BOINC - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Could not get user login name
bg: Потребителското име за вход не може да се получи

en: Sorry, this version of %s requires system 10.6 or higher.
bg: Съжаляваме, тази версия на %s изисква система 10.6 или по-нова.

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
bg: Да работи ли BOINC дори когато няма логнат потребител?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
bg: На потребители, които имат разрешение да администрират този компютър, автоматично ще им бъде позволено да стартират и да управляват %s.
    
    Искате ли също потребители без администраторски права да могат да стартират и управляват %s на този Mac?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
bg: Искате ли да зададете %s като скрийнсейвър за всички %s потребители на този Mac?

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
bg: Грешка в разрешенията след рестарт на програмата

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
bg: Премахването може да отнеме няколко минути.
    Моля имайте търпение.

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
bg: Сигурни ли сте, че искате да премахнете напълно %s от вашия компютър?
    
    Това ще премахне изпълнимите файлове, но няма да промени файловете с данни на %s.

en: Canceled: %s has not been touched.
bg: Отказано: %s е без промяна.

en: name  of user
bg: име  на потребител

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
bg: Искате ли също така да премахнете и VirtualBox? (VirtualBox беше инсталиран заедно с BOINC.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
bg: Премахването завърши.
    
    Може да искате да премахнете и следните останали елементи чрез ръчно търсене и изтриване: 
    директория "%s"
    
    и за всеки потребител, файл
    "%s".

en: Cancel
bg: Откажи

en: Continue...
bg: Продължи...
