BOINC - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Branding array has too few entries: %s
cs: Pole s informacemi o značce má příliš málo položek: %s

en: Could not get user login name
cs: Nepodařilo se získat jméno uživatele

note: Remove everything we've installed "\pSorry, this version of GridRepublic requires system 10.6 or higher."
en: Sorry, this version of %s requires system %s or higher.
cs: Je nám líto, ale tato verze %s vyžaduje systém verze %s nebo novější.

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
cs: Má BOINC běžet i tehdy, když není přihlášen žádný uživatel?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
cs: Uživatelé s administrátorskými právy na tomto počítači budou mít automaticky právo spouštět a kontrolovat %s.
    
    Přejete si, aby mohli i ne-administrátoři spouštět a kontrolovat %s na tomto Macu?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
cs: Přejete si nastavit %s jako spořič obrazovky pro všechny %s uživatele na tomto Macu?

en: BOINC can run project applications written for intel Macs if Rosetta 2 is installed.
    
    Do you want to install Rosetta 2 now?
cs: BOINC umožňuje pouštět projekty vyvinuté pro Macy, na kterých je nainstalovaná Rosetta 2.
    
    Přejete si nyní nainstalovat Rosettu 2?

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
cs: Chyba v přístupových právech po novém spuštění

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
cs: Odebírání může trvat několik minut.
    Strpení prosím.

en: Error saving user name
cs: Chyba při ukládání uživatelského jména

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
cs: Jste si jistí, že chcete zcela odebrat %s z tohoto počítače?
    
    Tímto se odstraní aplikace, ale zachovají se %s uživatelské soubory.

en: Canceled: %s has not been touched.
cs: Zrušeno: %s nebylo změněno.

en: name  of user
cs: jméno uživatele

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
cs: Chcete odinstalovat i VirtualBox? 
    (VirtualBox byl nainstalován spolu s programem BOINC)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
cs: Odebrání dokončeno.
    
    Volitelně můžete ještě odebrat tyto zbývající položky pomocí Finderu:
    složka "%s"
    
    pro každého uživatele, soubor
    "%s".

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Continue...
cs: Pokračovat...
