BOINC - en to he translation catalogue (844 entries)

en: Identify your account at %s
he: הזדהות באמצעות חשבונך ב־%s

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
he: נא למלא את פרטי חשבונך
    (כדי ליצור חשבון, יש להיכנס לאתר המיזם)

en: This project is not currently accepting new accounts.
    You can add it only if you already have an account.
he: מיזם זה אינו מקבל חשבונות חדשים כרגע.
    ניתן להוסיף אותו אם כבר יש לך חשבון.

en: Are you already running this project?
he: האם מיזם זה כבר רץ אצלך?

en: &No, new user
he: &לא, משתמש חדש

en: &Yes, existing user
he: &כן, משתמש קיים

en: &Password:
he: &סיסמה:

en: Choose a &password:
he: בחר &סיסמה:

en: C&onfirm password:
he: וו&דא סיסמה:

en: Are you already running %s?
he: האם אתה מריץ כבר %s?

en: &Username:
he: &שם משתמש:

en: &Email address or LDAP ID:
he: &כתובת דוא"ל או תעודת LDAP:

en: &Email address:
he: &כתובת דוא״ל:

en: minimum length %d
he: אורך מינימלי %d

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמה?

en: If you have not yet registered with this account manager,
    please do so before proceeding.  Click on the link below
    to register or to retrieve a forgotten password.
he: אם עדיין לא נרשמת עם מנהל החשבונות, אנא 
    עשה זאת לפני שתמשיך. לחץ על הקישור למטה
    בכדי להירשם או לשחזר סיסמה שנשכחה.

en: Account manager web site
he: אתר האינטרנט של מנהל החשבון

en: Add project
he: הוספת מיזם

en: Update account manager
he: עדכן מנהל חשבונות

en: Use account manager
he: השתמש במנהל חשבונות

en: Please enter a user name.
he: אנא הכנס שם משתמש.

en: Please enter an email address.
he: אנא הכנס כתובת דואר אלקטרוני.

en: Please enter a password of at least %d characters.
he: אנא הכנס סיסמה בת לפחות %d תווים.

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
he: הסיסמה וסיסמת האימות אינן תואמות. נא להזין אותן מחדש.

en: Choose an account manager
he: בחירת מנהל חשבונות

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
he: כדי לבחור מנהל חשבון, יש ללחוץ על השם או 
    להקליד את הכתובת להלן.

en: Account manager details:
he: פרטי מנהל החשבון:

en: Account manager &URL:
he: &כתובת מנהל החשבון:

en: Open web page
he: פתיחת דף אינטרנט

en: Visit this account manager's web site
he: בקר באתר האינטרנט של מנהל חשבון זה

note: %s is the project name i.e. 'BOINC', 'GridRepublic'
en: Communicating with %s.
he: מתקשר עם %s.

en: Communicating with server.
he: מתקשר עם שרת.

en: Please wait...
he: נא להמתין…

en: An internal server error has occurred.
he: התרחשה שגיאת שרת פנימי.

en: Connected
he: מחובר

en: Disconnected
he: מנותק

en: New %s window...
he: חלון %s חדש...

en: Open another %s window
he: פתח חלון %s נוסף

en: Select computer...	Ctrl+Shift+I
he: בחר מחשב...	Ctrl+Shift+I

en: Connect to a BOINC client on another computer
he: התחבר אל לקוח BOINC במחשב אחר

en: Shut down connected client...
he: כבה מחשב מחובר...

en: Shut down the currently connected BOINC client
he: כבה את לקוח BOINC המחובר כרגע

en: Close the %s window
he: סגור את חלון %s

en: &Close window
he: סגור חלון

en: Exit %s
he: יציאה מ־%s

en: Preferences...
he: העדפות...

en: &Notices	Ctrl+Shift+N
he: &התראות	Ctrl+Shift+N

en: Show notices
he: הצג הודעות

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
he: &מיזמים	Ctrl+Shift+P

en: Show projects
he: הצג מיזמים

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
he: &משימות	 Ctrl+Shift+T

en: Show tasks
he: הצג משימות

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
he: ה&עברות	Ctrl+Shift+X

en: Show file transfers
he: הצג העברות קבצים

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
he: &סטטיסטיקות	Ctrl+Shift+S

en: Show statistics
he: הצג סטטיסטיקות

en: &Disk	Ctrl+Shift+D
he: &דיסק	Ctrl+Shift+D

en: Show disk usage
he: הצג ניצול דיסק

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
he: &תצוגה פשוטה...	Ctrl+Shift+V

en: Switch to the Simple View
he: החלף לתצוגה פשוטה

en: &Add project...
he: הו&ספת מיזם…

en: Add a project
he: הוספת מיזם

en: &Use account manager...
he: &השתמש במנהל חשבונות...

en: Use an account manager to control this computer.
he: השתמש במנהל חשבונות כדי לנהל מחשב זה

en: &Synchronize with %s
he: &סנכרון מול %s

en: Get current settings from %s
he: משיכת הגדרות נוכחיות מ־%s

en: S&top using %s...
he: &הפסק שימוש ב-%s...

en: Remove this computer from account manager control.
he: הסר מחשב משליטת מנהל חשבונות.

en: Run CPU &benchmarks
he: הרץ &הערכת ביצועים למעבד הגרפי

en: Run tests that measure CPU speed
he: הרץ בדיקות למדידת מהירות יחידת עיבוד מרכזית

en: Retry pending transfers
he: נסה מחדש העברות

en: Retry deferred file transfers and task requests
he: נסה מחדש העברת קבצים ובקשת משימות נדחות

en: Event Log...	Ctrl+Shift+E
he: יומן אירועים...	Ctrl+Shift+E

en: Show diagnostic messages
he: הצג הודעות אבחון

en: &Run always
he: &הרץ תמיד

en: Allow work regardless of preferences
he: אפשר עבודה ללא קשר להעדפות

en: Run based on &preferences
he: ה&רץ לפי העדפות

en: Allow work according to preferences
he: אפשר עבודה בהתאם להעדפות

en: &Suspend
he: ה&שהה

en: Stop work regardless of preferences
he: עצור עבודה ללא קשר להעדפות

en: Use GPU always
he: השתמש תמיד במעבד הגרפי

en: Allow GPU work regardless of preferences
he: אפשר עבודת מעבד גרפי ללא קשר להעדפות

en: Use GPU based on preferences
he: השתמש במעבד הגרפי בהתאם להעדפות

en: Allow GPU work according to preferences
he: אפשר עבודת מעבד גרפי בהתאם להעדפות

en: Suspend GPU
he: השהה מעבד גרפי

en: Stop GPU work regardless of preferences
he: עצור עבודת מעבד גרפי ללא קשר להעדפות

en: Network activity always
he: פעילות רשת תמיד

en: Allow network activity regardless of preferences
he: אפשר פעילות רשת ללא קשר להגדרות

en: Network activity based on preferences
he: פעילות רשת בהתאם להעדפות

en: Allow network activity according to preferences
he: אפשר פעילות רשת בהתאם להעדפות

en: Suspend network activity
he: השהה פעילות רשת

en: Stop network activity
he: הפסק פעילות רשת

en: Computing &preferences...
he: &העדפות חישוב...

en: Configure computing preferences
he: הגדר העדפות חישוב

en: Exclusive applications...
he: יישומים בלעדיים...

en: Configure exclusive applications
he: הגדר יישומים בלעדיים

en: Select columns...
he: בחר עמודות...

en: Select which columns to display
he: בחר איזו עמודות להציג

en: Event Log options...	Ctrl+Shift+F
he: אפשרויות יומן אירועים...	Ctrl+Shift+F

en: Enable or disable various diagnostic messages
he: הפעל או בטל הודעות אבחון מגוונות

en: &Other options...
he: &אפשרויות נוספות...

en: Configure display options and network settings
he: הגדר אפשרויות תצוגה והגדרות רשת

en: Read config files
he: קרא קבצי תצורה

en: Read configuration info from cc_config.xml and any app_config.xml files
he: קרא מידע תצורה מ-cc_config.xml ומכל קבצי app_config.xml

en: Read local prefs file
he: קרא קובץ העדפות מקומי

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
he: קרא נתוני העדפות מ-global_prefs_override.xml.

en: %s &help
he: &עזרה של %s

en: Show information about %s
he: הצג מידע אודות %s

en: &%s help
he: ע&זרה של %s

en: Show information about the %s
he: הצג מידע אודות ה-%s

en: %s &web site
he: האתר של %s

en: See more information about %s on the web
he: לצפייה במידע מקוון נוסף על %s

en: Check for new %s version
he: בדוק אם קיימת גרסה חדשה עבור %s

en: Report Issue
he: דיווח על תקלה

en: Report bug or enhancement request
he: דיווח על תקלה או בקשת הרחבה

en: &About %s...
he: &אודות %s...

en: Licensing and copyright information.
he: מידע על רשיון וזכויות יוצרים.

en: &File
he: &קובץ

en: &View
he: &תצוגה

en: &Activity
he: &פעילות

en: &Options
he: &אפשרויות

en: &Tools
he: &כלים

en: &Help
he: &עזרה

en: %s - Shut down the current client...
he: %s - מכבה את הלקוח הנוכחי...

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
he: %s יסגור את הלקוח הנוכחי
    ויבקש ממך מחשב מארח אחר להתחבר אליו.

en: %s has successfully added %s
he: %s הוסיף בהצלחה את %s

en: Connecting to %s
he: מתחבר ל-%s

en: Connected to %s (%s)
he: מחובר ל-%s (%s)

en: Username already in use
he: שם משתמש כבר בשימוש

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
he: חשבון עם שם המשתמש הזה כבר קיים ויש לו
    סיסמה שונה מזו שהזנת.
    
    אנא היכנס לאתר המיזם ועקוב אחר ההוראות שם.

en: Email address already in use
he: כתובת דוא"ל כבר בשימוש

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
he: חשבון עם כתובת הדוא"ל הזאת כבר קיים ויש לו
    סיסמה שונה מזו שהזנת.
    
    אנא היכנס לאתר המיזם ועקוב אחר ההוראות שם.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
he: מתקשר עם לקוח BOINC. אנא המתן...

en: &Quit %s
he: &הפסק %s

en: E&xit %s
he: &צא מ-%s

en: %s - Communication
he: %s - תיקשורת

en: Cancel
he: ביטול

en: %s - Connection Error
he: %s - שגיאת התחברות

en: %s - Connection Failed
he: %s - כשל בהתחברות

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
he: %s אינו מצליח להתחבר ללקוח %s.
    תרצה לנסות להתחבר שוב?

en: %s - Daemon Start Failed
he: %s - השרת נכשל בהתחלת התהליך

en: %s is not able to start a %s client.
    Please launch the Control Panel->Administrative Tools->Services applet and start the BOINC service.
he: %s לא מצליח להפעיל את לקוח %s.
    אנא הרץ את יישומון לוח הבקרה->כלי ניהול->שירותים והפעל את שירות BOINC.

en: %s is not able to start a %s client.
    Please run the client and try again.
he: %s אינו מצליח להפעיל את תוכנת הלקוח %s. 
    אנא הרץ את תוכנת הלקוח ונסה שוב.

en: %s - Connection Status
he: %s - מצב החיבור

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
he: %s אינו מחובר כעת ללקוח %s.
    אנא השתמש באפשרות התפריט 'מתקדם/בחר מחשב...' כדי להתחבר ללקוח %s.
    כדי להתחבר למחשב המקומי, אנא השתמש ב-'localhost' כשם המחשב.

en: %s - Stop using %s
he: %s - הפסק שימוש ב-%s

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
he: אם תתנתק מ-%s,
    תוכל לשמור את כל המיזמים הנוכחיים שלך,
    אבל תצטרך לנהל אותם ידנית.
    
    האם אתה בטוח שברצונך להתנתק מ-%s?

note: Create the web sites task group
en: Project web pages
he: דפי האינטרנט של המיזם

en: %s - Unexpected Exit
he: %s - יציאה לא צפוייה

en: The %s client has exited unexpectedly 3 times within the last %d minutes.
    Would you like to restart it again?
he: לקוח ה-%s ביצע יציאה לא צפויה 3 פעמים במשך %d הדקות האחרונות.
    תרצה להתחיל אותו מחדש?

en: %s - Network Status
he: %s - מצב הרשת

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
he: %s צריך להתחבר לאינטרנט.
    האם לאפשר לו כעת?

en: %s is connecting to the Internet.
he: %s מתחבר לאינטרנט.

en: %s has successfully connected to the Internet.
he: %s התחבר לאינטרנט בהצלחה.

en: %s failed to connect to the Internet.
he: %s כשל בהתחברות לאינטרנט.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
he: %s זיהה שהוא מחובר לאינטרנט.
    מעדכן את כל המיזמים ומנסה לבצע העברות מחדש.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
he: %s התנתק מהאינטרנט בהצלחה.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
he: %s כשל בהתנתקות מהאינטרנט.

en: You currently are not authorized to manage %s.
    
    To run %s as this user, please:
    - reinstall %s answering "Yes" to the question about non-administrative users
     or
    - contact your administrator to add you to the 'boinc_master' user group.
he: כרגע אין לך הרשאה לנהל את %s.
    
    כדי להפעיל את %s בתור המשתמש הזה, נא:
    - להתקין את %s מחדש ולענות „כן” על השאלה בנוגע למשתמשים שאינם מנהלים
     או
    - ליצור קשר עם מנהלי המערכת כדי להוסיף אותך לקבוצת המשתמשים ‚boinc_master’.

en: %s ownership or permissions are not set properly; please reinstall %s.
    (Error code %d
he: הבעלות או ההרשאות של %s אינן מוגדרות כראוי; אנא התקן מחדש את %s.
    (קוד שגיאה: %d

en:  at
he: ב-

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
he: איתחול נחוץ כדי ש-BOINC ירוץ בצורה תקינה.
    אנא אתחל את המחשב ונסה שוב לאחר מכן.

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
he: BOINC Manager הופעל אוטומטית על ידי המערכת הפעלה

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
he: הפעל את BOINC כך שניתן יהיה לראות רק את הסמל בשורת המשימות.

en: Directory containing the BOINC Client executable
he: תיקייה המכילה את קבצי ההפעלה של לקוח BOINC

en: BOINC data directory
he: תיקיית קבצי המידע של BOINC

en: Host name or IP address
he: שם מחשב או כתובת IP

en: GUI RPC port number
he: מספר הפורט של פרוצדורת קריאה מרוחקת לממשק משתמש גרפי

en: Password
he: סיסמה

en: Startup BOINC with these optional arguments
he: הפעל BOINC עם הגדרות אופציונליות אלו

en: disable BOINC security users and permissions
he: נטרל את משתמשי האבטחה וההרשאות של BOINC

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
he: הפעל מצב איתור שגיאות מראה בכדי לאפשר הודעות שגיאה ממנהל המראה

en: multiple instances of BOINC Manager allowed
he: ריבוי עותקי BOINC Manager מאושר

en: Not used: workaround for bug in XCode 4.2
he: לא בשימוש: מעקף לבאג ב-XCode 4.2

en: Don't run the client
he: אל תריץ את הלקוח.

note: These are just special tags so deal with them in a special way
en: (Automatic Detection)
he: (זיהויי אוטומטי)

en: (Unknown)
he: (לא ידוע)

en: (User Defined)
he: (מוגדר ע"י משתמש)

en: Open %s Web...
he: פתח את אתר %s...

en: Open %s...
he: פתח את %s...

en: Snooze
he: השהה עיבוד

en: Snooze GPU
he: השהה עיבוד מעבד גרפי

en: E&xit
he: י&ציאה

en: Resume
he: המשך

en: Resume GPU
he: המשך שימוש במעבד הגרפי

en: Computing is enabled
he: החישוב מאופשר

en: Computing is suspended -
he: החישוב מושהה -

en: GPU computing is enabled
he: חישובי מעבד גרפי מאופשרים

en: GPU computing is suspended -
he: חישובי מעבד גרפי מושהים -

en: Network is enabled
he: רשת מופעלת

en: Network is suspended -
he: רשת מושהית

en: Reconnecting to client.
he: מתחבר מחדש ללקוח.

en: Not connected to a client.
he: לא מחובר ללקוח.

en: %s Notices
he: התראות %s

en: There are new notices - click to view.
he: קיימות התראות חדשות - לחץ לצפייה.

en: Failed to add project
he: הוספת המיזם נכשלה

en: Failed to update account manager
he: נכשל בעדכון מנהל חשבונות

en: Failed to remove account manager
he: נכשל בהסרת מנהל חשבונות

en: Failed to add account manager
he: כשל בהוספת מנהל חשבונות

en: Please try again later.
    
    Click Finish to close.
he: אנא נסה שנית מאוחר יותר.
    
    לחץ סיים כדי לסגור.

en: Click Finish to close.
he: לחץ סיום כדי לסגור.

en: Messages from server:
he: הודעות משרת:

en: Project added
he: מיזם הוסף

en: This project has been successfully added.
he: מיזם זה הוסף בהצלחה.

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
he: כשתלחץ 'סיום', דפדפן האינטרנט שלך יעבור לדף בו
    תוכל להגדיר את שם המשתמש שלך והעדפות.

en: Update from %s completed.
he: עדכון מ-%s הושלם.

en: Update completed.
he: עדכון הושלם.

note: Attach Completed
en: Now using account manager
he: משתמש כעת במנהל חשבונות

en: Welcome to %s!
he: ברוך הבא ל-%s!

en: You are now using %s to manage accounts.
he: התחלת להשתמש ב-%s לניהול חשבונות.

en: You are now using this account manager.
he: אתה משתמש כעת במנהל חשבונות זה.

en: About %s
he: אודות %s

en: Version:
he: גרסה:

en: wxWidgets Version:
he: גרסת wxWidgets:

en: Copyright:
he: זכויות יוצרים:

en: %s is distributed under the GNU Lesser General Public License v3.0.
he: %s מופץ תחת תנאי גרסה 3.0 של הרישיון הציבורי הכללי המוקטן מבית GNU.

en: For more information, visit
he: למידע נוסף, בקר

en: &OK
he: &אישור

en: Invalid number
he: מספר לא תקף

en: Invalid time, value must be between 0:00 and 24:00, format is HH:MM
he: זמן לא תקף, ערך חייב להיות בין 0:00 ל- 24:00, בתצורה של דד:שש

en: Start time must be different from end time
he: זמן התחלה חייב להיות שונה מזמן הסיום

en: Number must be between 0 and 10
he: מספר חייב להיות בין 0 ל-10

en: Number must be between 0 and 100
he: מספר חייב להיות בין 0 ל-100

en: Number must be between 1 and 100
he: מספר חייב להיות בין 1 ל-100

en: invalid input value detected
he: זוהה ערך מוזן לא נכון

en: Validation Error
he: תקלת אימות

en: Changing to use the local preferences defined on this page. This will override your web-based preferences, even if you subsequently make changes there. Do you want to proceed?
he: החלפת השימוש להעדפות המקומיות שמצוינות בעמוד הזה. פעולה זו תדרוס את ההגדרות המקוונות שלך, אפילו אם יתבצעו שם שינויים. להמשיך?

en: Confirmation
he: אימות

en: Discard local preferences and use web-based preferences?
he: להתעלם מהעדפות מקומיות ולהשתמש בהעדפות מבוססות רשת?

en: %s - Computing preferences
he: %s - העדפות חישוב

en: Use web prefs
he: השתמש בהעדפות רשת

en: Restore web-based preferences and close the dialog.
he: שחזר העדפות מבוססות אינטרנט וסגור חלון זה.

en: Computing
he: חישוב

note: Network schedule
en: Network
he: רשת

en: Disk
he: דיסק

en: Daily schedules
he: לו"ז יומי

en: Save
he: שמור

en: Save all values and close the dialog.
he: שמור את כל הערכים וסגור את החלון

en: Close the dialog without saving.
he: סגור את החלון ללא שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Shows the preferences web page.
he: מציג את עמוד האינטרנט של ההעדפות

note: in-use if input in last X min min idle time
en: This determines when the computer is considered 'in use'.
he: זה מגדיר מתי המחשב מוגדר 'בשימוש'

note: context: 'In use' means mouse or keyboard input in last ___ minutes context: Switch between tasks every ___ minutes
en: minutes
he: דקות

en: Suspend when computer is in use
he: השהה כאשר המחשב נמצא בשימוש

en: Check this to suspend computing and file transfers when you're using the computer.
he: סמן את זה כדי להשהות חישוב והעברת קבצים כאשר אתה משתמש במחשב

en: Suspend GPU computing when computer is in use
he: השהה עיבוד גרפי כאשר המחשב נמצא בשימוש

en: Check this to suspend GPU computing when you're using the computer.
he: סמן את זה כדי להשהות את החישוב הגרפי כאשר אתה משתמש במחשב

en: Use at most
he: השתמש לכל היותר ב-

en: % of CPU time
he: % מזמן המעבד

en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
he: השאר כמה יחידות עיבוד פנויות לתוכנות אחרות. למשל: 75% אומר שימוש ב-6 יחידות עיבוד מתוך 8 שקיימים במעבד.

en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
he: השעה/המשך חישובים כל כמה שניות כדי לצמצם טמפרטורת מעבד וניצול אנרגיה. לדוגמא: 75% פירושו חשב למשך 3 שניות, חכה למשך שנייה 1 וחזור.

en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
he: השהה כאשר שימוש עיבוד בתוכנות אחרות עולה על

en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
he: השהה חישובים כאשר המחשב שלך עסוק בהרצת יישומים אחרים.

en: Limit the memory used by %s when you're using the computer.
he: הגבל את שימוש הזיכרון ל-%s כאשר אתה משתמש במחשב

en: Limit the memory used by %s when you're not using the computer.
he: הגבל את שימוש הזיכרון ל-%s כאשר אתה לא משתמש במחשב

en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
he: זה מאפשר לחלק מהמחשבים להיכנס למצב שימוש נמוך בחשמל כאשר לא בשימוש

note: ------------ General box -------------- layout controls
en: General
he: כללי

en: Suspend when computer is on battery
he: השהה כאשר המחשב על סוללה

en: Check this to suspend computing on portables when running on battery power.
he: סמן את זה כדי להשהות חישוב במכשירים ניידים כאשר משתמשים בסוללה

en: If you run several projects, %s may switch between them this often.
he: אם אתה מריץ מספר מיזמים, %s עלול להחליף ביניהם בלעיתים קרובות.

note: context: Switch between tasks every ___ minutes
en: Switch between tasks every
he: החלף בין משימות כל

note: checkpoint every X
en: This controls how often tasks save their state to disk, so that they later can be continued from that point.
he: זה שולט באיזו תדירות מטלות שומרות את המצב שלהן לדיסק, כך שניתן יהיה להמשיך אותן מאוחר יותר מאותה הנקודה.

note: context: Request tasks to checkpoint at most every ___ seconds
en: Request tasks to checkpoint at most every
he: בקש ממטלות לבצע נקודת מכוון לכל היותר כל

note: context: Request tasks to checkpoint at most every ___ seconds
en: seconds
he: שניות

note: leave non-GPU tasks in memory while suspended
en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended
he: השאר משימות לא גרפיות בזיכרון בזמן השהיה

en: If checked, suspended tasks stay in memory, and resume with no work lost. If unchecked, suspended tasks are removed from memory, and resume from their last checkpoint.
he: אם מסומן, משימות מושעות יישארו בזיכרון, ויחזרו לפעול ללא איבוד תוצאות. אם לא מסומן, משימות מושעות ימחקו מהזיכרון (RAM), ויחזרו לפעולה מנקודת הגיבוי האחרונה שלהן.

note: work buffer min work buffer
en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
he: אחסן לפחות מספיק מטלות כדי להשאיר את המחשב עסוק לפרק זמן זה.

note: context: Store at least ___ days of work
en: Store at least
he: אחסן לפחות

note: context: Store at least ___ days of work context: Store up to an additional ___ days of work
en: days of work
he: ימי עבודה

note: work buffer additional
en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
he: אחסן מטלות נוספות מעבר לרמה המינימלית. קובע כמה עבודה מתבקשת בעת יצירת קשר עם מיזם.

note: context: Store up to an additional ___ days of work
en: Store up to an additional
he: אחסן עד עוד

en: To suspend by time of day, see the "Daily Schedules" section.
he: כדי להשעות לפי שעה ביום, ראה את סעיף 'לו"ז יומי'.

en: Network usage
he: ניצול רשת

note: download rate
en: Limit the download rate of file transfers.
he: הגבל קצב הורדה של העברת קבצים.

en: Limit download rate to
he: הגבל קצב הורדה ל-

en: KB/second
he: קילובייט/שנייה

note: upload rate
en: Limit the upload rate of file transfers.
he: הגבל קצב העלאה של העברת קבצים

en: Limit upload rate to
he: הגבל קצב העלאה ל-

en: Example: %s should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
he: לדוגמא: %s צריך להעביר לכל היותר 2000 MB של נתונים כל 30 יום.

en: Limit usage to
he: הגבל שימוש ל-

en: MB every
he: מ"ב כל

en: days
he: ימים

en: To limit transfers by time of day, see the "Daily Schedules" section.
he: כדי להגביל לפי שעה ביום, ראה את סעיף 'לו"ז יומי'.

note: Context: heading for a group of miscellaneous preferences
en: Other
he: אחר

en: Check this only if your Internet provider modifies image files. Skipping verification reduces the security of %s.
he: סמן את זה אך ורק אם ספק האינטרנט משנה את קבצי התמונה. דילוג על אימות מפחית את האבטחה של %s.

en: Skip data verification for image files
he: דלג על בדיקת מידע לקובצי התמונות

note: confirm before connecting
en: Confirm before connecting to Internet
he: אשר לפני התחברות לאינטרנט

en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
he: שימושי רק אם יש לך חיבור מודם, ISDN או VPN

note: disconnect when done
en: Disconnect when done
he: התנתק בסיום

en: Disk usage
he: שימוש בדיסק

en: Limit the total amount of disk space used by %s.
he: הגבל את שטח הדיסק הכולל שבשימוש ע"י %s.

en: Use no more than
he: השתמש לכל היותר ב-

en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where %s stores data.
he: הגבל שימוש בשטח דיסק כדי להשאיר כמות זו של שטח פנוי במחיצה בה %s מאחסן נתונים.

en: Leave at least
he: השאר לפחות

en: GB free
he: ג"ב פנוי

en: Limit the percentage of disk space used by %s on the volume where it stores data.
he: הגבל את אחוז השימוש בדיסק ל-%s בדיסק בו הוא מאוחסן

en: % of total
he: % מהסך הכללי

en: Limit the swap space (page file) used by %s.
he: הגבל את קבצי הדפדוף (page files) בשימוש של %s.

en: Page/swap file: use at most
he: קבצי דפדוף / החלפה: השתמש לכל היותר

en: and
he: ו

en: to
he: ל-

en: Compute only during a particular period each day.
he: חשב רק בזמן מסוים של כל יום.

en: Compute only between
he: חשב רק בין

en: Day-of-week override
he: מעקף יום בשבוע

en: Override the times above on the selected days:
he: עקוף את הזמנים הנ"ל בימים הנבחרים:

en: Monday
he: שני

en: Friday
he: שישי

en: Tuesday
he: שלישי

en: Saturday
he: שבת

en: Wednesday
he: רביעי

en: Sunday
he: ראשון

en: Thursday
he: חמישי

en: Transfer files only during a particular period each day.
he: העבר קבצים רק במהלך תקופה מסוימת בכל יום.

en: Transfer files only between
he: העבר קבצים רק בין

en: %s Diagnostic Log Flags
he: דגלוני אבחון יומן %s

en: These flags enable various types of diagnostic messages in the Event Log.
he: דגלונים אלו מאפשרים מגוון סוגים של הודעות ניתוח מצב ביומן האירועים.

en: More info ...
he: עוד מידע ...

en: Save all values and close the dialog
he: שמור את כל הערכים וסגור את החלון

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Restore default settings
he: שחזר הגדרות ברירת מחדל

en: Close the dialog without saving
he: סגור את החלון ללא שמירה

en: Apply
he: החל

en: Save all values
he: שמור את כל הערכים

en: %s - Event Log
he: %s - יומן אירועים

note: Create List Pane Items
en: Project
he: מיזם

en: Time
he: זמן

en: Message
he: הודעה

en: &Show only this project
he: &הצג מיזם זה בלבד

en: Copy &All
he: שמור &הכל

en: Copy all the messages to the clipboard.
he: העתק את כל ההודעות ללוח.

en: Copy &Selected
he: העתק &נבחר

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
he: העתק הודעות נבחרות ללוח. באפשרותך לבחור הודעות מרובות על ידי לחיצה ממושכת על לחצן shift או command בזמן הלחיצה על ההודעות.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
he: העתק הודעות נבחרות ללוח. באפשרותך לבחור הודעות מרובות על ידי לחיצה ממושכת על לחצן shift או control בזמן הלחיצה על ההודעות.

en: &Close
he: &סגור

en: Show all &messages
he: הראה הכל &הודעות

en: Show messages for all projects
he: הצג הודעות מכל המיזמים

en: Show only the messages for the selected project
he: הצג את ההודעות הקשורות למיזם הנבחר בלבד

en: %s - Exclusive Applications
he: %s - יישומים בלעדיים

en: Suspend processor and network usage when these applications are running:
he: השהה שימוש במעבד וברשת כאשר רצים היישומים הבאים:

en: Add...
he: הוסף...

en: Add an application to this list
he: הוסף יישום לרשימה זו

en: Remove
he: הסר

en: Remove an application from this list
he: הסר יישום מרשימה זו

en: Suspend GPU usage when these applications are running:
he: השעה שימוש במעבד גרפי כאשר יישומים אלה פועלים:

en: For advanced options, refer to
he: לאפשרויות מתקדמות, עבור ל

en: save all values and close the dialog
he: שמור את כל הערכים וסגור את החלון

en: close the dialog without saving
he: סגור את החלון ללא שמירה

en: shows the preferences web page
he: מציג את עמוד האינטרנט של ההעדפות

note: TODO: fill in the default directory for MSW TODO: fill in the default directory for Linux
en: Choose application or enter file name
he: נא לבחור יישום או למלא את שם הקובץ

en: Name of application to add?
he: שם היישום להוספה?

en: Add exclusive app
he: הוסף יישום בלעדי

en: '%s' is already in the list.
he: '%s' כבר קיים ברשימה.

en: Add Exclusive App
he: הוסף יישום בלעדי

en: %s - Exit Confirmation
he: %s - אישור יציאה

en: You have requested to exit the %s,
    which allows you to view and manage
    the tasks running on your computer.
    
    If you also want to stop running the tasks,
    choose from the following options:
he: ביקשת לצאת מה-%s,
    אשר מאפשר לך לצפות ולנהל
    את היישומים הרצים על המשחב שלך.
    
    אם אתה רוצה להפסיק להריץ את היישומים,
    בחר זאת מהאפשרויות הבאות:

en: This will shut down %s and its tasks until the
    %s is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
he: פעולה זו תכבה את %s ואת המשימות שלו עד
    ש־%s יופעל מחדש.
    
    ברוב המקרים, עדיף פשוט לסגור את החלון של %s
    מאשר לצאת מהיישום, ככה יתאפשר ל־%s להריץ את
    המשימות שלו בחלונות הזמן שהגדרת בהעדפות שלך.

en: This will shut down %s and its tasks until either the
    %s or the %s screen saver is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
he: זה יכבה את %s ואתת המשימות שלו עד ש
    %s או השומר מסך של %s יופעל מחדש. 
    
    ברוב המקרים, עדיף פשוט לסגור את החלון של %s
    מאשר לצאת מהאפליקציה; זה יאפשר ל%s להריץ את 
    המשימות שלו לפי הזמנים שבחרת בהעדפות שלך.

en: Stop running tasks when exiting the %s
he: הפסק להריץ משימות כאשר יוצאים מ-%s

en: Remember this decision and do not show this dialog.
he: זכור אפשרות זו ואל תציג חלון זה.

en: &Cancel
he: &ביטול

en: Don't show this dialog again.
he: אל תציג חלון זה שוב.

en: %s Column Selection
he: %s בחירת עמודות

en: Select which columns %s should show.
he: בחר אילו עמודות %s נדרש להציג

en: Are you sure you want to reset all list columns to the default configurations?
he: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את כל העמודות ברשימה לתצורות ברירת המחדל?

en: Confirm defaults
he: אשר ברירות מחדל

en: Don't request tasks for
he: אל תבקש משימות עבור

en: Project preference
he: העדפת מיזם

en: Account manager preference
he: העדפות מנהל חשבון

en: Project has no apps for
he: למיזם אין אפליקציות ל-

en: Client configuration excludes
he: תצורת הלקוח מחריגה

en: %s task request deferred for
he: בקשה ממטלת %s להידחות למשך

en: %s task request deferral interval
he: משך הדחייה בבקשה ממטלת %s

note: set dialog title
en: Properties of project
he: מאפייני מיזם

en: URL
he: כתובת אינטרנט (URL)

en: User name
he: שם משתמש

en: Team name
he: שם הצוות

en: Resource share
he: שתוף משאבים

en: Scheduler RPC deferred for
he: תזמון RPC נדחה ל-

en: File downloads deferred for
he: הורדת קבצים נדחתה ל-

en: File uploads deferred for
he: העלאת קבצים נדחתה ל-

en: Computer ID
he: זהות המחשב

en: Non CPU intensive
he: ללא דרישת מעבד

en: yes
he: כן

en: Suspended via GUI
he: הושהה בעזרת הממשק הגרפי

en: no
he: לא

en: Don't request tasks
he: אל תבקש משימות

en: Scheduler call in progress
he: מתבצעת פנייה למתזמן

en: Trickle-up pending
he: טפטוף-מעלה ממתין

en: Host location
he: מיקום המחשב

en: default
he: ברירת מחדל

en: Added via account manager
he: התווסף באמצעות מנהל חשבונות

en: Remove when tasks done
he: הסר כאשר משימות הושלמו

en: Ended
he: נגמר

en: Tasks completed
he: משימות סוימו

en: Tasks failed
he: משימות נכשלו

en: Credit
he: ניקוד

en: User
he: משתמש

en: %s total, %s average
he: %s סך הכל, %s בממוצע

en: Host
he: מחשב

en: Scheduling
he: תזמון

en: Scheduling priority
he: עדיפות תזמון

en: CPU
he: מעבד

en: Duration correction factor
he: גורם תיקון הזמן

en: Last scheduler reply
he: תגובה אחרונה מהמתזמן

en: Properties of task
he: מאפייני משימה

en: Application
he: יישום

en: Name
he: שם

en: State
he: מצב

en: Received
he: התקבל

en: Report deadline
he: מועד אחרון לדיווח

en: Resources
he: משאבים

en: Estimated computation size
he: נפח חישוב משוער

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: CPU time
he: זמן מעבד

en: CPU time since checkpoint
he: זמן עיבוד מאז ביקורת אחרונה

en: Elapsed time
he: זמן שחלף

en: Estimated time remaining
he: זמן משוער שנשאר

en: Fraction done
he: החלק שהושלם

en: Virtual memory size
he: גודל זיכרון וירטואלי

en: Working set size
he: גודל שטח עבודה

en: Directory
he: תיקייה

en: Process ID
he: זהות יישום

en: Progress rate
he: קצב התקדמות

en: per hour
he: בשעה

en: per minute
he: בדקה

en: per second
he: בשנייה

en: Executable
he: קובץ הרצה

en: Local:
he: מקומי:

en: Options
he: אפשרויות

en: Language:
he: שפה:

en: What language should BOINC use?
he: באיזו שפה על BOINC להשתמש?

en: Notice reminder interval:
he: מרווח התזכורות להתראות:

en: How often should BOINC remind you of new notices?
he: באיזו תכיפות על BOINC להזכיר שיש התראות חדשות?

en: Run Manager at login?
he: להפעיל את המנהל בעת הפעלת המחשב?

en: Run the BOINC Manager when you log on.
he: הרץ את BOINC Manager כאשר אתה מתחבר.

en: Run the client?
he: להריץ את תוכנת הלקוח?

en: Run the client when launching the Manager.
he: יש להפעיל את תכנית הלקוח בעת הפעלת המנהל.

en: Enable Manager exit dialog?
he: לאפשר חלון יציאה מהמנהל?

en: Display the exit dialog when shutting down the Manager.
he: מציג את חלון היציאה כאשר מכבים את המנהל.

en: Enable Client shutdown dialog?
he: הפעל חלון כיבוי הלקוח?

en: Display confirmation dialog when shutting down the connected client.
he: הצג חלון אישור כאשר מכבים את הלקוח המחובר.

en: Show status in menu bar?
he: להציג את המצב בסרגל התפריטים?

en: Display a status icon in the system menu bar.
he: הצגת סמל מצב בסרגל התפריטים של המערכת.

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
he: הגדרות חייגן ורשת וירטואלית פרטית

en: &Set Default
he: &הגדר ברירת מחדל

en: &Clear Default
he: &מחק ברירת מחדל

en: Default Connection:
he: חיבור ברירת מחדל:

en: Connections
he: חיבורים

en: Connect via HTTP proxy server
he: התחבר באמצעות שרת מתווך HTTP

en: HTTP Proxy Server Configuration
he: תצורת שרת מתווך HTTP

en: Address:
he: כתובת:

en: Port:
he: פורט:

en: Don't use proxy for:
he: אל תמשתש בשרת מתווך עבור:

en: Leave these blank if not needed
he: השאר ריק אם לא נחוץ

en: User Name:
he: שם משתמש

en: Password:
he: סיסמה:

en: HTTP Proxy
he: שרת מתווך HTTP

en: Connect via SOCKS proxy server
he: התחבר באמצעות שרת מתווך SOCKS

en: SOCKS Proxy Server Configuration
he: תצורת שרת מתווך SOCKS

en: SOCKS Proxy
he: שרת מתווך SOCKS

en: &Save
he: &שמור

en: always
he: תמיד

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: never
he: אף פעם

en: %s - Language Selection
he: %s - בחירת שפה

en: The %s's language has been changed.  In order for this change to take effect, you must restart the %s.
he: שפת ברירת המחדל של %s שונתה, על מנת ששינוי זה יכנס לתוקף עליך לאתחל את %s.

en: %s - Select Computer
he: %s - בחר מחשב

en: Another instance of %s is already running 
    on this computer.  Please select a client to monitor.
he: עותק אחר של %s כבר רץ 
    על מחשב זה. אנא בחר לקוח לניטור.

en: Host name:
he: שם המחשב:

en: Message boards
he: לוחות הודעות

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
he: התכתב עם משתמשים אחרים על גבי לוחות ההודעות של SETI@home

en: Ask questions and report problems
he: שאל שאלות ודווח על תקלות

en: Your account
he: החשבון שלך

en: View your account information and credit totals
he: הצג מידע על החשבון שלך וסיכום נקודות

en: Your preferences
he: ההעדפות שלך

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
he: מראה ומשנה את פרופיל החשבון והעדפות שלך ב-SETI@home

en: Your results
he: התוצאות שלך

en: View your last week (or more) of computational results and work
he: הצג את התוצאות החישוב  והעבודה שלך מהשבוע שעבר (או יותר)

en: Your computers
he: המחשבים שלך

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
he: הצג רשימה של כל המחשבים שמריצים את SETI@home

en: Your team
he: הצוות שלך

en: View information about your team
he: הצג מידע אודות הצוות שלך

en: Common questions
he: שאלות נפוצות

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
he: קרא את רשימת השאלות הנפוצות של Einstein@Home

en: Screensaver info
he: מידע על השומר מסך

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
he: קרא תאור מפורט אודות שומר המסך של Einstein@Home

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
he: התכתב עם מנהלים ומשתמשים אחרים על גבי לוחות ההודעות של Einstein@home

en: Einstein status
he: מצב Einstein

en: Current status of the Einstein@Home server
he: המצב הנוכחי של שרת ה-Einstein@Home

en: Report problems
he: דווח על תקלות

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
he: קישור ללוח ההודעות על דיווחי שגיאות ותקלות של  Einstein@Home

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
he: הצג ושנה את פרופיל החשבון והעדפות שלך ב-Einstein@Home

en: Account summary
he: סיכום החשבון

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
he: הצג את כל המחשבים שמריצים את Einstein@Home

en: LIGO project
he: מיזם LIGO

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
he: דף הבית של מיזם מצפה מד-התאבכות לייזר של גל-כבידה (LIGO)

en: GEO-600 project
he: מיזם GEO-600

en: The home page of the GEO-600 project
he: עמוד הבית של מיזם ה-GEO-600

en: Team
he: צוות

en: Info about your Team
he: מידע אודות הצוות שלך

en: Get help for climateprediction.net
he: קבל עזרה מ-climateprediction.net

en: News
he: חדשות

en: climateprediction.net News
he: חדשות climateprediction.net

en: View your account information, credits, and trickles
he: צפה במידע החשבון שלך, נקודות זכות וטפטופים

en: Info about your team
he: מידע אודות הצוות שלך

en: Search for help in our help system
he: חפש עזרה במערכת העזרה שלנו

en: Global Statistics
he: סטטיסטיקות גלובליות

en: Summary statistics for World Community Grid
he: סטטיסטיקות מתומצתות על World Community Grid

en: My Grid
he: ה-Grid שלי

en: Your statistics and settings
he: הסטטיסטיקות והגדרות שלך

en: Device Profiles
he: פרופילי התקנים

en: Update your device settings
he: עדכן את הגדרות ההתקנים שלך

en: Research
he: מחקר

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
he: למד אודות המיזמים של World Community Grid

en: Version Update
he: עדכון גרסה

en: A new version of %s is available. You can download it here: %s
he: גרסא חדשה של %s זמינה. באפשרותך להוריד אותה כאן: %s

en: There is no new version of %s available for download.
he: לא נמצאה גרסה חדשה של %s להורדה.

en: %s is not connected to the client
he: %s אינו מחובר ללקוח

en: Missing application
he: ישום חסר

en: Please download and install the CoRD application from http://cord.sourceforge.net
he: נא להוריד ולהתקין את היישום CoRD מהאתר http://cord.sourceforge.net

en: on batteries
he: פועל על סוללות

en: computer is in use
he: המחשב בשימוש

en: user request
he: בקשת משתמש

en: time of day
he: זמן של היום

en: CPU benchmarks in progress
he: הערכת ביצועי מעבד מתבצעת

en: need disk space - check preferences
he: יש צורך בשטח דיסק - בדוק העדפות

en: computer is not in use
he: המחשב אינו בשימוש

en: starting up
he: מתחיל

en: an exclusive app is running
he: יישום בלעדי רץ כרגע

en: CPU is busy
he: מעבד תפוס

en: network bandwidth limit exceeded
he: חריגה מהגבלת רוחב הפס של הרשת

en: requested by operating system
he: נתבקש ע"י מערכת ההפעלה

en: unknown reason
he: סיבה לא ידועה

en: GPU missing,
he: מעבד גרפי חסר.

en: New
he: חדש

en: Download failed
he: הורדה נכשלה

en: Downloading
he: מוריד

en:  (suspended -
he: (מושהה -

en: Project suspended by user
he: מיזם הושהה על ידי המשתמש

en: Task suspended by user
he: משימה הושתה על ידי המשתמש

note: an NCI process can be running even though computation is suspended (because of <dont_suspend_nci>
en: Suspended -
he: מושהה -

en: GPU suspended -
he: עיבוד גרפי מושהה

en: Waiting for memory
he: ממתין לזיכרון

en: Waiting for shared memory
he: ממתין לזיכרון משותף

en: Running
he: רץ

en:  (non-CPU-intensive)
he: (ללא דרישת מעבד)

en: Waiting to run
he: ממתין להרצה

en: Ready to start
he: מוכן להתחיל

en: Postponed:
he: נידחה:

en: Postponed
he: נידחה

en: Waiting for network access
he: מחכה לגישה לאינטרנט

en: Computation error
he: שגיאת עיבוד

en: Upload failed
he: העלאה נכשלה

en: Uploading
he: מעלה

en: Aborted by user
he: בוטל על ידי המשתמש

en: Aborted by project
he: בוטל על ידי המיזם

en: Aborted: not started by deadline
he: בוטל: לא התחיל לפני התאריך האחרון לביצוע

en: Aborted: task disk limit exceeded
he: מבוטל: חריגה בהגבלת שימוש בדיסק

en: Aborted: run time limit exceeded
he: מבוטל: חריגה בהגבלת זמן עובדה

en: Aborted: memory limit exceeded
he: מבוטל: חריגה בהגבלת זיכרון

en: Aborted
he: בוטל

en: Acknowledged
he: אושר

en: Ready to report
he: מוכן לדיווח

en: Error: invalid state '%d'
he: שגיאה: מצב לא חוקי '%d'

en: No Internet connection
he: אין חיבור לאינטרנט

en: Please connect to the Internet and try again.
he: אנא התחבר לאינטרנט ונסה שוב.

en: Project not found
he: המיזם לא נמצא

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
he: כתובת האינטרנט שהזנת אינה של מיזם מבוסס BOINC.
    
    אנא בדוק את הכתובת ונסה שוב.

en: Account manager not found
he: מנהל חשבונות לא נמצא

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
he: כתובת האינטרנט שהזנת אינה של מנהל חשבונות מבוסס BOINC.
    
    אנא בדוק את הכתובת ונסה שוב.

en: Login Failed.
he: התחברות נכשלה.

en: Check the username and password, and try again.
he: בדוק את שם המשתמש והסיסמה, ונסה שוב.

en: Check the email address and password, and try again.
he: בדוק את כתובת הדוא"ל והסיסמה, ונסה שוב.

en: more...
he: עוד...

en: Choose a project
he: בחר מיזם

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
he: כדי לבחור מיזם, לחץ על השם שלו או רשום את כתובת האינטרנט שלו למטה.

en: Categories:
he: קטגוריות:

en: Projects:
he: מיזמים:

en: Project details
he: פרטי המיזם

en: Research area:
he: אזור מחקר:

en: Organization:
he: ארגון:

en: Web site:
he: אתר אינטרנט:

en: Supported systems:
he: מערכות תומכות:

en: Supports Microsoft Windows
he: יש תמיכה ב־Windows מבית Microsoft

en: Supports Mac OS X
he: יש תמיכה ב־OS X מבית Mac

en: Supports Linux on Intel
he: יש תמיכה בלינוקס על גבי Intel

en: Supports Android
he: יש תמיכה ב־Android

en: Supports FreeBSD
he: יש תמיכה ב־FreeBSD

en: Supports Linux on ARM (e.g. Raspberry Pi)
he: יש תמיכה בלינוקס על גבי ARM (כמו למשל Raspberry Pi)

en: Supports NVIDIA GPUs
he: יש תמיכה במעבדים גרפיים מבית NVIDIA

en: Supports AMD GPUs
he: יש תמיכה במעבדים גרפיים מבית AMD

en: Supports Intel GPUs
he: יש תמיכה במעבדים גרפיים מבית Intel

en: Supports VirtualBox
he: יש תמיכה ב־VirtualBox

en: Project URL:
he: כתובת האינטרנט של המיזם:

en: All
he: הכל

en: This project may not have work for your type of computer.  Do you want to add it anyway?
he: ייתכן ולמיזם זה אין עבודה לסוג המחשב שלך. האם תרצה להוסיפו בכל זאת?

en: You already added this project. Please choose a different project.
he: כבר הוספת מיזם זה. אנא בחר מיזם אחר.

en: Communicating with project
    Please wait...
he: מתקשר עם המיזם
    אנא המתן...

en: Required files not found on the server.
he: קבצים דרושים לא נמצאו על השרת.

en: An internal server error has occurred.
he: התרחשה שגיאת שרת פנימית.

en: Welcome to %s.
he: ברוך הבא ל-%s.

en: You have volunteered to compute for this project:
he: התנדבת לבצע חישובים עבור מיזם זה:

en: Name:
he: שם:

en: URL:
he: כתובת אינטרנט:

en: To continue, click Next.
he: כדי להמשיך, לחץ 'הבא'.

en: Network communication failure
he: תקשורת לרשת נכשלה

en: The World Community Grid - BOINC software failed to communicate
    over the Internet. The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network or modem connection
    and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking the World Community
    Grid - BOINC software.  Configure your personal firewall to let
    BOINC and BOINC Manager communicate on port 80 and port 443,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
he: תוכנת ה-World Community Grid - BOINC לא הצליחה לתקשר
    דרך האינטרנט. הסיבות הסבירות ביותר הן:
    
    1) בעיית קישוריות. בדוק את חיבור הרשת או המודם שלך
    ולאחר מכן לחץ 'הקודם' כדי לנסות שוב.
    
    2) תוכנת חומת-אש אישית חוסמת את תוכנת World Community
    Grid - BOINC. הגדר את תצורת חומת-האש האישית שלך כך שתאפשר 
    ל-BOINC ול-BOINC Manager לתקשר על גבי פיתחה (port) 80 ופיתחה 443,
    ולאחר מכן לחץ 'הקודם' כדי לנסות שוב.
    
    3) אתה משתמש בשרת מתווך (proxy).
    לחץ 'הבא' כדי לקבוע את תצורת שרת מתווך של BOINC.

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
he: BOINC לא הצליחה לתקשר דרך האינטרנט. 
    הסיבות הסבירות ביותר הן:
    
    1) בעיית קישוריות. בדוק את חיבור הרשת 
    או המודם שלך ולאחר מכן לחץ 'הקודם' כדי לנסות שוב.
    
    2) תוכנת חומת-אש אישית חוסמת את BOINC. 
    הגדר את תצורת את חומת-האש האישית שלך כך שתאפשר ל-BOINC 
    ול-BOINC Manager לתקשר על גבי פיתחה (port) 80,
    ולאחר מכן לחץ 'הקודם' כדי לנסות שוב.
    
    3) אתה משתמש בשרת מתווך (proxy).
    לחץ 'הבא' כדי לקבוע את תצורת שרת מתווך של BOINC.

en: Proxy configuration
he: תצורת שרת מתווך

en: HTTP proxy
he: שרת מתווך HTTP

en: Server:
he: שרת:

en: Autodetect
he: זיהוי אוטומטי

en: SOCKS proxy
he: שרת מתווך SOCKS

en: Terms of Use
he: תנאי השימוש

en: Please read the following terms of use:
he: אנא קרא את תנאי השימוש הבאים:

en: I agree to the terms of use.
he: אני מסכים לתנאי השימוש.

en: I do not agree to the terms of use.
he: אני אינני מסכים לתנאי השימוש.

en: Project temporarily unavailable
he: זמנית המיזם לא זמין

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
he: זמנית המיזם אינו זמין.
    
    אנא נסה במועד מאוחר יותר.

en: Account manager temporarily unavailable
he: זמנית מנהל החשבונות אינו זמין

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
he: זמנית מנהל החשבונות אינו זמין.
    
    אנא נסה במועד באוחר יותר.

en: Please specify an account key to continue.
he: אנא הזן קוד חשבון כדי להמשיך.

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
he: קוד חשבון לא נכון; אנא הזן קוד חשבון תקף

en: Validation conflict
he: סתירת אימות

en: Please specify an email address
he: אנא הזן כתובת דוא"ל

en: Invalid email address; please enter a valid email address
he: כתובת דוא"ל לא חוקית; אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

en: Missing URL
he: כתובת אינטרנט חסרה

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
he: אנא הזן כתובת אתר.
    לדוגמא:
    http://www.example.com/

en: Invalid URL
he: כתובת אתר לא חוקית

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
he: אנא הזן כתובת אתר חוקית.
    לדוגמא:
    http://boincproject.example.com

en: '%s' does not contain a valid host name.
he: '%s אינו מכיל שם מחשב תקף.

en: '%s' does not contain a valid path.
he: '%s' אינו מכיל נתיב תקף.

note: Setup View
en: Commands
he: פקודות

en: Copy all messages
he: העתק את כל ההודעות

en: Copy selected messages
he: העתק הודעות נבחרות

en: Show only this project
he: הצג מיזם זה בלבד

en: Show only the messages for the selected project.
he: הצג את ההודעות הקשורות למיזם הנבחר בלבד.

en: Messages
he: הודעות

en: Copying all messages to the clipboard...
he: מעתיק את כל ההודעות ללוח...

en: Copying selected messages to the clipboard...
he: מעתיק הודעות נבחרות ללוח...

en: Filtering messages...
he: מסנן הודעות...

en: Show all messages
he: הצג את כל ההודעות

en: Show messages for all projects.
he: הצג הודעות לכל המיזמים.

en: Fetching notices; please wait...
he: מקבל הודעות; אנא המתן...

en: There are no notices at this time.
he: אין התראות להציג בשלב זה.

en: Notices
he: התראות

en: Update
he: עדכן

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
he: דווח את כל המשימות שהושלמו, קבל את הניקוד העדכני, קבל את ההעדפות המעודכנות וככל הנראה קבל עוד משימות. .

en: Suspend
he: השהה

en: Suspend tasks for this project.
he: השהה משימות של מיזם זה.

en: No new tasks
he: אין משימות חדשות

en: Don't get new tasks for this project.
he: אל תקבל משימות חדשות למיזם זה.

en: Reset project
he: אתחל מיזם

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
he: מחק את כל הקבצים והמשימות המשוייכים למיזם זה וקבל חדשים. באפשרותך לעדכן קודם את המיזם בכדי לדווח משימות שהושלמו.

en: Remove this project.  Tasks in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed tasks).
he: הסר מיזם זה. משימות בפעולה יאבדו (תחילה השתמש ב'עדכן' על מנת לדווח משימות שהושלמו).

en: Properties
he: מאפיינים

en: Show project details.
he: הצג פרטים על המיזם.

en: Account
he: חשבון

en: Work done
he: עבודה שהסתיימה

en: Avg. work done
he: ממוצע העבודה שהסתיימה

en: Status
he: מצב

en: Projects
he: מיזמים

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
he: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את המיזם '%s'?

en: Reset Project
he: אפס את המיזם

en: Are you sure you want to remove project '%s'?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את המיזם '%s'?

en: Remove Project
he: הסר מיזם

en: Resume tasks for this project.
he: המשך משימות של מיזם זה.

en: Allow new tasks
he: אפשר משימות חדשות

en: Allow fetching new tasks for this project.
he: אפשר קבלת משימות חדשות למיזם זה.

en: Don't fetch new tasks for this project.
he: אל תקבל משימות חדשות למיזם זה.

en: Requested by user
he: התבקש על ידי המשתמש

en: To fetch work
he: Pyydetään työtä

en: To report completed tasks
he: לדווח על משימות מוכנות

en: To send trickle-up message
he: כדי לשלוח הודעת טפטוף עולה

en: Requested by account manager
he: התבקש על ידי מנהל חשבונות

en: Project initialization
he: אתמול מיזם

en: Requested by project
he: התבקש על ידי המיזם

en: Unknown reason
he: סיבה לא ידועה

en: Suspended by user
he: הושהה על ידי המשתמש

en: Won't get new tasks
he: לא מקבל משימות חדשות

en: Project ended - OK to remove
he: המיזם הסתיים - לחץ 'אישור' כדי להסיר

en: Will remove when tasks done
he: יוסר עם השלמת המשימות

en: Scheduler request pending
he: ממתין לבקשת מתזמן

en: Scheduler request in progress
he: בקשת מתזמן בתהליך

en: Trickle up message pending
he: הודעת טפטוף עולה ממתינה

en: Communication deferred
he: התקשרות נדחתה

en: Total disk usage
he: ניצול דיסק כללי

en: Disk usage by BOINC projects
he: ניצול הדיסק על ידי מיזמי BOINC

en: no projects: 0 bytes used
he: אין מיזמים: שימוש ב-0 בייטים

en: used by BOINC:
he: בשימוש על ידי BOINC:

en: free, available to BOINC:
he: פנוי, זמין ל-BOINC:

en: free, not available to BOINC:
he: פנוי, לא זמין ל-BOINC:

en: free:
he: פנוי:

en: used by other programs:
he: בשימוש על ידי תוכנות אחרות:

en: User Total
he: סה"כ למשתמש

en: User Average
he: ממוצע למשתמש

en: Host Total
he: סה"כ למחשב

en: Host Average
he: ממוצע למחשב

en: Last update: %.0f days ago
he: עדכון אחרון: לפני %.0f ימים

en: Show user total
he: הצג סה"כ למשתמש

en: Show total credit for user
he: הצג את סך כל הניקוד למשתמש

en: Show user average
he: הצג ממוצע למשתמש

en: Show average credit for user
he: הצג ניקוד ממוצע למשתמש

en: Show host total
he: הצג סה"כ למחשב

en: Show total credit for host
he: הצג את סך כל הניקוד למחשב

en: Show host average
he: הצג ממוצע למחשב

en: Show average credit for host
he: הצג ניקוד ממוצע למחשב

en: < &Previous project
he: < &המיזם הקודם

en: Show chart for previous project
he: הצג תרשים למיזם הקודם

en: &Next project >
he: &המיזם הבא >

en: Show chart for next project
he: הצג תרשים למיזם הבא

en: Hide project list
he: הסתר רשימת מיזמים

en: Use entire area for graphs
he: השתמש בכל השטח עבור הגרפים

en: Mode view
he: מצב תצוגה

en: One project
he: מיזם יחיד

en: Show one chart with selected project
he: הצג תרשים אחד עם המיזם הנבחר

en: All projects (separate)
he: כל המיזמים (בנפרד)

en: Show all projects, one chart per project
he: הצג את כל המיזמים, תרשים אחד לכל מיזם

en: All projects (together)
he: כל המיזמים (ביחד)

en: Show one chart with all projects
he: הצג תרשים אחד עם כל המיזמים

en: All projects (sum)
he: כל המיזמים (סיכום)

en: Show one chart with sum of projects
he: הצג תרשים אחד עם סיכום המיזמים

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Show project list
he: הצג רשימת מיזמים

en: Uses smaller area for graphs
he: משתמש בשטח קטן יותר עבור הגרפים

en: Retry Now
he: נסה מחדש כעת

en: Retry the file transfer now
he: נסה העברת קבצים כעת

en: Abort Transfer
he: בטל העברה

en: Abort this file transfer.  You won't get credit for the task.
he: בטל את העברת קובץ זו. לא תקבל נקודות זכות עבור המשימה.

en: File
he: קובץ

en: Progress
he: התקדמות

en: Size
he: גודל

en: Elapsed
he: עבר

en: Remaining (estimated)
he: זמן שנותר (הערכה)

en: Speed
he: מהירות

en: Transfers
he: העברות

en: Network activity is suspended -
he: פעילות הרשת מושהת -

en: .
    You can enable it using the Activity menu.
he: .
    אתה יכול לאפשר אותה בעזרת תפריט 'פעילות'.

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
he: אתה בטוח שברצונך לבטל את העברת הקובץ '%s'?
    שים לב: ביטול העברת הקובץ יגרום לפסילת המשימה ולכן
    לא תקבל עליה ניקוד.

en: Abort File Transfer
he: בטל העברת קובץ

en: Upload
he: Lähetä

en: Download
he: הורדה

en: retry in
he: נסה שנית ב-

en: failed
he: epäonnistui

en: suspended
he: hyllytetty

en: active
he: aktiivinen

en: pending
he: ממתין

en:  (project backoff:
he: (נסיגת מיזם:

en: Show active tasks
he: הצג משימות פעילות

en: Show only active tasks.
he: הצג משימות פעילות בלבד

en: Show graphics
he: הצג גרפיקה

en: Show application graphics in a window.
he: הצג גרפיקת יישום בחלון חדש.

en: Show VM Console
he: הצג קונסולת מכונה וירטואלית (VM)

en: Show VM Console in a window.
he: הצג קונסולת מכונה וירטואלית (VM) בחלון

en: Suspend work for this result.
he: השהה עבודה לתוצאה זו.

en: Abort
he: בטל

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
he: בטל את העבודה על תוצאה זו. אתה לא תקבל שום ניקוד תמורתה.

en: Show task details.
he: הצג מידע על המשימה.

en: Deadline
he: מועד אחרון לדיווח

en: Tasks
he: משימות

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את המשימה '%s'?
    (התקדמות: %s, מצב: %s)

en: Are you sure you want to abort these %d tasks?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את %d המשימות הללו?

en: Abort task
he: בטל משימה

en: Show all tasks
he: הצג את כל המשימות

en: Show all tasks.
he: הצג את כל המשימות.

en: Resume work for this task.
he: המשך עבודה עבור משימה זו.

en: Suspend work for this task.
he: השהה עבודה עבור משימה זו.

en: Stop graphics
he: הסתר גרפיקה

en: Close application graphics window.
he: סגור חלון גרפיקת היישום.

en: Do you really want to cancel?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל?

en: Question
he: שאלה

en: Skin
he: מראה

en: Select the appearance of the user interface.
he: בחר את המראה של ממשק המשתמש.

en: Advanced View...	Ctrl+Shift+A
he: תצוגה מתקדמת...	Ctrl+Shift+A

en: Display the advanced graphical interface.
he: הצג ממשק גרפי מתקדם.

en: Configure display options and proxy settings
he: הגדר אפשרויות תצוגה ושרת מתווך

en: Display diagnostic messages.
he: הצג הודעות אבחון

en: Show information about BOINC and %s
he: הצג מידע אודות BOINC ו-%s

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Suspend Computing
he: השהה חישובים

en: Resume Computing
he: המשך חישובים

en: Open a window to view notices from projects or BOINC
he: פתח חלון לצפיה בהתראות ממיזמים או מ-BOINC

en: Get help with %s
he: קבל עזרה עם %s

en: Close
he: &סגור

en: %s - Notices
he: %s - התראות

en: Using local preferences.
    Click "Use web prefs" to use web-based preferences from
he: משתמש בהעדפות מקומיות. 
    לחץ "השתמש בהעדפות רשת" כדי להשתמש בהעדפות מבוססות רשת

en: Using web-based preferences from
he: משתמש בהעדפות מבוססות אינטרנט מ

en: Set values and click Save to use local preferences instead.
he: הגדר ערכים ולחץ "שמור" כדי להשתמש בהעדפות מקומיות במקום.

en: For additional settings, select Computing Preferences in the Advanced View.
he: להגדרות נוספות, בחר העדפות עיבוד בתצוגה מורחבת.

en: 'In use' means mouse/keyboard input in last
he: 'בשימוש' משמע עכבר/מקלדת שומש ב

en: GB of disk space
he: ג"ב מתוך שטח הדיסק

en: %s - Computing Preferences
he: %s - העדפות חישוב

en: Discard all local preferences and use web-based preferences?
he: להתעלם מכל ההעדפות המקומיות ולהשתמש בהעדפות מבוססות אינטרנט?

en: Add Project
he: הוסף מיזם

en: Synchronize
he: סנכרן

en: Work done for this project
he: העבודה הסתיימה למיזם זה

en: Volunteer for any or all of 30+ projects in many areas of science
he: התנדב לאחד מלמעלה מ-30 מיזמים, או יותר, בתחומי מדע שונים

en: Synchronize projects with account manager system
he: סנכרן את המיזמים עם מערכת מנהל חשבונות

note: TODO: Might want better wording for Project Selection Combo Box tooltip
en: Select a project to access with the controls below
he: בחר מיזם על מנת לגשת אליו עם בקרי השליטה מטה

en: Project Web Pages
he: דפי האינטרנט של המיזם

en: Project Commands
he: פקודות מיזם

en: Pop up a menu of web sites for project %s
he: הקפצת תפריט של אתרים עבור המיזם %s

en: Pop up a menu of commands to apply to project %s
he: הקפץ תפריט של פקודות ליישום על מיזם %s

en: Suspend this task.
he: השהה משימה זו.

en: Abandon this task. You will get no credit for it.
he: נטוש משימה זו. לא תקבלו עבורה שום נקודות זכות.

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %.1lf%%, Status: %s)
he: אתה בטוח שאתה רוצה לבטל את הישום '%s'?
    (התקדמות: %.1lf%%, מצב: %s)

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
he: אין לך מיזמים. אנא הוסף מיזם.

en: Not available
he: לא זמין

en: Tasks:
he: משימות:

note: TODO: Might want better wording for Task Selection Combo Box tooltip
en: Select a task to access
he: בחר משימה אליה ברצונך לגשת

note: what project the task is from, e.g. "From: SETI@home"
en: From:
he: מ:

en: This task's progress
he: התקדמות משימה זו

en: Task Commands
he: פקודות משימה

en: Pop up a menu of commands to apply to this task
he: הקפץ תפריט של פקודות ליישם עבור משימה זו

en: Application: %s
he: יישום: %s

en: Application: Not available
he: יישום: לא זמין

en: Not Available
he: לא זמין

en: Elapsed: %s
he: זמן שחלף: %s

en: Remaining (estimated): %s
he: זמן שנותר: %s

en: Status: %s
he: מצב: %s

en: Retrieving current status.
he: מאחזר מצב נוכחי.

en: Downloading work from the server.
he: מוריד עבודה מהשרת.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
he: חישוב מושהה: עובד על סוללות.

en: Processing Suspended:  User Active.
he: חישוב מושהה: משתמש פעיל.

en: Processing Suspended:  User paused processing.
he: חישוב מושהה: המשתמש השהה חישובים.

en: Processing Suspended:  Time of Day.
he: החישוב מושהה: זמן היום.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
he: חישוב מושהה: מבחני ביצועים רצים.

en: Processing Suspended:  need disk space.
he: חישוב מושהה: נדרש עוד שטח אחסון.

en: Processing Suspended.
he: חישוב מושהה.

en: Waiting to contact project servers.
he: ממתין ליצירת קשר עם שרתי המיזם.

en: Retrieving current status
he: מאחזר מצב נוכחי

en: No work available to process
he: אין עבודה זמינה לעיבוד

en: Unable to connect to the core client
he: לא מצליח להתחבר ללקוח הליבה.

en: &Next >
he: &הבא >

en: < &Back
he: < ה&קודם

en: &Finish
he: &סיום

en: Services
he: שירותים

en: Hide %s
he: הסתר %s

en: Hide Others
he: הסתר את האחרים

en: Show All
he: הצג הכל

en: Quit %s
he: הפסק %s
