BOINC - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Could not get user login name
ku: نەشێت ناڤ تێکەتنا بکارهێنەری ببینیت

en: Sorry, this version of %s requires system 10.6 or higher.
ku: ببورە، ئەڤ دەرچویا %sپێتڤتی ب سیستەما 10.6  یان سەرترە.

en: Yes
ku: بەلێ

en: No
ku: نەخێر

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
ku: ئەرێ بلا بوینک کاربکەت خوه چ بکارهێنەر تێنەکەتبیت؟

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
ku: ئەو بکارهێنەرن رێک پێ دای بو رێڤەبرنا ڤی کومپیوتەری دێ ب ئوتەماتیکی رێک پێ هێتەدان بو رێڤەبرن و کونرولکرنا %s.
    
    ئەرێ تە ژی هەر وەسا دڤێت کو بکارهێنەرێن نە رێڤەڤەری بشێن کو %s لسەر کومپیەوتەرا مەک برێڤە ببەن و کونترول بکەن؟

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
ku: ئایا تەدڤێت کو %s وەک سکرینپارێز بو هەمی بکارهێنەرێن %s لسەر ڤی کومپیوتەرا ماکی دانی؟

en: OK
ku: باشە

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
ku: دەستورا شاشیێ پشتی دوبارە دەستپێکرنێ

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
ku: چێدبیت کو ژێبرن چەند خولەکەک پێ بچن.
    ژ کەرەما خو بهن فرەهبن.

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
ku: ئەرێ تو پشتراستی کو تە دڤێت %s ب هەمیڤە ژ کومپیوتەرا خو ببەی؟
    
    ئەڤە دێ پروگرامێن ئیجرای ژ کومپیوتەرا تە بەت بەس دەست ناکەتە دایی فایلن %s.

en: Canceled: %s has not been touched.
ku: بەتالبو: %s نەهاتیە دەست لێدان.

en: name  of user
ku: ناڤێ بکارهێنەری

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
ku: ئەرێ تە دڤێت کو ڤیرچوال بوکسێ ژ کومپیوتەرا خو ببەی؟
    (ڤیرچوال بوکس دگەل بوینک هاتبو بارکرن.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
ku: ژێبرن تەمام بو.
    
    بو تە چێ دبیت ئەو تشتن ل خارێ ژ بەرمایین برێکا لێگەریانێڤە ژێ ببەی:
    کوملیستا "%s"
    
    بو هەر بکارهێنەرەک، فایلا
    "%s".

en: Cancel
ku: بەتالکرن

en: Continue...
ku: بەردەوامبە...
