BOINC - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Branding array has too few entries: %s
eu: Marken matrizeak sarrera gutxiegi ditu: %s

en: Could not get user login name
eu: Ezin izan da lortu erabiltzaile-izena

en: Sorry, this version of %s requires system 10.7 or higher.
eu: Barkatu, %s(r)en bertsio honek 10.7 sistema edo berriago bat eskatzen du.

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
eu: Inork saiorik hasi ez arren BOINC exekutatu egin behar al da?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
eu: Ordenagailu honetan administratzaile-baimena dutenek %s exekutatzeko eta kontrolatzeko aukera dute.
    
    Nahi al duzu administratzaile ez direnek ere Mac honetan %s exekutatzeko eta kontrolatzeko aukera izatea?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
eu: Nahi al duzu Mac honetan pantaila-babesle moduan %s ezartzea %s(r)en erabiltzaile guztientzat?

en: OK
eu: Onartu

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
eu: Baimen-errorea berrabiarazi ondoren

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
eu: Ezabatzeak minutu batzuk eraman ditzake.
    Izan pazientzia.

en: Error saving user name
eu: Akatsa erabiltzaile-izena gordetzerakoan

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
eu: Ziur al zaude %s ordenagailutik erabat ezabatu nahi duzula?
    
    Honek exekutagarriak ezabatuko ditu baina ez ditu ukituko %s datu fitxategiak.

en: Canceled: %s has not been touched.
eu: Bertan behera utzi da: ez da ukitu %s.

en: name  of user
eu: erabiltzailea

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
eu: VirtualBox ere zure ordenagailutik kendu egin nahi al duzu?
    (BOINCekin batera instalatu zen Virtualbox.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
eu: Ezabapena amaituta.
    
    Agian gainerako beste elementu hauek ere ezabatu nahi dituzu Finder erabiliz:
    "%s" direktorioa
    
    erabiltzaile bakoitzarentzat,
    "%s" fitxategia.

en: Cancel
eu: Utzi

en: Continue...
eu: Jarraitu...
