відправник

en: Date
uk: Дата

en: You need to fill all fields to send a private message
uk: Для того, щоб відправити приватне повідомлення, Ви повинні заповнити всі поля

en: Message sent
uk: Повідомлення надіслано

en: Your message was sent to %1 team members.
uk: Ваше повідомлення було надіслано членам команди %1.

en: Your message was flagged as spam
                by the Akismet anti-spam system.
                Please modify your text and try again.
uk: Ваше повідомлення було помічене як спам
                    антиспам-системою Akismet.
                    Будь-ласка, змініть свій текст і спробуйте ще раз.

en: Could not find user with id %1
uk: Не вдається знайти користувача з id %1

en: Could not find user with username %1
uk: Не вдається знайти користувача з іменем %1

note: Non-unique username
en: %1 is not a unique username; you will have to use user ID
uk: %1 - не унікальне ім’я користувача; Ви змушені будете використовувати ID користувача

en: User %1 (ID: %2) is not accepting private messages from you.
uk: Користувач %1 (ID: %2) не приймає Ваші приватні повідомлення.

en: No such user
uk: Немає такого користувача

en: Really block %1?
uk: Точно заблокувати %1?

en: Are you really sure you want to block user %1 from sending you private messages?
uk: Ви насправді впевнені, що хочете заблокувати можливість користувача %1 відправляти Вам приватні повідомлення?

en: Please note that you can only block a limited amount of users.
uk: Будь-ласка, зверніть увагу, що Ви можете заблокувати тільки обмежену кількість користувачів.

en: Once the user has been blocked you can unblock it using forum preferences page.
uk: Як тільки користувач був заблокований, Ви можете розблокувати його, використовуючи сторінку налаштувань форуму.

en: No, cancel
uk: Ні, скасувати

en: no such user
uk: немає такого користувача

en: User %1 blocked
uk: Користувач %1 заблокований

en: User %1 has been blocked from sending you private messages.
uk: Відправлення приватних повідомлень для Вас від користувача %1 було заблоковане.

en: To unblock, visit %1 message board preferences %2
uk: Для того щоб розблокувати, відвідайте %1 налаштування дошки повідомлень %2

en: Unknown action
uk: Невідома дія

en: Your preferences have been updated, and
              will take effect when your computer communicates with %1
              or you issue the %2 Update %3 command from the BOINC Manager.
uk: Ваші налаштування оновлені і
              будуть задіяні, коли Ваш комп’ютер зв’яжеться з %1
              або Ви виконаєте команду %2 Оновити %3 з Менеджера BOINC.

en: Your preferences have been reset to the defaults, and
              will take effect when your computer communicates with %1
              or you issue the %2 Update %3 command from the BOINC Manager.
uk: Ваші налаштування були скинені до значень за замовчуванням і
              будуть задіяні, коли Ваш комп’ютер зв’яжеться з %1,
              або Ви застосуєте команду %2 Оновити %3 з Менеджера BOINC.

en: %1 for %2
uk: %1 для конфігурації %2

en: Back to preferences
uk: Назад до налаштувань

en: Confirm delete preferences
uk: Підтвердження видалення налаштувань

en: Are you sure you want to delete your separate %1 preferences for %2?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити ваші окремі налаштування %1 для конфігурації %2?

en: Remove preferences
uk: Видалити налаштування

en: Cancel
uk: Скасувати

en: %1 Profiles %2 let individuals share backgrounds and opinions with the %3 community.
uk: %1 Профілі %2 дозволяють людям ділитися біографічними даними і особистими думками зі спільнотою %3.

en: Explore the diversity of your fellow volunteers, and contribute your own views for others to enjoy.
uk: Досліджуйте різноманітність Ваших однодумців-волонтерів, і представте свою власну точку зору іншим.

en: If you haven't already, you can %1 create your own user profile %2 for others to see!
uk: Якщо Ви цього ще не зробили, то можете %1 створити свій власний профіль користувача %2 для того, щоб інші могли його побачити!

en: User of the Day
uk: Користувач дня

en: User Profile Explorer
uk: Оглядач профілів користувачів

en: View the %1 User Picture Gallery %2.
uk: Переглянути %1 Галерею Картинок Користувачів %2.

en: Browse profiles %1 by country %2.
uk: Переглянути профілі %1 за країнами %2.

en: Browse profiles %1 at random %2, %3 at random with pictures %2, or %4 at random without pictures %2.
uk: Переглянути профілі %1 випадковим чином %2, %3 випадковим чином з картинками %2 або %4 випадковим чином без картинок %2.

en: Alphabetical profile listings:
uk: Алфавітні списки профілів:

en: Search profile text
uk: Пошук у тексті профілю

en: No profiles
uk: Немає профілів

en: No profiles matched your query.
uk: Немає профілів, які б відповідали Вашому запиту.

en: Invalid vote type:
uk: Неправильний тип голосу:

en: Vote Recorded
uk: Голос прийнятий

en: Thank you
uk: Дякуємо

en: Your recommendation has been recorded.
uk: Ваша рекомендація була прийнята.

en: Your vote to reject this profile has been recorded.
uk: Ваш голос проти цього профілю був прийнятий.

en: Return to profile.
uk: Повернутися до профілю.

en: Profiles containing '%1'
uk: Профілі, що містять '%1'

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Joined project
uk: Приєднатися до проекту

en: Recent credit
uk: В середньому за день

en: No profiles found containing '%1'
uk: Не знайдено профілів, що містять '%1'

en: Recover email address
uk: Відновлення адреси електронної пошти

en: There is already an account with that email address.
uk: Обліковий запис з такою адресою електронної пошти вже існує.

en: Please contact the admin.  Previous email address could not be reverted as another account is using it as their email address.
uk: Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором. Попередню адресу електронної пошти неможливо відновити, оскільки інший обліковий запис використовує його як свою адресу електронної пошти.

en: Email address has been reverted.
uk: Електронна адреса була повернута.

en: You need to reset your password:
uk: Необхідно скинути пароль:

en: Invalid token.
uk: Некоректний токен.

en: No such task:
uk: Нема такої задачі:

en: This feature is turned off temporarily
uk: Ця можливість тимчасово відключена

en: No computer with ID %1 found
uk: Комп’ютера з ID %1 не знайдено

en: No access
uk: Нема доступу

en: Missing user ID or host ID
uk: Відсутній ID користувача або ID комп’ютера

en: No tasks to display
uk: Немає завдань для показу

en: %1 is temporarily shut down for maintenance.
uk: %1 з технічних причин тимчасово вимкнено.

en: Welcome, %1
uk: Ласкаво просимо, %1

en: What is %1?
uk: Що таке „%1“?

en: Thanks for joining %1
uk: Дякуємо, що приєдналися до %1

en: Your computer hasn't completed any tasks yet.  If you need help, %1go here%2.
uk: Комп'ютер ще не виконав ніяких завдань. Якщо вам потрібна допомога, %1перейдіть сюди%2.

en: You've contributed about %1 credits per day to %2 recently.
uk: Ви нещодавно внесли близько %1 балів на день до %2.

en: Thanks!
uk: Дякуємо!

en: Please make sure BOINC is installed and enabled on your computer.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що BOINC встановлено та увімкнено на вашому комп'ютері.

en: Want to help more?
uk: Хочете допомогти більше?

en: If BOINC is not installed on this computer, %1download it%2.
uk: Якщо BOINC не встановлено на цьому комп'ютері, %1завантажте його%2.

en: Install BOINC on your other computers, tablets, and phones.
uk: Встановіть BOINC на інші комп'ютери, планшети та телефони.

en: Tell your friends about BOINC, and show them how to join %1.
uk: Розкажіть своїм друзям про BOINC і покажіть їм, як приєднатися до %1.

en: Already joined? %1Log in%2.
uk: Вже приєдналися? %1Вхід%2.

en: News
uk: Новини

en: Not Running
uk: Не працює

en: Running
uk: Працює

en: Disabled
uk: Відключений

en: Project status
uk: Статус проекту

en: Program
uk: Програма

en: Host
uk: Назва сервера

en: Computing status
uk: Статус обчислень

en: Users
uk: Учасників

en: Tasks by application
uk: Розподілення завдань за додатками

en: Runtime of recent tasks in hours: average, min, max
uk: Час роботи останніх завдань у годинах: середній, мінімальний, максимальний

en: Users in last 24 hours
uk: Користувачів за останні 24 год.

en: Database schema version:
uk: Версія схеми бази даних:

en: Computer %1
uk: Комп’ютер %1

en: Identifies you on this web site. Use your real name or a nickname.
uk: Ідентифікує Вас на цьому веб-сайті. Введіть Ваше справжнє ім’я або псевдонім.

en: Choose screen name
uk: Виберіть псевдонім

en: An address where you can receive emails.
uk: Адреса, на яку ви можете отримувати електронні листи.

en: Your email address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Choose password
uk: Введіть пароль

en: Credit leader boards and statistics
uk: Таблиця лідерів по балам та статистика

en: Leader boards for %1
uk: Таблиця лідерів %1

en: Participants
uk: Учасники

en: Operating systems
uk: Операційні системи

en: BOINC versions
uk: Версії BOINC

en: More detailed statistics for %1 and other BOINC-based projects are available at several web sites:
uk: Більш детальна статистика %1 та інших BOINC-проектів доступна на декількох веб-сайтах:

en: You can also get your current statistics in the form of a "signature image":
uk: Ви також можете покращити свою поточну статистику у вигляді "зображення для підпису":

en: Additionally you can get your individual statistics summed across all BOINC projects from several sites; see your %1 home page %2.
uk: Додатково Ви можете покращити свою індивідуальну сумарну статистику за всіма проектам BOINC з декількох веб-сайтів; дивіться свою %1 домашню сторінку %2.

en: %1 participants may form %2 teams %3.
uk: Учасники %1 можуть об’єднюватися у %2 команди %3.

en: You may belong to only one team. You can join or quit a team at any time.
uk: Ви можете бути в складі лише однієї команди. До неї можна приєднатися або покинути в будь-який час.

en: Each team has a %1 founder %2 who may:
uk: У кожної команди є %1 засновник %2, який може:

en: edit the team's name and description
uk: редагувати назву і опис команди

en: add or remove team admins
uk: додати або видалити Адміністраторів команди

en: remove members from the team
uk: видаляти учасників з команди

en: disband a team if it has no members
uk: розформувати команду, в якій немає учасників

en: To join a team, visit its team page and click %1 Join this team %2.
uk: Щоб приєднатися до команди, відвідайте її сторінку і натисніть %1 Приєднатися до цієї команди %2.

en: Find a team
uk: Знайти команду

en: Top teams
uk: Кращі команди

en: All teams
uk: Всі команди

en: %1 teams
uk: Команди типу '%1'

en: Create a new team
uk: Створити нову команду

en: If you cannot find a team that is right for you, you can %1 create a team %2.
uk: Якщо Ви не можете знайти підходящу для Вас команду, то можете %1 створити нову %2.

en: Remove Team Admin status from this member
uk: Видалити статус Адміністратора команди у цього учасника

en: Add or remove Team Admins
uk: Додати або видалити Адміністраторів команди

en: You can select team members as 'Team Admins'. Team Admins can:
uk: Ви можете обрати учасників команди та надати їм статус 'Адміністраторів команди'. Адміністратори команди можуть:

en: Edit team information (name, URL, description, country)
uk: Редагувати інформацію про команду (назву, URL, опис, країну)

en: View the team's join/quit history
uk: Переглядати історію приєднання/виходу з команди

en: Send messages to the team
uk: Надіслати повідомлення команді

en: Moderate the team forum, if any (admins get email notification of moderation events and red X reports)
uk: Модерувати форум команди, якщо є (адміністратори отримують сповіщення електронною поштою про події модерації і про червоні X-повідомлення)

en: Team Admins cannot:
uk: Адміністратори команди не можуть:

en: Change the team founder
uk: Змінити засновника команди

en: Remove members
uk: Видалити учасників

en: If a Team Admin quits the team, they cease to be a Team Admin.
uk: Якщо Адміністратор команди покидає команду, він перестає бути Адміністратором.

en: We recommend that you select only people you know and trust very well as Team Admins.
uk: Ми рекомендуємо Вам вибирати Адміністраторами команди тільки людей, яких Ви знаєте і яким довіряєте.

en: There are currently no Team Admins
uk: Зараз у команди нема Адміністраторів

en: Current Team Admins
uk: Поточні Адміністратори команди

en: Became Team Admin on
uk: Став Адміністратором команди з

en: Add Team Admin
uk: Додавання Адміністратора команди

en: Email address of team member:
uk: Адреса електронної пошти учасника команди:

en: failed to remove admin
uk: не вдалося видалити адміністратора

en: User is not member of team
uk: Користувач не є учасником команди

en: %1 is already an admin of %2
uk: %1 уже адміністратор команди %2

en: Couldn't add admin
uk: Неможливо додати адміністратора

en: No such team
uk: Немає такої команди

en: no such team
uk: немає такої команди

en: User is not a member of %1
uk: Користувач не є учасником команди %1

en: Changing founder of %1
uk: Зміна засновника команди %1

en: %1 is now founder of %2
uk: %1 тепер засновник команди %2

en: Change founder of %1
uk: Зміна засновника команди %1

en: Team member %1 requested this team's foundership on %2, but left the team, thus canceling the request.
uk: Учасник команди %1 надав запит на повноваження засновника цієї команди %2, проте покинув команду, таким чином скасувавши запит.

en: Team member %1 has requested this team's foundership. This may be because you left the team or haven't had contact with the team for a long time.
uk: Учасник команди %1 надав запит на повноваження засновника цієї команди. Це, можливо, відбулося через те, що Ви покинули команду або не контактували з командою протягом довгого відрізку часу.

en: decline request
uk: відхилити запит

en: If you don't decline the request by %1, %2 will have the option of assuming team foundership.<br /><br />
                      To accept the request, assign foundership to %3 using the form below.
uk: Якщо Ви не скасуєте запит до %1, учасник %2 матиме можливість прийняти права засновникакоманди.<br /><br />
                      Для того, щоб прийняти запит, надайте права засновника учаснику %3, використовуючи форму нижче.

en: No transfer request is pending.
uk: Немає запитів на зміну засновника, які перебували б в очікуванні.

en: To assign foundership of this team to another member, check the box next to member name and click %1 Change founder %2 below.
uk: Щоб надати права засновника цієї команди іншому учаснику, відмітьте учасника і натисніть кнопку %1 Змінити засновника %2 внизу.

en: New founder?
uk: Новий засновник?

en: Change founder
uk: Змінити засновника

en: There are no users to transfer team to.
uk: Немає користувачів для переходу в команду.

en: You must choose a non-blank team name
uk: Ви повинні вибрати непусту назву команди

en: A team named %1 already exists - try another name
uk: Команда з назвою %1 вже існує - спробуйте іншу

en: Could not create team - please try later.
uk: Не вдалося створити команду - будь-ласка, спробуйте пізніше.

en: Create a team
uk: Створити команду

en: You belong to %1. You must %2 quit this team %3 before creating a new one.
uk: Ви перебуваєте в команді %1. Необхідно %2 вийти з цієї команди %3 перед створенням нової.

en: Not founder or admin
uk: Не засновник і не адміністратор

en: Team history for %1
uk: Історія команди %1

en: When
uk: Коли

en: User
uk: Користувач

en: Action
uk: Дія

en: Total credit at time of action
uk: Всього балів на момент дії

en: bad country
uk: неправильна країна

en: The name '%1' is being used by another team.
uk: Назва '%1' вже використовується іншою командою.

en: Must specify team name
uk: Необхідно вказати назву команди

en: Could not update team - please try again later.
uk: Не вдалося оновити команду - будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Edit %1
uk: Редагування команди %1

en: Update team info
uk: Оновити інформацію про команду

en: Members of %1
uk: Учасники команди %1

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: Show as plain text
uk: Показати як простий текст

en: Create Message Board
uk: Створити дошку повідомлень

en: You may create a message board for use by %1.
uk: Ви можете створити дошку повідомлень для спілкування в команді %1.

en: Only team members will be able to post.
uk: Залишати повідомлення можуть тільки учасники команди.

en: At your option, only members will be able to read.
uk: За вашим вибором, її зможуть читати тільки учасники.

en: You and your Team Admins will have moderator privileges.
uk: У Вас і Ваших Адміністраторів команди будуть права модерування.

en: Create a message board for %1
uk: Створити дошку повідомлень для команди %1

en: Team already has a message board
uk: У команди вже є дошка повідомлень

en: Team Message Board
uk: Дошка повідомлень команди

en: Minimum time between posts (seconds)
uk: Мінімальний час між повідомленнями (секунди)

en: Minimum total credit to post
uk: Мінімальна загальна кількість балів для написання повідомлення

en: Minimum average credit to post
uk: Мінімальна середня кількість балів для написання повідомлень

en: Submit
uk: Відправити

en: Remove your team's message board.
uk: Видалити дошку повідомлень Вашої команди.

en: Really remove message board?
uk: Точно видалити дошку повідомлень?

en: Are you sure you want to remove your team's message board? All threads and posts will be permanently removed. (You may, however, create a new message board later).
uk: Ви впевнені, що хочете видалити дошку повідомлень своєї команди? Всі обговорення і повідомлення будуть безповоротно видалені. (Проте Ви зможете пізніше створити нову дошку повідомлень).

en: Yes - remove message board
uk: Так - видалити дошку повідомлень

en: Message board removed
uk: Дошка повідомлень видалена

en: Your team's message board has been removed. You may now %1 create a new one %2.
uk: Дошка повідомлень Вашої команди була видалена. Тепер Ви можете %1 створити нову %2.

en: Team Message Board Updated
uk: Дошка повідомлень команди оновлена

en: Update successful
uk: Оновлення завершене успішно

en: Update failed
uk: Оновлення не вдалося

en: Team has no forum
uk: У команди немає форуму

en: You must be a member of a team to access this page.
uk: Для того, щоб отримати доступ до цієї сторінки, Ви повинні бути учасником команди .

en: Requesting foundership of %1
uk: Запит прав засновника команди %1

en: The current founder has been notified of your request by email and private message.<br /><br />
                           If the founder does not respond within 60 days you will be allowed to become the founder.
uk: Поточний засновник був проінформований про Ваш запит електронною поштою і приватним повідомленням.<br /><br />
                           Якщо засновник не відповість протягом 60 днів, у Вас буде можливість стати новим засновником.

en: Foundership request not allowed now
uk: Надсилати запит на права засновника в даний момент заборонено

en: Assumed foundership of %1
uk: Прийняття повноважень засновника команди %1

en: Congratulations, you are now the founder of team %1. Go to %2 Your Account page %3 to find the Team Admin options.
uk: Вітаємо, Ви тепер засновник команди %1. Перейдіть на %2 сторінку свого облікового запису% 3 для того, щоб скористатися можливостями Адміністратора Команди.

en: Decline founder change request
uk: Скасування запиту на зміну засновника

en: The foundership request from %1 has been declined.
uk: Запит повноважень засновника від учасника %1 був скасований.

en: There were no foundership requests.
uk: Не було запитів на зміну засновника.

en: undefined action %1
uk: невідома дія %1

en: Return to team page
uk: Повернутися на сторінку команди

en: You need to be a member of a team to access this page.
uk: Для того, щоб отримати доступ до цієї сторінки, Ви повинні бути учасником команди.

en: Request foundership of %1
uk: Запит на зміну засновника команди %1

en: You are now founder of team %1.
uk: Ви тепер засновник команди %1.

en: You requested the foundership of %1 on %2.
uk: Ви надіслати запит на зміну засновника команди %1 з %2.

en: 60 days have elapsed since your request, and the founder has not responded. You may now assume foundership by clicking here:
uk: 60 днів з моменту подачі Вашого запиту пройшли, а засновник так і не відповів. Тепер Ви можете прийняти повноваження засновника, натиснувши тут:

en: Assume foundership
uk: Прийняти повноваження засновника

en: The founder was notified of your request. If he/she does not respond by %1 you will be given an option to become founder.
uk: Засновник був проінформований про Ваш запит. Якщо він/вона не відповість до %1, у Вас буде можливість стати засновником.

en: If the team founder is not active and you want to assume the role of founder, click the button below. The current founder will be sent an email detailing your request, and will be able to transfer foundership to you or to decline your request. If the founder does not respond in 60 days, you will be allowed to become the founder.<br /><br />
                           Are you sure you want to request foundership?
uk: Якщо засновник команди не активний, а Ви хочете прийняти його повноваження, натисніть на кнопку нижче. Поточному засновнику буде відправлено електронного листа з детальною інформацією про Ваш запит і у нього буде можливість передати Вам повноваження або відхилити запит. Якщо засновник не відповість протягом 60 днів, у Вас буде можливість стати засновником.<br /><br />
                            Ви впевнені, що хочете надіслати запит на права засновника?

en: Request foundership
uk: Надіслати запит на зміну засновника

en: Founder change has already been requested by %1 on %2.
uk: %2 користувачем %1 вже був надісланий запит на зміну засновника.

en: A foundership change was requested during the last 90 days, so new requests are not allowed. Please try again later.
uk: Запит на зміну засновника надсилався протягом останніх 90 днів, тому нові запити заборонені. Будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: The team %1 is not joinable.
uk: Команда %1 не дозволяє долучатися.

en: Already a member
uk: Вже учасник команди

en: You are already a member of %1.
uk: Ви вже учасник команди %1.

en: Couldn't join team - please try again later.
uk: Не вдалося приєднатися до команди - будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Joined %1
uk: Приєднання до команди %1.

en: You have joined %1.
uk: Ви приєдналися до команди %1.

en: Please note:
uk: Будь-ласка, зверніть увагу:

en: Joining a team gives its founder access to your email address.
uk: Приєднання до команди дає доступ її засновнику до Вашої адреси електронної пошти.

en: Joining a team does not affect your account's credit.
uk: Приєднання до команди не вплине на бали Вашого облікового запису.

en: Join team
uk: Приєднатися до команди

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Search results for '%1'
uk: Результати пошуку '%1'

en: You may view these teams' members, statistics, and information.
uk: Ви можете побачити учасників цих команд, статистику та інформацію.

en: More than 100 teams match your search. The first 100 are shown.
uk: Більше 100 команд задовольняють умови Вашого пошуку. Показані перші 100 команд.

en: End of results. %1 If you cannot find the team you are looking for, you may %2 create a team %3 yourself.
uk: Кінець результатів. %1 Якщо Ви не змогли знайти команду, яку шукаєте, то можете самі %2 створити команду %3.

en: Team administration for %1
uk: Управління командою %1

en: Edit team info
uk: Редагувати інформацію про команду

en: Change team name, URL, description, type, or country
uk: Зміна назви команди, URL, опису, типу або країни

en: Member list:
uk: Список учасників:

en: text
uk: текст

en: View member info
uk: Перегляд інформації про учасника

en: View change history:
uk: Перегляд історії змін:

en: See when members joined or quit this team
uk: Погляньте, коли учасники приєднались або покинули цю команду

en: Respond to foundership request.
uk: Відповісти на запит про зміну засновника.

en: If you don't respond by %1, %2 may assume foundership of this team.
uk: Якщо Ви не відповісте до %1, учасник %2 зможе прийняти повноваження засновника цієї команди.

en: Remove inactive or unwanted members from this team
uk: Видалення неактивних або небажаних учасників цієї команди

en: Transfer foundership to another member
uk: Передача повноважень засновника команди іншому учаснику

en: Add/remove Team Admins
uk: Додати/видалити Адміністраторів команди

en: Give selected team members Team Admin privileges
uk: Дати вибраним учасникам команди права Адміністратора команди

en: Remove team
uk: Видалити команду

en: Allowed only if team has no members
uk: Дозволяється тільки тоді, коли в команді нема учасників

en: Create or manage a team message board
uk: Створення або управління дошкою повідомлень команди

en: To have this team created on all BOINC projects (current and future) you can make it into a %1 BOINC-wide team %2.
uk: Щоб створити цю команду у всіх проектах BOINC (поточних і майбутніх), Ви можете перетворити її у %1 глобальну команду BOINC %2.

en: Team admins are encouraged to join and participate in the Google %1 boinc-team-founders %2 group.
uk: Адміністратори команди запрошуються приєднатися і взяти участь в групі Google %1  boinc-team-founders%2.

en: Can't delete non-empty team
uk: Не можна видалити непусту команду

en: Team %1 deleted
uk: Команда %1 видалена

en: Limit exceeded:  Can only display the first 1000 members.
uk: Ліміт перевищений:  Можна показати тільки перші 1000 учасників.

en: Unable to quit team
uk: Неможливо вийти з команди

en: Team doesn't exist, or you don't belong to it.
uk: Команди не існує або Ви не належите до неї.

en: Quit %1
uk: Вихід з команди %1

en: <strong>Please note before quitting a team:</strong>
             <ul>
             <li>If you quit a team, you may rejoin later, or join any other team you desire
             <li>Quitting a team does not affect your personal credit statistics in any way.
             </ul>
uk: <strong>Зверніть увагу, перш ніж вийти з команди:</strong>
             <ul>
             <li>Якщо Ви вийдете з команди, то можете пізніше приєднатися до неї знову, або приєднатися до будь-якої іншої команди на свій вибір
             <li>Вихід з команди жодним чином не впливає на Вашу особисту статистику.
             </ul>

en: Quit Team
uk: Вийти з команди

en: Removing users from %1
uk: Видалити користувачів з команди %1

en: %1 is not a member of %2
uk: %1 не учасник команди %2

en: %1 has been removed
uk: %1 був видалений

en: Remove members from %1
uk: Видалення учасників з команди %1

en: Remove?
uk: Видалити?

en: Name (ID)
uk: Ім'я (ID)

en: No members are eligible for removal.
uk: Немає відповідних учасників для видалення.

en: Remove users
uk: Видалити учасників

en: Team name
uk: Назва команди

en: Validated?
uk: Підтверджено?

en: Team search results
uk: Результати пошуку команд

en: No teams were found matching your criteria. Try another search.
uk: Не знайдено команд, що задовольняють ваші критерії. Спробуйте інший пошук.

en: Or you can %1 create a new team %2.
uk: Або ви можете %1 створити нову команду %2.

en: The following teams match one or more of your search criteria.
                To join a team, click its name to go to the team page,
                   then click %1 Join this team %2.
uk: Наступні команди відповідають одному або декільком критеріям Вашого пошуку.
                Щоб приєднатися до команди, натисніть на її назві і перейдіть на сторінку команди,
                   потім натисніть %1 Приєднатися до цієї команди %2.

en: Change your search
uk: Змініть свій пошук

en: You can team up with other people with similar interests, or from the same country, company, or school.
uk: Ви можете об'єднатися в команду з іншими людьми зі схожими інтересами, або з однієї країни, компанії чи школи.

en: Use this form to find teams that might be right for you.
uk: Використовуйте цю форму для пошуку команд, які можуть Вам підійти.

en: %1 I'm not interested %2 in joining a team right now.
uk: Я зараз %1 не зацікавлений %2 приєднатися до команди.

note: Now display what we've got (either gotten from cache or from DB)
en: Top computers
uk: Кращі комп’ютери

note: Now display what we've got (either gotten from cache or from DB)
en: Top %1 teams
uk: Найкращі команди типу %1

en: There are no %1 teams
uk: Немає команд типу %1

en: Participant since
uk: Бере участь з

note: Now display what we've got (either gotten from cache or from DB)
en: Top participants
uk: Кращі учасники

en: No user of the day has been chosen.
uk: Користувача дня обрано не було.

en: User of the Day for %1: %2
uk: Користувач дня на %1: %2

en: You are not logged in. Please login to agree to our terms of use.
uk: Ви не авторизовані. Будь ласка, увійдіть, щоб прийняти наші умови використання.

en: Agree to our Terms of Use.
uk: Погодитись з нашими Умовами Використання.

en: Website error when attempting to agree to terms of use. Please contact the site administrators.
uk: Помилка веб-сайту під час спроби прийняти умови використання. Будь ласка, зв'яжіться з адміністраторами сайту.

en: You have not agreed to our terms of use. You may not continue until you do so.
uk: Ви не погодилися з нашими умовами використання. Ви не зможете продовжити, доки ви не зробите це.

en: Website error when attempting to agree to terms of use.
uk: Помилка веб-сайту під час спроби прийняти умови використання.

en: Authentication error attempting to agree to terms of use.
uk: Помилка автентифікації під час спроби прийняти умови використання.

en: Filters
uk: Фільтри

en: User name starts with
uk: Ім’я користувача починається з

en: Any
uk: Будь-яка

en: With profile?
uk: З профілем?

en: Either
uk: Будь-який

en: On a team?
uk: У команді?

en: Ordering
uk: Сортування

en: Decreasing sign-up time
uk: У порядку зменшення часу з моменту реєстрації

en: Decreasing average credit
uk: У порядку зменшення середньої кількості балів

en: Decreasing total credit
uk: У порядку зменшення загальної кількості балів

en: search string must be at least 3 characters
uk: шуканий рядок повинен мати мінімум 3 символи

en: User search results
uk: Результати пошуку користувачів

en: Joined
uk: Приєднався

en: No users match your search criteria.
uk: Немає користувачів, які б відповідали Вашим критеріям пошуку.

en: User not found!
uk: Користувача не знайдено!

en: Account Data<br/>for %1<br/>Time:
uk: Облікові дані<br/>для %1<br/>Час:

en: Team:
uk: Команда:

en: Team TotCred:
uk: Всього балів (команда):

en: Team AvgCred:
uk: В середньому (команда):

en: Team: None
uk: Команда: Немає

en: Validate BOINC email address
uk: Перевірка адреси електронної пошти BOINC

en: Please visit the following link to validate the email address of your %1 account:
uk: Будь-ласка, перейдіть за наступним посиланням для того, щоб підтвердити адресу електронної пошти свого облікового запису у %1:

en: Validate email sent
uk: Листа для перевірки відправлено

en: An email has been sent to %1. Visit the link it contains to validate your email address.
uk: Електронного листа відправлено за адресою %1. Перейдіть за посиланням, яке він містить для того, щоб підтвердити свою адресу електронної пошти.

en: If you don't receive this email, check your spam folder.
uk: Якщо ви не одержали цього листа, перевірте чи не потрапив він у спам.

en: No such user.
uk: Такого користувача нема.

en: Error in URL data - can't validate email address
uk: Помилка в даних URL - не вдалося перевірити адресу електронної пошти

en: Database update failed - please try again later.
uk: Невдача при оновленні бази даних - будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Validate email address
uk: Перевірка адреси електронної пошти

en: The email address of your account has been validated.
uk: Адреса електронної пошти Вашого облікового запису була підтверджена.

en: This user has no profile
uk: У цього користувача немає профілю

en: Profile: %1
uk: Профіль: %1

en: Account data
uk: Дані облікового запису

en: You can access your account either by using your email address and password,
        or by using an assigned 'account key'.
        Your account key is:
uk: Ви можете отримати доступ до свого облікового запису або з використанням адреси електронної пошти і паролю,
        або використовуючи призначений 'ключ облікового запису'.
        Ваш ключ облікового запису:

en: This key can be used to:
uk: Цей ключ можна застосувати до:

en: log in to your account on the web
uk: вхід у свій обліковий запис на сайті

en: attach a computer to your account without using the BOINC Manager.
           To do so, install BOINC,
           create a file named %1 in the BOINC
           data directory, and set its contents to:
uk: підключення комп’ютера до Вашого облікового запису без використання Менеджера BOINC.
           Для цього необхідно встановити BOINC,
           створити файл із назвою %1 в каталозі даних BOINC,
           і встановити його вміст наступним чином:

en: Weak account key
uk: Слабкий ключ облікового запису

en: Your 'weak account key' can be used to attach computers to your account
        as described above, but cannot be used to log in to your account or change it in any way.
        If you want to attach untrusted or insecure computers to your account,
        do so using your weak account key.
        Your weak account key is:
uk: Ваш 'слабкий ключ облікового запису' може бути використаний для підключення комп’ютерів до Вашого облікового запису,
        як описано вище, але він не може використовуватися для входу в нього чи його зміни будь-яким чином.
        Якщо Ви хочете підключити ненадійні або не надто безпечні комп’ютери до свого облікового запису,
        зробіть це, використовуючи свій слабкий ключ облікового запису.
        Ваш слабкий ключ облікового запису:

en: The key depends on your account's email address and password.  If you change either of these, the weak account key will change.
uk: Ключ залежить від вашої адреси електронної пошти та пароля. Якщо ви зміните одне або друге, слабкий ключ облікового запису також зміниться.

en: 
        At this point BOINC should be installed and running on your computer;
        the system tray should have an icon like this: %1
        If not, %2get help here%3.
uk: 
       На цьому етапі BOINC слід встановити та запустити на вашому комп'ютері;
        системний лоток повинен мати подібну піктограму: %1
       Якщо ні, %2допомога тут%3.

en: What happens now?
uk: Що відбувається зараз?

en: BOINC, running in the background, will download computing jobs,
            process them, and upload the results.
            This will happen automatically; you don't have to do anything.
            This computation may cause your computer's fan to run,
            and it may slightly increase your electric bill.
uk: BOINC, працючи у фоновому режимі, завантажить обчислювальні завдання,
            обробить їх і відішле назад результати.
            Все відбудеться без вашої участі; вам не потрібно нічого робити.
            Ці обчислення змусять вентилятор вашого комп'ютера попрацювати,
            а споживання енергії збільшиться.

en: How to monitor and control BOINC
uk: Як стежити за BOINC та контролювати його

en: You can monitor what BOINC is doing, and control it, using the BOINC Manager.
            Open this by double-clicking on the BOINC icon.
            Details are %1here%2.
uk: Ви можете контролювати, що робить BOINC, та керувати ним за допомогою диспетчера BOINC.
            Відкрийте його, двічі клацнувши на піктограму BOINC.
            Подробиці %1тут%2.

en: BOINC is designed to not impact
            the performance of your computer for normal use.
            If it does, you can reduce this impact by,
            for example, limiting the amount of memory BOINC uses.
            You can control many settings.
            Check this out %1here%2.
uk: BOINC розроблений таким чином, щоб не вплинути на
            продуктивність вашого комп'ютера при звичайному використанні.
            Якщо це так, ви можете зменшити це навантаження,
            наприклад, обмежуючи обсяг використання пам'яті BOINC.
            Ви можете керувати всіма налаштуваннями.
            Перевірте це %1тут%2.

en: You can meet and communicate with other %1 participants
            in a variety of ways - take a look under the Community
            menu above.
uk: Ви можете зустрітися та спілкуватися з іншими учасниками %1
            різними способами — подивіться на Співтовариство
            у меню вище.

en: Other projects
uk: Інші проекти

en: %1 is one of many science projects using BOINC.
            Your computer is now 'attached' to %1,
            but you can attach it to other projects if you want.
            It will process jobs for all attached projects.
            %2Learn about how to do this%3.
uk: %1 — це один із багатьох наукових проектів, що використовує BOINC.
            Ваш комп'ютер тепер 'приєднаний' до %1,
            але ви можете приєднати його до інших проектів, якщо хочете.
            Він буде обробляти роботу для всіх проектів, до яких ви приєдналися.
            %2Дізнайтеся, як це зробити.%3.

en: Workunit %1
uk: Задача %1

en: application
uk: додаток

en: keywords
uk: ключові слова

en: canonical result
uk: канонічний результат

en: granted credit
uk: надано балів

en: Tasks in progress
uk: Завдання обробляються

en: suppressed pending completion
uk: приховано в очікуванні завершення

en: minimum quorum
uk: мінімальний кворум

en: initial replication
uk: початкова реплікація

en: max # of error/total/success tasks
uk: макс. # помилок/всього/успішних завдань

en: errors
uk: помилки

en: validation
uk: перевірка

en: Pending
uk: Очікування

en: can't find workunit
uk: не вдалося знайти задачу

en: Generated
uk: Згенерований

en: Your personal background.
uk: Ваша особиста інформація.

en: Tell us about yourself. You could tell us where you're from, your age, occupation, hobbies, or anything else about yourself.
uk: Розкажіть нам про себе. Ви можете розповісти нам про те, звідки Ви, про свій вік, освіту, захоплення або ще про щось.

en: Your opinions about %1
uk: Ваша думка про %1

en: Tell us your thoughts about %1<ol>
        <li>Why do you run %1?
        <li>What are your views about the project?
        <li>Any suggestions?
        </ol>
uk: Висловіть нам свої думки про %1<ol>
        <li>Чому Ви запускаєте %1?
        <li> Чкі Ваші погляди щодо проекту?
        <li> Якісь пропозиції?
        </ol>

en: Color scheme for graphics
uk: Кольорова схема для графіки

en: Maximum CPU % for graphics %1 0...100 %2
uk: Максимальне завантаження процесора (%) для графіки %1 0...100 %2

en: Run only the selected applications
uk: Запускати тільки вибрані додатки

en: Only get tasks for certain applications. Useful to focus on particular applications, or to exclude them.
uk: Отримувати завдання тільки для певних додатків. Корисно, щоб зосередити увагу на конкретних додатках, або щоб виключити їх.

en: If no work for selected applications is available, accept work from other applications?
uk: Якщо для вибраних додатків нема роботи, приймати роботу для інших додатків?

en: Use faster non-graphical applications if available?
uk: Використовувати швидші неграфічні додатки, якщо вони доступні?

en: (all applications)
uk: (все додатки)

en: No limit
uk: Без обмежень

en: Max # of jobs for this project
uk: Макс. # кількість завдань для цього проекту

en: Max # of CPUs for this project
uk: Макс. # кількість ЦП для цього проекту

en: Max # jobs
uk: Макс. # кількість завдань

en: Max # CPUs
uk: Макс. # кількість ЦП

en: General terms-of-use for this BOINC project.
uk: Загальні умови використання проекту BOINC.

en: Do you consent to exporting your data to BOINC statistics aggregation Web sites?
uk: Чи згодні ви експортувати свої дані для агрегації статистики на веб-сайти BOINC?
