BOINC - en to he translation catalogue (1331 entries)

en: LANG_NAME_NATIVE
he: עברית

en: LANG_NAME_INTERNATIONAL
he: Hebrew

en: An invitation code is required to create an account.
he: נדרש קוד הזמנה כדי ליצור חשבון.

en: Identifies you on our web site. Use your real name or a nickname.
he: מזהה אותך באתר האינטרנט שלנו. השתמש בשמך האמיתי או בכינוי.

en: Screen name
he: שם מסך

en: Must be a valid address of the form 'name@domain'.
he: צריכה להיות כתובת תקפה בסגנון 'שם@דומיין'.

en: Email address
he: כתובת אימייל

en: Must be at least %1 characters
he: נדרשים לפחות %1 תווים

note: we need the password here not for verification, but because we store it salted with email address, which is about to change.
en: Password
he: סיסמה

en: Confirm password
he: אימות סיסמה

en: Select the country you want to represent, if any.
he: בחר את המדינה אותה ברצונך לייצג, אם בכלל.

en: Country
he: מדינה

en: Postal or ZIP Code
he: מיקוד

en: Optional
he: רשות

en: Email address:
he: כתובת דוא"ל:

en: Password:
he: סיסמה:

en: forgot password?
he: שכחת את הסיסמה?

en: Stay logged in
he: הישאר מחובר

en: Bold text: [b]text[/b]  (alt+b)
he: טקסט מודגש: [b]טקסט[/b] (alt+b)

en: Italic text: [i]text[/i]  (alt+i)
he: טקסט נטוי: [i]טקסט[/i] (alt+i)

en: Underline text: [u]text[/u]  (alt+u)
he: טקסט עם קו תחתון: [u]טקסט[/u] (alt+u)

en: Strikethrough text: [s]text[/s]  (alt+k)
he: טקסט עם קו חוצה: [s]טקסט[/s] (alt+k)

en: Quote text: [quote]text[/quote]  (alt+q)
he: צטט טקסט: [quote]טקסט[/quote] (alt+q)

en: Code display: [code]code[/code]  (alt+c)
he: תצוגת קוד: [code]קוד[/code] (alt+c)

en: List: [list]text[/list] (alt+l)
he: רשימה: [list]טקסט[/list] (alt+l)

en: Ordered list: [list=1]text[/list]  (alt+o)
he: רשימה מסודרת: [list=1]טקסט[/list] (alt+o)

en: Insert image: [img]http://image_url[/img]  (alt+p)
he: הכנס תמונה: [img]http://image_url[/img] (alt+p)

en: Insert URL: [url]http://url[/url] or [url=http://url]URL text[/url]  (alt+w)
he: הכנס כתובת אינטרנט: [url]http://url[/url] או [url=http://url]טקסט הכתובת[/url] (alt+w)

en: Font color
he: צבע גופן

en: Font color: [color=red]text[/color]  Tip: you can also use color=#FF0000
he: צבע גופן: [color=red]טקסט[/color] עצה: באפשרותך גם להשתמש ב-color=#FF0000

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Dark Red
he: אדום כהה

en: Red
he: אדום

en: Orange
he: כתום

en: Brown
he: חום

en: Yellow
he: צהוב

en: Green
he: ירוק

en: Olive
he: ירוק זית

en: Cyan
he: ציאן

en: Blue
he: כחול

en: Dark Blue
he: כחול כהה

en: Indigo
he: אינדיגו

en: Violet
he: סגול

en: Font size
he: גודל גופן

en: Font size: [size=x-small]small text[/size]
he: גודל גופן: [size=x-small]טקסט קטן[/size]

en: Small
he: קטן

en: Normal
he: רגיל

en: Large
he: גדול

en: Close all open bbCode tags
he: סגור את כל תגיות ה-bbCode הפתוחות

en: Close Tags
he: סגור תגיות

en: Account
he: חשבון

en: Join
he: הצטרף

en: Preferences
he: העדפות

en: About %1
he: אודות %1

en: Help
he: עזרה

en: Project
he: מיזם

en: Participate
he: השתתף

en: Do work
he: עבוד

en: Server status
he: מצב השרת

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Applications
he: יישומים

en: Participants
he: משתתפים

en: Computers
he: מחשבים

note: array(tra("Questions and Answers"), $url_prefix."forum_help_desk.php"),
en: Teams
he: צוותים

en: GPU models
he: דגמי מעבד גרפי

en: CPU models
he: דגמי מעבד

en: Computing
he: חישוב

en: Community
he: קהילה

en: Message boards
he: לוחות הודעות

en: create or join a team
he: צור או הצטרף לצוות

en: Profiles
he: פרופילים

en: User search
he: חיפוש משתמש

en: User of the day
he: משתמש היום

en: Certificate
he: תעודה

en: Site
he: אתר

en: Site search
he: חיפוש באתר

en: Languages
he: שפות

note: names for the above
en: Oldest first
he: ישנות ראשונות

en: Newest first
he: חדשות ראשונות

en: Highest rated posts first
he: רשומות שדורגו גבוה ראשונות

en: Newest post first
he: רשומות חדשות ראשונות

en: Most views first
he: הנצפות ביותר ראשונות

en: Most posts first
he: הרשומות הרבות ביותר ראשונות

en: Volunteer moderator
he: מְמַתֵּן מתנדב

en: Project administrator
he: מנהל המיזם

en: Project developer
he: מפתח המיזם

en: Project tester
he: בודק המיזם

en: Volunteer developer
he: מפתח מתנדב

en: Volunteer tester
he: בּוֹחֵן מתנדב

en: Project scientist
he: מדען מיזם

en: Help desk expert
he: מומחה מוקד עזרה

note: Search
en: Search for words in forum messages
he: חפש מילים בפורום

en: Search forums
he: חפש פורומים

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Private messages
he: הודעות פרטיות

en: Questions and Answers
he: שאלות ותשובות

en: %1 message board
he: %1 לוח הודעות

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Author
he: יוצר

en: Message
he: הודעה

en: Send message
he: שלח הודעה

en: Send %1 a private message
he: שלח הודעה פרטית ל%1

en: Joined: %1
he: הצטרפו: %1

en: Posts: %1
he: פוסטים: %1

en: Credit: %1
he: נקודות זכות: %1

en: You haven't read this message yet
he: לא קראתם הודעה זו עדיין

en: Unread
he: לא נקרא

en: Message %1
he: הודעה %1

en: hidden
he: מוסתר

en: Posted: %1
he: פורסמו: %1

en:  - in response to
he:  - בתגובה ל

en: Edit
he: עריכה

en: Edit this message
he: ערוך הודעה זו

en: Last modified: %1
he: נערך לאחרונה: %1

en: This post is hidden because the sender is on your 'ignore' list.  Click %1 here %2 to view hidden posts
he: פוסט זה מוסתר מכיוון שהשולח נמצא ברשימת ה'התעלמות' שלך. לחץ %1 כאן %2 כדי לצפות בפוסטים מוסתרים

en: Report this post as offensive
he: דווח רשומה זו כפוגענית

en: Report as offensive
he: דווח כפוגעני

en: Rating: %1
he: דירוג: %1

en: rate:
he: דירוג:

en: Click if you like this message
he: לחץ אם אתה אוהב את הודעה זאת

en: Rate +
he: דרג +

en: Click if you don't like this message
he: לחץ אם אתה לא אוהב הודעה זאת

en: Rate -
he: דירוג -

note: "Reply" is used as a verb
en: Reply
he: השב

en: Post a reply to this message
he: פרסם תגובה להודעה זו

note: "Quote" is used as a verb
en: Quote
he: צטט

en: Post a reply by quoting this message
he: פרסם תגובה באמצעות ציטוט הודעה זו

en: Hidden by a moderator
he: הוסתר ע"י מְמַתֵּן

en: Posted %1 by %2
he: פורסם %1 ע"י %2

en: You may not post or rate messages until %1
he: אינך רשאי לפרסם או לדרג הודעות עד %1

en: Rules:
he: כללים:

en: Unhide
he: הצג

en: Unhide this post
he: בטל החבאת רשומה זו

en: Hide
he: הסתר

en: Hide this post
he: החבא רשומה זו

en: Move
he: הזז

en: Move post to a different thread
he: העבר פוסט לשרשור אחר

en: Banish author
he: גרש מחבר

en: Vote to banish author
he: הצבע בעד גירוש מחבר

en: Vote not to banish author
he: הצבע נגד גירוש מחבר

en: Start vote to banish author
he: החל הצבעה לגירוש מחבר

en: Delete
he: מחק

en: Delete this post
he: מחק רשומה זו

en: Only team members can post to the team message board
he: רק חברי צוות יכולים לפרסם בלוח ההודעות הצוותי.

en: To create a new thread in %1 you must have a certain level of average credit. This is to protect against abuse of the system.
he: כדי ליצור שרשור חדש ב%1 אתה נדרש להחזיק ברמה מסוימת של נקודות זכות ממוצעות. זאת כדי להגן נגד שימוש לרעה במערכת.

en: You cannot create threads right now. Please wait before trying again. This is to protect against abuse of the system.
he: אינך יכול ליצור שרשורים כרגע. אנא המתן לפני שאתה מנסה שוב. זה כדי להגן מפני ניצול לרעה של המערכת.

en: This thread is locked. Only forum moderators and administrators are allowed to post there.
he: שרשור זה נעול. רק מנחי פורום ומנהלי מערכת רשאים לפרסם שם.

en: Can't post to a hidden thread.
he: לא ניתן לפרסם לשרשור מוסתר.

en: Thread
he: שרשור

en: Posts
he: הודעות

en: Views
he: צפיות

en: Last post
he: הודעה אחרונה

en: New posts in the thread %1
he: פוסטים חדשים בשרשור %1

en: New posts in subscribed thread
he: פוסטים חדשים בשרשור מנוי

en: There are new posts in the thread '%1'
he: ישנם פוסטים חדשים בשרשור '%1'

en: Mark all threads as read
he: סמן את כל האשכולות כנקראו

en: Mark all threads in all message boards as read.
he: סמן את כל השרשורים בכל לוחות ההודעות כ'נקראו'.

en: No host
he: אין שרת מארח

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Home
he: בית

en: Work
he: עבודה

en: School
he: בית ספר

en: Update location
he: עדכן מיקום

en: Computer information
he: מידע אודות המחשב

en: IP address
he: כתובת IP

en: (same the last %1 times)
he: (זהה ב-%1 פעמים האחרונות)

en: External IP address
he: כתובת IP חיצונית

en: Show IP address
he: הצג כתובת IP

en: Domain name
he: שם תחום

en: Product name
he: שם מוצר

en: Local Standard Time
he: זמן תקני מקומי

en: UTC %1 hours
he: UTC %1 שעות

en: Owner
he: בעלים

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Created
he: נוצר

en: Total credit
he: נקודות זכות כלליות

en: Average credit
he: ממוצע נקודות זכות

en: Cross project credit
he: נקודות זכות עבור מיזם מוצלב

en: CPU type
he: סוג מעבד

en: Number of processors
he: מספר מעבדים

en: Coprocessors
he: מעבדי עזר

en: Operating System
he: מערכת הפעלה

en: BOINC version
he: גרסת BOINC

en: Memory
he: זיכרון

en: Cache
he: מטמון

en: Swap space
he: שטח החלפה

en: Total disk space
he: שטח דיסק כללי

en: Free Disk Space
he: שטח דיסק פנוי

en: Measured floating point speed
he: מהירות מחושבת של נקודה צפה

en: %1 billion ops/sec
he: %1 מיליארד תהליכים לשנייה

en: Measured integer speed
he: מהירות מחושבת של מספר שלם

en: Average upload rate
he: קצב העלאה ממוצע

en: %1 KB/sec
he: %1 KB לשניה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Average download rate
he: קצב הורדה ממוצע

en: Average turnaround time
he: זמן סבב ממוצע

en: %1 days
he: %1 ימים

en: Application details
he: פרטי יישום

en: Show
he: הצג

en: Tasks
he: משימות

en: Number of times client has contacted server
he: מספר הפעמים שהלקוח יצר קשר עם השרת

en: Last time contacted server
he: יצירת קשר אחרונה עם השרת

en: Fraction of time BOINC is running
he: חלק יחסי מזמן הפעלת BOINC

en: While BOINC is running, fraction of time computer has an Internet connection
he: כל עוד BOINC פועל, חלק יחסי מהזמן בו למחשב יש חיבור לאינטרנט

en: While BOINC is running, fraction of time computing is allowed
he: כל עוד BOINC פועל, חלק יחסי מהזמן בו מותר לבצע חישובים

en: While is BOINC running, fraction of time GPU computing is allowed
he: כל עוד BOINC פועל, חלק יחסי מהזמן בו מותר לבצע חישובים באמצעות מעבד גרפי

en: Average CPU efficiency
he: יעילות מעבד ממוצעת

en: Task duration correction factor
he: גורם התיקון של משך המשימה

en: Location
he: מיקום

en: Delete this computer
he: מחק מחשב זה

en: Merge duplicate records of this computer
he: מזג רשומות כפולות של מחשב זה

en: Merge
he: מזג

en: Last contact
he: יצירת קשר אחרון

en: Computer info
he: מידע אודות המחשב

en: Rank
he: דרגה

en: Avg. credit
he: ממוצע נקודות זכות

en: Recent average credit
he: ממוצע נקודות זכות לאחרונה

en: CPU
he: מעבד

en: GPU
he: מעבד גרפי

en: Operating system
he: מערכת הפעלה

en: (%1 processors)
he: (%1 מעבדים)

en: Details
he: פרטים

en: Cross-project stats:
he: סטטיסטיקות מיזם מוצלב:

en: Host %1 has overlapping lifetime:
he: למחשב %1 יש אורך חיים חופף:

en: Host %1 has an incompatible OS:
he: למחשב %1 יש מערכת הפעלה לא מתאימה:

en: Host %1 has an incompatible CPU:
he: למחשב %1 יש מעבד לא מתאים:

en: same host
he: אותו מחשב

en: Can't merge host %1 into %2 - they're incompatible
he: לא ניתן למזג מחשב %1 ל-%2 - אין ביניהם התאמה

en: Merging host %1 into host %2
he: מתבצע מיזוג של מחשב %1 למחשב %2

en: Couldn't update credit of new computer
he: לא ניתן לעדכן נקודות זכות עבור המחשב החדש

en: Couldn't update results
he: לא ניתן לעדכן תוצאות

en: Couldn't retire old computer
he: לא ניתן לבטל מחשב ישן

en: Retired old computer %1
he: מחשב ישן שבוטל %1

en: Show:
he: הצג:

en: All computers
he: כל המחשבים

en: Only computers active in past 30 days
he: רק מחשבים אשר היו פעילים ב-30 הימים האחרונים

en: Computer ID
he: זיהוי מחשב

en: Name
he: שם

en: Model
he: דגם

en: BOINC<br>version
he: גרסת<br>BOINC

en: Merge computers by name
he: מזג מחשבים לפי שם

en: Discuss
he: דיון

en: News is available as an %sRSS feed%s
he: חדשות זמינות כ%sעדכון RSS%s

en: Inbox
he: דואר נכנס

en: Write
he: כתוב

en: Send message to team
he: שלח הודעה לקבוצה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Subject
he: נושא

en: Send private message
he: שלח הודעה פרטית

en: no such message
he: אין הודעה כזאת

en: To
he: ל

en: User IDs or unique usernames, separated with commas
he: זיהויי משתמש או שמות משתמש מיוחדים, מופרדים באמצעות פסיק

en: sent you a private message; subject:
he: שלח לך הודעה פרטית; נושא;

en: Private message%1 from %2, subject:
he: הודעה פרטית %1 מתוך %2, נושא:

en: Couldn't create message
he: לא ניתן ליצור הודעה

en: You are not allowed to send privates messages so often. Please wait some time before sending more messages.
he: אינך מורשה לשלוח הודעות פרטיות בתכיפות כה גדולה. אנא המתן מעט בטרם תשלח הודעות נוספות.

en: unread
he: לא נקרא

en: For email notification, %1 edit community prefs %2
he: עבור התראות דוא"ל, %1 ערוך העדפות קהילה %2

en: Private message
he: הודעה פרטית

en: Usage limits
he: הגבלות שימוש

en: Use at most
he: השתמש לכל היותר ב-

en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
he: השאר כמה יחידות עיבוד פנויות לתוכנות אחרות. למשל: 75% אומר שימוש ב-6 ליבות עיבוד מתוך 8 שקיימים למעבד

en: % of the CPUs
he: % מהמעבדים

en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
he: השעה/המשך חישובים כל כמה שניות כדי לצמצם טמפרטורת מעבד וניצול אנרגיה. לדוגמא: 75% פירושו חשב למשך 3 שניות, חכה למשך שנייה 1 וחזור.

en: % of CPU time
he: % מזמן המעבד

en: When to suspend
he: מתי להשעות

en: Suspend when computer is on battery
he: השהה כאשר המחשב על בטרייה

en: Check this to suspend computing on portables when running on battery power.
he: סמן את זה כדי להשהות חישוב במכשירים ניידים כאשר משתמשים בסוללה

en: Suspend when computer is in use
he: השהה כאשר המחשב בשימוש

en: Check this to suspend computing and file transfers when you're using the computer.
he: סמן את זה כדי להשהות חישוב והעברת קבצים כאשר אתה משתמש במחשב

en: Suspend GPU computing when computer is in use
he: השהה עיבוד גרפי כאשר מחשב נמצא בשימוש

en: Check this to suspend GPU computing when you're using the computer.
he: סמן את זה כדי להשהות את החישוב הגרפי כאשר אתה משתמש במחשב

en: 'In use' means mouse/keyboard input in last
he: 'בשימוש' משמע עכבר/מקלדת שומש ב

en: This determines when the computer is considered 'in use'.
he: זה מגדיר מתי המחשב מוגדר 'בשימוש'

en: minutes
he: הדקות האחרונות

en: Suspend when no mouse/keyboard input in last
he: השהה כאשר אין  קלט מהעכבר/מקלדת למשך

en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
he: זה מאפשר לחלק מהמחשבים להיכנס למצב שימוש נמוך בחשמל כאשר לא בשימוש

en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
he: השהה כאשר שימוש עיבוד בתוכנות אחרות עולה על

en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
he: השהה חישובים כאשר המחשב שלך עסוק בהרצת יישומים אחרים.

en: Compute only between
he: חשב רק בין:

en: Compute only during a particular period each day.
he: חשב רק בזמן מסוים של כל יום.

en: Other
he: אחר

en: Store at least
he: אחסן לפחות

en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
he: אחסן לפחות מספיק מטלות כדי להשאיר את המחשב עסוק לפרק זמן זה.

en: days of work
he: ימי עבודה

en: Store up to an additional
he: אחסן עד עוד

en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
he: אחסן מטלות נוספות מעבר לרמה המינימלית. קובע כמה עבודה מתבקשת בעת יצירת קשר עם מיזם.

en: Switch between tasks every
he: החלף בין משימות כל

en: If you run several projects, BOINC may switch between them this often.
he: אם אתה מריץ מספר מיזמים, BOINC עלול להחליף ביניהם בתדירות זו.

en: Request tasks to checkpoint at most every
he: בקש ממטלות לבצע נקודת מכוון לכל היותר כל

en: seconds
he: שניות

en: Use no more than
he: השתמש לכל היותר ב-

en: Limit the total amount of disk space used by BOINC.
he: הגבל את שטח הדיסק הכולל שבשימוש ע"י BOINC

en: Leave at least
he: השאר לפחות

en: GB free
he: ג"ב פנוי

en: % of total
he: % מהסך הכללי

en: When computer is in use, use at most
he: כאשר המחשב נמצא בשימוש, השתמש לכל היותר

en: When computer is not in use, use at most
he: כאשר המחשב לא נמצא בשימוש, השתמש לכל היותר

en: Limit the memory used by BOINC when you're not using the computer.
he: הגבל את הזיכרון שבשימוש ע"י BOINC כאשר אתה לא משתמש במחשב.

en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended
he: השאר משימות לא גרפיות בזיכרון בזמן השהיה

en: Limit download rate to
he: הגבל קצב הורדה ל

en: Limit the download rate of file transfers.
he: הגבל קצב הורדה של העברת קבצים.

en: KB/second
he: קילובייט/שנייה

en: Limit upload rate to
he: הגבל קצב העלאה ל-

en: Limit the upload rate of file transfers.
he: הגבל קצב העלאה של העברת קבצים

en: Limit usage to
he: הגבל שימוש ל

en: Example: BOINC should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
he: לדוגמא: על BOINC להעביר לכל היותר 2000MB של נתונים כל 30 יום.

en: MB every
he: מ"ב

en: days
he: ימים

en: Transfer files only between
he: העבר קבצים רק בין

en: Transfer files only during a particular period each day.
he: העבר קבצים רק במהלך תקופה מסוימת בכל יום.

en: Skip data verification for image files
he: דלג על בדיקת מידע של קובצי התמונות

en: Confirm before connecting to Internet
he: אשר לפני התחברות לאינטרנט

en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
he: שימושי רק אם יש לך חיבור מודם, ISDN או VPN

en: Disconnect when done
he: התנתק בסיום

en: Disk
he: דיסק

en: Network
he: Verkko

note: These texts are used in multiple places in prefs_edit.php and add_venue.php
en: These preferences apply to all the BOINC projects in which you participate.
he: העדפות אלו יחולו על כל מיזמי BOINC בהם אתה משתתף.

en: Separate preferences for %1
he: העדפות נפרדות עבור %1

en: Edit preferences
he: ערוך העדפות

en: Remove
he: הסרה

en: Add separate preferences for %1
he: הוסף העדפות נפרדות עבור %1

en: Android devices
he: מכשירי אנדרואיד

en: (Switch view)
he: (החלף תצוגה)

en: Combined preferences
he: העדפות משולבות

en: Primary (default) preferences
he: העדפות ראשיות (ברירת מחדל)

en: Preferences last modified:
he: העדפות נערכו לאחרונה:

en: Add preferences
he: הוסף העדפות

en: Update preferences
he: עדכון העדפות

en: yes
he: כן

en: no
he: לא

note: TODO: make this a subclass of PREF
en: Default computer location
he: מיקום ברירת מחדל של המחשב

en: Resource share
he: שתוף משאבים

en: Accelerate GPU tasks by dedicating a CPU to each one?
he: האץ משימות חישוב גרפי על ידי הקצאת יחידת עיבוד לכל אחת?

en: Use CPU
he: השתמש במעבד

en: Use ATI GPU
he: השתמש במעבד גרפי ATI

en: Use NVIDIA GPU
he: השתמש במעבד גרפי NVIDIA

en: Use Intel GPU
he: השתמש במעבד גרפי של Intel

en: Run test applications?
he: הפעיל יישומי בדיקה?

en: This helps us develop applications, but may cause jobs to fail on your computer
he: זה עוזר לנו לפתח יישומים, אך עלול לגרום לעבודות להיכשל במחשב שלך

en: Emails will be sent from %1; make sure your spam filter accepts this address.
he: הודעות דוא"ל יישלחו מ-%1; וודא כי מסנן דואר הזבל שלך מאשר כתובת זו.

en: Is it OK for %1 and your team (if any) to email you?
he: האם ניתן לאפשר ל-%1 והצוות שלך (אם קיים) לשלוח לך דוא"ל?

en: Should %1 show your computers on its web site?
he: האם על %1 להציג את מחשביך באתר שלו?

en: (Switch View)
he: (החלף תצוגה)

en: Project specific settings
he: הגדרות ספציפיות של המיזם

en: bad venue: %1
he: מיקום שגוי: %1

en: bad subset: %1
he: תת-קבוצה שגויה: %1

en: and
he: ו

en: no limit
he: ללא הגבלה

en: Add
he: הוספה

en: Your profile will be made visible to other people as soon as it has been approved by the project. This may take up to a few days.
he: הפרופיל שלך יהיה גלוי לאחרים ברגע שיאושר ע"י המיזם. הדבר עשוי לקחת מספר ימים.

en: Your profile has been marked as unacceptable. It is not visible to other people. Please change it.
he: הפרופיל שלך סומן כבלתי קביל. הוא אינו גלוי לאחרים. אנא שנה אותו.

en: Database error
he: שגיאת מסד נתונים

en: User is banished
he: משתמש מוחרם

en: No profile exists for that user ID.
he: לא קיים פרופיל עבור זיהוי משתמש זה.

en: Edit your profile
he: ערוך את הפרופיל שלך

en: Your feedback on this profile
he: המשוב שלך על פרופיל זה

en: Recommend this profile for User of the Day:
he: המלץ על פרופיל זה למשתמש היום:

en: Alert administrators to an offensive profile:
he: התרע בפני המנהלים מפני פרופיל פוגעני:

en: Anonymous platform
he: פלטפורמה אנונימית

en: NVIDIA GPU
he: מעבד גרפי של NVIDIA

en: ATI GPU
he: מעבד גרפי של ATI

en: Intel GPU
he: מעבד גרפי של Intel

en: pending
he: ממתין

en: All
he: הכל

en: In progress
he: בתהליך

en: Validation pending
he: ממתין לאימות

en: Validation inconclusive
he: אימות לא חד משמעי

en: Valid
he: תקף

en: Invalid
he: לא תקף

en: Error
he: שגיאה

en: Inactive
he: אינו פעיל

en: Unsent
he: לא נשלח

en: Completed, waiting for validation
he: הושלם, ממתין לתיקוף

en: Completed and validated
he: הושלם ותוקף

en: Completed, marked as invalid
he: הושלם, סומן כלא תקף

en: Completed, can't validate
he: הושלם, לא ניתן לתקף

en: Completed, validation inconclusive
he: הושלם, תיקוף אינו חד משמעי

en: Completed, too late to validate
he: הושלם, מאוחר מדי לתקף

en: Completed
he: הושלם

en: Couldn't send
he: לא ניתן לשלוח

en: Cancelled by server
he: בוטל ע"י השרת

en: Error while downloading
he: שגיאה בעת הורדה

en: Error while computing
he: שגיאה בעת חישוב

en: Error while uploading
he: שגיאה בעת העלאה

en: Aborted
he: בוטל

en: Upload failed
he: העלאה נכשלה

en: Timed out - no response
he: חלף זמן שהוקצב - אין תגובה

en: Didn't need
he: לא נזקק

en: Validate error
he: שגיאת תיקוף

en: Abandoned
he: ננטש

en: Success
he: הצלחה

en: Computation error
he: שגיאת חישוב

en: Redundant result
he: תוצאה מיותרת

en: No reply
he: אין תשובה

en: New
he: חדש

en: Downloading
he: מוריד

en: Processing
he: מעבד

en: Compute error
he: שגיאת חישוב

en: Uploading
he: מעלה

en: Done
he: הסתיים

en: Aborted by user
he: בוטל ע"י המשתמש

en: Initial
he: התחלתי

en: Not necessary
he: אינו נחוץ

en: Workunit error - check skipped
he: שגיאת יחידת עבודה - דילוג על בדיקה

en: Checked, but no consensus yet
he: נבדק, אך טרם התקבלה הסכמה

en: Task was reported too late to validate
he: המשימה דווחה מאוחר מדי לתיקוף

en: Couldn't send result
he: לא ניתן לשלוח תוצאה

en: Too many errors (may have bug)
he: יותר מדי שגיאות (ייתכן וקיים באג)

en: Too many results (may be nondeterministic)
he: יותר מדי תוצאות (ייתכן ואינו דטרמיניסטי)

en: Too many total results
he: יותר מדי תוצאות כלליות

en: WU cancelled
he: יחידת עבודה בוטלה

en: Unrecognized Error: %1
he: שגיאה לא מזוהה: %1

en: Task name
he: שם המשימה

en: click for details
he: לחץ לפרטים

en: Show IDs
he: הצג זיהויים

en: Show names
he: הצג שמות

en: Task
he: משימה

en: Work unit
he: יחידת עבודה

en: Computer
he: מחשב

en: Sent
he: נשלח

en: Time reported<br />or deadline
he: זמן דיווח<br />או תאריך יעד

en: explain
he: הסבר

en: Status
he: מצב

en: Run time<br />(sec)
he: זמן ריצה<br />(שניות)

en: CPU time<br />(sec)
he: זמן מעבד<br />(שניות)

en: Credit
he: נקודות זכות

en: Application
he: יישום

en: Workunit
he: יחידת עבודה

en: Report deadline
he: תאריך יעד לדיווח

en: Received
he: התקבל

en: Server state
he: מצב השרת

en: Outcome
he: תוצאה

en: Client state
he: מצב המחשב

en: Exit status
he: מצב יציאה

en: Run time
he: זמן ריצה

en: CPU time
he: זמן מעבד

en: Validate state
he: מצב תיקוף

en: Application version
he: גרסת יישום

en: Output files
he: קבצי פלט

en: Stderr output
he: פלט Stderr

en: State
he: מצב

en: Task name:
he: שם משימה:

en: Search criteria (use one or more)
he: חיפוש מאפיין (אחד או יותר)

en: Key words
he: מילות מפתח

en: Find teams with these words in their names or descriptions
he: מצא צוותים עם מילים אלו בשמות או בתיאור שלהן

en: Type of team
he: סוג הצוות

en: Show only active teams
he: הצג צוותים פעילים בלבד

en: Search
he: חיפוש

en: Requested by you, and founder response deadline has passed.
he: התבקש על ידך, ותאריך היעד לתשובת מייסד עבר.

en: Complete foundership transfer
he: השלם העברת בעלות מייסד

en: Requested by you
he: התבקש על ידך

en: founder response deadline is %1
he: תאריך יעד לתשובת מייסד הוא %1

en: None
he: לא קיים

en: Initiate request
he: זום בקשה

en: Deferred
he: נדחה

en: Team info
he: מידע על הצוות

en: Description
he: תיאור

en: Web site
he: אתר אינטרנט

en: Cross-project stats
he: סטטיסטיקות מיזם מוצלב

en: Type
he: סוג

en: Message board
he: לוח הודעות

en: Threads
he: שרשורים

en: Join this team
he: הצטרף לצוות זה

en: Note: if 'OK to email' is set in your project preferences, joining a team gives its founder access to your email address.
he: הערה: אם בהעדפות המיזם שלך מוגדר "אישור לדוא"ל", הצטרפות לצוות תאפשר למייסד גישה לכתובת הדוא"ל שלך.

en: Not accepting new members
he: לא מקבלים חברים חדשים

en: Foundership change requested
he: התבקש שינוי בעלות מייסד

en: Respond by %1
he: השב עד %1

en: Team foundership change
he: שינוי בעלות מייסד הצוות

en: Members
he: חברים

en: Founder
he: מייסד

en: Admins
he: מנהלים

en: New members in last day
he: חברים חדשים ביום האחרון

en: Total members
he: סה"כ חברים

en: view
he: הצג

en: Active members
he: חברים פעילים

en: Members with credit
he: חברים עם נקודות זכות

en: Admin
he: מנהל

en: Previous %1
he: קודם %1

en: Next %1
he: הבא %1

en: No such team.
he: לא קיים צוות.

en: This operation requires foundership.
he: פעולה זו מצריכה בעלות מייסד.

en: This operation requires team admin privileges
he: פעולה זו מצריכה הרשאות מנהל צוות

en: Team name, text version
he: שם הצוות, גרסת טקסט

en: Don't use HTML tags.
he: אל תשתמש בתגי HTML.

en: Team name, HTML version
he: שם הצוות, גרסת HTML

en: If you don't know HTML, leave this box blank.
he: אם אין לך ידע ב-HTML, השאר תיבה זו ריקה.

en: URL of team web page, if any
he: כתובת אתר האינטרנט של הצוות, אם קיימת

en: without "http://"
he: ללא "http://"

en: This URL will be linked to from the team's page on this site.
he: ניתן יהיה להגיע לכתובת זו מדף הצוות באתר זה.

en: Description of team
he: תיאור הצוות

en: Accept new members?
he: האם לקבל חברים חדשים?

en: Company
he: חברה

en: Primary school
he: בית ספר יסודי

en: Secondary school
he: תיכון

en: Junior college
he: מכללה

en: University or department
he: אוניברסיטה או אגף

en: Government agency
he: ארגון ממשלתי

en: Non-profit organization
he: עמותה

en: National
he: ארצי

en: Local/regional
he: מקומי/אזורי

en: Computer type
he: סוג מחשב

en: Social/political/religious
he: חברתי/פוליטי/דתי

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: Projects in which you are participating
he: מיזמים בהם אתה משתתף

en: Projects in which %1 is participating
he: מיזמים בהם %1 משתתף

en: Click for user page
he: לחץ לקבלת דף משתמש

en: Since
he: מאז

en: Computers on this account
he: מחשבים של חשבון זה

en: View
he: הצג

en: Cross-project ID
he: זיהוי מיזם מוצלב

en: Cross-project statistics
he: סטטיסטיקות מיזם מוצלב

en: Team
he: צוות

en: Cross-project
he: מיזם מוצלב

en: Stats on your cell phone
he: קבלת נתונים לנייד שלך

en: URL
he: כתובת אתר

en: Postal code
he: מיקוד

en: %1 member since
he: %1 חבר מאז

note: LDAP accounts can't change email or password
en: Change
he: שינוי

en: email address
he: כתובת אימייל

en: password
he: סיסמא

en: other account info
he: מידע חשבון אחר

en: User ID
he: זיהוי משתמש

en: Used in community functions
he: נמצא בשימוש בפונקציות קהילה

en: Account keys
he: מפתחות חשבון

en: When and how BOINC uses your computer
he: מתי וכיצד משתמש BOINC במחשבך

en: Computing preferences
he: העדפות חישוב

en: Message boards and private messages
he: לוחות הודעות והודעות פרטיות

en: Community preferences
he: העדפות קהילה

en: Preferences for this project
he: העדפות עבור מיזם זה

en: %1 preferences
he: העדפות %1

en: View the profile of %1
he: הצג את הפרופיל של %1

en: Profile
he: פרופיל

en: Create
he: צור

en: %1 posts
he: הרשומות של %1

note: ------------ Notification -----------
en: Notifications
he: התראות

en: Quit team
he: עזוב צוות

en: Administer
he: נהל

en: (foundership change request pending)
he: (בקשת שינוי בעלות מייסד ממתינה)

en: Member of team
he: חבר בצוות

en: find a team
he: מצא צוות

en: Founder but not member of
he: מייסד אך לא חבר ב

en: Find friends
he: מצא חברים

en: Friends
he: חברים

en: Donor
he: תורם

en: Contact
he: צור קשר

en: This person is a friend
he: גורם זה הוא חבר

en: Cancel friendship
he: ביטול חברות

en: Request pending
he: בקשה ממתינה

en: Add as friend
he: הוסף כחבר

en: Account information
he: מידע אודות החשבון

en: user name cannot have leading or trailing white space
he: שם משתמש לא יכול להכיל רווחים בתחילתו או בסופו

en: user name must be nonempty
he: שם משתמש אינו יכול להיות ריק

en: user name may not contain HTML tags
he: שם משתמש אינו יכול להכיל תגיות HTML

en: Can't create account
he: לא ניתן ליצור חשבון

en: Click your browser's <b>Back</b> button to try again.
he: לחץ על כפתור <b>אחורה</b> שבדפדפן שלך ונסה שוב.

en: You must supply an invitation code to create an account.
he: עלייך לספק קוד הזמנה בכדי ליצור חשבון.

en: The invitation code you gave is not valid.
he: קוד ההזמנה אשר סיפקת אינו תקף.

en: There's already an account with that email address.
he: כבר קיים חשבון עם כתובת דוא"ל זו.

en: New passwords are different
he: סיסמאות חדשות הן שונות

en: Passwords may only include ASCII characters.
he: סיסמאות יכולות להכיל רק תווי ASCII

en: New password is too short: minimum password length is %1 characters.
he: סיסמה חדשה קצרה מדי: אורך סיסמה מינימלי הוא %1 תווים.

en: Couldn't create account
he: יצירת חשבון נכשלה

en: log out
he: ניתוק

en: log in
he: התחברות

note: kludge
en: Log in
he: היכנס

en: Create an account
he: צור חשבון

en: Server status page
he: מצב השרת

en: A database error occurred while handling your request; please try again later.
he: שגיאת מסד נתונים בעת הטיפול בבקשתך; אנא נסה שנית מאוחר יותר.

en: Unable to handle request
he: לא ניתן לטפל בבקשה

en: hours
he: שעות

en: min
he: דקות

en: sec
he: שניות

en: Link has timed out. Please click Back, refresh the page, and try again.
he: פג תוקף קישור. אנא לחץ על חזור, רענן את העמוד ונסה שוב.

en: Use BBCode tags to format your text
he: השתמש בתגי BBCode בכדי לפרמט את הטקסט

en: Project down for maintenance
he: המיזם הופסק לצרכי תחזוקה

en: Unable to connect to database - please try again later
he: לא ניתן להתחבר למסד הנתונים - אנא נסה שנית מאוחר יותר

en: Unable to select database - please try again later
he: לא ניתן לבחור מסד נתונים - אנא נסה שנית מאוחר יותר

en: characters remaining
he: תווים נותרים

en: Stay logged in on this computer
he: הישאר מחובר במחשב זה

en: You must supply a name for your account
he: עלייך לספק שם עבור חשבונך

en: HTML tags not allowed in name
he: תגיות HTML אינן מורשות בשם

en: Finish account setup
he: סיים הגדרת חשבון

en: Optional; not shown to others
he: רשות; לא מוצג לאחרים

en: Edit %1 preferences
he: ערוך העדפות %1

en: Add %1 preferences for %2
he: הוסף %1 העדפות עבור %2

en: Platform
he: פלטפורמה

en: Version
he: גרסא

en: Average computing
he: ממוצע חישוב

en: BBCode tags
he: תגיות BBCode

en: Examples
he: דוגמאות

en: Bold
he: מודגש

en: Italic
he: נטוי

en: Underline
he: קו תחתון

en: Big text
he: טקסט גדול

en: Red text
he: טקסט אדום

en: link to website
he: קישור לאתר

en: Quoted text
he: טקסט מצוטט

en: Code snippet here
he: קטע קוד כאן

en: Pre-formatted text
he: טקסט לפני עיצוב

en: Item 1
he: איבר 1

en: Item2
he: איבר2

en: Item 2
he: איבר 2

en: link to an issue on the BOINC Github repository
he: קישור לסוגיה במאגר של BOINC ב-Github

en: link to a Wiki page on the BOINC Github repository
he: קישור לעמוד Wiki במאגר של BOINC ב-Github

en: Create account
he: צור חשבון

en: This account will belong to the team %1 and will have the project preferences of its founder.
he: מיזם זה ישתייך לצוות %1 ויהיה בעל העדפות המיזם של מייסד הצוות.

en: Picture
he: תמונה

en: %1 Your profile picture is shown to the left.
he: %1 תמונת הפרופיל שלך מוצגת מצד שמאל.

en: To replace it, click the "Browse" button and select a JPEG or PNG file (%1 or less).
he: בכדי להחליף אותה, לחץ על כפתור "עיון" ובחר קובץ JPEG או PNG (%1 או פחות).

en: To remove it from your profile, check this box:
he: בכדי להסירה מהפרופיל שלך, סמן תיבה זו:

en: If you would like include a picture with your profile, click the "Browse" button and select a JPEG or PNG file. Please select images of %1 or less.
he: אם ברצונך להוסיף תמונה לפרופיל שלך, לחץ על כפתור "עיון" ובחר בקובץ JPEG או PNG. אנא בחר תמונה בגודל %1 או פחות.

en: Language
he: שפה

en: Select the language in which your profile is written:
he: בחר את שפת הפרופיל שלך:

en: Submit profile
he: הגש פרופיל

en: Create/edit profile
he: צור/ערוך פרופיל

en: The format of your uploaded image is not supported.
he: הפורמט של התמונות שלך אינו נתמך.

en: Your ReCaptcha response was not correct.  Please try again.
he: תגובת ה-ReCaptcha שלך שגויה. אנא נסה שנית.

en: Your first response was flagged as spam by the Akismet anti-spam system.  Please modify your text and try again.
he: תגובתך הראשונה סומנה כזבל על-ידי מערכת למניעת זיבול של Akismet. אנא ערוך את הטקסט ונסה שנית.

en: Your second response was flagged as spam by the Akismet anti-spam system.  Please modify your text and try again.
he: תגובתך השנייה סומנה כזבל על-ידי מערכת למניעת זיבול של Akismet. אנא ערוך את הטקסט ונסה שנית.

en: Your profile submission was empty.
he: הפרופיל שהגשת הינו ריק.

en: Could not update the profile: database error
he: לא ניתן לעדכן את הפרופיל: שגיאת מסד נתונים

en: Could not create the profile: database error
he: לא ניתן ליצור את הפרופיל: שגיאת מסד נתונים

en: Profile saved
he: הפרופיל נשמר

en: Congratulations! Your profile was successfully entered into our database.
he: ברכותינו! הפרופיל שלך נכנס בהצלחה למסד הנתונים שלנו.

en: View your profile
he: צפה בפרופיל שלך

en: Create a profile
he: צור פרופיל

en: To prevent spam, an average credit of %1 or greater is required to create or edit a profile.  We apologize for this inconvenience.
he: בכדי למנוע זיבול, נדרש ממוצע של %1 נקודות זכות או יותר. אנו מתנצלים על אי הנוחות.

en: Couldn't delete account
he: לא ניתן למחוק חשבון

en: Account deleted
he: חשבון נמחק

en: Your account has been deleted.
he: חשבונך נמחק

en: Confirm delete account
he: אשר מחיקת חשבון

en: Are you sure you want to delete your account?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את חשבונך?

en: Yes
he: כן

en: Delete this account
he: מחק חשבון זה

en: No
he: לא

en: Do not delete this account
he: אל תמחק חשבון זה

en: couldn't delete profile - please try again later
he: לא ניתן למחוק פרופיל - אנא נסה שנית מאוחר יותר

en: Delete Confirmation
he: אימות מחיקה

en: Your profile has been deleted.
he: הפרופיל שלך נמחק

en: Profile delete confirmation
he: אימות מחיקת פרופיל

en: Are you sure?
he: אתה בטוח?

en: If you're sure, click 'Yes'
    to remove your profile from our database.
he: אם אתה בטוח, לחץ 'כן'
    למחוק את המפרופיל שלך מהמערכת שלנו.

en: Delete my profile
he: מחק את הפרופיל שלי

en: Do not delete my profile
he: אל תמחק את הפרופיל שלי

en: PayPal - Transaction Completed
he: PayPal - עסקה הושלמה

en: Thank you for donating!
he: תודה על התרומה!

en: Your donation for has been completed.
he: תרומתך הסתיימה.

en: You have canceled your donation.
he: ביטלת את תרומתך.

en: This project is not accepting donations.
he: מיזם זה אינו מקבל תרומות.

en: %1 donations
he: %1 תרומות

en: This project is accepting donations via
    %1.
he: במיזם הזה מקבל תרומות דרך
    %1.

en: Amount you would like to donate
he: סכום שברצונך לתרום

en: Estimated value in
he: ערך מוערך ב

en: Anonymous donation
he: תרומה אנונימית

en: Proceed
he: המשך

en: Donations are accepted through
he: תרומות מתקבלות באמצעות

en: Download BOINC add-on software
he: הורדת תכנת תוסף עבור BOINC

en: You can download applications in several categories.
he: ניתן להוריד יישומים במספר קטגוריות.

en: These applications are not endorsed by %1 and you use them at your own risk.
he: יישומים אלו אינם מאושרים על-ידי %1 והשימוש בהם הוא על אחריותך.

en: We do not provide instructions for installing these applications.
    However, the author may have provided some help on installing or uninstalling the application. 
    If this is not enough you should contact the author.
he: אנו לא מספקים הוראות להתקנת יישומים אלו.
    עם זאת, שהמחבר עשוי היה לספק מעט עזרה לגבי התקנה או הסרה של היישום .
    אם אין זה מספיק עליך ליצור קשר עם המחבר.

en: Change email address of account
he: שנה כתובת דוא"ל של חשבון

en: New email address '%1' is invalid.
he: כתובת דוא"ל חדשה '%1' אינה תקינה.

en: Invalid password.
he: סיסמה שגויה

en: The email address of your account is now %1.
he: כתובת הדוא"ל של חשבונך היא עכשיו %1.

en: Change email address
he: שנה כתובת דוא"ל

en: New email address
he: כתובת דוא"ל חדשה

en: Must be a valid address of the form 'name@domain'
he: צריכה להיות כתובת תקפה בצורת 'שם@דומיין'

en: Confirm reset
he: וודא איפוס

en: Reset preferences
he: איפוס העדפות

en: Your signature was too long, please keep it less than 250 characters.
he: החתימה שלך הייתה ארוכה מדי, אנא צמצמם אותה לפּחות מ-250 תווים.

en: No such user:
he: לא קיים משתמש זה:

en: Immediately, by email
he: מיידית, באמצעות דוא"ל

en: In a single daily email
he: ביום בודד, באמצעות דוא"ל

en: Avatar
he: אווטאר

en: Don't use an avatar
he: אל תשתמש בתמונת פרופיל

en: Use this uploaded avatar:
he: השתמש בתמונת פרופיל שהועלתה זו:

en: Avatar preview
he: תצוגה מקדימה של תמונת פרופיל

en: Attach signature by default
he: צרף חתימה כברירת מחדל

en: Signature preview
he: תצוגה מקדימה של חתימה

en: This is how your signature will look in the forums
he: כך תיראה חתימתך בפורומים

en: Message display
he: הצגת הודעות

en: What to display
he: מה להציג

en: Hide avatar images
he: החבא תמונות פרופיל

en: Hide signatures
he: הסתר חתימות

en: Show images as links
he: הצג תמונות בתור קישורים

en: Open links in new window/tab
he: פתח קישורים בחלון/לשונית חדש/ה

en: Highlight special users
he: הדגש משתמשים מיוחדים

en: Display this many messages per page
he: הצג כמות זו של משתמשים עבור כל עמוד

en: How to sort
he: איך למיין

en: Threads:
he: שרשורים:

en: Posts:
he: רשומות:

en: Jump to first new post in thread automatically
he: דלג לפוסט חדש ראשון בשרשור אוטומטית

en: Don't move sticky posts to top
he: אל תזיז פוסטים דביקים להתחלה

note: DISABLE_FORUMS ------------ Message filtering  -----------
en: Message filtering
he: סינון הודעות

en: Filtered users
he: משתמשים מסוננים

en: Add user to filter
he: הוסף משתמש למסנן

en: Update
he: עדכן

en: Click here to update preferences
he: לחץ כאן לעדכון העדפות

en: Reset
he: Nollaa

en: Or click here to reset preferences to the defaults
he: או לחץ כאן כדי לאפס את ההעדפות לברירות המחדל

en: Change password
he: שינוי סיסמא

en: Your password has been changed.
he: סיסמתך שונתה.

en: New password
he: סיסמא חדשה

en: New password, again
he: סיסמא חדשה, שוב

en: HTML tags are not allowed in your name.
he: תגיות HTML אסורות לשימוש בשמך.

en: You must supply a name for your account.
he: עלייך לספק שם עבור חשבונך.

en: Couldn't update user info.
he: לא ניתן לעדכן מידע משתמש.

en: Edit account information
he: ערוך מידע חשבון

en: Postal (ZIP) code %1 Optional%2
he: מיקוד %1 אפשרי%2

en: Server states
he: מצב השרת

en: In Progress
he: בתהליך

en: Outcomes
he: תוצאות

en: Client error
he: תקלת לקוח

en: The task was sent to a computer and an error occurred.
he: המטלה נשלחה אל מחשב והתרחשה תקלה.

en: The computer has not yet completed the task.
he: המחשב עדיין לא השלים את המטלה.

en: The computer completed the task successfully.
he: המחשב השלים את המטלה בהצלחה.

en: The computer couldn't download the application or input files.
he: המחשב לא הצליח להוריד את היישום או את קבצי הקלט.

en: An error occurred during computation.
he: התרחשה תקלה במהלך החישוב.

en: The computer couldn't upload the output files.
he: המחשב לא הצליח להעלות את קבצי הפלט.

en: Already reported
he: כבר דווח

en: The date/time it was reported
he: השעה והתאריך בהן דווח

en: Not reported yet, deadline in the future
he: לא דווח עדיין, מועד אחרון עתידי

en: Deadline, shown in green.
he: מועד אחרון, מוצג בירוק.

en: Not reported yet, deadline in the past
he: לא דווח עדיין, מועד אחרון עבר

en: Deadline, shown in red.
he: מועד אחרון, מוצג באדום.

en: Unknown field
he: אזור לא ידוע

en: Sending emails
he: שולח דוא"לים

en: failed to send email to %1: %2
he: נכשל שליחת דוא"ל ל-:%1 %2

en: failed to send email to %1
he: נכשל שליחת דוא"ל ל-:%1

en: email sent successfully to %1
he: דוא"ל נשלח בהצלחה ל-%1

en: Thanks for telling your friends about %1
he: תודה על שסיפרת לחבריך על %1

en: To:
he: מען:

en: Send
he: שלח

note: Can't moderate without being moderator
en: You are not authorized to banish users.
he: אינך מורשה לגרש משתמשים.

en: You must specify an action...
he: אתה נדרש לציין פעולה...

en: Obscene
he: מגונה

en: Flame/Hate mail
he: דואר שנאה

en: User Request
he: בקשת משתמש?

en: Banishment Vote
he: הצבאת גירוש

en: No user with this ID found.
he: א נמצא משתמש עם מזהה זה.

en: User is already banished
he: משתמש כבר גורש

en: Are you sure you want to banish %1 ?<br/>This will prevent %1 from posting for chosen time period.<br/>It should be done only if %1 has consistently exhibited trollish behavior.
he: האם אתה בטוח שברצונך לגרש את %1?<br/>הדבר ימנע מ%1 מלפרסם לתקופת הזמן שנבחרה.<br/>יש לעשות זאת רק אם %1 התנהג בצורה טרולית באופן קבוע.

en: Category
he: קטגוריה

en: Reason
he: סיבה

en: Proceed with vote
he: המשך עם הצבעה

en: Edit post
he: ערוך הודעה

en: Edit your message
he: ערוך את ההודעה שלך

en: Title
he: כותרת

en: Add my signature to this post
he: הוסף את חתימתי לרשומה זו

en: Not visible to you
he: לא נראה עבורך

en: Team message board for %1
he: לוח הודעות צוותי עבור %1

en: New thread
he: שרשור חדש

en: Add a new thread to this forum
he: הוסף שרשור חדש לפורום זה

en: This thread is hidden
he: שרשור זה מוחבא

en: You haven't read this thread yet, and it's locked
he: עוד לא קראת את השרשור הזה והוא נעול

en: You haven't read this thread yet
he: עוד לא קראת את השרשור הזה

en: This thread is sticky and locked
he: השרשור הזה הוא 'דביק' ונעול

en: sticky
he: דביק

en: This thread is locked
he: שרשור זה נעול

en: locked
he: נעול

en: You read this thread
he: קראת שרשור זה

en: Questions and answers
he: שאלות ותשובות

en: Topic
he: נושא

en: Questions
he: שאלות

en: Discussion among members of %1
he: דיון בין חברי %1

en: Subscribed threads
he: שרשורים מנויים

en: You are not authorized to moderate this post.
he: אינך מורשה למַתֵּן פוזט זה.

en: Can't move to different category
he: לא ניתן להביר לקטגוריה אחרת

en: Not authorized to banish users
he: לא מורשה לגרש משתמשים

en: Banishment
he: גירוש

en: User %1 has been banished.
he: המשתמש %1 גורש.

en: Moderate post
he: מַתֵּן פוסט

en: Hide post
he: הסתר פוסט

en: Commercial spam
he: דואר זבל פרסומי

en: Doublepost
he: פרסום כפול

en: Move post
he: העבר פוסט

en: Destination thread ID:
he: מזהה שרשור יעד:

en: Banish user
he: גרש משתמש

en: Ban duration
he: משך חרם

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 12 hours
he: 12 שעות

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: 2 weeks
he: 2 שבועות

en: 1 month
he: חודש 1

en: Forever
he: לתמיד

en: OK
he: אישור

en: Optional explanation %1 This is included in email to user.%2
he: הסבר אופציונלי %1 זה כלול בהודעת הדוא"ל למשתמש.%2

en: not authorized
he: לא מאושר

en: Moderate thread '%1'
he: מַתֵּן שרשור '%1'

en: Current forum
he: פורום נוכחי

en: Destination forum
he: פורום יעד

en: New title:
he: כותרת חדשה:

en: Create new thread
he: צור שרשור חדש

en: Create a new thread
he: צור שרשור חדש

en: Remember to add a title
he: זכור להוסיף כותרת

en: Show this item as a Notice in the BOINC Manager
he: הצג פריט זה כהערה במנהל BOINC

en: You need more average or total credit to rate a post.
he: אתה זקוק לעוד נקודות זכות כוללות או ממוצעות כדי לדרג פוסט.

en: You have already rated this post.
he: כבר דירגת פוסט זה.

en: Return to thread
he: חזור לשרשור

en: Input Recorded
he: קלט הוקלט

en: Your input has been recorded. Thanks for your help.
he: התוכן שלך נרשם. תודה לך על העזרה.

en: Vote Registered
he: הצבעה נרשמה

en: Your rating has been recorded. Thanks for your input.
he: הדירוג שלך נרשם. תודה לך על המשוב.

en: Vote Submission Problem
he: בעיה בהגשצ הצבעה

en: Post to thread
he: פרסם רשומה בשרשור

en: Message:
he: הודעה:

en: reply to %1 Message ID %2:
he: השב אל %1 מזהה הודעה %2:;

en: Post reply
he: תגובת פוסט

en: Add my signature to this reply
he: הוסף אץ החתימה שלי לתגובה זו

en: You need more average or total credit to report a post.
he: אתה זקוק לעוד נקודות זכות כוללות או ממוצעות כדי לדווח על פוסט.

en: Report Registered
he: דיווח נרשם

en: Your report has been recorded. Thanks for your input.
he: הדיווח שלך נרשם. תודה לך על המשוב.

en: A moderator will now look at your report and decide what will happen - this may take a little while, so please be patient
he: מְמַתֵּן יצפה כעת בדיווח שלך ויחליט מה יקרה - זה עלול לקחת זמן מסוים, אז אנא היו סבלניים.

en: Report a forum post
he: דווח על פוסט פורום

en: Report post
he: דווח על פוסט

en: Report not registered
he: דיווח לא נרשם

en: Your report could not be recorded. Please wait a while and try again.
he: לא ניתן היה לרשום את הדיווח שלך. אנא מספר רגעים ונסה שנית.

en: If this is not a temporary error, please report it to the project developers.
he: אם זו אינה תקלה זמנית, אנא דווח עליה למפתחי המיזם.

en: Options:
he: אפשרויות:

en: Include only posts by user ID %1 (default: all users).
he: כלול פוסטים מאת מזהה משתמש %1 בלבד (ברירת מחדל: כל המשתמשים).

en: Include only posts from the last %1 days (default: 30).
he: כלול פוסטים מ-%1 הימים האחרונים בלבד (ברירת מחדל: 30).

en: Forum search results
he: תוצאות חיפוש בפורום

en: Thread titles matching your query:
he: כותרות שרשורים התואמות את החיפוש שלך:

en: Messages matching your query:
he: הודעות התואמות את החיפוש שלך:

en: You can also %1 try the same search on Google. %2
he: באפשרותך גם %1 לנסות את אותו החיפוש בגוגל. %2

en: Perform another search
he: בצע חיפוש נוסף

en: Forum search
he: חיפוש בפורום

en: Search query
he: שאילתת חיפוש

en: Search for keywords:
he: חפש מילות מפתח:

en: Posts that contain all the specified words will be displayed
he: פוסטים המכילים את כל המילים המפורטות יוצגו

en: For example: "screensaver freeze"
he: לדוגמא: "הקפאת שומר מסך"

en: Search for author ID:
he: חפש מזהה מחבר:

en: Only posts by this author will be displayed
he: רק פוסטים מאת מחבר זה יוצגו

en: For example: "43214"
he: לדוגמא: "43214"

en: Search options
he: אפשרויות חיפוש

en: Search limits
he: גבולות חיפוש

en: Search at most this many days back in time
he: חפש לכל היותר כמספר ימים זה לאחור

en: %1 months
he: %1 חודשים

en: 1 year
he: שנה 1

en: Forum
he: פורום

en: Only display posts from this forum
he: הצג פוסטים מפורום זה בלבד

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Start the search
he: התחל את החיפוש

en: Subscription successful
he: מינוי בוצע בהצלחה

en: You are now subscribed to %1. You will be notified whenever there is a new post.
he: הינך מנוי כעת ל%1. אתה תיודע בכל פעם שישנו פוסט חדש.

en: Subscription failed
he: מינוי נכשל

en: We are currently unable to subscribe you to %1. Please try again later..
he: אין באפשרותינו לרשום אותך ל%1 כרגע. אנא נסה שוב מאוחר יותר..

en: Unsubscription successful
he: ביטול מינוי בוצע בהצלחה

en: You are no longer subscribed to %1. You will no longer receive notifications for this thread.
he: אינך מנוי ל%1 יותר. אתה לא תקבל עוד התראות עבור שרשור זה.

en: Unsubscription failed
he: ביטול מינוי נכשל

en: We are currently unable to unsubscribe you from %1. Please try again later..
he: אין באפשרותינו לבטל את המנוי שלך ל%1 כרגע. אנא נסה שוב מאוחר יותר..

en: Unknown subscription action
he: פעולת מינוי לא ידועה

en: This forum is not visible to you.
he: פורום זה אינו גלוי לך.

en: This thread has been hidden by moderators.
he: שרשור זה הוסתר ע"י מְמַתְּנִים.

en: My question was answered
he: שאלתי נענתה

en: Click here if your question has been adequately answered
he: לחץ כאן אם שאלתך נענתה באופן מספק

en: I've also got this question
he: כמו כן, ברצוני לשאול שאלה זו

en: Add a new message to this thread
he: הוסף רשומה חדשה לשרשור זה

en: Unsubscribe
he: ביטול הרשמה

en: You are subscribed to this thread.  Click here to unsubscribe.
he: אתה מנוי לשרשור זה. לחץ כאן כדי לבטל את ההרשמה.

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Click to get email when there are new posts in this thread
he: לחץ לקבלת הודעות דוא"ל כאשר ישנן רשומות חדשות בשרשור זה

en: Unhide this thread
he: בטל הסתרה של שרשור זה

en: Hide this thread
he: הסתר שרשור זה

en: Make unsticky
he: בטל נעיצה

en: Make this thread not sticky
he: בטל נעיצה של שרשור זה

en: Make sticky
he: נעץ

en: Make this thread always appear at top of forum
he: גרום לשרשור זה להופיע תמיד בראש הפורום

en: Unlock
he: בטל נעילה

en: Allow new posts in this thread
he: אפשר פוסטים חדשים בשרשור זה

en: Lock
he: נעל

en: Don't allow new posts in this thread
he: אל תאפשר פוסטים חדשים בשרשור זה

en: Move this thread to a different forum
he: העבר שרשור זה לפורום אחר

en: Edit title
he: ערוך כותרת

en: Edit thread title
he: ערוך כותרת שרשור

en: Delete thread permanently
he: מחק שרשור לצמיתות

en: Export as Notice
he: ייצא כהערה

en: Don't export
he: אל תייצא

en: Don't export this news item as a Notice
he: אל תייצא פריט חדשות זה כהערה

en: Sort
he: מיין

note: --------------
en: Thread status updated
he: סטטוס שרשור עודכן

en: The status has been updated.
he: הסטטוס עודכן.

en: Posts by %1
he: פוסטים מאת %1

en: Already friends
he: כבר חברים

en: You requested friendship with %1 on %2.
he: ביקשת להיות חבר של %1 ב-%2.

en: This request is still pending confirmation.
he: בקשה זו עדיין ממתינה לאישור.

en: %1 is not accepting friendship requests from you
he: %1 אינו מקבל בקשות חברות ממך

en: You can't be friends with yourself
he: אינך יכול להיות חבר של עצמך

en: Add friend
he: הוסף חבר

en: Add an optional message here:
he: הוסף הודעה אופציונאלית כאן:

en: Friend request sent
he: בקשת חברות נשלחה

en: We have notified %1 of your request.
he: יידענו את %1 על בקשתך.

en: Please log in as %1
he: אנא התחבר בתור %1

en: You must log in as %1 to view this friend request
he: אתה חייב להתחבר בתור %1 כדי לצפות בבקשת חברות זו

en: Friend request
he: בקשת חברות

en: %1 has requested friendship with you.
he: %1 ביקש להיות חבר שלך/

en: %1 says: %2
he: %1 אומר: %2

en: Accept friendship
he: קבל חברות

en: Click accept if %1 is in fact a friend
he: לחץ על קבל אם %1 הוא אכן חבר

en: Decline
he: דחייה

en: Click decline if %1 is not a friend
he: לחץ על דחייה אם %1 אינו חבר

en: Friendship confirmed
he: חברות אושרה

en: Your friendship with %1 has been confirmed.
he: חברותך עם %1 אושרה.

en: Friendship declined
he: חברות נדחתה

en: You have declined friendship with %1
he: דחית חברות עם %1

en: Notification not found
he: התראה לא נמצאה

en: Friend confirmed
he: החבר אושר

en: You are now friends with %1.
he: אתה כעת חבר של %1.

en: Cancel friendship?
he: לבטל חברות?

en: Are you sure you want to cancel your friendship with %1?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לבטל את חברותך עם %1?

en: Stay friends
he: השארו חברים

en: Friendship cancelled
he: חברות בוטלה

en: Your friendship with %1 has been cancelled.
he: חברותך עם %1 בוטלה.

en: No GPU tasks reported
he: לא דווחו מטלות מעבד גרפי

en: Top GPU models
he: דגמי מעבדים גרפיים מובילים

en: Welcome to %1
he: ברוכים הבאים ל-%1

en: View and edit your account preferences using the links below.
he: צפה וערוך את העדפות החשבון שלך בעזרת הקישורים הבאים.

en: If you have not already done so, %1 download BOINC client software %2.
he: אם לא עשית זאת כבר, %1 הורד את תוכנת לקוח BOINC %2.

en: Your account
he: חשבונך

en: anonymous platform
he: פלטפורמה אנונימית

en: Missing platform
he: פלטפורמה חסרה

en: Number of tasks completed
he: מספר משימות שהסתיימו

en: Max tasks per day
he: משימות מרביות ליום

en: Number of tasks today
he: מספר משימות היום

en: Consecutive valid tasks
he: משימות חוקיות עוקבות

en: Average processing rate
he: קצב ביצוע ממוצע

en: Application details for host %1
he: פרטי יישום עבור מחשב %1

en: We have no record of that computer.
he: אין לנו אף רשומה של מחשב זה.

en: Delete record of computer
he: מחק רשומה של מחשב

en: Record deleted.
he: רשומה נמחקה.

en: Return to list of your computers
he: החזר רשימה של המחשבים שלך

en: Merge computer records
he: מזג רשומות מחשבים

en: Merge computers
he: מזג מחשבים

en: Sometimes BOINC assigns separate identities to the same computer by mistake. You can correct this by merging old identities with the newest one.
he: לפעמים BOINC מקצה זהויות נפרדות לאותו המחשב בטעות. באפשרותך לתקן זאת על-ידי מיזוג זהויות ישנות עם החדשות.

en: No hosts are eligible for merging with this one.
he: אין מארחים הניתנים למיזוג עם מארח זה.

en: Show details
he: הצג פרטים

en: name
he: שם

en: created
he: נוצר

en: computer ID
he: זהות המחשב

en: no hostname
he: שם מארח חסר

en: Merge hosts
he: מזג מארחים

en: Computers belonging to %1
he: מחשבים המשתייכים ל-%1

en: Computers hidden
he: מחשבים מוסתרים

en: This user has chosen not to show information about his or her computers.
he: משתמש זה בחר שלא להציג מידע לגבי המחשבים שלו/ה.

en: Your computers
he: המחשבים שלך

en: Updating computer credit
he: מעדכן נקודות זכות מחשב

en: Host credit updated
he: נקודות זכות מארח עודכנו

en: none
he: אין

en: This change will take effect the next time the host communicates with this project.
he: שינוי זה ייכנס לתוקף בפעם הבאה שהמארח יתקשר עם מיזם זה.

en: Return to host page
he: חזור לדף המארח

en: Allowed HTML tags
he: תגיות HTML מותרות

en: The following HTML tags are allowed in team descriptions:
he: תגיות ה-HTML הבאות מותרות בתיאורי הצוות:

en: bold
he: מודגש

en: italics
he: נטוי

en: hyperlink
he: קישור

en: paragraph
he: פסקה

en: break
he: שובר שורה

en: preformatted
he: מתוסדר מראש

en: image; height cannot exceed 450 pixels. Please do not link to images without permission of the web site where the image is hosted.
he: תמונה; הגובה לא יכול לחרוג מ-450 פיקסלים. אנא אל תיצור קישורים לתמונות ללא רשות של אתר האינטרנט המארח את התמונה.

en: You can also use ampersand notation for special characters.
he: באפשרותך גם להשתמש בסימון "גם" עבור תווים מיוחדים.

en: Rules and policies
he: חוקים ומדיניות

en: Run %1 only on authorized computers
he: הרץ את %1 רק על מחשבים מורשים

en: Run %1 only on computers that you own, or for which you have obtained the owner's permission. Some companies and schools have policies that prohibit using their computers for projects such as %1.
he: הרץ את %1 רק על מחשבים אשר משתייכים לך, או על מחשבים אשר לגביהם קיבלת את רשות הבעלים. בחלק מהחברות ובתי-הספר קיימת מדיניות האוסרת שימוש במחשביהם למיזמים כגון %1.

en: How %1 will use your computer
he: איזה שימוש יעשה %1 במחשבך

en: When you run %1 on your computer, it will use part of the computer's CPU power, disk space, and network bandwidth. You can control how much of your resources are used by %1, and when it uses them.
he: כאשר תריץ את %1 על מחשבך, הוא ינצל חלק מכוח העיבוד, שטח הדיסק ורוחב הפס של המחשב. באפשרותך לשלוט בכמות המשאבים בהם %1 יעשה שימוש, ובזמן השימוש בהם.

en: The work done by your computer contributes to the goals of %1, as described on its web site. The application programs may change from time to time.
he: העבודה אשר מתבצעת על-ידי מחשבך תורמת למטרות של %1, כפי שמתואר באתר שלו. תוכנות היישום עשויות להשתנות מדי פעם.

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות

en: Your account on %1 is identified by a name that you choose. This name may be shown on the %1 web site, along with a summary of the work your computer has done for %1. If you want to be anonymous, choose a name that doesn't reveal your identity.
he: חשבונך ב-%1 מזוהה על-ידי שם לבחירתך. שם זה עשוי להיות מוצג באתר של %1, מלווה בסיכום העבודה אשר מחשבך ביצע עבור %1. אם ברצונך להשאר אנונימי, בחר בשם אשר אינו חושף את זהותך.

en: If you participate in %1, information about your computer (such as its processor type, amount of memory, etc.) will be recorded by %1 and used to decide what type of work to assign to your computer. This information will also be shown on %1's web site. Nothing that reveals your computer's location (e.g. its domain name or network address) will be shown.
he: אם אתה נוטל חלק ב-%1, מידע אודות מחשבך (כגון סוג מעבד, כמות זכרון וכו') יתועד על-ידי %1 וינוצל בכדי להחליט לגבי סוג העבודה אשר יוקצב עבור מחשבך. כמו כן, מידע זה יוצג באתר של %1. לא יוצג אף פרט אשר חושף את מיקום מחשבך (כגון שם תחום או כתובת רשת).

en: To participate in %1, you must give an address where you receive email. This address will not be shown on the %1 web site or shared with organizations. %1 may send you periodic newsletters; however, you can opt out at any time.
he: בכדי להשתתף ב-%1, עלייך לספק כתובת אליה תקבל הודעות דוא"ל. כתובת זו לא תוצג באתר של %1 או תשותף עם ארגונים. %1 עשוי לשלוח עלוני מידע תקופתיים; עם זאת, באפשרותך לבטלם בכל עת.

en: Is it safe to run %1?
he: האם זה בטוח להריץ את %1?

en: Any time you download a program through the Internet you are taking a chance: the program might have dangerous errors, or the download server might have been hacked. %1 has made efforts to minimize these risks. We have tested our applications carefully. Our servers are behind a firewall and are configured for high security. To ensure the integrity of program downloads, all executable files are digitally signed on a secure computer not connected to the Internet.
he: בכל פעם בה אתה מוריד תכנה מהאינטרנט, אתה נוטל סיכון: שגיאות מסוכנות עלולות להופיע בתכנה, או ששרת ההורדה נפרץ. %1 עשה מאמצים בכדי למזער סיכונים אלה. בדקנו את היישומים שלנו בזהירות. שרתינו מוגנים על-ידי חומת אש ומוגדרים לרמת אבטחה גבוהה. על מנת להבטיח את שלמות הורדות התכנה, כל הקבצים הניתנים להרצה נחתמו דיגיטלית על מחשב מאובטח אשר לא מחובר לרשת האינטרנט.

en: %1 was developed by %2. BOINC was developed at the University of California.
he: %1 פותח על-ידי %2. BOINC פותחה על-ידי אוניברסיטת קליפורניה.

en: Liability
he: אחריות

en: %1 and %2 assume no liability for damage to your computer, loss of data, or any other event or condition that may occur as a result of participating in %1.
he: %1 ו-%2 אינם נוטלים כל אחריות על נזק אשר ייגרם למחשבך, איבוד מידע או כל אירוע או מצב אחר, אשר עלול להיגרם כתוצאה מהשתתפות ב-%1.

en: Other BOINC projects
he: מיזמי BOINC אחרים

en: Other projects use the same platform, BOINC, as %1. You may want to consider participating in one or more of these projects. By doing so, your computer will do useful work even when %1 has no work available for it.
he: מיזמים אחרים משתמשים באותה הפלטפורמה, BOINC, כמו %1. אולי תרצה לשקול להשתתף באחד או יותר ממיזמים אלו. כך, מחשבך יוכל לבצע עבודה מועילה, גם כאשר ל-%1 אין עבודה זמינה למחשבך.

en: These other projects are not associated with %1, and we cannot vouch for their security practices or the nature of their research. Join them at your own risk.
he: מיזמים אחרים אלו אינם משוייכים ל-%1, ואין באפשרותינו לערוב לאמצעי אבטחתם או לטבע מחקרם. הצטרף אליהם על אחריותך.

en: I'm new
he: אני חדש

en: I'm a BOINC user
he: אני משתמש BOINC

en: Read our %1 Rules and Policies %2.
he: קרא את %1 החוקים והמדינויות %2 שלנו.

en: Download the BOINC desktop software.
he: הורד את תוכנת BOINC השולחנית.

en: Download
he: הורדה

en: For Android devices, download BOINC from the Google Play Store or Amazon App Store.
he: עבור התקני אנדרואיד, הורד את BOINC מחנות Google Play 
    או מחנות היישומונים של Amazon.

en: Run the installer.
he: הפעל את תוכנית ההתקנה.

en: Choose %1 from the list, or enter %2
he: בחר את %1 מהרשימה, או הזן %2

en: Install BOINC on this device if not already present.
he: התקן את BOINC בהתקן זה אם לא נמצא כבר.

en: Select Tools / Add Project. Choose %1 from the list, or enter %2
he: בחר כלים \ הוסף מיזם. בחר את %1 מהרשימה, או הזן %2

en: Join %1
he: הצטרף ל-%1

en: Language selection
he: בחירת שפה

en: This web site is available in several languages. The currently selected language is %1.
he: אתר זה זמין במספר שפות. השפה הנוכחית היא %1.

en: Normally the choice of language is determined by your browser's language setting, which is: %1.  You can change this setting using:
he: לרוב, בחירת השפה נקבעת על-ידי הגדרת השפה של הדפדפן, שהיא: %1. באפשרותך לשנות הגדרה זו באמצעות:

en: Firefox: Tools/Options/General
he: Firefox: כלים-אפשרויות-כללי

en: Microsoft IE: Tools/Internet Options/Languages
he: Internet Explorer: כלים-אפשרויות אינטרנט-שפות

en: Or you can select a language from the following menu:
he: לחלופין, באפשרותך לבחור שפה מהתפריט הבא:

en: or %1 create an account %2.
he: או %1 צור חשבון %2.

en: Processing %1
he: מעבד %1

en: Merged %1 into %2
he: %1 מוזג לתוך %2

en: Return to the list of your computers
he: חזור לרשימת המחשבים שלך

en: Go ahead and do this
he: התקדם ועשה זאת

en: Return to the list of computers
he: חזור לרשימת המחשבים

en: Pending credit
he: נקודות זכות ממתינות

en: Result ID
he: מזהה תוצאה

en: Workunit ID
he: מזהה יחידת עבודה

en: Host ID
he: מזהה מארח

en: Claimed credit
he: נקודות זכות שנתבעו

en: Pending credit: %1
he: נקודות זכות ממתינות: %1

en: Total
he: סה"כ

en: Average
he: ממוצע

en: Top teams by application
he: צוותים מובילים לפי יישום

en: Top participants by application
he: משתתפים מובילים לפי יישום

en: Limit exceeded - Sorry, first %1 items only
he: חריגה מהמגבלה - אנו מתנצלים, %1 הפריטים הראשונים בלבד

en: Block messages from this user
he: חסום הודעות ממשתמש זה

en: Block user
he: חסום משתמש

en: Your message has been sent.
he: הודעתך נשלחה.

en: You have no private messages.
he: אין לך הודעות פרטיות.

en: Sender and date
he: שולח ותאריך

en: Reply to this message
he: השב להודעה זו

en: Delete this message
he: מחק הודעה זו

en: Select all
he: בחר הכל

en: Unselect all
he: בטל בחירה של הכל

en: Delete selected messages
he: מחק הודעות נבחרות

en: Sender
he: שולח

en: Date
he: תאריך

en: You need to fill all fields to send a private message
he: עלייך למלא את כל השדות על מנת לשלוח הודעה פרטית

en: Message sent
he: הודעה נשלחה

en: Your message was sent to %1 team members.
he: הודעתך נשלחה לחברי צוות %1.

en: Your message was flagged as spam
                by the Akismet anti-spam system.
                Please modify your text and try again.
he: הודעתך סומנה כזבל על ידי 
    המערכת למניעת זיבול של Akismet.
    אנא שנה את הטקסט שלך ונסה שנית.

en: Could not find user with id %1
he: לא ניתן למצוא משתמש עם הזיהוי %1

en: Could not find user with username %1
he: לא ניתן למצוא משתמש עם שם המשתמש %1

note: Non-unique username
en: %1 is not a unique username; you will have to use user ID
he: %1 אינו שם משתמש ייחודי; עלייך להשתמש בזיהוי משתמש

en: User %1 (ID: %2) is not accepting private messages from you.
he: משתמש %1 (זיהוי: %2) אינו מקבל הודעות פרטיות ממך.

en: No such user
he: לא קיים משתמש

en: Really block %1?
he: האם לחסום את %1?

en: Are you really sure you want to block user %1 from sending you private messages?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לחסום את המשתמש %1 לשליחת הודעות פרטיות?

en: Please note that you can only block a limited amount of users.
he: שים לב, כי באפשרותך לחסום כמות מוגבלת של משתמשים.

en: Once the user has been blocked you can unblock it using forum preferences page.
he: ברגע שהמשתמש נחסם, באפשרותך לבטל את החסימה על-ידי שימוש בדף העדפות פורום.

en: No, cancel
he: לא, ביטול

en: no such user
he: לא קיים משתמש

en: User %1 blocked
he: משתמש %1 נחסם

en: User %1 has been blocked from sending you private messages.
he: משתמש %1 נחסם לשליחת הודעות פרטיות.

en: To unblock, visit %1 message board preferences %2
he: לביטול חסימה, בקר %1 בהעדפות לוח הודעות %2

en: Unknown action
he: פעולה לא ידועה

en: %1 for %2
he: %1 עבור %2

en: Back to preferences
he: חזרה להעדפות

en: Confirm delete preferences
he: אשר מחיקת העדפות

en: Are you sure you want to delete your separate %1 preferences for %2?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את ההעדפות הנפרדות של %1 עבור %2?

en: Remove preferences
he: הסר העדפות

en: Cancel
he: ביטול

en: Explore the diversity of your fellow volunteers, and contribute your own views for others to enjoy.
he: גלה את המגוון הרחב של עמיתיך המתנדבים, ותרום את השקפותיך להנאתם של אחרים.

en: User of the Day
he: משתמש היום

en: User Profile Explorer
he: סייר פרופיל משתמש

en: View the %1 User Picture Gallery %2.
he: צפה %1 בגלריית תמונות המשתמש %2.

en: Browse profiles %1 by country %2.
he: עיין בפרויקטים %1 לפי מדינה %2.

en: Alphabetical profile listings:
he: רשומות פרופילים לפי א"ב:

en: Search profile text
he: חיפוש טקסט בפרופיל

en: No profiles
he: אין פרופילים

en: No profiles matched your query.
he: לא נמצאו פרופילים המתאימים לחיפושך.

en: Invalid vote type:
he: סוג הצבעה לא תקף:

en: Vote Recorded
he: הצבעה נרשמה

en: Thank you
he: תודה לך

en: Your recommendation has been recorded.
he: המלצתך נרשמה.

en: Your vote to reject this profile has been recorded.
he: הצבעתך לדחיית פרופיל זה נרשמה.

en: Return to profile.
he: חזרה לפרופיל.

en: Profiles containing '%1'
he: פרופילים המכילים '%1'

en: User name
he: שם משתמש

en: Joined project
he: הצטרפת למיזם

en: Recent credit
he: נקודות זכות מתקופה אחרונה

en: No profiles found containing '%1'
he: אין פרופילים המכילים '%1'

en: No such task:
he: אין מזימה כזו:

en: This feature is turned off temporarily
he: תכונה זו אינה פעילה זמנית

en: No computer with ID %1 found
he: לא נמצא מחשב עם הזיהוי %1

en: No access
he: אין גישה

en: Missing user ID or host ID
he: חסר זיהוי משתמש או מחשב

en: No tasks to display
he: אין משימות להצגה

en: %1 is temporarily shut down for maintenance.
he: %1 מושבת זמנית לצרכי תחזוקה.

en: What is %1?
he: מה זה %1?

en: News
he: חדשות

en: Not Running
he: לא פועל

en: Running
he: רץ

en: Disabled
he: מנוטרל

en: Project status
he: מצב המיזם

en: Program
he: תכנית

en: Host
he: מחשב

en: Computing status
he: מצב החישוב

en: Users
he: משתמשים

en: Tasks by application
he: משימות לפי יישום

en: Runtime of last 100 tasks in hours: average, min, max
he: זמן הרצה של 100 המטלות האחרונות בשעות: ממוצע, מינימום, מקסימום

en: Users in last 24 hours
he: משתמשים ב-24 שעות האחרונות

en: Database schema version:
he: גרסת סכימת מסד נתונים:

en: Computer %1
he: מחשב %1

en: Statistics and leaderboards
he: סטטיסטיקות וטבלאות מובילים

en: Statistics for %1
he: סטטיסטיקות עבור %1

note: Now display what we've got (either gotten from cache or from DB)
en: Top participants
he: משתתפים מובילים

en: Top teams
he: צוותים מובילים

en: Top computers
he: מחשבים מובילים

en: More detailed statistics for %1 and other BOINC-based projects are available at several web sites:
he: סטטיסטיקות מפורטות יותר עבור %1 ומיזמים מבוססי BOINC אחרים ניתן למצוא בכמה אתרי אינטרנט:

en: You can also get your current statistics in the form of a "signature image":
he: באפשרותך לקבל את הסטטיסטיקות הנוכחיות שלך בצורת "תמונת חתימה":

en: Remove Team Admin status from this member
he: הסר את הרשאות מנהל צוות ממשתמש זה

en: Add or remove Team Admins
he: הוסף או הסר מנהלי צוות

en: You can select team members as 'Team Admins'. Team Admins can:
he: באפשרותך לבחור חברי צוות להיות מנהלי צוות. מנהלי צוות יכולים:

en: Edit team information (name, URL, description, country)
he: ערוך את מידע הצוות (שם, כתובת אינטרנט, תיאור, מדינה)

en: View the team's join/quit history
he: צפה בהיסטוריית הצטרפות/עזיבת הצוות

en: Send messages to the team
he: שלח הודעות לצוות

en: Team Admins cannot:
he: מנהלי צוות לא יכולים:

en: Change the team founder
he: שנה את מייסד הצוות

en: Remove members
he: להסיר משתמשים

en: If a Team Admin quits the team, they cease to be a Team Admin.
he: אם מנהל צוות עוזב את הצוות, הוא מפסיק להיות מנהל צוות.

en: We recommend that you select only people you know and trust very well as Team Admins.
he: אנו ממליצים כי תבחר רק אנשים אותם אתה מכיר וסומך עליהם להיות מנהלי צוות.

en: There are currently no Team Admins
he: כרגע לא קיימים מנהלי צוות

en: Current Team Admins
he: מנהלי צוות נוכחיים

en: Became Team Admin on
he: הפוך למנהל צוות ב-

en: Add Team Admin
he: הוסף מנהל צוות

en: Email address of team member:
he: כתובת הדוא"ל של חבר הצוות:

en: failed to remove admin
he: כשלון בהסרת מנהל

en: User is not member of team
he: המשתמש אינו חבר בצוות

en: %1 is already an admin of %2
he: %1 הוא כבר מנהל של %2

en: Couldn't add admin
he: לא ניתן להוסיף מנהל

en: No such team
he: לא קיים צוות

en: no such team
he: לא קיים צוות

en: User is not a member of %1
he: המשתמש אינו חבר ב-%1

en: Changing founder of %1
he: משנה את מייסד %1

en: %1 is now founder of %2
he: %1 הוא כעת המייסד של %2

en: Change founder of %1
he: שינוי המייסד של %1

en: Team member %1 requested this team's foundership on %2, but left the team, thus canceling the request.
he: חבר הצוות %1 ביקש את הרשאות מייסד צוות זה בתאריך %2, אך עזב את הצוות, ובכך ביטל את הבקשה.

en: Team member %1 has requested this team's foundership. This may be because you left the team or haven't had contact with the team for a long time.
he: חבר הצוות %1 ביקש את הרשאות מייסד צוות זה. הדבר ייתכן עקב עזיבתך את הצוות או חוסר תקשורת עם הצוות במשך זמן רב.

en: decline request
he: סירוב לבקשה

en: If you don't decline the request by %1, %2 will have the option of assuming team foundership.<br /><br />
                      To accept the request, assign foundership to %3 using the form below.
he: אם לא תסרב לבקשתו של %1, ל-%2 תהיה אפשרות לקבל על עצמו את הרשאות מייסד הצוות. <br /><br />
    כדי לקבל את הבקשה, הקצה את הרשאות המייסד ל-%3 בעזרת הטופס הבא.

en: No transfer request is pending.
he: אין בקשת העברה ממתינה.

en: New founder?
he: מייסד חדש?

en: Change founder
he: שינוי מייסד

en: There are no users to transfer team to.
he: אין משתמשים להעביר אליהם את הצוות.

en: You must choose a non-blank team name
he: עלייך לבחור שם צוות שאינו ריק

en: A team named %1 already exists - try another name
he: צוות בשם %1 כבר קיים - נסה שם אחר

en: Could not create team - please try later.
he: לא ניתן ליצור צוות - אנא נסה מאוחר יותר.

en: Create a team
he: צור צוות

en: Not founder or admin
he: לא מייסד או מנהל

en: Team history for %1
he: היסטוריית צוות עבור %1

en: When
he: מתי

en: User
he: משתמש

en: Action
he: פעולה

en: Total credit at time of action
he: סך נקודות זכות בזמן הפעולה

en: bad country
he: מדינה שגויה

en: The name '%1' is being used by another team.
he: השם '%1' נמצא בשימוש של צוות אחר.

en: Must specify team name
he: יש לציין את שם הצוות

en: Could not update team - please try again later.
he: לא ניתן לעדכן צוות - אנא נסה שנית מאוחר יותר.

en: Edit %1
he: עריכת %1

en: Update team info
he: עדכן מידע אודות הצוות

en: Members of %1
he: חברי %1

en: ID
he: מזהה

en: Show as plain text
he: הצג כטקסט פשוט

en: Create Message Board
he: יצירת לוח הודעות

en: You may create a message board for use by %1.
he: באפשרותך ליצור לוח הודעות לשימוש ע"י %1.

en: Only team members will be able to post.
he: רק חברי הצוות יורשו להציב רשומות.

en: At your option, only members will be able to read.
he: אם תרצה, רק חברים יוכלו לקרוא.

en: You and your Team Admins will have moderator privileges.
he: לך ולמנהלי הצוות שלך יהיו הרשאות מְמַתֵּן.

en: Create a message board for %1
he: יצירת לוח הודעות עבור %1

en: Team already has a message board
he: כבר קיים לוח הודעות לצוות

en: Team Message Board
he: לוח ההודעות של הצוות

en: Minimum time between posts (seconds)
he: זמן מינימלי בין הצבת הודעות (שניות)

en: Minimum total credit to post
he: סך נקודות זכות מזערי כדי לפרסם רשומות

en: Minimum average credit to post
he: נקודות זכות ממוצעות מינימליות לפרסום

en: Submit
he: הגשה

en: Remove your team's message board.
he: הסר את לוח ההודעות של הצוות.

en: Really remove message board?
he: האם להסיר את לוח ההודעות?

en: Are you sure you want to remove your team's message board? All threads and posts will be permanently removed. (You may, however, create a new message board later).
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להסיר את לוח ההודעות של הצוות שלך? כל השרשורים והרשומות יוסרו לצמיתות. (למרות זאת, באפשרותך ליצור לוח הודעות חדש בהמשך).

en: Yes - remove message board
he: כן - הסר את לוח ההודעות

en: Message board removed
he: לוח הודעות הוסר

en: Team Message Board Updated
he: לוח ההודעות של הצוות עודכן

en: Update successful
he: עדכון בוצע בהצלחה

en: Update failed
he: עדכון נכשל

en: Team has no forum
he: לצוות אין פורום

en: You must be a member of a team to access this page.
he: עלייך להיות חבר בצוות בכדי להיכנס לדף זה.

en: Requesting foundership of %1
he: מבקש הרשאות מייסד של %1

en: The current founder has been notified of your request by email and private message.<br /><br />
                           If the founder does not respond within 60 days you will be allowed to become the founder.
he: המייסד הנוכחי קיבל הודעה בדוא"ל והודעה פרטית בנוגע לבקשתך.<br /><br />
     אם המייסד לא יגיב תוך 60 יום, תורשה להפוך למייסד.

en: Foundership request not allowed now
he: לא ניתן לבקש הרשאות מייסד בזמן זה

en: Assumed foundership of %1
he: הוקצאו הרשאות מייסד של %1

en: Decline founder change request
he: סרב לבקשת החלפת המייסד

en: The foundership request from %1 has been declined.
he: בקשת הרשאות המייסד של %1 נדחתה

en: There were no foundership requests.
he: לא קיימות בקשות להרשאות מייסד.

en: undefined action %1
he: פעולה לא מוגדרת %1

en: Return to team page
he: חזרה לדף הצוות

en: You need to be a member of a team to access this page.
he: עלייך להיות חבר בצוות בכדי להיכנס לדף זה.

en: Request foundership of %1
he: בקשת הרשאות מייסד של %1

en: You are now founder of team %1.
he: אתה כעת המייסד של הצוות %1.

en: You requested the foundership of %1 on %2.
he: ביקשת את הרשאות המייסד של %1 בתאריך %2.

en: 60 days have elapsed since your request, and the founder has not responded. You may now assume foundership by clicking here:
he: חלפו 60 יום מאז בקשתך, והמייסד טרם הגיב. באפשרותך להקצות את הרשאות המייסד לעצמך ע"י לחיצה כאן:

en: Assume foundership
he: הקצה הרשאות מייסד

en: The founder was notified of your request. If he/she does not respond by %1 you will be given an option to become founder.
he: הודעה על בקשתך נשלחה למייסד. אם הוא/היא לא יגיב/תגיב עד %1, יהיה באפשרותך להפוך למייסד.

en: If the team founder is not active and you want to assume the role of founder, click the button below. The current founder will be sent an email detailing your request, and will be able to transfer foundership to you or to decline your request. If the founder does not respond in 60 days, you will be allowed to become the founder.<br /><br />
                           Are you sure you want to request foundership?
he: אם מייסד הצוות אינו פעיל וברצונך לקבל את תפקיד המייסד, לחץ על הלחצן למטה. המייסד הנוכחי יקבל דוא"ל המפרט את בקשתך ויוכל להעביר לך את הרשאות המייסד או לסרב לבקשה. אם המייסד לא יענה תוך 60 יום, תוכל להפוך למייסד.<br /><br />
    האם אתה בטוח שברצונך לבקש הרשאות מייסד?

en: Request foundership
he: בקשת הרשאות מייסד

en: Founder change has already been requested by %1 on %2.
he: שינוי המייסד כבר התבקש ע"י %1 בתאריך %2.

en: A foundership change was requested during the last 90 days, so new requests are not allowed. Please try again later.
he: שינוי הרשאות מייסד כבר התבקש במהלך 90 הימים האחרונים, ולכן לא ניתן לבקש שוב. אנא נסה שנית מאוחר יותר.

en: The team %1 is not joinable.
he:  לצוות %1 לא ניתן להצטרף.

en: Already a member
he: כבר חבר

en: You are already a member of %1.
he: הנך כבר חבר ב-%1.

en: Joined %1
he: הצטרפת ל-%1

en: You have joined %1.
he: הצטרפת ל-%1.

en: Couldn't join team - please try again later.
he: לא ניתן להצטרף לצוות - אנא נסה שנית מאוחר יותר.

en: Please note:
he: שים לב:

en: Joining a team gives its founder access to your email address.
he: הצטרפות לצוות מעניקה למייסד גישה לכתובת הדוא"ל שלך.

en: Joining a team does not affect your account's credit.
he: הצטרפות לצוות אינה משפיעה על נקודות הזכות שלך.

en: Join team
he: הצטרף לצוות

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Search results for '%1'
he: תוצאות חיפוש עבור '%1'

en: You may view these teams' members, statistics, and information.
he: באפשרותך לצפות בחברים, הסטטיסטיקות והמידע של הצוותים האלו.

en: More than 100 teams match your search. The first 100 are shown.
he: למעלה מ-100 צוותים התאימו לחיפוש שלך. 100 הראשונים מוצגים.

en: Team administration for %1
he: ניהול צוות עבור %1

en: Edit team info
he: ערוך את המידע אודות הצוות

en: Change team name, URL, description, type, or country
he: שנה את שם הצוות, כתובת אתר האינטרנט, התיאור, הסוג או המדינה.

en: Member list:
he: רשימת חברים:

en: text
he: טקסט

en: View member info
he: הצג מידע חבר

en: View change history:
he: הצג היסטוריית שינויים:

en: See when members joined or quit this team
he: ראה מתי חברים הצטרפו לצוות או עזבו אותו

en: Respond to foundership request.
he: הגב לבקשת הרשאות מייסד.

en: If you don't respond by %1, %2 may assume foundership of this team.
he: אם לא תגיב עד %1, %2 יוכל להקצות לעצמו את הרשאות המייסד של הצוות.

en: Remove inactive or unwanted members from this team
he: הסר חברים לא פעילים או לא רצויים מהצוות

en: Transfer foundership to another member
he: העבר הרשאות מייסד לחבר אחר

en: Add/remove Team Admins
he: הוסף/הסר מנהלי צוות

en: Give selected team members Team Admin privileges
he: הענק לחברי הצוות הנבחרים הרשאות מנהלי צוות

en: Remove team
he: הסר צוות

en: Allowed only if team has no members
he: אפשרי רק כאשר אין חברים בצוות

en: Create or manage a team message board
he: צור או נהל לוח הודעות של צוות

en: Can't delete non-empty team
he: לא ניתן למחוק צוות לא ריק

en: Team %1 deleted
he: צוות %1 נמחק

en: Limit exceeded:  Can only display the first 1000 members.
he: חריגה מהמגבלה: ניתן להציג רק את 1000 החברים הראשונים.

en: %1 participants may form %2 teams %3.
he: %1 משתתפים רשאים להקים %2 צוותים %3.

en: You may belong to only one team. You can join or quit a team at any time.
he: באפשרותך להשתייך לצוות אחד בלבד. תוכל להצטרף לצוות או לעזוב אותו בכל זמן שתרצה.

en: Each team has a %1 founder %2 who may:
he: לכל צוות יש %1 מייסד %2 אשר רשאי:

en: edit the team's name and description
he: ערוך את שם הצוות ותיאורו

en: add or remove team admins
he: הוסף או הסר מנהלי צוות

en: remove members from the team
he: הסר חברים מהצוות

en: disband a team if it has no members
he: פרק צוות אם אין בו חברים

en: To join a team, visit its team page and click %1 Join this team %2.
he: כדי להצטרף לצוות, בקר בעמוד הצוות שלו ולחץ על %1 הצטרף לצוות זה %2.

en: Find a team
he: מצא צוות

en: All teams
he: כל הצוותים

en: %1 teams
he: הצוותים של %1

en: Create a new team
he: צור צוות חדש

en: Unable to quit team
he: לא ניתן לעזוב את הצוות

en: Team doesn't exist, or you don't belong to it.
he: צוות לא קיים, או שאינך משתייך אליו.

en: Quit %1
he: עזוב את %1

en: <strong>Please note before quitting a team:</strong>
             <ul>
             <li>If you quit a team, you may rejoin later, or join any other team you desire
             <li>Quitting a team does not affect your personal credit statistics in any way.
             </ul>
he: <strong>שים לב לפני הפרישה מצוות:</strong>
    <ul>
    <li>אם תפרוש מצוות, ביכולתך להצטרף מחדש מאוחר יותר, או להצטרף לכל צוות אחר שתחפוץ בו
    <li>פרישה מצוות לא משפיעה על סטטיסטיקת נקודות הזכות האישיות שלך בשום דרך.
    </ul>

en: Quit Team
he: עזוב צוות

en: Removing users from %1
he: מסיר משתמשים מ-%1

en: %1 is not a member of %2
he: %1 אינו חבר ב-%2

en: %1 has been removed
he: %1 הוסר

en: Remove members from %1
he: הסרת חברים מ-%1

en: Remove?
he: האם להסיר?

en: Name (ID)
he: שם (זיהוי)

en: No members are eligible for removal.
he: לא קיימים חברים המתאימים להסרה.

en: Remove users
he: הסר משתמשים

en: Team name
he: שם הצוות

en: Validated?
he: תוקף?

en: Team search results
he: תוצאות חיפוש צוות

en: No teams were found matching your criteria. Try another search.
he: לא נמצאו צוותים המתאימים לקריטריונים שלך. נסה חיפוש נוסף.

en: Or you can %1 create a new team %2.
he: או שאתה יכול %1 ליצור צוות חדש %2.

en: Change your search
he: שינוי החיפוש

en: You can team up with other people with similar interests, or from the same country, company, or school.
he: תוכל להצטרף לאנשים אחרים בעלי תחומי עניין זהים, או מאותה המדינה, חברה או אותו בית-ספר.

en: Use this form to find teams that might be right for you.
he: השתמש בטופס זה בכדי למצוא צוותים העשויים להתאים לך.

en: %1 I'm not interested %2 in joining a team right now.
he: %1 אני לא מעוניין %2 להצטרף לצוות כרגע.

note: Now display what we've got (either gotten from cache or from DB)
en: Top hosts
he: המחשבים המובילים

note: Now display what we've got (either gotten from cache or from DB)
en: Top %1 teams
he: %1 הצוותים המובילים

en: There are no %1 teams
he: לא קיימים צוותים של %1

en: Participant since
he: משתתף מאז

en: No user of the day has been chosen.
he: לא נבחר משתמש היום.

en: User of the Day for %1: %2
he: המשתמש היומי עבור %1: %2

en: Filters
he: מסננים

en: User name starts with
he: שם משתמש מתחיל ב-

en: Any
he: כל

en: With profile?
he: עם פרופיל?

en: Either
he: אחד מהשניים

en: On a team?
he: נמצא בצוות?

en: Decreasing sign-up time
he: הפחתת זמן הרשמה

en: Decreasing average credit
he: הפחתת נקודות זכות ממוצעות

en: Decreasing total credit
he: הפחתת נקודות זכות כוללות

en: search string must be at least 3 characters
he: מחרוזת החיפוש צריכה להכיל מינימום 3 תווים

en: User search results
he: תוצאות חיפוש משתמש

en: Joined
he: הצטרף

en: No users match your search criteria.
he: לא נמצאו משתמשים המתאימים לקריטריונים שלך.

en: User not found!
he: משתמש לא נמצא!

en: Team:
he: צוות:

en: Team TotCred:
he: סך נקודות הזכות של הצוות:

en: Team AvgCred:
he: ממוצע נקודות הזכות של הצוות:

en: Team: None
he: צוות: אף אחד

en: Validate BOINC email address
he: תיקוף כתובת דוא"ל של BOINC

en: Please visit the following link to validate the email address of your %1 account:
he: אנא בקר בקישור הבא בכדי לתקף את כתובת הדוא"ל של חשבונך ב-%1:

en: Validate email sent
he: נשלח דוא"ל לתיקוף

en: An email has been sent to %1. Visit the link it contains to validate your email address.
he: דוא"ל עבור %1 נשלח. בקר בקישור אשר הוא מכיל בכדי לתקף את כתובת הדוא"ל שלך.

en: No such user.
he: לא קיים משתמש.

en: Error in URL data - can't validate email address
he: שגיאה בנתוני URL - לא ניתן לתקף כתובת דוא"ל

en: Database update failed - please try again later.
he: עדכון מסד נתונים נכשל - אנא נסה שנית מאוחר יותר.

en: Validate email address
he: תיקוף כתובת דוא"ל

en: The email address of your account has been validated.
he: כתובת הדוא"ל של חשבונך תוקפה.

en: This user has no profile
he: למשתמש זה אין פרופיל

en: Profile: %1
he: פרופיל: %1

en: Account data
he: נתוני חשבון

en: This key can be used to:
he: מפתח זה יכול לשמש כדי:

en: log in to your account on the web
he: כנס לחשבון שלך באינטרנט

en: Weak account key
he: מפתח חשבון חלש

en: Workunit %1
he: יחידת עבודה %1

en: application
he: יישום

en: canonical result
he: תוצאה קאנונית

en: granted credit
he: נקודות זכות מוענקות

en: Tasks in progress
he: משימות בביצוע

en: suppressed pending completion
he: סיום ממתין שנדחק

en: initial replication
he: שכפול ראשוני

en: max # of error/total/success tasks
he: מספר מירבי של משימות שגויות/כוללות/מוצלחות

en: errors
he: שגיאות

en: validation
he: אימות

en: Pending
he: ממתין

en: can't find workunit
he: לא ניתן למצוא יחידת עבודה

en: Generated
he: נוצר

en: Your personal background.
he: הרקע האישי שלך.

en: Tell us about yourself. You could tell us where you're from, your age, occupation, hobbies, or anything else about yourself.
he: ספר לנו על עצמך. תוכל לספר מהיכן אתה, מה גילך, עיסוקך, תחביביך או כל דבר אחר.

en: Your opinions about %1
he: דעותיך על %1

en: Tell us your thoughts about %1<ol>
        <li>Why do you run %1?
        <li>What are your views about the project?
        <li>Any suggestions?
        </ol>
he: ספר לנו את מחשבותייך על %1<ol>
    <li>מדוע אתה מריץ את %1?
    <li>מהן השקפותייך על המיזם?
    <li>הצעות כלשהן?
    </ol>

en: Color scheme for graphics
he: תרשימי צבעים עבור גרפיקות

en: Maximum CPU % for graphics %1 0...100 %2
he: % מעבד מקסימלי עבור גרפיקה %1 0...100 %2

en: Run only the selected applications
he: הרץ את היישומים הנבחרים בלבד

en: If no work for selected applications is available, accept work from other applications?
he: אם לא קיימת עבודה עבור היישומים הנבחרים, האם לקבל עבודה מיישומים אחרים?

en: Use faster non-graphical applications if available?
he: להשתמש ביישומים לא-גרפיים מבירים יותר אם קיימים?

en: (all applications)
he: (כל היישומים)

en: No limit
he: בלי הגבלה

en: Max # of jobs for this project
he: מס. מקסימלי של עבודות עבור מיזם זה

en: Max # of CPUs for this project
he: מס. מקסימלי של יחידות עיבוד עבור מיזם זה

en: Max # jobs
he: מס. מקסימלי של עבודות

en: Max # CPUs
he: מס. מקסימלי של יחידות עיבוד
