BOINC - en to cs translation catalogue (628 entries)

en: I'm new
cs: Jsem tu nový

en: I'm a BOINC user
cs: Jsem uživatel BOINCu

en: You must earn @count more credits to be able to post comments on this site.
cs: Musíte získat o @count více kreditů abyste mohli komentovat na tomto webu.

en: Enforced by version @number
cs: Funguje od verze @number

en: Total Credit
cs: Celkový kredit

en: App ID
cs: ID aplikace

en: Friends (@count)
cs: Přátelé (@count)

en: Einstein@Home is a program that uses your computer's idle time to run a screensaver to search for gravitational waves from spinning neutron stars (also called pulsars) using data from the LIGO gravitational wave detector.
cs: Einstein@Home je program, který využívá volný výpočetní čas vašeho počítače k hledání gravitačních vln od rotujících neutronových hvězd (tzv. pulsarů), za použití dat z detektoru gravitačních vln LIGO.

en: Run while computer is on battery power?
cs: Počítat když počítač běží na baterie?

en: Only applies to portable computers
cs: Vztahuje se jen k přenosným počítačům

en: Run while computer is in use?
cs: Počítat když je počítač používán?

en: Run GPU work while computer is in use?
cs: Používat GPU pro výpočty, i když je počítač právě používán?

en: "In use" means mouse/keyboard activity in last
cs: "Používán" znamená aktivita myši či klávesnice během posledních

en: Suspend work if no mouse/keyboard activity in last
cs: Pozastavit práci, pokud myš/klávesnice nebyla aktivní během

en: Needed to enter low-power mode on some computers
cs: Vyžadováno pro přechod do režimu spánku u některých počítačů

en: Suspend work if CPU usage is above
cs: Pozastavit práci pokud využití procesoru je nad

en: 0 means no restriction. Enforced by version @number
cs: 0 znamená bez omezení. Funguje od verze @number

en: Do work only between the hours of:
cs: Povolit výpočty pouze v těchto hodinách:

en: No restriction if equal
cs: Bez omezení, pokud jsou časy shodné

en: Leave tasks in memory while suspended?
cs: Ponechat úkoly v paměti při pozastavení výpočtů?

en: Suspended tasks will consume swap space if "yes"
cs: Uspané úkoly budou zabírat místo v odkládací paměti pokud "ano"

en: Recommended: @period minutes
cs: Doporučeno: @period minut

en: On multiprocessors, use at most
cs: Na víceprocesorových systémech použít nejvýše

en: processors
cs: procesorů

en: Set to 0 for no limit
cs: Volba 0 znamená bez omezení

en: Can be used to reduce CPU heat
cs: Lze použít pro snížení tepla procesoru

en: Disk: use at most
cs: Disk: použít nejvýše

en: Disk: leave free at least
cs: Disk: Ponechat aspoň volného místa

en: Values smaller than @number are ignored
cs: Hodnoty menší než @number jsou ignorované

en: Tasks checkpoint to disk at most every
cs: Ukládat kontrolní bod na disk nejvýše každých

en: Swap space: use at most
cs: Odkládací paměť: využívat nejvýše

en: Computer is connected to the Internet about every
cs: Počítač se bude připojovat k Internetu každých

en: Leave blank or 0 if always connected. @project will try to maintain at least this much work.
cs: Nechte prázdné nebo 0, pokud je počítač vždy připojen. @project se pokusí zajistit práci aspoň na tuto dobu.

en: Maintain enough work for an additional
cs: Zajistit dostatek práce aspoň na tuto dobu

en: Matters only if you have a modem, ISDN, or VPN connection
cs: Má vliv pouze v případě že máte modem, ISDN nebo VPN připojení

en: Maximum download rate
cs: Max. rychlost stahování

en: Maximum upload rate
cs: Max. rychlost odesílání

en: Use network only between the hours of:
cs: Povolit přístup k Internetu pouze v těchto hodinách:

en: Transfer at most
cs: Přenést nejvýše

en: Skip image file verification?
cs: Přeskočit ověřování souborů s obrázky?

en: Check this ONLY if your Internet provider modifies image files (UMTS does this, for example). Skipping verification reduces the security of BOINC.
cs: Zaškrtněte POUZE pokud váš poskytovatel upravuje soubory s obrázky (dělá to např. UMTS). Vynechání kontroly snižuje bezpečnost BOINCu.

en: What is @this_project?
cs: Co je @this_project?

en: Project
cs: Projekt

en: Total credits
cs: Celkový kredit

en: Recent avg credits
cs: Průměrný nedávný kredit

en: Web site
cs: Webové stránky

[ctx: preference set]
en: Home
cs: Doma

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Reply to this comment with quote
cs: Odpovědět s citací na tento komentář

en: this project
cs: tento projekt

en: Featured
cs: Vybraný

en: Locked
cs: Zamčené

en: Seconds
cs: Vteřin

en: project
cs: projekt

en: !name added you as a friend on !site. You can approve or deny this request. Denying a request will not send a notification, but will remove the request from both of your accounts.
    
    Follow the link below to view this request:
    !link
    
    !message
    
    Thanks,
    The !site team
cs: !name si vás přidal jako přítele na webu !site. Tuto žádost o přátelství lze přijmout nebo zamítnout. Zamítnutí žádosti neodešle žádnou zprávu, ale jen odebere tuto žádost z vašeho účtu i žadatele.
    
    Žádost si zobrazíte kliknutím na odkaz níže:
    !link
    
    !message
    
    Díky,
    Tým webu !site

en: Please set the minimum time required between posts.
cs: Nastavte prosím minimální čas potřebný mezi příspěvky.

en: Please set the minimum total credit that a user must earn in order to post to this message board.
cs: Nastavte prosím minimální hodnotu celkového kreditu, který uživatel musí získat pro možnost přispívání do tohoto vlákna.

en: Please set the minimum average credit that a user is required to have in order to post to this message board.
cs: Nastavte prosím minimální průměrný kredit, který musí mít uživatel, aby mohl přispívat do tohoto diskuzního fóra.

en: !name confirmed you as a friend on !site.
    
    Follow this link to view his or her profile:
    !link
    
    !message
    
    Thanks,
    The !site team
cs: !name potvrdil vaší žádost o přátelství na webu !site.
    
    Pro zobrazení profilu tohoto uživatele použijte odkaz níže:
    !link
    
    !message
    
    Díky,
    Tým webu !site

en: A team foundership change was already requested recently. Only one request is allowed within a period of 90 days.
cs: Žádost o změnu vlastnictví týmu již byla nedávno odeslána. O změnu vlastnictví je možné požádat maximálně jednou za 90 dní.

en: Team name is required.
cs: Název týmu je povinný.

en: You are banned from community participation until @date
cs: Jste vykázáni z této komunity až do @date

en: Team member @name has requested team foundership. This may be because you left the team or have not had contact with the team for a long time.
cs: Člen týmu @name vyžádal změnu vlastnictví týmu. Důvodem může být to, že jste opustil tým nebo jste již delší dobu tým nekontaktoval.

[ctx: menu-link]
en: Home
cs: Doma

[ctx: menu-link]
en: Credentials
cs: Přihlašovací údaje

[ctx: account-profile-edit]
en: Tell us about yourself. You could tell us where you're from, your age, occupation, hobbies, or anything else about yourself.
cs: Řekněte nám něco o sobě. Můžete například uvést odkud jste, jaký je váš věk, povolání, koníčky či cokoliv dalšího o vás.

[ctx: account-profile-edit]
en: Postal code
cs: Směrovací číslo

[ctx: account-profile-edit]
en: Country
cs: Země

[ctx: account-dashboard]
en: Projects
cs: Projekty

[ctx: menu-link]
en: News
cs: Novinky

[ctx: account-host-list]
en: All computers
cs: Všechny počítače

[ctx: menu-link]
en: Preferences
cs: Předvolby

[ctx: menu-link]
en: Community
cs: Komunita

[ctx: menu-link]
en: Profile
cs: Profil

[ctx: user-host-list]
en: All computers
cs: Všechny počítače

[ctx: user-info]
en: Joined
cs: Připojen

[ctx: user-info]
en: Posts
cs: Příspěvky

[ctx: user-info]
en: Credit
cs: Kredit

[ctx: user-info]
en: RAC
cs: nedávný kredit

[ctx: account-dashboard]
en: Inbox
cs: Schránka

[ctx: account-dashboard]
en: Compose new
cs: Vytvořit novou

[ctx: moderate-user]
en: Reject profile
cs: Zamítnout profil

[ctx: moderate-ban-user]
en: Ban user
cs: Vykázat uživatele

[ctx: authenticator-login-page]
en: Authenticator login
cs: Přihlášení authenticatorem

[ctx: forum-comment-form]
en: Comment form
cs: Šablona komentáře

[ctx: country-of-origin]
en: Country
cs: Země

[ctx: menu-link]
en: Login
cs: Přihlásit se

[ctx: email-address-to-login]
en: Email address
cs: Emailová adresa

[ctx: standard-login-page]
en: Enter your @s email address.
cs: Zadejte vaší @s emailovou adresu.

[ctx: standard-login-page]
en: Log in
cs: Přihlásit se

[ctx: menu-link]
en: search
cs: hledat

[ctx: front-page]
en: Join now
cs: Připojit se

[ctx: user-account]
en: Account
cs: Účet

[ctx: footer-link:-1:ignoreoverwrite]
en: Applications
cs: Aplikace

[ctx: footer-link]
en: Server status
cs: Stav serveru

[ctx: team-id]
en: Team ID
cs: Týmové ID

[ctx: view-team-info]
en: Founder
cs: Vlastník

[ctx: user-or-team-RAC]
en: Recent average credit
cs: Průměrný kredit uživatele

[ctx: user-or-team-name]
en: Name
cs: Jméno

[ctx: team-members]
en: Members
cs: Členové

[ctx: user-or-team-total-credits]
en: Total credit
cs: Celkový kredit

[ctx: user-details]
en: User ID
cs: Uživatelské ID

[ctx: user-on-team]
en: User
cs: Uživatel

[ctx: team-when-user-became-an-admin]
en: Admin since
cs: Administrátorem od

[ctx: user-joined-or-leaving-team]
en: User joined
cs: Uživatel se připojil

[ctx: team-history-timestamp]
en: Timestamp
cs: Datum a čas

[ctx: user-info]
en: Account Key
cs: Klíč k účtu

[ctx: user-info]
en: Member since
cs: Členem od

[ctx: user-info]
en: CPID
cs: ID napříč projekty

[ctx: user-info]
en: Email Address
cs: Emailová adresa

[ctx: user-info]
en: Password Hash
cs: Hash hesla

[ctx: user-info]
en: Postal Code
cs: Směrovací číslo

[ctx: user-info]
en: Send Email
cs: Odeslat email

[ctx: user-info]
en: Show Hosts
cs: Zobrazit počítače

[ctx: website-of-user-or-team]
en: URL
cs: URL adresa

[ctx: host-list]
en: Computer ID
cs: ID počítače

[ctx: host-list]
en: Location
cs: Umístění

[ctx: host-details]
en: While BOINC running, % of time work is allowed
cs: % času kdy je povolená práce z doby, kdy BOINC počítá

[ctx: host-details]
en: Average turnaround time
cs: Průměrný doba pro vrácení zpracované jednotky

[ctx: host-details]
en: Created
cs: Vytvořen

[ctx: host-details]
en: While BOINC running, % of time host has an Internet connection
cs: % času kdy je dostupné připojení k Internetu z doby, kdy BOINC počítá

[ctx: host-details]
en: Average CPU efficiency
cs: Průměrná efektivita procesoru

[ctx: host-details]
en: Free disk space
cs: Volné místo na disku

[ctx: host-details]
en: Total disk space
cs: Celkové místo na disku

[ctx: details:-1:name-of-the-host-or-task-or-workunit-etc-being-viewed-ignoreoverwrite]
en: Name
cs: Jméno

[ctx: host-details]
en: Task duration correction factor
cs: Korekční faktor pro dobu trvání

[ctx: host-details]
en: Avg. credit
cs: Průměrný kredit

[ctx: host-details]
en: External IP address
cs: Veřejná IP adresa

[ctx: host-details]
en: Cross project ID
cs: Meziprojektové ID

[ctx: host-details]
en: Last IP address
cs: Poslední IP adresa

[ctx: host-details]
en: Memory
cs: Paměť

[ctx: host-details]
en: Swap space
cs: Odkládací prostor

[ctx: host-details]
en: Maximum daily WU quota per CPU
cs: Maximální denní kvóta pracovních jednotek na CPU

[ctx: host-details]
en: Average download rate
cs: Průměrná rychlost stahování

[ctx: host-details]
en: Average upload rate
cs: Průměrná rychlost odesílání

[ctx: host-details]
en: Same IP address count
cs: Počet připojení ze stejné IP adresy

[ctx: host-details]
en: % of time BOINC client is running
cs: % času kdy je BOINC klient aktivní

[ctx: host-details]
en: Operating system
cs: Operační systém

[ctx: host-details]
en: Operating system version
cs: Verze operačního systému

[ctx: host-details]
en: Measured floating point speed
cs: Naměřená rychlost operací v plovoucí řádové čárce

[ctx: host-details]
en: Measured integer speed
cs: Naměřená rychlost celočíselných operací

[ctx: host-details]
en: CPU model
cs: Model CPU

[ctx: host-details]
en: Number of processors
cs: Počet procesorů

[ctx: host-details]
en: CPU
cs: Procesor

[ctx: host-details]
en: Number of times client has contacted server
cs: Kolikrát klient kontaktoval server

[ctx: host-details]
en: Last contact
cs: Poslední kontakt

[ctx: host-details]
en: Serial number
cs: Seriové číslo

[ctx: host-details]
en: Timezone
cs: Časová zóna

[ctx: platform-details]
en: Platform ID
cs: ID platformy

[ctx: task-details]
en: Task ID
cs: ID úkolu

[ctx: workunit-details]
en: Workunit ID
cs: ID pracovní jednotky

[ctx: task-details]
en: Host ID
cs: ID počítače

[ctx: application-details]
en: Application ID
cs: ID aplikace

[ctx: task-details]
en: Application version
cs: Verze aplikace

[ctx: task-details]
en: Claimed credit
cs: Získaný kredit

[ctx: task-details]
en: Client state
cs: Stav klienta

[ctx: task-details]
en: CPU time
cs: Procesorový čas

[ctx: task-details:-1:ignoreoverwrite]
en: Created
cs: Vytvořen

[ctx: task-details]
en: Run time
cs: Čas běhu

[ctx: task-details]
en: Exit status
cs: Stav ukončení

[ctx: task-details]
en: Granted credit
cs: Přidělený kredit

[ctx: task-details]
en: Outcome
cs: Výsledek

[ctx: task-details]
en: Received time
cs: Obdrženo dne

[ctx: task-details]
en: Report deadline
cs: Odevzdat do

[ctx: task-details]
en: Sent
cs: Odesláno

[ctx: task-details]
en: Server state
cs: Stav serveru

[ctx: task-details]
en: Stderr out
cs: Výstup stderr

[ctx: task-details]
en: Validation state
cs: Stav validace

[ctx: workunit-details]
en: Canonical credit
cs: Částečný kredit

[ctx: workunit-details]
en: Canonical result ID
cs: ID částečného výsledku

[ctx: workunit-details]
en: Created time
cs: Vytvořeno dne

[ctx: workunit-details]
en: Error mask
cs: Chyba masky

[ctx: workunit-details]
en: Minimum quorum
cs: Minimální kvorum

[ctx: details:-1:name-of-the-host-or-task-or-workunit-etc-being-viewed-ignoreovewrite]
en: Name
cs: Jméno

[ctx: workunit-details]
en: Max error tasks
cs: Maximum chybných úkolů

[ctx: workunit-details]
en: Max success tasks
cs: Maximum úspěšných úkolů

[ctx: workunit-details]
en: Max total tasks
cs: Maximum celkem úkolů

[ctx: workunit-details]
en: Needs validation
cs: Vyžaduje validaci

[ctx: workunit-details]
en: Initial replication
cs: Počáteční replikace

[ctx: application-details]
en: Target number of results
cs: Cílový počet výsledků

[ctx: application-details]
en: Application version ID
cs: ID verze aplikace

[ctx: application-details]
en: Plan class
cs: Třída plánu

[ctx: application-details]
en: Version number
cs: Číslo verze

[ctx: host-details]
en: Computer
cs: Počítač

[ctx: application-details]
en: App version ID
cs: ID verze aplikace

[ctx: application-details]
en: Consecutive valid tasks
cs: Počet ověřených úkolů v řadě

[ctx: application-details]
en: Number of tasks completed
cs: Počet dokončených úkolů

[ctx: application-details]
en: Max tasks per day
cs: Max úkolů na den

[ctx: application-details]
en: Number of tasks today
cs: Počet úkolů za dnešek

[ctx: application-details:-1:ignoreoverwrite]
en: Average turnaround time
cs: Průměrný doba pro vrácení zpracované jednotky

[ctx: moderate-profiles]
en: Moderation
cs: Moderování

[ctx: moderate-profiles]
en: Unvetted profiles
cs: Nehodnocené profily

[ctx: team-dashboard]
en: Team
cs: Tým

[ctx: account-dashboard]
en: Posts contributed
cs: Počet příspěvků

[ctx: rss-feed-description]
en: The latest news from the @site_name project
cs: Novinky z projektu @site_name

[ctx: forum-reply-to-comment-with-quote]
en: Quote
cs: Citovat

[ctx: message-header]
en: Message @id
cs: Zpráva @id

[ctx: comment-action-links]
en: moderation
cs: moderování

[ctx: task-dtails-errorlog]
en: Stderr output
cs: Výstup stderr

[ctx: message-header]
en: message @id
cs: zpráva @id

[ctx: message-header]
en:  in response to !parent
cs: jako odpověď na !parent

[ctx: front-page]
en: Welcome back!
cs: Vítejte zpět!

[ctx: front-page]
en: Learn more
cs: Zjistit více

[ctx: front-page]
en: View account
cs: Zobrazit účet

[ctx: front-page]
en: User of the day
cs: Uživatel dne

[ctx: front-page]
en: Over 500,000 volunteers and counting.
cs: V projektu je zapojeno již více než 500 000 dobrovolníků a stále přibývají.

[ctx: front-page]
en: Credits per day
cs: Kreditů za den

[ctx: front-page-discuss-news]
en: discuss
cs: diskutovat

[ctx: menu-link]
en: Logout
cs: Odhlásit

[ctx: footer-link]
en: Create content
cs: Vytvořit obsah

[ctx: anonymous-user]
en: Anonymous
cs: Anonymní

[ctx: help-with-user-input-with-BBCode]
en: BBcode help
cs: Nápověda k BBcode

[ctx: post-forum-comment]
en: Post comment
cs: Odeslat komentář

[ctx: form-cancel]
en: Cancel
cs: Zpět

[ctx: host-details]
en: Details
cs: Detaily

[ctx: host-tasks-link]
en: Tasks
cs: Úkoly

[ctx: host-list]
en: Computers pending
cs: Počítače nenalezené

[ctx: host-list]
en: This user does not yet have any associated computers. Computers will be displayed when they have earned their first credits.
cs: Tento uživatel zatím nemá žádný aktivní počítač. Počítače budou zobrazeny až získají první kredit za výpočty.

[ctx: account-dashboard]
en: Avg credit
cs: Průměrný kredit

[ctx: account-dashboard]
en: More
cs: Více

[ctx: host-list]
en: Computers hidden
cs: Počítače jsou skryté

[ctx: host-list]
en: This user has chosen not to show information about their computers.
cs: Tento uživatel si nepřeje zobrazovat informace o svých počítačích.

[ctx: project-name:-1:ignoreoverwrite]
en: Name
cs: Jméno

[ctx: page-submitted-info]
en: Submitted by !username on !datetime
cs: Odesláno uživatelem !username dne !datetime

[ctx: user-profile]
en: Background
cs: Pozadí

[ctx: user-profile]
en: Opinion
cs: Názor

[ctx: website-of-user-of-team]
en: Website
cs: Webové stránky

[ctx: users-table]
en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

[ctx: account-credentials-change]
en: Enter your password to save changes
cs: Zadejte vaše heslo pro uložení změn

[ctx: account-credentials-change]
en: Enter your current password if changing your email
              address or password.
cs: Zadejte vaše aktuální heslo pokud si měníte emailovou
    adresu nebo heslo.

[ctx: account-credentials-change]
en: BOINC user ID
cs: BOINC ID uživatele

[ctx: account-credentials-change]
en: Drupal user ID
cs: Drupal ID uživatele

[ctx: account-credentials-change]
en: Account key
cs: Klíč k účtu

[ctx: account-credentials-change]
en: Weak account key
cs: Slabý klíč k účtu

[ctx: account-credentials-change]
en: Cross-project ID
cs: Meziprojektové ID

[ctx: form-save]
en: Save changes
cs: Uložit změny

[ctx: forgot-password]
en: Change password
cs: Změnit heslo

[ctx: account-preferences-location]
en: Generic
cs: Obecné

[ctx: account-preferences-location:-1:ignoreoverwrite]
en: Home
cs: Doma

[ctx: account-preferences-location]
en: School
cs: Ve škole

[ctx: account-preferences-location]
en: Work
cs: V práci

[ctx: form-yes-no:-1:binary-form-option-pairs-with-no]
en: yes
cs: ano

[ctx: form-yes-no:-1:binary-form-option-pairs-with-yes]
en: no
cs: ne

[ctx: account-preferences-preset:-1:for a user to choose a computing or project preference preset.]
en: Presets
cs: Předvolby

[ctx: account-preferences-preset]
en: Standard
cs: Standardní

[ctx: account-preferences-preset]
en: Maximum
cs: Maximální

[ctx: account-preferences-preset]
en: Green
cs: Zelená

[ctx: account-preferences-preset]
en: Minimum
cs: Minimální

[ctx: account-preferences-preset]
en: Custom
cs: Vlastní

[ctx: account-preferences-preset]
en: Update preset
cs: Aktualizovat předvolby

[ctx: account-preferences-option]
en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

[ctx: account-preferences-computing]
en: Processor usage
cs: Využití procesoru

[ctx: unit-of-time]
en: minutes
cs: minut

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when no mouse/keyboard input in last
cs: Pozastavit, pokud myš/klávesnice nebyla aktivní během

[ctx: account-preferences-computing]
en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
cs: Toto umožňuje některým počítačům vstoupit do režimu nízké spotřeby, když není používán.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
cs: Pozastavit, pokud využití procesoru aplikacemi mimo BOINC je nad

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
cs: Pozastavit výpočty když je váš počítač zaneprázdněn jinými spuštěnými programy.

[ctx: account-preference]
en: and
cs: a

[ctx: account-preferences-computing]
en: Compute only during a particular period each day.
cs: Počítat pouze během určitého času každý den.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Switch between tasks every
cs: Přepínat mezi úkoly každých

[ctx: account-preferences-computing]
en: If you run several projects, BOINC may switch between them this often.
cs: Pokud počítáte několik projektů, BOINC mezi nimi může přepínat s těmito intervaly.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Use at most
cs: Použít nejvýše

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of the processors
cs: % procesorů

[ctx: account-preferences-computing]
en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
cs: Nechte některé procesory volné pro jiné aplikace. Příklad: 75% znamená využívat 6 jader na 8-jádrovém procesoru.

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of the CPU time
cs: % procesorového času

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
cs: Pozastavit/obnovit výpočty každých několik sekund pro snížení teploty a energetického využití procesoru. Příklad: 75% znamená počítat 3 sekundy, čekat 1 sekundu a opakovat.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disk and memory usage
cs: Využití disku a paměti

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the total amount of disk space used by BOINC.
cs: Omezit celkovou hodnotu místa na disku, kterou BOINC používá.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where BOINC stores data.
cs: Omezení využití místa na disku. Ponechání takového volného místa na svazku, kde BOINC ukládá data.

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of total
cs: % celkového místa

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the percentage of disk space used by BOINC on the volume where it stores data.
cs: Omezte procento využití disku používaného programem BOINC na svazku, kde ukládá data.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Request tasks to checkpoint at most every
cs: Požádat úkoly o kontrolní bod nanejvýš každých

[ctx: unit-of-time]
en: seconds
cs: vteřin

[ctx: account-preferences-computing]
en: This controls how often tasks save their state to disk, so that later they can be continued from that point.
cs: Toto ovlivňuje jak často úloha ukládá svůj aktuálnís tav na disk, aby bylo možné později od tohoto bodu pokračovat.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Page/swap file: use at most
cs: Stránkovací/odkládací soubor: použít maximálně

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the swap space (page file) used by BOINC.
cs: Omezte odkládací prostor (stránkovací soubor) použitý pro BOINC.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Memory: when computer is in use, use at most
cs: Paměť: je-li počítač používán, použít nejvýše

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the memory used by BOINC when you're using the computer.
cs: Omezte paměť, kterou může BOINC použít, když používáte počítač.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Memory: when computer is not in use, use at most
cs: Paměť: není-li počítač používán, použít nejvýše

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the memory used by BOINC when you're not using the computer.
cs: Omezte paměť, kterou může BOINC použít, když nevyužíváte počítač.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Network usage
cs: Využití Internetu

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store at least
cs: Ukládat alespoň

[ctx: account-preferences-computing]
en: days of work
cs: dnů práce

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
cs: Mít připraveno alespoň tolik úkolů, aby počítač běžel po takovou dobu.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store up to an additional
cs: Zásobovat až do další

[ctx: unit-of-time]
en: days
cs: dní

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
cs: Uložit další úkoly nad minimální úroveň. Určuje, kolik práce je požadováno při kontaktování projektu.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Confirm before connecting to Internet?
cs: Dotázat se před připojením k Internetu?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
cs: Užitečné pouze v případě že máte modem, ISDN nebo VPN připojení.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disconnect when done?
cs: Odpojit se po ukončení komunikace?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit download rate to
cs: Omezit rychlost stahování na

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the download rate of file transfers.
cs: Omezte rychlost stahování souborů.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit upload rate to
cs: Omezit rychlost uploadu na

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the upload rate of file transfers.
cs: Omezte rychlost odesílání souborů.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Transfer files only between
cs: Přenášet soubory pouze mezi

[ctx: account-preferences-computing]
en: Transfer files only during a particular period each day.
cs: Přenos souborů pouze během určitého časového období každý den.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit usage to
cs: Omezit využití na

[ctx: account-preferences-computing]
en: Example: BOINC should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
cs: Příklad: BOINC může přenést maximálně 2000 MB dat každých 30 dní.

[ctx: account-preferences]
en: Show comparison view
cs: Zobrazit porovnání

[ctx: host-details]
en: @count million ops/sec
cs: @count milionů op/sek

[ctx: host-details]
en: @rate KiB/sec
cs: @rate KiB/sek

[ctx: host-details]
en: @count days
cs: @count dnů

[ctx: account-preferences-project]
en: Resource settings
cs: Nastavení zdrojů

[ctx: account-preferences-project]
en: Resource share
cs: Rozdělení práce

[ctx: account-preferences-project]
en: Determines the proportion of your computer's resources allocated to this project. Example: if you participate in two BOINC projects with resource shares of 100 and 200, the first will get 1/3 of your resources and the second will get 2/3.
cs: Určuje podíl zdrojů vašeho počítače přidělených na tento projekt. Příklad: pokud se účastníte dvou BOINC projektů s podíly zdrojů 100 a 200, první dostane 1/3 a druhý 2/3 výkonu.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use CPU
cs: Použít procesor

[ctx: account-preferences-project]
en: Use NVIDIA GPU
cs: Použít NVIDIA GPU

[ctx: account-preferences-project]
en: Use ATI GPU
cs: Použít ATI GPU

[ctx: account-preferences-project]
en: Use INTEL GPU
cs: Použít Intel GPU

[ctx: account-preferences-project]
en: Beta settings
cs: Beta testování

[ctx: account-preferences-project]
en: Run test applications?
cs: Povolit testovací aplikace?

[ctx: account-preferences-project]
en: This helps us develop applications, but may cause jobs to fail on your computer
cs: Toto nám pomáhá vyvíjet aplikace, ale může způsobit pády úloh během výpočtu

[ctx: account-preferences-project]
en:  Default value: @default
cs: Výchozí hodnota: @default

[ctx: account-preferences]
en: Applications
cs: Aplikace

[ctx: account-preferences-project]
en: Default set
cs: Výchozí nastavení

[ctx: account-preferences-project]
en: Set used for new computers
cs: Nastavení použité pro nové počítače

[ctx: account-preferences-community]
en: General settings
cs: Obecné nastavení

[ctx: account-preferences-community]
en: Time zone
cs: Časová zóna

[ctx: account-preferences-community]
en: Notification settings
cs: Nastavení oznámení

[ctx: account-preferences-community]
en: Receive email notification for private messages?
cs: Zasílat upozornění emailem na soukromé zprávy?

[ctx: account-preferences-community]
en: Receive email notification for friend requests?
cs: Zasílat upozornění emailem na žádosti o přátelství?

[ctx: account-preferences-community]
en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

[ctx: account-preferences-community]
en: Language
cs: Jazyk

[ctx: account-preferences-community]
en: This account's default language for e-mails and preferred language for site presentation.
cs: Výchozí jazyk tohoto účtu pro emaily a preferovaný jazyk pro zobrazení stránky.

[ctx: account-preferences-community]
en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, it will be used for your user picture.
cs: Pokud máte s vaší emailovou adresou asociovaného <a href="@gravatar-check">platného Gravatara</a>, bude použit jako váš obrázek uživatele.

[ctx: account-preferences-community]
en: Your Gravatar will not be shown if you upload a user picture.
cs: Váš Gravatar nebude zobrazen, pokud si nahrajete vlastní obrázek uživatele.

[ctx: account-preferences-community]
en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, use it for your user picture.
cs: Pokud máte s vaší emailovou adresou asociovaného <a href="@gravatar-check">platného Gravatara</a>, použijte jej jako váš obrázek uživatele.

[ctx: account-preferences-community]
en: Gravatar will not be shown if an avatar is uploaded.
cs: Gravatar nebude zobrazen, pokud si nahrajete vlastního avatara.

[ctx: account-preferences-community]
en: Avatar settings
cs: Nastavení avatara

[ctx: account-preferences-community]
en: Upload an avatar
cs: Nahrát obrázek avatara

[ctx: account-preferences-community]
en: Forum settings
cs: Nastavení fóra

[ctx: account-preferences-community]
en: In discussion topics, show at most @comments_per_page
cs: V detailu diskuze zobrazit maximálně @comments_per_page

[ctx: account-preferences-community]
en: comments per page
cs: komentářů na stránku

[ctx: account-preferences-community]
en: Sort comments in discussions
cs: Třídění komentářů v diskuzích

[ctx: account-preferences-community]
en: Newest post first
cs: Od nejnovějších příspěvků

[ctx: account-preferences-community]
en: Oldest post first
cs: Od nejstarších příspěvků

[ctx: account-preferences-community]
en: Signature
cs: Podpis

[ctx: account-preferences-community]
en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
cs: Váš podpis bude veřejně zobrazen pod každým Vaším komentářem.

[ctx: account-preferences-community]
en: Hide signatures in forums
cs: Skrýt podpisy ve fórech

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Privacy settings
cs: Nastavení ochrany soukromí

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Is it OK for @project and your team (if any) to email you?
cs: Může Vám @project či Váš tým (pokud jste v nějakém) zasílat emaily?

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Should @project show your computers on its web site?
cs: Může @project zobrazovat vaše počítače na svých stránkách?

[ctx: host-list]
en: No active computers
cs: Žádný aktivní počítač

[ctx: host-list]
en: This user has no computers that have been active in the last 30 days.
cs: Tento uživatel nemá žádný počítač, který byl aktivní za posledních 30 dní

[ctx: forum-post-posted-time-ago]
en: @time ago
cs: @time v minulosti

[ctx: forum-column]
en: Threads
cs: Vlákna

[ctx: forum-column]
en: Posts
cs: Příspěvky

[ctx: forum-column]
en: Last post
cs: Poslední příspěvek

[ctx: forum-fine-print]
en: Please be responsible in what you write and do not create posts which are offensive or insulting. Offensive posts or threads may be deleted by forum moderators without warning or discussion. Do not respond to offensive postings. Click on the "report" button at the bottom of the post to call it to the attention of the moderators.
cs: Buďte prosím zodpovědní v tom, co píšete, a nevkládejte urážlivé či útočné příspěvky. Urážlivé příspěvky nebo vlákna mohou být smazána moderátorem bez upozornění či varování. Nereagujte na urážlivé příspěvky. Namísto toho klikněte na "Nahlásit" u daného příspěvku čímž upozorníte moderátory.

[ctx: forum-fine-print]
en: We also ask that you keep all discussion on the message boards related to @project or BOINC with the small exception of the Science message board where you are free to discuss anything relevant to the underlying science. Participants interested in broader discussions should post to unofficial forums for @project.
cs: Také vás žádáme, abyste diskuzní fóra využívali jen k diskuzi, která souvisí se systémem BOINC, jeho projekty a vědou, která s těmito projekty souvisí. K diskuzi nad širšími tématy prosím využijte neoficiální diskuzní fóra pro @project.

[ctx: forum-fine-print]
en: These message boards now support BBCode tags only.
cs: Tyto diskuzní fóra nyní podporují pouze BBCode tagy.

[ctx: forum-footer]
en: Manage subscriptions
cs: Spravovat odebírané

[ctx: team-general-info]
en: Teams
cs: Týmy

[ctx: team-general-info]
en: access team members' email addresses
cs: přistupovat k emailovým adresám členů týmu

[ctx: team-general-info]
en: edit the team's name and description
cs: upravovat jméno a popis týmu

[ctx: team-general-info]
en: add or remove team admins
cs: přidat nebo odebrat Správce týmu

[ctx: team-general-info]
en: remove members from the team
cs: vyloučit členy z týmu

[ctx: team-general-info]
en: disband a team if it has no members
cs: rozpustit tým, pokud nebude mít žádné členy

[ctx: account-team-panel]
en: My team
cs: Můj tým

[ctx: account-team-panel]
en: You are a member of @team.
cs: Jste členem @team.

[ctx: account-team-panel]
en: View my team
cs: Zobrazit můj tým

[ctx: search-team]
en: Search teams
cs: Vyhledat tým

[ctx: news-submitted-info]
en: Submitted on !datetime
cs: Odesláno dne !datetime

[ctx: Comments-section-header]
en: Comments
cs: Komentáře

[ctx: form-clear]
en: Clear
cs: Vymazat

[ctx: account-preferences]
en: This will remove all of your settings from the @name preference set. Are you sure?
cs: Tímto odeberete všechny vaše předvolby ze sady nastavení @name. Jste si jistí?

[ctx: task-list]
en: No @type tasks
cs: Žádné úkoly typu @type

[ctx: task-list]
en: There are no tasks of this type on record
cs: Nenalezeny žádné úkoly tohoto typu

[ctx: host-details]
en: Show IP address
cs: Zobrazit IP adresu

[ctx: unit-of-time]
en: hours
cs: hodin

[ctx: form-merge]
en: Merge
cs: Spojit

[ctx: view-team-info]
en: Type
cs: Typ

[ctx: view-team-info]
en: New members in last day
cs: Noví členové za poslední den

[ctx: view-team-info]
en: Total members
cs: Celkem členů

[ctx: view-team-info]
en: Active members
cs: Aktivní členové

[ctx: view-team-info]
en: Members with credit
cs: Členové s kreditem

[ctx: website-of-user-or-team]
en: Website
cs: Webové stránky

[ctx: team-description]
en: Description
cs: Popis

[ctx: account-dashboard]
en: no projects...
cs: žádné projekty...

[ctx: join-page]
en: Download the desktop software
cs: Stáhněte si desktopovou aplikaci

[ctx: join-page]
en: Run the installer
cs: Spusťte instalátor

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: Reply to this comment
cs: Odpovědět na tento komentář

[ctx: private-message]
en: Send message
cs: Odeslat zprávu

[ctx: forum-post-new-comment]
en: Post new comment
cs: Odeslat nový komentář

[ctx: recent-posts]
en: commented on
cs: komentoval

[ctx: recent-posts]
en: started discussion
cs: zahájil diskuzi

[ctx: forum-sticky-comment]
en: Make sticky
cs: Nastavit trvalou viditelnost

[ctx: forum-sticky-comment]
en: Make this topic sticky
cs: Nastavit toto téma jako trvale viditelné

[ctx: forum-lock-comment]
en: Lock
cs: Zamknout

[ctx: forum-lock-comment]
en: Lock this thread for comments
cs: Zakázat komentáře v tomto vlákně

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide
cs: Skrýt

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide this topic
cs: Skrýt toto téma

[ctx: forum-convert-comment-to-topic]
en: Convert
cs: Konvertovat

[ctx: forum-convert-comment-to-topic]
en: Convert this comment to a new topic
cs: Konvertovat tento komentář na samostatné vlákno

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide this comment
cs: Schovat tento komentář

[ctx: forum-delete-comment]
en: Delete this comment
cs: Smazat tento komentář

[ctx: forum-edit-comment]
en: Edit this comment
cs: Upravit tento komentář

[ctx: search-with-no-results]
en: No results found...
cs: Nenalezen žádný výsledek...

[ctx: user-profile:-1:message-shown-when-awating-moderation]
en: Profile awaiting moderator approval
cs: Počet příspěvků, které čekají na zmoderování

[ctx: friend-add]
en: Add as friend
cs: Přidat mezi přátele

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: !site: comment posted to "!topic_name"
cs: !site: komentář odeslán do "!topic_name"

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: !author has posted a reply to "!topic_name".
cs: !author napsal odpověď do "!topic_name".

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: To view this topic at !site, click here: 
    !comment_url
cs: Pro zobrazení diskuze na !site, klikněte zde: 
    !comment_url

[ctx: leave-team-panel]
en: Leave team
cs: Opustit tým

[ctx: leave-team-panel]
en: Click here to revoke your membership with @this_team
cs: Klikněte zde pro zrušení svého členství v týmu @this_team

[ctx: leave-team-panel]
en: Leave this team
cs: Opustit tento tým

[ctx: team-request-foundership]
en: Request foundership
cs: Zažádat o vlastnictví

[ctx: team-request-foundership]
en: If the team founder is not active and you want to assume the role of founder, click below to request foundership of @this_team.
cs: Pokud vlastník týmu není již delší dobu aktivní, je možné požádat o převzetí vlastníctví týmu @this_team odesláním žádosti níže.

[ctx: team-request-foundership]
en: Initiate request
cs: Podat žádost

[ctx: form-delete]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: account-host-delete]
en: This will delete host @id from your account forever. Are you sure this is OK?
cs: Tímto navždy smažete počítač @id z vašeho účtu. Opravdu to chcete provést?

[ctx: create-team-panel]
en: Create a new team
cs: Vytvořit nový tým

[ctx: create-team-panel]
en: If you cannot find a team that is right for you, you can create a team.
cs: Pokud vám nevyhovuje žádný tým, můžete si vytvořit vlastní.

[ctx: join-page]
en: If you're already running BOINC, select <i>Add
          Project</i>.
cs: Pokud již používáte BOINC, zadejte <i>Přidat
    Projekt</i>.

[ctx: join-page]
en: If you're running a command-line version of BOINC,
            first use the BOINC Manager software (elsewhere if necessary) to create an
            an account at this project, then use that account to connect with the
            command-line version.
cs: Pokud používáte aplikaci BOINC pro příkazovou řádku,
    vytvořte si nejprve účet pro tento projekt pomocí BOINC Managera
    (i jinde, pokud to bude nutné), a poté použijte tento účet pro připojení
    v aplikaci BOINC pro příkazovou řádku.

[ctx: join-page]
en: If you're running a pre-5.0 version of BOINC, please
            upgrade to a more recent version to create an account
            at this project.
cs: Pokud používáte aplikaci BOINC verze starší než-5.0,
    aktualizujte si prosím na novější verzi pro vytvoření účtu
    u tohoto projektu.

[ctx: ignore-user-content]
en: ignore list
cs: Seznam ignorovaných

[ctx: ignore-user-content]
en: here
cs: zde

[ctx: coment-from-ignored-user]
en: !username is on your !ignore_list. Click !here to view this post.
cs: !username je na vašem !ignore_list. Klikněte !here pro zobrazení příspěvku.

[ctx: comment-preview-title]
en: Revise or post comment
cs: Zkontrolovat nebo odeslat komentář

[ctx: account-preferences-community]
en: This is not available until your profile is set up.
cs: Toto není dostupné dokud nemáte nastavený profil.

[ctx: account-preferences-community]
en: Create a profile
cs: Založit si profil

[ctx: create-team-panel]
en: You must earn 1 more credit!
cs: Musíte získat o 1 kredit více!

[ctx: join-team-panel]
en: Join team
cs: Připojit se k týmu

[ctx: join-team-panel]
en: Click here to become a member of @this_team
cs: Klikněte zde pro připojení k týmu @this_team

[ctx: join-team-panel]
en: Join this team
cs: Připojit se k tomuto týmu

[ctx: team-request-foundership]
en: @count days remaining
cs: zbývá @count dnů

[ctx: forgot-password]
en: Forgot password
cs: Zapomenuté heslo

[ctx: forgot-password]
en: authenticator-based login
cs: přihlášení pomocí authenticatoru

[ctx: forgot-password]
en: Enter your email address to receive instructions for resetting your password (or use the !authenticator_login).
cs: Zadejte vaší emailovou adresu, na kterou vám budou zaslány informace k resetování vašeho hesla (nebo použijte !authenticator_login).

[ctx: form-send]
en: Send
cs: Poslat

[ctx: authenticator-login-page]
en: If you forgot your account's email address, or you can't receive email there:
cs: Pokud jste zapomněli emailovou adresu od vašeho účtu, nebo u ní již nelze přijímat emaily:

[ctx: authenticator-login-page]
en: If you have run BOINC under the account, you can still access it. Here's how:
cs: Pokud jste používali BOINC s tímto účtem, stále k němu můžete získat přístup. Postupujte takto:

[ctx: authenticator-login-page]
en: BOINC documentation
cs: BOINC dokumentace

[ctx: authenticator-login-page]
en: Go to the BOINC data directory on your computer (see !boinc_wiki for help finding this).
cs: Jděte do datového adresáře BOINC na vašem počítači (podívejte na !boinc_wiki pro detaily).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Find your account file for this project; it will have a name like %file (where the project URL is %url).
cs: Najděte soubor k účtu od tohoto projektu; bude pojmenován jako %file (kde adresa projektu je %url).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Open the file in a text editor like Notepad. You'll see something like:
cs: Otevřete soubor v textovém editoru, např. Poznámkovém bloku. Uvidíte něco jako:

[ctx: authenticator-login-page]
en: Select and Copy the string between &lt;authenticator&gt; and &lt;/authenticator&gt; (%auth in the above example).
cs: Vyberte a zkopírujte do stránky řetězec mezi &lt;authenticator&gt; a &lt;/authenticator&gt; (%auth v uvedeném příkladu).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Paste the string into the field below, and click OK.
cs: Zkopírujte řetězec do pole níže a klikněte na OK.

[ctx: authenticator-login-page]
en: You will now be logged in to your account; update the email and password of your account.
cs: Nyní budete přihlášen do vašeho účtu, aktualizujte si email a heslo k vašemu účtu.

[ctx: authenticator-login-page]
en: Log in with authenticator
cs: Příhlásit se pomocí autentikátoru

[ctx: forgot-password]
en: No account exists for @email -- select "Create new account" to register
cs: Neexistuje žádný účet pro @email -- vyberte "Vytvořit nový účet" pro zaregistrování

[ctx: account-credentials-change]
en: Authentication is required when changing E-mail address or setting new password.
cs: Při změně emailu nebo hesla je vyžadována autentikace uživatele.

[ctx: forum-post-new-topic]
en: Post new topic
cs: Založit nové téma

[ctx: forgot-password]
en: Sorry, unrecognized email address or password.
cs: Emailová adresa nebo heslo není správné.

[ctx: forgot-password]
en: Have you forgotten your password?
cs: Zapomněli jste vaše heslo?

[ctx: account-preferences-computing]
en: These apply to all BOINC projects in which you participate.
cs: Toto platí pro všechny BOINC projekty, kterých se chcete účastnit.

[ctx: account-preferences-computing]
en: On computers attached to multiple projects, the most recently modified preferences will be used.
cs: Na počítačích podílejících se na více projektech, budou použita naposledy změněná nastavení.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Preferences last modified: @mod_time
cs: Předvolby naposledy upraveny: @mod_time

[ctx: account-preferences]
en: Combined preferences
cs: Společné předvolby

[ctx: account-preferences]
en: Switch View
cs: Přepnout vzhled

[ctx: account-preference]
en: every
cs: každých

[ctx: form-edit]
en: Edit
cs: Upravit

[ctx: form-add]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: host-details]
en: @ip_address (same the last @count times)
cs: @ip_address (stejná u posledních @count připojení)

[ctx: message-header]
en: parent removed
cs: Nadřazený prvek byl odebrán

[ctx: host-details]
en: Unknown
cs: Neznámé

[ctx: add-new-user]
en: A BOINC account already exists for @email.
cs: Pro emailovou adresu @email již existuje BOINC účet.

[ctx: friend-remove]
en: Remove friend
cs: Odebrat přítele

[ctx: create-team-panel]
en: Create new team
cs: Vytvořit nový tým

[ctx: friends-page]
en: Send request
cs: Odeslat žádost

[ctx: friends-remove]
en: Remove friend
cs: Odebrat přítele

[ctx: recent-posts]
en: posted
cs: odeslal

[ctx: account-preferences-community]
en: Your community preferences have been updated.
cs: Vaše komunitní předvolby byly upraveny.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Invalid setting for "%preference"
cs: Neplatné nastavení pro "%preference"

[ctx: team-forum]
en: Team forum
cs: Týmové fórum

[ctx: team-forum]
en: A discussion forum has been set up for team members.
cs: Bylo založeno diskuzní fórum pro členy týmu.

[ctx: team-forum]
en: Enter forum
cs: Přejít do fóra

[ctx: friends-page]
en: Approve request
cs: Schválit žádost

[ctx: friend-request-email]
en: !name accepted your friend request [!site]
cs: !name přijal vaší žádost o přátelství [!site]

[ctx: moderate-user]
en: Approve profile
cs: Schválit profil

[ctx: moderate-user]
en: Approve this profile content
cs: Schválit obsah tohoto profilu

[ctx: moderate-user]
en: Reject this profile content
cs: Zamítnout obsah tohoto profilu

[ctx: forum-unsticky-comment]
en: Make unsticky
cs: Zrušit trvalou viditelnost

[ctx: forum-unsticky-comment]
en: Remove sticky status from this topic
cs: Zrušit trvalé zobrazení u tohoto vlákna

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide
cs: Odkrýt

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide this comment
cs: Odkrýt tento komentář

[ctx: comment-action-link]
en: Unpublished
cs: Nepublikované

[ctx: create-team-panel]
en: Create a team
cs: Vytvořit tým

[ctx: form-choose]
en: Choose type
cs: Vybrat typ

[ctx: team-create/edit]
en: Team name
cs: Název týmu

[ctx: team-form-help]
en: Text only, no HTML tags
cs: Pouze text, žádné HTML tagy

[ctx: team-create/edit]
en: Team name -- HTML version (optional)
cs: Název týmu - HTML verze (volitelné)

[ctx: team-form-help]
en: You may use limited HTML tags
cs: Můžete použít některé HTML tagy

[ctx: team-create/edit]
en: Team website (optional)
cs: Webové stránky týmu (volitelné)

[ctx: team-create/edit]
en: Displayed on the team's page
cs: Zobrazuje se na stránce týmu

[ctx: team-create/edit]
en: Type of team
cs: Typ týmu

[ctx: team-create/edit]
en: Accept new members?
cs: Povolit nové členy?

[ctx: team-create/edit]
en: Description of team
cs: Popis týmu

[ctx: team-form-save]
en: Save team
cs: Uložit tým

[ctx: team-manage]
en: Manage team
cs: Spravovat tým

[ctx: team-manage]
en: View member list
cs: Zobrazit seznam členů

[ctx: team-manage]
en: Member names and emails
cs: Jména a emailové adresy členů

[ctx: team-manage]
en: View change history
cs: Zobrazit historii změn

[ctx: team-manage]
en: See member activity
cs: Zobrazit aktivitu členů

[ctx: team-manage]
en: Manage team message board
cs: Spravovat týmové diskuzní fórum

[ctx: team-manage]
en: Create or manage message board
cs: Vytvořit či spravovat diskuzní fórum

[ctx: team-admins-panel]
en: Remove members
cs: Odebrat členy

[ctx: team-manage]
en: Change founder
cs: Změnit vlastníka

[ctx: team-manage]
en: Manage team admins
cs: Spravovat správce týmu

[ctx: team-manage]
en: Edit team info
cs: Upravit údaje o týmu

[ctx: team-manage]
en: Remove team
cs: Zrušit tým

[ctx: account-host-merge]
en: Sometimes BOINC assigns separate identities to the same computer by mistake. You can correct this by merging old identities with the newest one.
cs: BOINC občas omylem přiřadí stejnému počítači více identit. Toto lze napravit propojením starších identit s tou nejnovější.

[ctx: account-host-merge]
en: Check the computers that are the same as @name (created on @date at @time with computer ID @id)
cs: Zkontrolovat počítače, které jsou stejné jako @name (vytvořen @date v @time s ID počítače @id)

[ctx: account-host-merge]
en: Computers @old_ids have been merged successfully into @id.
cs: Počítače @old_ids byly úspěšně propojeny do @id.

[ctx: account-credentials-change]
en: Password entered is not valid. Please verify that it is correct.
cs: Zadané heslo není platné. Zkontrolujte si prosím, zda je správné.

[ctx: remove-team-member]
en: Remove
cs: Odebrat

[ctx: team-emails-are-hidden]
en: hidden
cs: skryté

[ctx: account-host-merge]
en: Computer @old_id has been merged successfully into @id.
cs: Počítač @old_id byl úspěšně propojen do @id.

[ctx: link-to-BOINC-wide-teams-Website]
en: BOINC-wide teams site
cs: BOINC stránka týmů

[ctx: team-edit-warning-message]
en: This is a BOINC-wide team. Changes can be made at the !site.
cs: Toto je BOINC tým. Změny mohou být provedeny zde: !site .

[ctx: post-forum-comment]
en: Post topic
cs: Téma příspěvku

[ctx: account-preferences]
en: Maximum value exceeded for @field
cs: Maximální hodnota překročena o @field

[ctx: team-request-foundership]
en: The team founder has @count days to respond to your transfer request.
cs: Vlastník týmu má @count dní na odpověď na vaší žádost o převzetí vlastnictví.

[ctx: account-preferences]
en: Invalid data type for @field
cs: Špatný typ dat pro @field

[ctx: account-preferences]
en: Minimum value not met for @field
cs: Minimální hodnota nedosažena pro @field

[ctx: forum-unlock-comment]
en: Unlock
cs: Odemknout

[ctx: forum-unlock-comment]
en: Unlock this thread for comments
cs: Povolit komentáře v tomto vlákně

[ctx: friends-add]
en: Add as friend
cs: Přidat mezi přátele

[ctx: friend-request-email]
en: Friend request from !name [!site]
cs: Žádost o přítelství od !name [!site]

[ctx: friend-request-email:-1:a-private-message]
en: Message
cs: Zpráva

[ctx: friend-cancel]
en: Cancel friend request
cs: Zrušit žádost o přátelství

[ctx: account-preferences-project]
en: At least one application must be selected
cs: Je třeba vybrat aspoň jednu aplikaci

[ctx: team-forum]
en: Create team message board
cs: Vytvořit týmové diskuzní fórum

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Message board title
cs: Nadpis diskuzního fóra

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum time between posts
cs: Minimální čas mezi příspěvky

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum total credit to post
cs: Minimální celkový kredit potřebný pro přispívání

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum avg credit to post
cs: Minimální nedávný kredit potřebný pro přispívání

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Allow public to read board?
cs: Povolit veřejný přístup ke čtení fóra?

[ctx: team-forum-create/edit:-1:ignoreoverwrite]
en: Description
cs: Popis

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Create message board
cs: Vytvořit diskuzní fórum

[ctx: team-forum]
en: About message boards
cs: O diskuzních fórech

[ctx: team-forum]
en: Only members may post
cs: Přispívat mohou jen členové týmu

[ctx: team-forum]
en: Only members may read (optional)
cs: Číst příspěvky mohou jen členové týmu (volitelné)

[ctx: team-forum]
en: Founder & Team Admins have moderator privileges
cs: Práva moderovat fórum má jen Vlastník a Správci týmu

[ctx: search-user]
en: Search
cs: Hledat

[ctx: team-founder-change]
en: respond to the request
cs: odpovědět na žádost

[ctx: team-founder-change]
en: A foundership transfer request has been made for your team. Please !respond.
cs: Obdržel jste žádost o změnu vlastnictví vašeho týmu. Prosím !respond.

[ctx: team-request-foundership-response]
en: Respond to transfer request
cs: Odpovědět na žádost o převod

[ctx: team-request-foundership-response]
en: If you don't decline the request by @date, @name will have the option of assuming team foundership. (note: To accept the request, assign foundership to @name using the form below)
cs: Pokud nezamítnete tuto žádost do @date, @name dostane možnost převzít vlastnictví týmu. (poznámka: Pro přijetí žádosti lze předat vlastnictví týmu pomocí formuláře níže)

[ctx: team-request-foundership-response]
en: Deny request
cs: Odmítnout žádost

[ctx: team-make-founder]
en: Make founder
cs: Učinit vlastníkem

[ctx: team-founder-panel]
en: Changing the team founder
cs: Změna vlastníka týmu

[ctx: team-founder-panel]
en: Notes about changes in foundership:
cs: Poznámka ke změně vlastnictví:

[ctx: team-founder-panel]
en: Any member of the team is eligible
cs: Každý člen týmu je způsobilý

[ctx: team-founder-panel]
en: Current founder becomes a normal user
cs: Aktuální vlastník se stane běžým členem

[ctx: team-founder-panel]
en: Foundership can be requested by team members:
cs: Vlastnictví může být vyžádáno členy týmu:

[ctx: team-founder-panel]
en: One request is allowed at a time
cs: Jen jedna žádost je povolena v jeden okamžik

[ctx: team-founder-panel]
en: It must be 60 days since any previous request
cs: Musí uplynout aspoň 60 dní od jakékoliv předchozí žádosti

[ctx: team-founder-panel]
en: Any active request must be older than 90 days
cs: Poslední aktivní žádost o změnu musí být aspoň 90 dní stará

[ctx: team-founder-panel]
en: Current founder has 60 days to respond to a request
cs: Aktuální správce má 60 dní na odpověď na žádost

[ctx: authenticator-login-page]
en: That authenticator is not valid.
cs: Tento autentifikátor není platný.

[ctx: forgot-password]
en: @email is not a well formed email address, please verify
cs: @email není správně naformátovaná emailová adresa, zkontrolujte si jí prosím

[ctx: moderate-unban-user]
en: Lift user ban
cs: Zrušit uživateli vykázání

[ctx: authenticator-login-page]
en: There is no account with that authenticator.
cs: Tomuto authenticatoru neodpovídá žádný účet.

[ctx: team-manage-admins]
en: Add team admin
cs: Přidat správce týmu

[ctx: team--add-admin]
en: Enter email address
cs: Zadejte emailovou adresu

[ctx: team-manage-admins]
en: Current team admins
cs: Současní správci týmu

[ctx: team-admins-panel]
en: About team admins
cs: O správcích týmu

[ctx: team-admins-panel]
en: Team admins can:
cs: Správcí týmu mohou:

[ctx: team-admins-panel]
en: Edit team information
cs: Upravovat informace o týmu

[ctx: team-admins-panel]
en: View the team's join / quit history
cs: Sledovat historii příchodů a odchodů v týmu

[ctx: team-admins-panel]
en: Moderate the team forum
cs: Moderovat týmové fórum

[ctx: team-admins-panel]
en: Remove members from the team
cs: Vyloučit členy z týmu

[ctx: team-admins-panel]
en: Disband a team if it has no members
cs: Rozpustit tým, pokud nebude mít žádné členy

[ctx: team-admins-panel]
en: Team admins cannot:
cs: Správcí týmu nemohou:

[ctx: team-admins-panel]
en: Change the team founder
cs: Změnit vlastníka týmu

[ctx: team-admins-panel]
en: Add / Remove team admins
cs: Přidat nebo odebrat správce týmu

[ctx: team-admins-panel]
en: If a team admin quits the team, they cease to be a team admin. We recommend only selecting people you know and trust
cs: Pokud správce týmu opustí tým, ztratí též svojí pozici správce týmu. Doporučujeme vybrat jen lidi kterým důvěřujete.

[ctx: team-general-info]
en: @project participants may form teams. You may belong to only one team. You can join or quit a team at any time. To join a team, visit its team page and click "Join this team". Each team has a founder who may:
cs: Každý účastník @project se může stát členem jednoho týmu. Je možné se kdyokliv připojit k existujícímu týmu, nebo tým opustit. Pro připojení se k týmu navštivte stránku týmu a klikněte na "Přidat se do týmu". Každý tým má správce, který může:

[ctx: join-page]
en: When prompted enter @siteurl
cs: Po vyzvání zadejte @siteurl

[ctx: team-request-foundership]
en: @count days have elapsed since your request and the founder has not responded.
cs: Uplynulo @count dní od vaší žádosti a vlastník nijak neodpověděl.

[ctx: team-request-foundership]
en: You now have @count days to assume foundership before another team member may submit a request.
cs: Nyní máte @count dní na převzetí vlastnictví před tím, než o to bude moci požádat jiný člen týmu.

[ctx: team-request-foundership]
en: Assume foundership
cs: Převzít vlastnictví

[ctx: friends-page]
en: Remove request
cs: Odebrat žádost

[ctx: workunit-detail]
en: Pending
cs: Nevyřízené

[ctx: task-table]
en: Application
cs: Aplikace

[ctx: task-table]
en: Task ID
cs: ID úkolu

[ctx: task-table]
en: Workunit ID
cs: ID pracovní jednotky

[ctx: task-table]
en: Computer
cs: Počítač

[ctx: task-table]
en: Sent
cs: Odesláno

[ctx: task-table]
en: Status
cs: Stav

[ctx: task-table]
en: Run time
cs: Čas běhu

[ctx: task-table]
en: CPU time
cs: Procesorový čas

[ctx: task-table]
en: All
cs: Vše

[ctx: task-table]
en: In progress
cs: Zpracováváno

[ctx: task-table]
en: Pending
cs: Nevyřízené

[ctx: task-table]
en: Valid
cs: Validní

[ctx: task-table]
en: Invalid
cs: Neplatné

[ctx: task-table]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: task-table]
en: Reset
cs: Restartovat

[ctx: account-computing-preferences]
en: This will remove all of your settings from the "@name" preference set. Are you sure?
cs: Tímto odeberete všechny vaše předvolby ze sady nastavení "@name". Jste si jistí?

[ctx: account-preferences-project]
en: This will remove all of your settings from the "@name" preference set. Are you sure?
cs: Tímto odeberete všechny vaše předvolby ze sady nastavení "@name". Jste si jistí?

[ctx: team-forum]
en: You may create a message board for use by @team
cs: Je možné pro potřebu @team vytvořit diskuzní fórum

[ctx: forgot-password]
en: Please enter your email address
cs: Zadejte prosím vaší emailovou adresu

[ctx: join-page]
en: Download the BOINC desktop software.
cs: Stažení BOINC pro stolní počítač.

[ctx: join-page]
en: For Android devices, download BOINC from the Google Play Store or Amazon App Store.
cs: Pro Android zařízení stáhněte BOINC z obchodu Google Play nebo z Amazon App Store.

[ctx: join-page]
en: Run the installer.
cs: Spusťte instalátor.

[ctx: join-page]
en: Install BOINC on this device if not already present.
cs: Instalace BOINC na tomto zařízení nebyla nenalezena.

[ctx: account-password]
en: Password
cs: Heslo

[ctx: login-page]
en: Enter the password that accompanies your username.
cs: Zadejte heslo, které patří k vašemu uživatelskéu jménu.

[ctx: login-page]
en: Request new password
cs: Žádost o nové heslo

[ctx: forum]
en: Mark all topics read
cs: Označit všechna témata jako přečtená

[ctx: forum]
en: Mark all forums read
cs: Označit všechna fóra jako přečtená

[ctx: account-profile-edit]
en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
cs: Chyba ověření CAPTCHA: neznámé CAPTCHA session ID. Kontaktujte prosím administrátora, pokud problém přetrvává.

[ctx: account-profile-edit]
en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
cs: Zadaná odpověď na CAPTCHA nebyla správná.

[ctx: general-access-error]
en: Access denied. You must login to view this page.
cs: Přístup zamítnut. Pro zobrazení této stránky je nutné být přihlášen.

[ctx: general-access-error]
en: You are not authorized to access this page.
cs: Nejste oprávněn pro zobrazení této stránky.

[ctx: forum]
en: Disable rich-text
cs: Zakázat rich-text

[ctx: forum]
en: Enable rich-text
cs: Povolit rich-text

[ctx: moderate-user]
en: Reason for rejecting this profile
cs: Důvod k zamítnutí tohoto profilu

[ctx: moderate-user]
en: This reason will be included in an email to the user. Please write a brief explanation of the problem and how to fix it.
cs: Tento důvod bude součástí emailu, který dostane uživatel. Napište prosím krátký důvod, jaký je problém a jak ho napravit.

[ctx: form-submit]
en: Submit
cs: Odeslat

[ctx: comment-action-links]
en: Unpublished
cs: Nepublikované

[ctx: moderate-user]
en: Reason for banning this user
cs: Důvody k vykázání tohoto užovatele

[ctx: moderate-user]
en: This reason will be included in an email to the user. Please write a brief explanation of why the user is being banned.
cs: Tento důvod bude součástí emailu, který dostane uživatel. Napište prosím krátký důvod, proč by měl být uživatel vykázán.

[ctx: moderate-user]
en: Duration of the ban
cs: Délka trvání vykázání

[ctx: moderate-user]
en: The number of days until the ban expires. Set to 0 to ban permanently.
cs: Počet dnů do vypršení vykázání. Nastavením na 0 bude vykázání trvalé.

[ctx: team-create/edit]
en: A team named "@name" already exists.
cs: Tým se jménem "@name" již existuje

[ctx: team-forum]
en: Edit message board
cs: Upravit diskuzní fórum

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Save message board
cs: Uložit diskuzní fórum

[ctx: team-forum]
en: This is a team-only message board
cs: Toto diskuzní fórum je jen pro členy týmu

[ctx: team-create/edit]
en: Please select a team type.
cs: Vyberte prosím typ týmu.

[ctx: task-details-errorlog]
en: Stderr output
cs: Výstup stderr

[ctx: account-finish]
en: Team
cs: Tým

[ctx: account-finish]
en: Help
cs: Nápověda

[ctx: account-preferences]
en: Preferences last modified: @mod_time
cs: Předvolby naposledy upraveny: @mod_time

[ctx: account-finish]
en: moderation
cs: moderování
