BOINC - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Sorry, this version of %s requires system 10.6 or higher.
ka: უკაცრავად, %s-ის ამ ვერსიას სჭირდება სისტემა 10.6 ან უფრო მაღალი.

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
ka: გსურთ, რომ BOINC იყოს გაშვებული მაშინაც, როდესაც არც ერთი მომხმარებებლი არ არის შესული?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
ka: მომხმარებლებს, ვისაც აქვს ამ კომპიუტერის ადმინისტრირების უფლება, ავტომატურად მიეცემათ უფლება გაუშვან და აკონტროლონ %s.
    
    გსურთ, ასევე არა-ადმინისტრატორ მომხმარებლებსაც ჰქონდეთ საშუალება გაუშვან და აკონტროლონ %s ამ მაკ-ზე?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
ka: გსურთ, დააყენოთ %s, როგორც ეკრანის შემნახველი, ყველა %s-ის მომხმარებლისთვის ამ მაკ-ზე?

en: OK
ka: ოკ

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
ka: უფლებათა შეცდომა თავიდან გაშვებისას

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
ka: წაშლამ შეიძლება დაიკავოს რამოდენიმე წუთი.
    გთხოვთ, მოითმინოთ.

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %s-ის სრულად წაშლა თქვენი კომპიუტერიდან?
    
    ეს წაშლის გაშვებად ფაილებს, მაგრამ არ შეეხება %s-ის მონაცემთა ფაილებს.

en: Canceled: %s has not been touched.
ka: გაუქმებულია: %s არ იქნა შეხებული.

en: name  of user
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
ka: გსურთ, ასევე წაშალოთ VirtualBox-ი თქვენი კომპიუტერიდან?
    (VirtualBox-ი იყო დაყენებული BOINC-თან ერთად.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
ka: წაშლა იქნა დასრულებული.
    
    თქვენი შეიძლება ასევე გინდოდეთ მაძიებლის მეშვეობით შემდეგის წაშლა:
    საქაღალდე "%s"
    
    ყოველი მომხმარებლისთვის, ფაილი
    "%s".

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Continue...
ka: გაგრძელება...
