BOINC - en to he translation catalogue (622 entries)

en: I'm new
he: אני חדש

en: I'm a BOINC user
he: אני משתמש BOINC

en: You must earn @count more credits to be able to post comments on this site.
he: עליך להרוויח עוד @count נקודות זכות כדי שתוכל לכתוב תגובות באתר זה.

en: Enforced by version @number
he: נאכף על-ידי גירסה @number

en: Total Credit
he: סך נקודות זכות

en: App ID
he: מזהה יישום

en: Friends (@count)
he: חברים (@count)

en: Einstein@Home is a program that uses your computer's idle time to run a screensaver to search for gravitational waves from spinning neutron stars (also called pulsars) using data from the LIGO gravitational wave detector.
he: Einstein@Home היא תוכנית המשתמשת בזמן חוסר פעילות של המחשב שלך להפעלת שומר מסך כדי לחפש גלי כבידה של כוכבי נייטרונים מסוחררים (הנקראים גם פולסרים), באמצעות נתונים מגלאי גלי הכבידה LIGO.

en: Run while computer is on battery power?
he: הרץ בזמן שהמחשב מופעל על סוללה?

en: Only applies to portable computers
he: חל רק במחשבים ניידים

en: Run while computer is in use?
he: הרץ כאשר המחשב נמצא בשימוש?

en: Run GPU work while computer is in use?
he: הרץ עבודת מעבד גרפי כאשר המחשב נמצא בשימוש?

en: "In use" means mouse/keyboard activity in last
he: "בשימוש" פירושו פעילות עכבר/מקלדת ב-

en: Suspend work if no mouse/keyboard activity in last
he: השעה עבודה אם אין פעילות עכבר/מקלדת ב-

en: Needed to enter low-power mode on some computers
he: צריך להיכנס למצב צריכת חשמל נמוכה במחשבים מסויימים

en: Suspend work if CPU usage is above
he: השעה עבודה אם השימוש במעבד עולה על

en: 0 means no restriction. Enforced by version @number
he: 0 פירושו ללא הגבלה. נאכף על-ידי גירסה @number

en: Do work only between the hours of:
he: עבוד רק בין השעות:

en: No restriction if equal
he: ללא הגבלה אם שווה

en: Leave tasks in memory while suspended?
he: השאר משימות בזיכרון כאשר הן מושעות?

en: Suspended tasks will consume swap space if "yes"
he: משימות מושעות יצרכו שטח ההחלפה אם "כן"

en: Recommended: @period minutes
he: מומלץ: @period דקות

en: On multiprocessors, use at most
he: במעבדים מרובים, השתמש לכל היותר

en: processors
he: מעבדים

en: Set to 0 for no limit
he: הגדר 0 עבור ללא הגבלה

en: Can be used to reduce CPU heat
he: ניתן לשימוש להפחתת חום המעבד

en: Disk: use at most
he: דיסק: השתמש לכל היותר

en: Disk: leave free at least
he: דיסק: השאר שטח פנוי של לפחות

en: Values smaller than @number are ignored
he: ערכים קטנים מ-@number לא ייחשבו

en: Tasks checkpoint to disk at most every
he: משימות יבצעו נקודות ביקורת בדיסק לכל היותר כל

en: Swap space: use at most
he: שטח החלפה: השתמש לכל היותר

en: Computer is connected to the Internet about every
he: המחשב מחובר לאינטרנט בערך כל

en: Leave blank or 0 if always connected. @project will try to maintain at least this much work.
he: השאר ריק או 0 אם תמיד מחובר. @project ינסה לשמור כמות עבודה זו לפחות.

en: Maintain enough work for an additional
he: שמור עבודה מספיקה לעוד

en: Matters only if you have a modem, ISDN, or VPN connection
he: חשוב רק אם יש לך חיבור מודם, ISDN, או VPN

en: Maximum download rate
he: קצב הורדה מרבי

en: Maximum upload rate
he: קצב העלאה מרבי

en: Use network only between the hours of:
he: השתמש ברשת רק בין השעות:

en: Transfer at most
he: העבר לכל היותר

en: Skip image file verification?
he: דלג על אימות קובץ התמונה?

en: Check this ONLY if your Internet provider modifies image files (UMTS does this, for example). Skipping verification reduces the security of BOINC.
he: סמן את זה אך ורק אם ספק האינטרנט משנה את קבצי התמונה (UMTS עושה זאת, לדוגמה). דילוג על אימות מפחית את האבטחה של BOINC.

en: What is @this_project?
he: מהו @this_project?

en: Project
he: מיזם

en: Total credits
he: סך נקודות זכות

en: Recent avg credits
he: ממוצע נקודות זכות לאחרונה

en: Web site
he: אתר אינטרנט

[ctx: preference set]
en: Home
he: בית

en: Reply
he: השב

en: Reply to this comment with quote
he: השב לתגובה זו עם ציטוט

en: this project
he: מיזם זה

en: Featured
he: מובלט

en: Locked
he: נעול

en: Seconds
he: שניות

en: project
he: מיזם

en: !name added you as a friend on !site. You can approve or deny this request. Denying a request will not send a notification, but will remove the request from both of your accounts.
    
    Follow the link below to view this request:
    !link
    
    !message
    
    Thanks,
    The !site team
he: !name הוסיף אותך כחבר ב-!site. באפשרותך לאשר או לדחות את הבקשה. דחיית הבקשה לא תשלח הודעה, אבל תסיר את הבקשה משני החשבונות שלכם.
    
    הפעל את הקישור שלהלן כדי להציג בקשה זו:
    !link
    
    !message
    
    תודה,
    צוות !site

en: Please set the minimum time required between posts.
he: נא הגדר את משך הזמן המזערי הנדרש בין פרסום רשומות.

en: Please set the minimum total credit that a user must earn in order to post to this message board.
he: נא הגדר את מינימום סך נקודות הזכות שהמשתמש צריך להרוויח על מנת לפרסם בלוח הודעות זה.

en: Please set the minimum average credit that a user is required to have in order to post to this message board.
he: נא הגדר את מינימום ממוצע נקודות הזכות שצריך להיות למשתמש על מנת לפרסם בלוח הודעות זה.

en: !name confirmed you as a friend on !site.
    
    Follow this link to view his or her profile:
    !link
    
    !message
    
    Thanks,
    The !site team
he: !name אישר אותך כחבר ב-!site.
    
    הפעל קישור זה כדי להציג את הפרופיל שלו או שלה:
    !link
    
    !message
    
    תודה,
    צוות

en: A team foundership change was already requested recently. Only one request is allowed within a period of 90 days.
he: בקשה לשינוי תפקיד מייסד של צוות כבר הוגשה לאחרונה. רק בקשה אחת מותרת בתקופה של 90 יום.

en: Team name is required.
he: דרוש שם צוות.

en: You are banned from community participation until @date
he: את/ה מוחרם/ת מהשתתפות קהילתית עד @date

en: There is no user on your team with that email address.
he: לא קיים משתמש בצוות שלך עם כתובת דוא"ל זו.

en: Einstein@Home is a program that uses your computer's idle time to search for gravitational waves from spinning isolated compact objects (among which are pulsars) using data from the LIGO gravitational wave detector.
he: Einstein@Home היא תוכנית אשר משתמשת בזמן הבטל של המחשב שלך כדי לחפש גלי כבידה מאובייקטים דחוסים מבודדים מסתובבים (ביניהם כלולים פולסרים) באמצעות נתונים מגלאי גלי הכבידה LIGO.

en: Message board title is required.
he: נדרשת כותרת לוח הודעות.

[ctx: menu-link]
en: Home
he: בית

[ctx: menu-link]
en: Credentials
he: הסמכות

[ctx: menu-link]
en: Dashboard
he: לוח בקרה

[ctx: account-profile-edit]
en: Tell us about yourself. You could tell us where you're from, your age, occupation, hobbies, or anything else about yourself.
he: ספר לנו על עצמך. תוכל לספר מהיכן אתה, מה גילך, עיסוקך, תחביביך או כל דבר אחר.

[ctx: account-profile-edit]
en: Postal code
he: מיקוד

[ctx: account-profile-edit]
en: Avatar
he: אווטאר

[ctx: account-profile-edit]
en: Country
he: מדינה

[ctx: account-dashboard]
en: Projects
he: מיזמים

[ctx: menu-link]
en: News
he: חדשות

[ctx: account-host-list]
en: All computers
he: כל המחשבים

[ctx: menu-link]
en: Preferences
he: העדפות

[ctx: menu-link]
en: Community
he: קהילה

[ctx: menu-link]
en: Profile
he: פרופיל

[ctx: user-host-list]
en: All computers
he: כל המחשבים

[ctx: user-info]
en: Joined
he: הצטרף

[ctx: user-info]
en: Posts
he: רשומות

[ctx: user-info]
en: Credit
he: נקודות זכות

[ctx: user-info]
en: RAC
he: נקודות זכות ממוצעות לאחרונה

[ctx: account-dashboard]
en: Inbox
he: דואר נכנס

[ctx: account-dashboard]
en: Compose new
he: כתוב חדש

[ctx: moderate-user]
en: Reject profile
he: דחה פרופיל

[ctx: moderate-ban-user]
en: Ban user
he: החרם משתמש

[ctx: authenticator-login-page]
en: Authenticator login
he: כניסת מאמת

[ctx: forum-comment-form]
en: Comment form
he: תגובה מאת

[ctx: country-of-origin]
en: Country
he: מדינה

[ctx: menu-link]
en: Login
he: היכנס

[ctx: email-address-to-login]
en: Email address
he: כתובת דוא"ל

[ctx: standard-login-page]
en: Enter your @s email address.
he: הזן את כתובת הדוא"ל של @s שלך.

[ctx: standard-login-page]
en: Log in
he: היכנס

[ctx: menu-link]
en: search
he: חפש

[ctx: front-page]
en: Join now
he: הצטרף עכשיו

[ctx: user-account]
en: Account
he: חשבון

[ctx: footer-link:-1:ignoreoverwrite]
en: Applications
he: יישומים

[ctx: footer-link]
en: Server status
he: מצב השרת

[ctx: team-id]
en: Team ID
he: מזהה צוות

[ctx: view-team-info]
en: Founder
he: מייסד

[ctx: user-or-team-RAC]
en: Recent average credit
he: ממוצע נקודות זכות לאחרונה

[ctx: user-or-team-name]
en: Name
he: שם

[ctx: team-members]
en: Members
he: חברים

[ctx: user-or-team-total-credits]
en: Total credit
he: סך נקודות זכות

[ctx: user-details]
en: User ID
he: זיהוי משתמש

[ctx: user-on-team]
en: User
he: משתמש

[ctx: team-when-user-became-an-admin]
en: Admin since
he: מנהל מאז

[ctx: user-joined-or-leaving-team]
en: User joined
he: המשתמש הצטרף

[ctx: team-history-timestamp]
en: Timestamp
he: חותמת זמן

[ctx: user-id]
en: Id
he: מזהה

[ctx: user-info]
en: Account Key
he: מפתח חשבון

[ctx: user-info]
en: Member since
he: חבר מאז

[ctx: user-info]
en: CPID
he: מזהה מיזם מוצלב

[ctx: user-info]
en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

[ctx: user-info]
en: Password Hash
he: גיבוב (hash) סיסמה

[ctx: user-info]
en: Postal Code
he: מיקוד

[ctx: user-info]
en: Send Email
he: דוא"ל נשלח

[ctx: user-info]
en: Show Hosts
he: הצג מארחים

[ctx: website-of-user-or-team]
en: URL
he: כתובת אינטרנט

[ctx: host-list]
en: Computer ID
he: מזהה מחשב

[ctx: host-list]
en: Location
he: מיקום

[ctx: host-details]
en: While BOINC running, % of time work is allowed
he: בזמן ש-BOINC רץ, מותרת עבודה ב-% מהזמן.

[ctx: host-details]
en: Average turnaround time
he: זמן סבב ממוצע

[ctx: host-details]
en: Created
he: נוצר

[ctx: host-details]
en: While BOINC running, % of time host has an Internet connection
he: בזמן ש-BOINC רץ, ב-% מהזמן יש למארח גישה לאינטרנט.

[ctx: host-details]
en: Average CPU efficiency
he: יעילות מעבד ממוצעת

[ctx: host-details]
en: Free disk space
he: שטח דיסק פנוי

[ctx: host-details]
en: Total disk space
he: שטח דיסק כולל

[ctx: details:-1:name-of-the-host-or-task-or-workunit-etc-being-viewed-ignoreoverwrite]
en: Name
he: שם

[ctx: host-details]
en: Task duration correction factor
he: גורם התיקון של משך המשימה

[ctx: host-details]
en: Avg. credit
he: ממוצע נקודות זכות

[ctx: host-details]
en: External IP address
he: כתובת IP חיצונית

[ctx: host-details]
en: Cross project ID
he: מזהה מיזם מוצלב

[ctx: host-details]
en: Last IP address
he: כתובת IP אחרונה

[ctx: host-details]
en: Cache
he: מטמון

[ctx: host-details]
en: Memory
he: זיכרון

[ctx: host-details]
en: Swap space
he: שטח החלפה

[ctx: host-details]
en: Maximum daily WU quota per CPU
he: המיכסה המרבית של יחידות עבודה יומיות למעבד

[ctx: host-details]
en: Average download rate
he: קצב הורדה ממוצע

[ctx: host-details]
en: Average upload rate
he: קצב העלאה ממוצע

[ctx: host-details]
en: Same IP address count
he: ספירת כתובת IP זהה

[ctx: host-details]
en: % of time BOINC client is running
he: % מהזמן שלקוח BOINC רץ

[ctx: host-details]
en: Operating system
he: מערכת הפעלה

[ctx: host-details]
en: Operating system version
he: גרסת מערכת ההפעלה

[ctx: host-details]
en: Measured floating point speed
he: מהירות מחושבת של נקודה צפה

[ctx: host-details]
en: Measured integer speed
he: מהירות מחושבת של מספר שלם

[ctx: host-details]
en: CPU model
he: דגם מעבד

[ctx: host-details]
en: Number of processors
he: מספר מעבדים

[ctx: host-details]
en: CPU
he: מעבד

[ctx: host-details]
en: Number of times client has contacted server
he: מספר הפעמים שהלקוח יצר קשר עם השרת

[ctx: host-details]
en: Last contact
he: יצירת קשר אחרונה

[ctx: host-details]
en: Serial number
he: מספר סידורי

[ctx: host-details]
en: Timezone
he: אזור זמן

[ctx: platform-details]
en: Platform ID
he: מזהה פלטפורמה

[ctx: task-details]
en: Task ID
he: מזהה משימה

[ctx: workunit-details]
en: Workunit ID
he: מזהה יחידת עבודה

[ctx: task-details]
en: Host ID
he: מזהה מארח

[ctx: application-details]
en: Application ID
he: מזהה יישום

[ctx: task-details]
en: Application version
he: גרסת יישום

[ctx: task-details]
en: Claimed credit
he: נקודות זכות שנתבעו

[ctx: task-details]
en: Client state
he: מצב לקוח

[ctx: task-details]
en: CPU time
he: זמן מעבד

[ctx: task-details:-1:ignoreoverwrite]
en: Created
he: נוצר

[ctx: task-details]
en: Run time
he: זמן ריצה

[ctx: task-details]
en: Exit status
he: מצב יציאה

[ctx: task-details]
en: Granted credit
he: נקודות זכות מוענקות

[ctx: task-details]
en: Outcome
he: תוצאה

[ctx: task-details]
en: Received time
he: זמן קבלה

[ctx: task-details]
en: Report deadline
he: מועד אחרון לדיווח

[ctx: task-details]
en: Sent
he: נשלח

[ctx: task-details]
en: Server state
he: מצב השרת

[ctx: task-details]
en: Stderr out
he: פלט Stderr

[ctx: task-details]
en: Validation state
he: מצב אימות

[ctx: workunit-details]
en: Canonical credit
he: נקודות זכות קנוניות

[ctx: workunit-details]
en: Canonical result ID
he: מזהה תוצאה קנוני

[ctx: workunit-details]
en: Created time
he: זמן שנוצר

[ctx: workunit-details]
en: Error mask
he: מסיכת שגיאה

[ctx: workunit-details]
en: Minimum quorum
he: מניין מזערי

[ctx: details:-1:name-of-the-host-or-task-or-workunit-etc-being-viewed-ignoreovewrite]
en: Name
he: שם

[ctx: workunit-details]
en: Max error tasks
he: משימות שגויות מרביות

[ctx: workunit-details]
en: Max success tasks
he: משימות מצליחות מרביות

[ctx: workunit-details]
en: Max total tasks
he: סך משימות מרביות

[ctx: workunit-details]
en: Needs validation
he: זקוק לאימות

[ctx: workunit-details]
en: Initial replication
he: שכפול ראשוני

[ctx: application-details]
en: Target number of results
he: מספר היעד של תוצאות

[ctx: application-details]
en: Application version ID
he: מזהה גרסת יישום

[ctx: application-details]
en: Plan class
he: מחלקת תוכנית

[ctx: application-details]
en: Version number
he: מספר גרסה

[ctx: host-details]
en: Computer
he: מחשב

[ctx: application-details]
en: App version ID
he: מזהה גרסת יישום

[ctx: application-details]
en: Consecutive valid tasks
he: משימות חוקיות עוקבות

[ctx: application-details]
en: Number of tasks completed
he: מספר משימות שהסתיימו

[ctx: application-details]
en: Max tasks per day
he: משימות מרביות ליום

[ctx: application-details]
en: Number of tasks today
he: מספר משימות היום

[ctx: application-details:-1:ignoreoverwrite]
en: Average turnaround time
he: זמן סבב ממוצע

[ctx: moderate-profiles]
en: Moderation
he: מִתּוּן

[ctx: moderate-profiles]
en: Unvetted profiles
he: פרופילים לא בדוקים

[ctx: team-dashboard]
en: Team
he: צוות

[ctx: account-dashboard]
en: Posts contributed
he: רשומות שנתרמו

[ctx: rss-feed-description]
en: The latest news from the @site_name project
he: החדשות האחרונות ממיזם @site_name

[ctx: forum-reply-to-comment-with-quote]
en: Quote
he: צטט

[ctx: message-header]
en: Message @id
he: הודעה @id

[ctx: comment-action-links]
en: moderation
he: מִתּוּן

[ctx: task-dtails-errorlog]
en: Stderr output
he: פלט Stderr

[ctx: message-header]
en: message @id
he: הודעה @id

[ctx: message-header]
en:  in response to !parent
he:  בתגובה ל-!parent

[ctx: front-page]
en: Welcome back!
he: ברוכים השבים!

[ctx: front-page]
en: Learn more
he: למד עוד

[ctx: front-page]
en: View account
he: הצג חשבון

[ctx: front-page]
en: User of the day
he: משתמש היום

[ctx: front-page]
en: Over 500,000 volunteers and counting.
he: מעל 500,000 מתנדבים ועוד היד נטויה.

[ctx: front-page]
en: Mac
he: מקינטוש

[ctx: front-page]
en: Linux
he: לינוקס

[ctx: front-page]
en: Credits per day
he: נקודות זכות ליום

[ctx: front-page-discuss-news]
en: discuss
he: דון

[ctx: menu-link]
en: Logout
he: יציאה מהמערכת

[ctx: footer-link]
en: Create content
he: צור תוכן

[ctx: anonymous-user]
en: Anonymous
he: עלום שם

[ctx: help-with-user-input-with-BBCode]
en: BBcode help
he: עזרה של BBcode

[ctx: post-forum-comment]
en: Post comment
he: פרסם תגובה

[ctx: form-cancel]
en: Cancel
he: ביטול

[ctx: host-details]
en: Details
he: פרטים

[ctx: host-tasks-link]
en: Tasks
he: משימות

[ctx: host-list]
en: Computers pending
he: מחשבים ממתינים

[ctx: host-list]
en: This user does not yet have any associated computers. Computers will be displayed when they have earned their first credits.
he: למשתמש זה אין עדיין מחשבים משוייכים. המחשבים יוצגו כאשר הם ירוויחו את נקודות הזכות הראשונות שלהם.

[ctx: account-dashboard]
en: Avg credit
he: ממוצע נקודות זכות

[ctx: account-dashboard]
en: More
he: עוד

[ctx: host-list]
en: Computers hidden
he: מחשבים מוסתרים

[ctx: host-list]
en: This user has chosen not to show information about their computers.
he: משתמש זה בחר שלא להציג מידע אודות המחשבים שלו.

[ctx: project-name:-1:ignoreoverwrite]
en: Name
he: שם

[ctx: page-submitted-info]
en: Submitted by !username on !datetime
he: נשלח על-ידי !username ב-

[ctx: user-profile]
en: Background
he: רקע

[ctx: user-profile]
en: Opinion
he: חוות דעת

[ctx: website-of-user-of-team]
en: Website
he: אתר אינטרנט

[ctx: users-table]
en: View user profile.
he: הצג פרופיל משתמש.

[ctx: account-credentials-change]
en: Enter your password to save changes
he: הזן את הסיסמה שלך כדי לשמור את השינויים

[ctx: account-credentials-change]
en: Enter your current password if changing your email
              address or password.
he: הזן את הסיסמה הנוכחית שלך אם אתה משנה את כתובת הדוא"ל או הסיסמה שלך.

[ctx: account-credentials-change]
en: BOINC user ID
he: מזהה משתמש BOINC

[ctx: account-credentials-change]
en: Drupal user ID
he: מזהה משתמש Drupal

[ctx: account-credentials-change]
en: Account key
he: מפתח חשבון

[ctx: account-credentials-change]
en: Weak account key
he: מפתח חשבון חלש

[ctx: account-credentials-change]
en: Cross-project ID
he: מזהה מיזם מוצלב

[ctx: form-save]
en: Save changes
he: שמור שינויים

[ctx: forgot-password]
en: Change password
he: שנה סיסמה

[ctx: account-preferences-location]
en: Generic
he: גנרי

[ctx: account-preferences-location:-1:ignoreoverwrite]
en: Home
he: בית

[ctx: account-preferences-location]
en: School
he: בית ספר

[ctx: account-preferences-location]
en: Work
he: עבודה

[ctx: form-yes-no:-1:binary-form-option-pairs-with-no]
en: yes
he: כן

[ctx: form-yes-no:-1:binary-form-option-pairs-with-yes]
en: no
he: לא

[ctx: account-preferences-preset:-1:for a user to choose a computing or project preference preset.]
en: Presets
he: קביעות מוגדרות מראש

[ctx: account-preferences-preset]
en: Standard
he: רגיל

[ctx: account-preferences-preset]
en: Maximum
he: מרב

[ctx: account-preferences-preset]
en: Green
he: ירוק

[ctx: account-preferences-preset]
en: Minimum
he: מזער

[ctx: account-preferences-preset]
en: Custom
he: מותאם אישית

[ctx: account-preferences-preset]
en: Update preset
he: עדכן קבוע מראש

[ctx: account-preferences-option]
en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

[ctx: account-preferences-computing]
en: Processor usage
he: ניצול מעבד

[ctx: unit-of-time]
en: minutes
he: דקות

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when no mouse/keyboard input in last
he: השהה כאשר אין  קלט מהעכבר/מקלדת למשך

[ctx: account-preferences-computing]
en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
he: זה מאפשר לחלק מהמחשבים להיכנס למצב שימוש נמוך בחשמל כאשר לא בשימוש

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
he: השהה כאשר שימוש עיבוד בתוכנות אחרות עולה על

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
he: השהה חישובים כאשר המחשב שלך עסוק בהרצת יישומים אחרים.

[ctx: account-preference]
en: and
he: ו-

[ctx: account-preferences-computing]
en: Compute only during a particular period each day.
he: חשב רק בזמן מסוים של כל יום.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Switch between tasks every
he: החלף בין משימות כל

[ctx: account-preferences-computing]
en: If you run several projects, BOINC may switch between them this often.
he: אם אתה מריץ מספר מיזמים, BOINC עלול להחליף ביניהם בתדירות זו.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Use at most
he: השתמש לכל היותר ב-

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of the processors
he: % של המעבדים

[ctx: account-preferences-computing]
en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
he: השאר כמה יחידות עיבוד פנויות לתוכנות אחרות. למשל: 75% אומר שימוש ב-6 יחידות עיבוד מתוך 8 שקיימים במעבד.

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of the CPU time
he: % מזמן המעבד

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
he: השעה/המשך חישובים כל כמה שניות כדי לצמצם טמפרטורת מעבד וניצול אנרגיה. לדוגמא: 75% פירושו חשב למשך 3 שניות, חכה למשך שנייה 1 וחזור.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disk and memory usage
he: ניצול דיסק וזכרון

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the total amount of disk space used by BOINC.
he: הגבל את שטח הדיסק הכולל שבשימוש ע"י BOINC

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of total
he: % מהסך הכללי

[ctx: account-preferences-computing]
en: Request tasks to checkpoint at most every
he: בקש ממטלות לבצע נקודת מכוון לכל היותר כל

[ctx: unit-of-time]
en: seconds
he: שניות

[ctx: account-preferences-computing]
en: Memory: when computer is in use, use at most
he: זכרון: כאשר המחשב נמצא בשימוש, השתמש לכל היותר

[ctx: account-preferences-computing]
en: Memory: when computer is not in use, use at most
he: זכרון: כאשר המחשב לא נמצא בשימוש, השתמש לכל היותר

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the memory used by BOINC when you're not using the computer.
he: הגבל את הזיכרון שבשימוש ע"י BOINC כאשר אתה לא משתמש במחשב.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Network usage
he: ניצול רשת

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store at least
he: אחסן לפחות

[ctx: account-preferences-computing]
en: days of work
he: ימי עבודה

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
he: אחסן לפחות מספיק מטלות כדי להשאיר את המחשב עסוק לפרק זמן זה.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store up to an additional
he: אחסן עד עוד

[ctx: unit-of-time]
en: days
he: ימים

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
he: אחסן מטלות נוספות מעבר לרמה המינימלית. קובע כמה עבודה מתבקשת בעת יצירת קשר עם מיזם.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Confirm before connecting to Internet?
he: לאשר לפני חיבור לאינטרנט?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
he: שימושי רק אם יש לך חיבור מודם, ISDN או VPN

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disconnect when done?
he: התנתק בסיום?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit download rate to
he: הגבל קצב הורדה ל-

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the download rate of file transfers.
he: הגבל קצב הורדה של העברת קבצים.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit upload rate to
he: הגבל קצב העלאה ל-

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the upload rate of file transfers.
he: הגבל קצב העלאה של העברת קבצים

[ctx: account-preferences-computing]
en: Transfer files only between
he: העבר קבצים רק בין

[ctx: account-preferences-computing]
en: Transfer files only during a particular period each day.
he: העבר קבצים רק במהלך תקופה מסוימת בכל יום.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit usage to
he: הגבל שימוש ל-

[ctx: account-preferences-computing]
en: Example: BOINC should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
he: לדוגמא: על BOINC להעביר לכל היותר 2000MB של נתונים כל 30 יום.

[ctx: account-preferences]
en: Show comparison view
he: הצגת השוואה

[ctx: host-details]
en: @count million ops/sec
he: @count מיליון פעולות/שניה

[ctx: host-details]
en: @rate KiB/sec
he: @rate ק"ב/שניה

[ctx: host-details]
en: @count days
he: @count ימים

[ctx: account-preferences-project]
en: Resource settings
he: הגדרות משאבים

[ctx: account-preferences-project]
en: Resource share
he: שתוף משאבים

[ctx: account-preferences-project]
en: Determines the proportion of your computer's resources allocated to this project. Example: if you participate in two BOINC projects with resource shares of 100 and 200, the first will get 1/3 of your resources and the second will get 2/3.
he: קובע את היחס של משאבי המחשב המוקצים למיזם זה. דוגמה: אם תשתתף בשני מיזמי BOINC עם שיתוף משאבים של 100 ו-200, הראשון יקבל 1/3 מהמשאבים שלך והשני יקבל 2/3.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use CPU
he: השתמש במעבד

[ctx: account-preferences-project]
en: Use NVIDIA GPU
he: השתמש במעבד גרפי NVIDIA

[ctx: account-preferences-project]
en: Use ATI GPU
he: השתמש במעבד גרפי ATI

[ctx: account-preferences-project]
en: Use INTEL GPU
he: השתמש במעבד גרפי Intel

[ctx: account-preferences-project]
en: Beta settings
he: הגדרות בטא

[ctx: account-preferences-project]
en: Run test applications?
he: הפעל יישומי בדיקה?

[ctx: account-preferences-project]
en: This helps us develop applications, but may cause jobs to fail on your computer
he: זה עוזר לנו לפתח יישומים, אך עלול לגרום לעבודות להיכשל במחשב שלך

[ctx: account-preferences-project]
en:  Default value: @default
he:  ערך ברירת מחדל: @default

[ctx: account-preferences]
en: Applications
he: יישומים

[ctx: account-preferences-project]
en: Default set
he: קביעת ברירת המחדל

[ctx: account-preferences-project]
en: Set used for new computers
he: קביעה המשמשת עבור מחשבים חדשים

[ctx: account-preferences-community]
en: General settings
he: הגדרות כלליות

[ctx: account-preferences-community]
en: Time zone
he: אזור זמן

[ctx: account-preferences-community]
en: Notification settings
he: הגדרות הודעות

[ctx: account-preferences-community]
en: Receive email notification for private messages?
he: קבל הודעות דוא"ל עבור הודעות פרטיות?

[ctx: account-preferences-community]
en: Receive email notification for friend requests?
he: קבל הודעות דוא"ל עבור בקשות חברות?

[ctx: account-preferences-community]
en: Language settings
he: הגדרות שפה

[ctx: account-preferences-community]
en: Language
he: שפה

[ctx: account-preferences-community]
en: This account's default language for e-mails and preferred language for site presentation.
he: שפת ברירת המחדל של חשבון זה עבור הודעות דוא"ל ושפה מועדפת עבור הצגת האתר.

[ctx: account-preferences-community]
en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, it will be used for your user picture.
he: אם יש לך <a href="@gravatar-check">Gravatar תקף</a> המשויך לכתובת הדוא"ל שלך, הוא ישמש עבור תמונת המשתמש שלך.

[ctx: account-preferences-community]
en: Your Gravatar will not be shown if you upload a user picture.
he: ה-Gravatar שלך לא יוצג אם העלאת תמונת משתמש.

[ctx: account-preferences-community]
en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, use it for your user picture.
he: אם יש לך <a href="@gravatar-check">Gravatar תקף</a> המשויך לכתובת הדוא"ל שלך, השתמש בו עבור תמונת המשתמש שלך.

[ctx: account-preferences-community]
en: Gravatar will not be shown if an avatar is uploaded.
he: Gravatar לא יוצג אם יצגן (avatar) מועלה.

[ctx: account-preferences-community]
en: Avatar settings
he: הגדרות יצגן (avatar)

[ctx: account-preferences-community]
en: Upload an avatar
he: העלה יצגן (avatar)

[ctx: account-preferences-community]
en: Forum settings
he: הגדרות פורום

[ctx: account-preferences-community]
en: In discussion topics, show at most @comments_per_page
he: בנושאי דיון, הצג @comments_per_page לכל היותר

[ctx: account-preferences-community]
en: comments per page
he: תגובות לדף

[ctx: account-preferences-community]
en: Sort comments in discussions
he: מיין תגובות בדיונים

[ctx: account-preferences-community]
en: Newest post first
he: רשומות חדשות ראשונות

[ctx: account-preferences-community]
en: Oldest post first
he: רשומות ישנות ראשונות

[ctx: account-preferences-community]
en: Signature
he: חתימה

[ctx: account-preferences-community]
en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
he: החתימה שלך תוצג בפומבי בסוף התגובות שלך.

[ctx: account-preferences-community]
en: Hide signatures in forums
he: הסתר חתימות בפורומים

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Privacy settings
he: הגדרות פרטיות

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Is it OK for @project and your team (if any) to email you?
he: הרשה ל-@project ולצוות שלך (אם יש) לשלוח לך דוא"ל?

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Should @project show your computers on its web site?
he: הרשה ל-@project להציג את המחשבים שלך באתר האינטרנט שלו?

[ctx: host-list]
en: No active computers
he: אין מחשבים פעילים

[ctx: host-list]
en: This user has no computers that have been active in the last 30 days.
he: למשתמש זה אין מחשבים שהיו פעילים ב-30 הימים האחרונים.

[ctx: forum-post-posted-time-not-available]
en: n/a
he: לא ישים

[ctx: forum-post-posted-time-ago]
en: @time ago
he: @time קודם

[ctx: forum-column]
en: Threads
he: שרשורים

[ctx: forum-column]
en: Posts
he: רשומות

[ctx: forum-column]
en: Last post
he: רשומה אחרונה

[ctx: forum-fine-print]
en: Please be responsible in what you write and do not create posts which are offensive or insulting. Offensive posts or threads may be deleted by forum moderators without warning or discussion. Do not respond to offensive postings. Click on the "report" button at the bottom of the post to call it to the attention of the moderators.
he: בבקשה היה אחראי למה שאתה כותב ואל תיצור רשומות פוגעניות או מעליבות. רשומות או שרשורים פוגעניים עלולים להימחק על ידי המְמַתְּנִים ללא מתן אזהרה וללא דיון. אל תגיב לפוסטים פוגענים. לחץ על כפתור "דווח" בתחתית הרשומה כדי להסב את תשומת לב המְמַתְּנִים אליהם.

[ctx: forum-fine-print]
en: We also ask that you keep all discussion on the message boards related to @project or BOINC with the small exception of the Science message board where you are free to discuss anything relevant to the underlying science. Participants interested in broader discussions should post to unofficial forums for @project.
he: אנחנו מבקשים גם שתשמור שכל דיון בלוחות הודעות יהיה קשור ל-@project או ל-BOINC, למעט יוצא דופן קטן של לוח ההודעות המדע, בו אתה חופשי לדבר על כל דבר הרלוונטי למדע הבסיסי. משתתפים המעוניינים בדיונים רחבים יותר צריכים לפרסם בפורומים לא רשמיים של @project.

[ctx: forum-fine-print]
en: These message boards now support BBCode tags only.
he: לוחות הודעות אלו תומכים כעת בתגיות BBCode בלבד.

[ctx: forum-footer]
en: Manage subscriptions
he: נהל מינויים

[ctx: team-general-info]
en: Teams
he: צוותים

[ctx: team-general-info]
en: access team members' email addresses
he: גש לכתובות הדוא"ל של חברי הצוות

[ctx: team-general-info]
en: edit the team's name and description
he: ערוך את שם הצוות ותיאורו

[ctx: team-general-info]
en: add or remove team admins
he: הוסף או הסר מנהלי צוות

[ctx: team-general-info]
en: remove members from the team
he: הסר חברים מהצוות

[ctx: team-general-info]
en: disband a team if it has no members
he: פרק צוות אם אין בו חברים

[ctx: account-team-panel]
en: My team
he: הצוות שלי

[ctx: account-team-panel]
en: You are a member of @team.
he: אתה חבר של @team.

[ctx: account-team-panel]
en: View my team
he: הצג את הצוות שלי

[ctx: search-team]
en: Search teams
he: חפש צוותים

[ctx: news-submitted-info]
en: Submitted on !datetime
he: נשלח ב-!datetime

[ctx: Comments-section-header]
en: Comments
he: תגובות

[ctx: form-clear]
en: Clear
he: נקה

[ctx: account-preferences]
en: This will remove all of your settings from the @name preference set. Are you sure?
he: פעולה זו תסיר את כל ההגדרות שלך מסידרת העדפה @name. האם אתה בטוח?

[ctx: task-list]
en: No @type tasks
he: אין משימות @type

[ctx: task-list]
en: There are no tasks of this type on record
he: אין משימות מסוג זה ברשימה

[ctx: host-details]
en: Show IP address
he: הצג כתובת IP

[ctx: unit-of-time]
en: hours
he: שעות

[ctx: form-merge]
en: Merge
he: מזג

[ctx: view-team-info]
en: Type
he: סוג

[ctx: view-team-info]
en: New members in last day
he: חברים חדשים ביום האחרון

[ctx: view-team-info]
en: Total members
he: סה"כ חברים

[ctx: view-team-info]
en: Active members
he: חברים פעילים

[ctx: view-team-info]
en: Members with credit
he: חברים עם נקודות זכות

[ctx: website-of-user-or-team]
en: Website
he: אתר אינטרנט

[ctx: team-description]
en: Description
he: תיאור

[ctx: account-dashboard]
en: no projects...
he: אין מיזמים...

[ctx: join-page]
en: Download the desktop software
he: הורד את התוכנה השולחנית

[ctx: join-page]
en: Run the installer
he: הרץ את תוכנית ההתקנה

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: Reply to this comment
he: השב לתגובה זו

[ctx: private-message]
en: Send message
he: שלח הודעה

[ctx: forum-post-new-comment]
en: Post new comment
he: פרסם תגובה חדשה

[ctx: recent-posts]
en: commented on
he: תגובה ב-

[ctx: recent-posts]
en: started discussion
he: התחיל דיון

[ctx: forum-sticky-comment]
en: Make sticky
he: נעץ

[ctx: forum-sticky-comment]
en: Make this topic sticky
he: נעץ נושא זה

[ctx: forum-lock-comment]
en: Lock
he: נעל

[ctx: forum-lock-comment]
en: Lock this thread for comments
he: נעל את השרשור לתגובות

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide
he: הסתר

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide this topic
he: הסתר נושא זה

[ctx: forum-convert-comment-to-topic]
en: Convert
he: המר

[ctx: forum-convert-comment-to-topic]
en: Convert this comment to a new topic
he: המר תגובה זו לנושא חדש

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide this comment
he: הסתר תגובה זו

[ctx: forum-delete-comment]
en: Delete this comment
he: מחק תגובה זו

[ctx: forum-edit-comment]
en: Edit this comment
he: ערוך תגובה זו

[ctx: search-with-no-results]
en: No results found...
he: לא נמצאו תוצאות...

[ctx: user-profile:-1:message-shown-when-awating-moderation]
en: Profile awaiting moderator approval
he: הפרופיל ממתין לאישור מְמַתֵּן

[ctx: friend-add]
en: Add as friend
he: הוסף כחבר

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: !site: comment posted to "!topic_name"
he: !site: התגובה פורסמה ב-"!topic_name"

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: !author has posted a reply to "!topic_name".
he: המחבר פרסם תגובה ל-

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: To view this topic at !site, click here: 
    !comment_url
he: כדי להציג נושא זה ב-!site, לחץ כאן:
    !comment_url

[ctx: leave-team-panel]
en: Leave team
he: עזוב צוות

[ctx: leave-team-panel]
en: Click here to revoke your membership with @this_team
he: לחץ כאן כדי לבטל את החברות שלך ב-@this_team

[ctx: leave-team-panel]
en: Leave this team
he: עזוב צוות זה

[ctx: team-request-foundership]
en: Request foundership
he: בקש תפקיד מייסד

[ctx: team-request-foundership]
en: If the team founder is not active and you want to assume the role of founder, click below to request foundership of @this_team.
he: אם מייסד הצוות אינו פעיל ואתה רוצה ליטול את תפקיד המייסד, לחץ להלן כדי לבקש תפקיד מייסד של @this_team.

[ctx: team-request-foundership]
en: Initiate request
he: יזום בקשה

[ctx: form-delete]
en: Delete
he: מחק

[ctx: account-host-delete]
en: This will delete host @id from your account forever. Are you sure this is OK?
he: פעולה זו תמחק לצמיתות את המארח @id מהחשבון שלך. אתה בטוח שאתה מאשר?

[ctx: create-team-panel]
en: Create a new team
he: צור צוות חדש

[ctx: create-team-panel]
en: If you cannot find a team that is right for you, you can create a team.
he: אם אינך מצליח לאתר צוות המתאים לך, באפשרותך ליצור צוות.

[ctx: join-page]
en: If you're already running BOINC, select <i>Add
          Project</i>.
he: אם אתה כבר מריץ BOINC, בחר <i>הוסף מיזם</i>.

[ctx: join-page]
en: If you're running a command-line version of BOINC,
            first use the BOINC Manager software (elsewhere if necessary) to create an
            an account at this project, then use that account to connect with the
            command-line version.
he: אם אתה מפעיל גירסה של שורת הפקודה של BOINC, 
    השתמש קודם בתוכנת מנהל BOINC (במקומות אחרים במקרה הצורך) כדי ליצור
    חשבון במיזם זה, ואז השתמש בחשבון זה כדי להתחבר עם הגרסה של שורת הפקודה.

[ctx: join-page]
en: If you're running a pre-5.0 version of BOINC, please
            upgrade to a more recent version to create an account
            at this project.
he: אם אתה מפעיל גירסת קודמת ל-5.0 BOINC, אנא שדרג לגרסה עדכנית יותר כדי ליצור חשבון במיזם זה.

[ctx: ignore-user-content]
en: ignore list
he: רשימת התעלמות

[ctx: ignore-user-content]
en: here
he: כאן

[ctx: coment-from-ignored-user]
en: !username is on your !ignore_list. Click !here to view this post.
he:  !username ב-!ignore_list שלך. לחץ !here כדי להציג רשומה זו.

[ctx: comment-preview-title]
en: Revise or post comment
he: הגה או פרסם תגובה

[ctx: account-preferences-community]
en: This is not available until your profile is set up.
he: אינו זמין עד שהפרופיל שלך יוגדר.

[ctx: account-preferences-community]
en: Create a profile
he: צור פרופיל

[ctx: create-team-panel]
en: You must earn 1 more credit!
he: עליך להרוויח עוד 1 נקודות קרדיט!

[ctx: join-team-panel]
en: Join team
he: הצטרף לצוות

[ctx: join-team-panel]
en: Click here to become a member of @this_team
he: לחץ כאן כדי להיות חבר ב-@this_team

[ctx: join-team-panel]
en: Join this team
he: הצטרף לצוות זה

[ctx: team-request-foundership]
en: @count days remaining
he: @count ימים נותרו

[ctx: forgot-password]
en: Forgot password
he: שכחתי סיסמה

[ctx: forgot-password]
en: authenticator-based login
he: כניסה מבוססת מאמת

[ctx: forgot-password]
en: Enter your email address to receive instructions for resetting your password (or use the !authenticator_login).
he: הזן את כתובת הדוא"ל שלך כדי לקבל הנחיות לאיפוס הסיסמה שלך (או השתמש ב-!authenticator_login).

[ctx: form-send]
en: Send
he: שלח

[ctx: authenticator-login-page]
en: If you forgot your account's email address, or you can't receive email there:
he: אם שכחת את כתובת הדוא"ל של החשבון שלך, או שאתה לא יכול לקבל דוא"ל שם:

[ctx: authenticator-login-page]
en: If you have run BOINC under the account, you can still access it. Here's how:
he: אם הפעלת את BOINC תחת החשבון, עדיין תוכל לגשת לזה. הנה כיצד:

[ctx: authenticator-login-page]
en: BOINC documentation
he: תיעוד BOINC

[ctx: authenticator-login-page]
en: Go to the BOINC data directory on your computer (see !boinc_wiki for help finding this).
he: עבור אל ספריית הנתונים של BOINC במחשב שלך (ראה !boinc_wiki לעזרה במציאה את זה).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Find your account file for this project; it will have a name like %file (where the project URL is %url).
he: מצא את קובץ החשבון למיזם זה; השם שלו יהיה דומה ל-%file (כאשר כתובת האינטרנט של המיזם היא %url).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Open the file in a text editor like Notepad. You'll see something like:
he: פתח את הקובץ בעורך טקסט כפנקס רשימות. תראה משהו דומה ל-:

[ctx: authenticator-login-page]
en: Select and Copy the string between &lt;authenticator&gt; and &lt;/authenticator&gt; (%auth in the above example).
he: בחר והעתק את המחרוזת בין &lt;מאמת&gt; ל-&lt;/authenticator&gt; (%auth בדוגמה לעיל).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Paste the string into the field below, and click OK.
he: הדבק את המחרוזת לתוך השדה שלהלן ולחץ על אישור.

[ctx: authenticator-login-page]
en: You will now be logged in to your account; update the email and password of your account.
he: כעת תכנס לחשבון שלך; עדכן את הדוא"ל והסיסמה של החשבון שלך.

[ctx: authenticator-login-page]
en: Log in with authenticator
he: היכנס באמצעות מאמת

[ctx: form-ok]
en: OK
he: אישור

[ctx: forgot-password]
en: No account exists for @email -- select "Create new account" to register
he: אין חשבון קיים עבור @email -- בחר "צור חשבון חדש" כדי להירשם

[ctx: account-credentials-change]
en: Authentication is required when changing E-mail address or setting new password.
he: נדרש אימות בעת שינוי כתובת דוא"ל או הגדרת סיסמה חדשה.

[ctx: forum-post-new-topic]
en: Post new topic
he: פרסם נושא חדש

[ctx: forgot-password]
en: Sorry, unrecognized email address or password.
he: מצטערים, כתובת הדוא"ל או הסיסמה אינם מזוהים.

[ctx: forgot-password]
en: Have you forgotten your password?
he: האם שכחת את הסיסמה שלך?

[ctx: account-preferences-computing]
en: These apply to all BOINC projects in which you participate.
he: דברים אלו חלים על כל המיזמים של BOINC בהם אתה משתתף.

[ctx: account-preferences-computing]
en: On computers attached to multiple projects, the most recently modified preferences will be used.
he: במחשבים המחוברים למיזמים מרובים, ההעדפות ששונו לאחרונה יהיו בשימוש.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Preferences last modified: @mod_time
he: עדכון ההעדפות אחרון: @mod_time

[ctx: account-preferences]
en: Combined preferences
he: העדפות משולבות

[ctx: account-preferences]
en: Switch View
he: החלף תצוגה

[ctx: account-preference]
en: every
he: כל

[ctx: form-edit]
en: Edit
he: עריכה

[ctx: form-add]
en: Add
he: הוסף

[ctx: host-details]
en: @ip_address (same the last @count times)
he: @ip_address (זהה ל-@count האחרונים)

[ctx: message-header]
en: parent removed
he: הורה הוסר

[ctx: host-details]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: add-new-user]
en: A BOINC account already exists for @email.
he: חשבון BOINC כבר קיים עבור @email.

[ctx: friend-remove]
en: Remove friend
he: הסר חבר

[ctx: create-team-panel]
en: Create new team
he: צור צוות חדש

[ctx: friends-page]
en: Send request
he: שלח בקשה

[ctx: friends-remove]
en: Remove friend
he: הסר חבר

[ctx: recent-posts]
en: posted
he: פורסם

[ctx: account-preferences-community]
en: Your community preferences have been updated.
he: העדפות הקהילה שלך עודכנו.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Invalid setting for "%preference"
he: הגדרה לא חוקית עבור

[ctx: team-forum]
en: Team forum
he: פורום הצוות

[ctx: team-forum]
en: A discussion forum has been set up for team members.
he: פורום דיונים הוגדר עבור חברי הצוות.

[ctx: team-forum]
en: Enter forum
he: הזן פורום

[ctx: friends-page]
en: Approve request
he: אשר בקשה

[ctx: friend-request-email]
en: !name accepted your friend request [!site]
he: !name קיבל את בקשת החברות שלך [!site]

[ctx: moderate-user]
en: Approve profile
he: אשר פרופיל

[ctx: moderate-user]
en: Approve this profile content
he: אשר תוכן פרופיל זה

[ctx: moderate-user]
en: Reject this profile content
he: דחה תוכן פרופיל זה

[ctx: forum-unsticky-comment]
en: Make unsticky
he: בטל נעיצה

[ctx: forum-unsticky-comment]
en: Remove sticky status from this topic
he: הסר את מצב הנעיצה מנושא זה

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide
he: בטל הסתרה

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide this comment
he: בטל הסתרת תגובה זו

[ctx: comment-action-link]
en: Unpublished
he: לא פורסם

[ctx: create-team-panel]
en: Create a team
he: צור צוות

[ctx: form-choose]
en: Choose type
he: בחר סוג

[ctx: team-create/edit]
en: Team name
he: שם הצוות

[ctx: team-form-help]
en: Text only, no HTML tags
he: טקסט בלבד, ללא תגיות HTML

[ctx: team-create/edit]
en: Team name -- HTML version (optional)
he: שם הצוות - גרסת HTML (רשות)

[ctx: team-form-help]
en: You may use limited HTML tags
he: תוכל להשתמש בתגיות HTML מוגבלות

[ctx: team-create/edit]
en: Team website (optional)
he: אתר אינטרנט של הצוות (רשות)

[ctx: team-create/edit]
en: Displayed on the team's page
he: מוצג בדף הצוות

[ctx: team-create/edit]
en: Type of team
he: סוג הצוות

[ctx: team-create/edit]
en: Accept new members?
he: האם לקבל חברים חדשים?

[ctx: team-create/edit]
en: Description of team
he: תיאור הצוות

[ctx: team-form-save]
en: Save team
he: שמור צוות

[ctx: team-manage]
en: Manage team
he: נהל צוות

[ctx: team-manage]
en: View member list
he: הצג רשימת חברים

[ctx: team-manage]
en: Member names and emails
he: שמות החברים ודוא"ל

[ctx: team-manage]
en: View change history
he: הצג היסטוריית שינויים

[ctx: team-manage]
en: See member activity
he: צפה בפעילות החבר

[ctx: team-manage]
en: Manage team message board
he: נהל את לוח ההודעות של הצוות

[ctx: team-manage]
en: Create or manage message board
he: צור או נהל לוח הודעות

[ctx: team-admins-panel]
en: Remove members
he: הסר משתמשים

[ctx: team-manage]
en: Change founder
he: שנה מייסד

[ctx: team-manage]
en: Manage team admins
he: הוסף מנהלי צוות

[ctx: team-manage]
en: Edit team info
he: ערוך את המידע אודות הצוות

[ctx: team-manage]
en: Remove team
he: הסר צוות

[ctx: account-host-merge]
en: Sometimes BOINC assigns separate identities to the same computer by mistake. You can correct this by merging old identities with the newest one.
he: לפעמים BOINC מקצה זהויות נפרדות לאותו המחשב בטעות. באפשרותך לתקן זאת על-ידי מיזוג זהויות ישנות עם החדשות.

[ctx: account-host-merge]
en: Check the computers that are the same as @name (created on @date at @time with computer ID @id)
he: בדוק את המחשבים שזהים ל-@name (נוצרו ב-@date ב-@time עם מזהה המחשב @id)

[ctx: account-host-merge]
en: Computers @old_ids have been merged successfully into @id.
he: המחשבים @old_ids מוזגו בהצלחה לתוך @id.

[ctx: account-credentials-change]
en: Password entered is not valid. Please verify that it is correct.
he: הסיסמה שהוזנה אינה חוקית. נא ודא כי היא נכונה.

[ctx: remove-team-member]
en: Remove
he: הסר

[ctx: team-emails-are-hidden]
en: hidden
he: מוסתר

[ctx: account-host-merge]
en: Computer @old_id has been merged successfully into @id.
he: המחשב @old_id התמזג בהצלחה לתוך @id.

[ctx: link-to-BOINC-wide-teams-Website]
en: BOINC-wide teams site
he: אתר צוות בתחום BOINC

[ctx: team-edit-warning-message]
en: This is a BOINC-wide team. Changes can be made at the !site.
he: זהו צוות בתחום BOINC. ניתן לבצע שינויים ב- !site.

[ctx: post-forum-comment]
en: Post topic
he: פרסם נושא

[ctx: account-preferences]
en: Maximum value exceeded for @field
he: חריגה מהערך המרבי עבור @field

[ctx: team-request-foundership]
en: The team founder has @count days to respond to your transfer request.
he: למייסד הצוות יש @count יום להגיב לבקשת ההעברה שלך

[ctx: account-preferences]
en: Invalid data type for @field
he: סוג נתונים לא חוקי עבור @field

[ctx: account-preferences]
en: Minimum value not met for @field
he: לא הושג הערך המזערי עבור @field

[ctx: forum-unlock-comment]
en: Unlock
he: בטל נעילה

[ctx: forum-unlock-comment]
en: Unlock this thread for comments
he: פתח את השרשור לתגובות

[ctx: friends-add]
en: Add as friend
he: הוסף כחבר

[ctx: friend-request-email]
en: Friend request from !name [!site]
he: בקשת חברות מ-!name [!site]

[ctx: friend-request-email:-1:a-private-message]
en: Message
he: הודעה

[ctx: friend-cancel]
en: Cancel friend request
he: בטל בקשת חברות

[ctx: team-forum]
en: Create team message board
he: צור לוח הודעות של הצוות

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Message board title
he: כותרת לוח ההודעות

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum time between posts
he: זמן ממזערי בין פרסומים

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum total credit to post
he: סך נקודות זכות מזערי כדי לפרסם

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum avg credit to post
he: ממוצע נקודות זכות מזערי כדי לפרסם

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Allow public to read board?
he: אפשר לכלל הציבור לקרוא בלוח ההודעות?

[ctx: team-forum-create/edit:-1:ignoreoverwrite]
en: Description
he: תיאור

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Create message board
he: צור לוח הודעות

[ctx: team-forum]
en: About message boards
he: על אודות לוחות הודעות

[ctx: team-forum]
en: Only members may post
he: רק חברים יכולים לפרסם

[ctx: team-forum]
en: Only members may read (optional)
he: רק חברים יכולים לקרוא (רשות)

[ctx: team-forum]
en: Founder & Team Admins have moderator privileges
he: למייסד ומנהל הצוות יש הרשאות מְמַתֵּן

[ctx: search-user]
en: Search
he: חפש

[ctx: team-make-founder]
en: Make founder
he: צור מייסד

[ctx: team-founder-panel]
en: Changing the team founder
he: שינוי מייסד הצוות

[ctx: team-founder-panel]
en: Notes about changes in foundership:
he: הערות על שינויים בתפקיד מייסד:

[ctx: team-founder-panel]
en: Any member of the team is eligible
he: כל חבר בצוות זכאי

[ctx: team-founder-panel]
en: Current founder becomes a normal user
he: המייסד הנוכחי הופך למשתמש רגיל

[ctx: team-founder-panel]
en: Foundership can be requested by team members:
he: בקשה לתפקיד מייסד יכולה להיות מוגשת ע"י חברי הצוות:

[ctx: team-founder-panel]
en: One request is allowed at a time
he: בקשה אחת מותרת בכל פעם

[ctx: team-founder-panel]
en: It must be 60 days since any previous request
he: חייבים לעבור 60 יום מאז כל בקשה קודמת

[ctx: team-founder-panel]
en: Any active request must be older than 90 days
he: כל בקשה פעילה חייבת להיות בת יותר מ-90 יום

[ctx: team-founder-panel]
en: Current founder has 60 days to respond to a request
he: למייסד הנוכחי יש 60 יום להגיב לבקשה

[ctx: authenticator-login-page]
en: That authenticator is not valid.
he: מאמת זה אינו חוקי.

[ctx: forgot-password]
en: @email is not a well formed email address, please verify
he: @email אינה כתובת דוא"ל תקינה, אנא וודא תקינות

[ctx: moderate-unban-user]
en: Lift user ban
he: הסר חרם משתמש

[ctx: authenticator-login-page]
en: There is no account with that authenticator.
he: אין חשבון עם מאמת זה.

[ctx: team-manage-admins]
en: Add team admin
he: הוסף מנהל צוות

[ctx: team--add-admin]
en: Enter email address
he: הזן כתובת דוא"ל

[ctx: team-manage-admins]
en: Current team admins
he: מנהלי צוות נוכחיים

[ctx: team-admins-panel]
en: About team admins
he: אודות מנהלי צוות

[ctx: team-admins-panel]
en: Team admins can:
he: מנהלי צוות יכולים:

[ctx: team-admins-panel]
en: Edit team information
he: ערוך את המידע על הצוות

[ctx: team-admins-panel]
en: View the team's join / quit history
he: צפה בהיסטוריית הצטרפות / עזיבה של הצוות

[ctx: team-admins-panel]
en: Moderate the team forum
he: מַתֵּן את פורום הצוות

[ctx: team-admins-panel]
en: Remove members from the team
he: הסר חברים מהצוות

[ctx: team-admins-panel]
en: Disband a team if it has no members
he: פרק צוות אם אין בו חברים

[ctx: team-admins-panel]
en: Team admins cannot:
he: מנהלי צוות לא יכולים:

[ctx: team-admins-panel]
en: Change the team founder
he: שנה את מייסד הצוות

[ctx: team-admins-panel]
en: Add / Remove team admins
he: הוסף / הסר מנהלי צוות

[ctx: team-admins-panel]
en: If a team admin quits the team, they cease to be a team admin. We recommend only selecting people you know and trust
he: אם מנהל צוות עוזב את הצוות, הוא מפסיק להיות מנהל צוות. אנו ממליצים לבחור רק באנשים שאתה מכיר וסומך עליהם

[ctx: team-general-info]
en: @project participants may form teams. You may belong to only one team. You can join or quit a team at any time. To join a team, visit its team page and click "Join this team". Each team has a founder who may:
he: משתתפי @project עשויים ליצור צוותים. תוכל להשתייך רק לצוות אחד. באפשרותך להצטרף או לפרוש מצוות בכל עת. להצטרפות לצוות, בקר בדף הצוות ולחץ על "הצטרף לצוות". בכל צוות יש מייסד אשר עשוי ל-:

[ctx: join-page]
en: When prompted enter @siteurl
he: כאשר תתבקש הזן @siteurl

[ctx: team-request-foundership]
en: Assume foundership
he: הקצה הרשאות מייסד

[ctx: workunit-detail]
en: Pending
he: ממתין

[ctx: task-table]
en: Application
he: יישום

[ctx: task-table]
en: Task ID
he: מזהה משימה

[ctx: task-table]
en: Workunit ID
he: מזהה יחידת עבודה

[ctx: task-table]
en: Computer
he: מחשב

[ctx: task-table]
en: Sent
he: נשלח

[ctx: task-table]
en: Status
he: מצב

[ctx: task-table]
en: Run time
he: זמן ריצה

[ctx: task-table]
en: CPU time
he: זמן מעבד

[ctx: task-table]
en: All
he: הכל

[ctx: task-table]
en: In progress
he: בתהליך

[ctx: task-table]
en: Pending
he: ממתין

[ctx: task-table]
en: Valid
he: תקף

[ctx: task-table]
en: Invalid
he: לא תקף

[ctx: task-table]
en: Error
he: שגיאה

[ctx: task-table]
en: Reset
he: אפס

[ctx: account-computing-preferences]
en: This will remove all of your settings from the "@name" preference set. Are you sure?
he: פעולה זו תסיר את כל ההגדרות שלך מסידרת ההעדפות "@name". האם אתה בטוח?

[ctx: account-preferences-project]
en: This will remove all of your settings from the "@name" preference set. Are you sure?
he: פעולה זו תסיר את כל ההגדרות שלך מסידרת ההעדפות "@name". האם אתה בטוח?

[ctx: team-forum]
en: You may create a message board for use by @team
he: באפשרותך ליצור לוח הודעות לשימוש על-ידי @team

[ctx: forgot-password]
en: Please enter your email address
he: אנא הזן את כתובת הדוא"ל שלך

[ctx: join-page]
en: Download the BOINC desktop software.
he: הורד את תוכנת BOINC השולחנית.

[ctx: join-page]
en: For Android devices, download BOINC from the Google Play Store or Amazon App Store.
he: עבור התקני אנדרואיד, הורד את BOINC מחנות Google Play 
    או מחנות היישומונים של Amazon.

[ctx: join-page]
en: Run the installer.
he: הפעל את תוכנית ההתקנה.

[ctx: join-page]
en: Install BOINC on this device if not already present.
he: התקן את BOINC בהתקן זה אם לא נמצא כבר.

[ctx: join-page]
en: Rules and Policies
he: חוקים ומדינויות

[ctx: account-password]
en: Password
he: סיסמה

[ctx: login-page]
en: Enter the password that accompanies your username.
he: הזן את הסיסמה המתלווה לשם המשתמש שלך.

[ctx: login-page]
en: Request new password
he: בקש סיסמה חדשה

[ctx: forum]
en: Mark all topics read
he: סמן את כל הנושאים כנקראו

[ctx: forum]
en: Mark all forums read
he: סמן את כל הפורומים כנקראו

[ctx: account-profile-edit]
en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
he: שגיאת אימות אנוש: מזהה שיח של אימות אנוש לא ידוע. אם הבעיה נמשכת, פנה אל מנהל האתר.

[ctx: account-profile-edit]
en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
he: התשובה שהזנת לאימות האנוש לא הייתה נכונה.

[ctx: general-access-error]
en: Access denied. You must login to view this page.
he: הגישה נדחתה. עליך להיכנס כדי להציג דף זה.

[ctx: general-access-error]
en: You are not authorized to access this page.
he: אינך מורשה לגשת לדף זה.

[ctx: forum]
en: Disable rich-text
he: השבת טקסט עשיר

[ctx: forum]
en: Enable rich-text
he: אפשר טקסט עשיר

[ctx: form-submit]
en: Submit
he: שלח

[ctx: comment-action-links]
en: Unpublished
he: לא פורסם

[ctx: moderate-user]
en: Reason for banning this user
he: סיבה להחרמת משתמש זה

[ctx: moderate-user]
en: This reason will be included in an email to the user. Please write a brief explanation of why the user is being banned.
he: סיבה זו תכלל בהודעת הדוא"ל למשתמש. נא לכתוב הסבר קצר למה המשתמש הוחרם.

[ctx: moderate-user]
en: Duration of the ban
he: משך הזמן של החרם

[ctx: moderate-user]
en: The number of days until the ban expires. Set to 0 to ban permanently.
he: מספר הימים עד שהחרם יפוג. הגדר 0 כדי להחרים לצמיתות.

[ctx: team-create/edit]
en: A team named "@name" already exists.
he: צוות בשם "@name" כבר קיים.

[ctx: team-forum]
en: Edit message board
he: ערוך לוח הודעות

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Save message board
he: שמור לוח הודעות

[ctx: team-forum]
en: This is a team-only message board
he: זהו לוח הודעות לצוות בלבד

[ctx: task-details-errorlog]
en: Stderr output
he: פלט Stderr

[ctx: account-finish]
en: Team
he: צוות

[ctx: account-finish]
en: Help
he: עזרה

[ctx: account-preferences]
en: Preferences last modified: @mod_time
he: עדכון ההעדפות אחרון: @mod_time

[ctx: team-add-admin]
en: There is no user on your team with that email address.
he: לא קיים משתמש בצוות שלך עם כתובת דוא"ל זו.

[ctx: account-finish]
en: moderation
he: מִתּוּן
