BOINC - en to nb translation catalogue (13 entries)

en: Yes
nb: Ja

en: No
nb: Nei

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
nb: Brukere med tillatelse til å administrere denne datamaskinen vil automatisk få tilgang til å kjøre og kontrollere %s.
    
    Ønsker du også at brukere uten administratorrettigheter skal kunne kjøre og kontrollere %s på denne Mac'en?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
nb: Ønsker du å sette %s som standard skjermsparer for alle %s brukere på denne Mac'en?

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
nb: Tilgangsfeilmelding etter omstart

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
nb: Avinstallering vil ta flere minutter.
    Vennligst vent.

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
nb: Er du sikker på at du ønsker å fullstendig fjerne %s fra din datamaskin?
    
    Dette vil fjerne programfiler, men ikke slette %s data filer.

en: Canceled: %s has not been touched.
nb: Avbrutt: %s har ikke blitt endret.

en: name  of user
nb: navn  på bruker

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
nb: Vil du også avinstallere VirtualBox fra din datamaskin?
     (VirtualBox ble installert sammen med BOINC.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
nb: Avinnstallasjon ferdig.
    
     Det kan hende du ønsker å fjerne resterende elementer ved å benytte Finder:
    mappen "%s"
    
    for hver bruker, filen
    "%s".

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Continue...
nb: Fortsett...
