BOINC - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Branding array has too few entries: %s
lv: Branding masīvam ir pārāk maz ierakstu: %s

en: Could not get user login name
lv: Nevarēja iegūt lietotājvārdu

note: Remove everything we've installed "\pSorry, this version of GridRepublic requires system 10.6 or higher."
en: Sorry, this version of %s requires system %s or higher.
lv: Atvainojiet, šī %s versija pieprasa sistēmas versiju %s vai augstāku.

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
lv: Vai BOINC ir jādarbojas pat, ja neviens nav pieslēdzies sistēmai?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
lv: Lietotāji, kuriem ir ļauts administrēt šo datoru automātiski būs tiesīgi palaist un kontrolēt %s.
    
    Vai vēlaties, lai arī ne-administratīvie lietotāji spētu palaist un kontrolēt %s uz šī Mac?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
lv: Vai vēlaties iestatīt %s kā ekrānsaudzētāju priekš visiem %s lietotājiem uz šī Mac?

en: BOINC can run project applications written for intel Macs if Rosetta 2 is installed.
    
    Do you want to install Rosetta 2 now?
lv: BOINC var darbināt lietotnes, kas rakstītas priekš intel Mac, ja ir uzstādīta Rosetta 2.
    
    Vai vēlaties uzstādīt Rosetta 2 jau tagad?

en: OK
lv: Labi

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
lv: Tiesību kļūda pēc atkārtotas palaišanas

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
lv: Noņemšana var prasīt dažas minūtes.
    Lūdzu, esat pacietīgi.

en: Error saving user name
lv: Kļūda, saglabājot lietotājvārdu

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties pilnībā noņemt %s no jūsu datora?
    
    Tas noņems visus izpildāmos failus, bet neaiztiks %s datu failus.

en: Canceled: %s has not been touched.
lv: Atcelts: %s netika aiztikts.

en: name  of user
lv: lietotāja vārds

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
lv: Vai vēlaties noņemt arī VirtualBox no jūsu datora?
    (VirtualBox tika uzstādīts kopā ar BOINC.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
lv: Noņemšana pabeigta.
    
    Jūs varētu gribēt noņemt sekojošos vienumus, izmantojot Finder: 
    katalogu "%s"
    
    katram lietotājam, failu
    "%s".

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Continue...
lv: Turpināt...
