BOINC - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Branding array has too few entries: %s
nl: Merken tabel heeft te weinig items: %s

en: Could not get user login name
nl: Kon de gebruikers inlog naam niet krijgen

note: Remove everything we've installed "\pSorry, this version of GridRepublic requires system 10.6 or higher."
en: Sorry, this version of %s requires system %s or higher.
nl: Sorry, deze versie van %svereist systeem %s of hoger.

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
nl: Moet BOINC actief zijn als er geen gebruikers ingelogd zijn?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
nl: Gebruikers die wijzigingen mogen aanbrengen op deze computer zijn gerechtigd om %s te onderhouden.
    
    Wil je ook dat gebruikers zonder deze rechten %s op deze Mac mogen onderhouden?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
nl: Wil je %s instellen als screensaver voor alle %s gebruikers op deze Mac?

en: BOINC can run project applications written for intel Macs if Rosetta 2 is installed.
    
    Do you want to install Rosetta 2 now?
nl: BOINC kan projectapplicaties uitvoeren die geschreven zijn voor intel Macs als Rosetta 2 geïnstalleerd is.
    
    Wil je nu Rosetta 2 installeren?

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
nl: Permissie fout na herstart

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
nl: Verwijderen kan enkele minuten duren.
    Even geduld a.u.b.

en: Error saving user name
nl: Fout bij opslaan gebruikersnaam

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
nl: Weet je zeker dat je %s volledig wilt verwijderen van je computer?
    
    De uitvoerbare bestanden van %s worden verwijderd, niet de data bestanden.

en: Canceled: %s has not been touched.
nl: Geannuleerd: %s is niet gewijzigd.

en: name  of user
nl: naam  van gebruiker

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
nl: Wil je ook VirtualBox van jouw computer verwijderen?
    (VirtualBox is samen met BOINC geïnstalleerd.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
nl: Verwijderen voltooid.
    
     Misschien wil je nog de volgende bestanden met behulp van de Finder verwijderen:
    de map "%s"
    
    voor elke gebruiker, het bestand
    "%s".

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Continue...
nl: Ga verder...
