BOINC - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Sorry, this version of %s requires system 10.6 or higher.
az: Üzr istəyirik, %s versiyası 10.5 və ya daha artıq sistemi tələb edir.

en: Yes
az: Hə

en: No
az: Yox

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
az: İstifadəçi sistemə daxil olmadıqda da BOINC işləməlidir?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
az: Bu kompyuterin inzibatçı hüquqlu istifadəçiləri avtomatik olaraq işə sala və idarə edə bilər %s.
    
    İnzibatçı hüququ olmayan istifadəçilərin %s işə salıb, idarə etməyinizi Mac-da istəyirsiniz?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
az: Siz %s bütün istifadəçilər üçün %s Mac-da skrinseyveri yazmaq istəyirsiniz?

en: OK
az: Oldu

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
az: Restartdan sonra giriş xətası

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
az: Silinmə bir neçə dəqiq çəkə bilər.
    Lütfən, gözləyin.

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
az: Siz %s kompyuterinizdən silməkdə əminsiniz? 
    
    İstifadə olunan bütün fayllar silinəcək ancaq %s məlumat faylları yerində qalacaq.

en: Canceled: %s has not been touched.
az: İmtina: %s dəyişilməyib.

en: name  of user
az: istifadəçi adı

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
az: Siz həqiqətən VirtualBox-u öz kompyuterinizdən silmək istəyirsiniz? (VirtualBox BOINC ilə birgə yüklənilib).

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
az: Silinmə bitdi.
    
    Siz yerdə qalan obyektləri axtarış vasitəsilə silə bilərsiniz:
    kataloq "%s"
    
    Hər bir istifadəçi üçün fayl
    "%s"

en: Cancel
az: İmtina

en: Continue...
az: Davam et...
