BOINC - en to nl translation catalogue (822 entries)

en: Identify your account at %s
nl: Je account gegevens bij %s

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
nl: Vul a.u.b. jouw account gegevens in
    (een account aanmaken kan op de project website)

en: This project is not currently accepting new accounts.
    You can add it only if you already have an account.
nl: Dit project is momenteel gesloten voor nieuwe accounts.
    Toevoegen is alleen mogelijk met een bestaand account.

en: Are you already running this project?
nl: Heb je al een account bij dit project?

en: &No, new user
nl: &Nee, nieuwe gebruiker

en: &Yes, existing user
nl: &Ja, geregistreerde deelnemer

en: &Password:
nl: &Wachtwoord:

en: Choose a &password:
nl: Kie&s een wachtwoord:

en: C&onfirm password:
nl: Bevestig het wachtw&oord:

en: Are you already running %s?
nl: Heb je al een account bij %s?

en: &Username:
nl: Gebr&uikersnaam:

en: &Email address or LDAP ID:
nl: @Email adres of LDAP ID:

en: &Email address:
nl: &E-mail adres:

en: minimum length %d
nl: minimale lengte %d

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: If you have not yet registered with this account manager,
    please do so before proceeding.  Click on the link below
    to register or to retrieve a forgotten password.
nl: Indien je je nog niet hebt geregistreerd bij deze accountmanager,
    doe dit dan voor je verder gaat.  Klik op de link hieronder
    om dit nu te doen of een vergeten wachtwoord op te halen.

en: Account manager web site
nl: Accountmanager website

en: Add project
nl: Project toevoegen

en: Update account manager
nl: Accountmanager bijwerken

en: Use account manager
nl: Accountmanager gebruiken

en: Please enter a user name.
nl: Vul a.u.b. een gebruikersnaam in.

en: Please enter an email address.
nl: Vul a.u.b. een email adres in.

en: Please enter a password of at least %d characters.
nl: Vul a.u.b. een wachtwoord in van tenminste %d karakters.

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
nl: Het wachtwoord en het bevestigde wachtwoord komen niet overeen. Vul ze a.u.b. opnieuw in.

en: Choose an account manager
nl: Kies een accountmanager

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
nl: Klik op de naam om een accountmanager te kiezen of 
    vul hieronder de URL in.

en: Account manager details:
nl: Accountmanager details:

en: Account manager &URL:
nl: Accountmanager &URL:

en: Open web page
nl: Open webpagina

en: Visit this account manager's web site
nl: Bezoek de website van deze accountmanager

note: %s is the project name i.e. 'BOINC', 'GridRepublic'
en: Communicating with %s.
nl: Aan het communiceren met %s.

en: Communicating with server.
nl: Aan het communiceren met de server.

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: An internal server error has occurred.
nl: Er is een server fout opgetreden.

en: Connected
nl: Verbonden

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: New %s window...
nl: Nieuw %s scherm

en: Open another %s window
nl: Open een nieuw %s scherm

en: Select computer...	Ctrl+Shift+I
nl: Selecteer computer...	Ctrl+Shift+I

en: Connect to a BOINC client on another computer
nl: Maak verbinding met een BOINC cliënt op een andere computer

en: Shut down connected client...
nl: Huidige cliënt afsluiten...

en: Shut down the currently connected BOINC client
nl: Sluit de op dit moment aangesloten BOINC cliënt

en: Close the %s window
nl: Sluit het %s dialoog-venster

en: &Close window
nl: &Sluit dit scherm

en: Exit %s
nl: %s afsluiten

en: E&xit %s
nl: %s &Afsluiten

en: Preferences...	Ctrl+,
nl: Voorkeuren...	Ctrl+,

en: &Notices	Ctrl+Shift+N
nl: &Berichten	Ctrl+Shift+N

en: Show notices
nl: Toon notificaties

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
nl: &Projecten	Ctrl+Shift+P

en: Show projects
nl: Toon projecten

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
nl: &Werk	Ctrl+Shift+T

en: Show tasks
nl: Toon taken

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
nl: Over&dracht	Ctrl+Shift+X

en: Show file transfers
nl: Toon bestandsoverdrachten

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
nl: &Statistieken	Ctrl+Shift+S

en: Show statistics
nl: Toon statistieken

en: Show disk usage
nl: Toon schijfgebruik

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
nl: Een&voudige weergave...	Ctrl+Shift+V

en: Switch to the Simple View
nl: Schakel naar Eenvoudige Weergave

en: &Add project...
nl: Project toevoegen...

en: Add a project
nl: Een project toevoegen

en: &Use account manager...
nl: &Gebruik accountmanager...

en: Use an account manager to control this computer.
nl: Gebruik een accountmanager om deze computer te beheren

en: &Synchronize with %s
nl: %s Bijwerken

en: Get current settings from %s
nl: Haal de huidige instellingen op van %s

en: S&top using %s...
nl: &Stop gebruik van %s...

en: Remove this computer from account manager control.
nl: Stopt het beheer van deze computer m.b.v. een accountmanager.

en: Run CPU &benchmarks
nl: CPU &benchmark starten

en: Run tests that measure CPU speed
nl: Tests om de CPU snelheid mee te meten

en: Retry pending transfers
nl: Hangende overschrijvingen opnieuw verzenden

en: Retry deferred file transfers and task requests
nl: Overdracht opnieuw proberen

en: Event Log...	Ctrl+Shift+E
nl: Logboek...	Ctrl+Shift+E

en: Show diagnostic messages
nl: Vertoon diagnostische berichten

en: &Run always
nl: We&rk altijd actief

en: Allow work regardless of preferences
nl: Werk actief ongeacht de persoonlijke voorkeuren

en: Run based on &preferences
nl: Werk actief o&p basis van voorkeuren

en: Allow work according to preferences
nl: Werk actief op basis van de persoonlijke voorkeuren

en: &Suspend
nl: Pauzeer werk

en: Stop work regardless of preferences
nl: Stop al het werk ongeacht de persoonlijke voorkeuren

en: Use GPU always
nl: GPU altijd gebruiken

en: Allow GPU work regardless of preferences
nl: GPU actief ongeacht de persoonlijke voorkeuren

en: Use GPU based on preferences
nl: GPU actief o&p basis van voorkeuren

en: Allow GPU work according to preferences
nl: GPU actief op basis van de persoonlijke voorkeuren

en: Suspend GPU
nl: Pauzeer GPU

en: Stop GPU work regardless of preferences
nl: GPU inactief ongeacht de persoonlijke voorkeuren

en: Network activity always
nl: &Netwerkverbinding altijd beschikbaar

en: Allow network activity regardless of preferences
nl: Netwerkverbinding actief ongeacht de persoonlijke voorkeuren

en: Network activity based on preferences
nl: Netwerkverbinding &op basis van voorkeuren

en: Allow network activity according to preferences
nl: Netwerkverbinding actief op basis van de persoonlijke voorkeuren

en: Suspend network activity
nl: Pauzeer netwerkverbinding

en: Stop network activity
nl: Stop de netwerk activiteiten van BOINC

en: Computing &preferences...
nl: Verwerkings&voorkeuren...

en: Configure computing preferences
nl: Configureer de verwerkingsvoorkeuren

en: Exclusive applications...
nl: Programma's uitsluiten...

en: Configure exclusive applications
nl: Programma uitsluitingen instellen

en: Select columns...
nl: Selecteer kolommen...

en: Select which columns to display
nl: Selecteer welke kolommen zichtbaar zijn

en: Event Log options...	Ctrl+Shift+F
nl: Logboek opties...	Ctrl+Shift+F

en: Enable or disable various diagnostic messages
nl: Schakel diverse diagnostische berichten in of uit

en: &Other options...
nl: &Andere opties...

en: Configure display options and network settings
nl: Configureer weergave opties en proxy instellingen

en: Read config files
nl: Configuratie bestanden inlezen

en: Read configuration info from cc_config.xml and any app_config.xml files
nl: Configuratie inlezen vanuit de cc_config.xml en app_config.xml bestanden

en: Read local prefs file
nl: Lokale voorkeur inlezen

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
nl: Lokale voorkeur inlezen vanuit global_prefs_override.xml.

en: Show information about %s
nl: Bekijk informatie over het gebruik van de %s

en: Show information about the %s
nl: Bekijk informatie over het gebruik van de %s

en: %s &web site
nl: %s &website

en: See more information about %s on the web
nl: Lees meer information over %s op het internet

en: Check for new %s version
nl: Controleren op nieuwe %s versie

en: Report Issue
nl: Rapporteer Probleem

en: Report bug or enhancement request
nl: Rapporteer fout of uitbreidingsverzoek

en: &About %s...
nl: Over de %s...

en: Licensing and copyright information.
nl: Informatie inzake licentieverlening en auteursrecht.

en: &File
nl: &Bestand

en: &View
nl: &Weergave

en: &Activity
nl: P&restaties

en: &Options
nl: &Opties

en: &Tools
nl: &Projectbeheer

en: %s - Shut down the current client...
nl: %s - De huidige client afsluiten...

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
nl: %s gaat de huidige cliënt afsluiten en je vragen
    naar een 'host' om een andere verbinding te maken.

en: %s has successfully added %s
nl: %s heeft met succes %s toegevoegd

en: Connecting to %s
nl: Bezig te verbinden met %s

en: Connected to %s (%s)
nl: Verbonden met %s (%s)

en: Username already in use
nl: Gebruikersnaam reeds in gebruik

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
nl: Er bestaat al een account met deze gebruikersnaam, maar
    met een ander wachtwoord dan het hier ingevulde.
    
    Bezoek a.u.b. de website van het project en volg de instructies.

en: Email address already in use
nl: Email adres reeds in gebruik

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
nl: Er bestaat al een account met dit email adres, maar met een
    ander wachtwoord dan het hier ingevulde.
    
    Bezoek a.u.b. de website van het project en volg de instructies.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
nl: Aan het communiceren met de BOINC cliënt.  Even geduld ...

en: &Quit %s
nl: %s &Sluiten

en: %s - Communication
nl: %s - Communicatie

en: Cancel
nl: Annuleren

en: %s - Connection Error
nl: %s - Verbindings Fout

en: %s - Connection Failed
nl: %s - Verbinding Mislukt

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
nl: %s kan geen verbinding maken met een
    %s cliënt. Wil je het opnieuw proberen?

en: %s - Daemon Start Failed
nl: %s - Opstarten Daemon Mislukt

en: %s is not able to start a %s client.
    Please launch the Control Panel->Administrative Tools->Services applet and start the BOINC service.
nl: %s kan geen %scliënt starten.
    Start het Configuratiescherm->Administratieve Tools->Services-applet en start de BOINC-service.

en: %s is not able to start a %s client.
    Please run the client and try again.
nl: %s kan geen %s cliënt starten
    Start de cliënt en probeer opnieuw.

en: %s - Connection Status
nl: %s - Verbindingsstatus

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
nl: %s heeft momenteel geen %s cliënt verbinding.
    Gebruik a.u.b de 'Geavanceerd/Selecteer computer' menu optie om een verbinding
    met een %s cliënt te maken. Vul hier 'localhost' in als host naam.

en: %s - Stop using %s
nl: %s - Stop het gebruik van %s

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
nl: Indien je %s verwijdert
    blijven je huidige projecten in tact,
    maar je zal ze handmatig moeten onderhouden.
    
    Wil je %s verwijderen?

note: Create the web sites task group
en: Project web pages
nl: Project websites

en: %s - Unexpected Exit
nl: %s - Onverwachte Afsluiting

en: The %s client has exited unexpectedly 3 times within the last %d minutes.
    Would you like to restart it again?
nl: De %s cliënt heeft zich 3 keer onverwacht afgesloten in de laatste %d minuten.
    Wil je deze opnieuw opstarten?

en: %s - Network Status
nl: %s - Netwerk Status

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
nl: %s heeft een verbinding met het internet
    nodig, mag dit nu?

en: %s is connecting to the Internet.
nl: %s is bezig met verbinden.

en: %s has successfully connected to the Internet.
nl: %s heeft een internet verbinding gemaakt.

en: %s failed to connect to the Internet.
nl: %s kon geen internet verbinding maken.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
nl: %s heeft de internet verbinding gedetecteerd en probeert
    alle projecten bij te werken.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
nl: %s heeft de internet verbinding verbroken.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
nl: %s kon de internet verbinding niet verbreken.

en: You currently are not authorized to manage %s.
    
    To run %s as this user, please:
    - reinstall %s answering "Yes" to the question about non-administrative users
     or
    - contact your administrator to add you to the 'boinc_master' user group.
nl: Momenteel heb je geen rechten om %s te gebruiken. 
    
    Om %s als deze gebruiker uit te voeren:
    - herinstalleer %s en antwoord "Ja" op de vraag over niet-administratieve gebruikers
    of
    - neem contact op met je administrator om jou aan de 'boinc_master' gebruikersgroep toe te voegen.

en: %s ownership or permissions are not set properly; please reinstall %s.
    (Error code %d
nl: %s gebruiker en/of rechten zijn niet goed ingesteld; herinstalleer a.u.b. %s.
    (Foutcode: %d

en:  at
nl:  op

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
nl: Er is een herstart nodig om BOINC goed te kunnen uitvoeren.Herstart a.u.b. je computer om het opnieuw te proberen.

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
nl: BOINC Manager is automatisch opgestart door het besturingssysteem

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
nl: Start BOINC zodat deze alleen zichtbaar is in het systeemvak

en: Directory containing the BOINC Client executable
nl: Map waar het BOINC cliënt programma zich bevindt

en: BOINC data directory
nl: BOINC data map

en: Host name or IP address
nl: Computer naam of IP adres

en: GUI RPC port number
nl: GUI RPC poortnummer

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Startup BOINC with these optional arguments
nl: Start BOINC op met deze opties

en: disable BOINC security users and permissions
nl: schakel de BOINC toegangs- en gebruikersrechten uit

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
nl: schakel de skin-debugger modus in om fout berichten mogelijk te maken van de skin-manager

en: multiple instances of BOINC Manager allowed
nl: meerdere gelijktijdige sessies van BOINC-Manager mogelijk

en: Not used: workaround for bug in XCode 4.2
nl: Niet gebruikt: vanwege fout in Xcode 4.2

en: Don't run the client
nl: Start de cliënt niet

en: Open %s Web...
nl: Open de %s Pagina...

en: Open %s...
nl: Open de %s...

en: Snooze
nl: Sluimer

en: Snooze GPU
nl: Sluimer GPU

en: E&xit
nl: A&fsluiten

en: Resume
nl: Hervatten

en: Resume GPU
nl: GPU hervatten

en: Computing is enabled
nl: Werk mag uitgevoerd worden

en: Computing is suspended -
nl: Werk is momenteel gepauzeerd -

en: GPU computing is enabled
nl: GPU werk mag uitgevoerd worden

en: GPU computing is suspended -
nl: GPU werk is momenteel gepauzeerd -

en: Network is enabled
nl: Netwerk is actief

en: Network is suspended -
nl: Netwerkverbinding opgeschort -

en: Reconnecting to client.
nl: Opnieuw verbinden met een cliënt

en: Not connected to a client.
nl: Niet verbonden met een cliënt.

en: %s Notices
nl: %s Berichten

en: There are new notices - click to view.
nl: Er zijn nieuwe berichten - klik om ze te bekijken.

en: Failed to add project
nl: Project toevoegen mislukt

en: Failed to update account manager
nl: Accountmanager bijwerken mislukt

en: Failed to remove account manager
nl: Accountmanager verwijderen mislukt

en: Failed to add account manager
nl: Accountmanager toevoegen mislukt

en: Please try again later.
    
    Click Finish to close.
nl: Probeer het later nog een keer.
    
    Klik op Voltooien om af te sluiten.

en: Click Finish to close.
nl: Klik op Voltooien om af te sluiten.

en: Messages from server:
nl: Berichten van server:

en: Project added
nl: Project toegevoegd

en: This project has been successfully added.
nl: Het project is met succes toegevoegd.

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
nl: Na het klikken op Voltooien, gaat je webbrowser naar de project
    pagina, waar je je accountnaam en instellingen kunt opgeven.

en: Update from %s completed.
nl: Bijwerken van %s voltooid.

en: Update completed.
nl: Bijwerken voltooid.

note: Attach Completed
en: Now using account manager
nl: Accountmanager in gebruik

en: Welcome to %s!
nl: Welkom bij %s!

en: You are now using %s to manage accounts.
nl: Je gebruikt nu %s om je accounts te onderhouden.

en: You are now using this account manager.
nl: Je gebruikt nu deze accountmanager.

en: About %s
nl: Over %s

en: Version:
nl: Versie:

en: wxWidgets Version:
nl: wxWidgets Versie:

en: %s is distributed under the GNU Lesser General Public License v3.0.
nl: %swordt gedistribueerd onder de GNU Lesser General Public License v3.0.

en: For more information, visit
nl: Voor meer informatie, bezoek

en: Invalid number
nl: Ongeldig nummer

en: Invalid time, value must be between 0:00 and 24:00, format is HH:MM
nl: Ongeldige tijd, waarde moet tussen 0:00 en 24:00 liggen, opmaak is UU:MM

en: Start time must be different from end time
nl: Starttijd moet anders zijn dan eindtijd

en: Number must be between 0 and 10
nl: Nummer moet tussen 0 en 10 liggen

en: Number must be between 0 and 100
nl: Nummer moet tussen 0 en 100 liggen

en: Number must be between 1 and 100
nl: Nummer moet tussen 1 en 100 liggen

en: Suspend when no mouse or keyboard input needs to be greater than 'in use' mouse or keyboard input.
nl: Onderbreken wanneer er geen muis- of toetsenbordinvoer groter hoeft te zijn dan 'in gebruik' muis- of toetsenbordinvoer.

en: invalid input value detected
nl: ongeldige waarde gevonden

en: Validation Error
nl: Geldigheidsfout

en: Changing to use the local preferences defined on this page. This will override your web-based preferences, even if you subsequently make changes there. Do you want to proceed?
nl: Je gaat de lokale voorkeuren gebruiken die op deze pagina zijn gedefinieerd. Dit overschrijft je webgebaseerde voorkeuren, zelfs als je daar vervolgens wijzigingen aanbrengt. Wil je doorgaan?

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Discard local preferences and use web-based preferences?
nl: Gooi lokale voorkeuren weg en gebruik website voorkeuren?

en: %s - Computing preferences
nl: %s - Verwerkingsvoorkeuren

en: Using local prefs.
nl: Gebruikt lokale voorkeuren.

en: Click to use web prefs from
nl: Klik om web voorkeuren te gebruiken van

en: Using web prefs from
nl: Gebruikt web voorkeuren van

en: Set values and click Save to use local prefs instead.
nl: Stel waarden in en klik op Opslaan om in plaats daarvan lokale voorkeuren te gebruiken.

en: Use web prefs
nl: Gebruik web voorkeur

en: Restore web-based preferences and close the dialog.
nl: Herstel website voorkeuren en sluit dit dialoog-venster.

en: Computing
nl: Verwerken

note: Network schedule
en: Network
nl: Netwerk

en: Disk
nl: Schijfgebruik

en: Daily schedules
nl: Dagelijks schema

en: Save all values and close the dialog
nl: Bewaar alle waardes en sluit dit dialoog-venster

en: Close the dialog without saving
nl: Sluit dit dialoog-venster zonder de waardes te bewaren.

en: Shows the preferences web page.
nl: Toont de voorkeuren website.

note: ------------ In-use box --------------
en: When computer is in use
nl: Wanneer de computer in gebruik is

note: in-use if input in last X min min idle time
en: This determines when the computer is considered 'in use'.
nl: Dit bepaalt wanneer de computer 'in gebruik' is.

note: context: 'In use' means mouse or keyboard input in last ___ minutes
en: 'In use' means mouse or keyboard input in last
nl: 'In gebruik' betekent muis- of toetsenbordinvoer in de laatste

note: context: 'In use' means mouse or keyboard input in last ___ minutes context: Switch between tasks every ___ minutes
en: minutes
nl: minuten

en: Suspend when computer is in use
nl: Pauzeer waneer computer in gebruik is

en: Check this to suspend computing and file transfers when you're using the computer.
nl: Markeer dit om verwerking en bestandsoverdrachten te pauzeren wanneer je de computer gebruikt.

en: Suspend GPU computing when computer is in use
nl: Pauzeer GPU gebruik wanneer de computer in gebruik is

en: Check this to suspend GPU computing when you're using the computer.
nl: Markeer dit om GPU gebruik te pauzeren wanneer je de computer gebruikt.

en: Use at most
nl: Gebruik maximaal

en: % of the CPUs and at most
nl: % van de CPU en hoogstens

en: % of CPU time
nl: % van de CPU tijd

en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
nl: Houdt sommige CPUs vrij voor andere programma's. Bijvoorbeeld: 75% betekent dat een 8-core processor 6 kernen gebruikt.

en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
nl: Pauzeer/hervat verwerking elke zoveel seconden om de CPU temperatuur en het energieverbruik te verminderen. Bijvoorbeeld: 75% betekent 3 seconden verwerken, 1 seconde pauze, enzovoort.

en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
nl: Pauzeer bij niet-BOINC CPU gebruik van meer dan

en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
nl: Pauzeer verwerking wanneer je computer bezig is andere programma's te draaien.

en: Limit the memory used by %s when you're using the computer.
nl: Beperk geheugengebruik van %s wanneer je de computer gebruikt.

en: % of memory
nl: % van het geheugen

note: ------------ Not-in-use box --------------
en: When computer is not in use
nl: Wanneer de computer niet in gebruik is

en: Limit the memory used by %s when you're not using the computer.
nl: Beperk geheugengebruik van %s wanneer je de computer niet gebruikt.

en: Suspend when no mouse or keyboard input in last
nl: Onderbreken wanneer er geen muis- of toetsenbordinvoer is geweest in

en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
nl: Dit staat sommige computers toe om een lage energieverbruiksmodus te gebruiken wanneer ze niet in gebruik zijn.

note: ------------ General box -------------- layout controls
en: General
nl: Algemeen

en: Suspend when computer is on battery
nl: Pauzeer wanneer de computer op accu werkt

en: Check this to suspend computing on portables when running on battery power.
nl: Markeer dit om verwerking te pauzeren op mobiele toestellen wanneer deze op accu werken.

en: If you run several projects, %s may switch between them this often.
nl: Als je meerdere projecten draait, kan %s zo vaak tussen hen schakelen.

note: context: Switch between tasks every ___ minutes
en: Switch between tasks every
nl: Schakel tussen taken elke

note: checkpoint every X
en: This controls how often tasks save their state to disk, so that they later can be continued from that point.
nl: Dit bepaalt hoe vaak taken hun status naar schijf opslaan, zodat ze later van dat punt kunnen verder gaan.

note: context: Request tasks to checkpoint at most every ___ seconds
en: Request tasks to checkpoint at most every
nl: Vraag taken een controlepunt te maken elke

note: context: Request tasks to checkpoint at most every ___ seconds
en: seconds
nl: seconden

note: leave non-GPU tasks in memory while suspended
en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended
nl: Laat niet-GPU taken in geheugen wanneer gepauzeerd

en: If checked, suspended tasks stay in memory, and resume with no work lost. If unchecked, suspended tasks are removed from memory, and resume from their last checkpoint.
nl: Wanneer gemarkeerd blijven gepauzeerde taken in het geheugen, en kunnen deze herstarten zonder dat werk verloren gaat. Wanneer niet gemarkeerd worden gepauzeerde taken uit het geheugen verwijderd, en herstarten deze van hun laatste controlepunt.

note: work buffer min work buffer
en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
nl: Bewaar tenminste genoeg taken om de computer gedurende deze tijd bezig te houden.

note: context: Store at least ___ days of work
en: Store at least
nl: Bewaar tenminste

note: context: Store at least ___ days of work context: Store up to an additional ___ days of work
en: days of work
nl: dagen werk

note: work buffer additional
en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
nl: Bewaar extra taken bovenop het minimum level. Dit bepaalt hoeveel werk wordt gevraagd wanneer contact met een project wordt opgenomen.

note: context: Store up to an additional ___ days of work
en: Store up to an additional
nl: Bewaar tot een extra

note: context: Store at least ___ days of work
en: days and up to an additional
nl: dagen en tot een extra

en: To suspend by time of day, see the "Daily Schedules" section.
nl: Om te pauzeren op de tijd van de dag, zie het "Dagelijkse Schema".

en: Network usage
nl: Netwerkgebruik

note: download rate
en: Limit the download rate of file transfers.
nl: Beperk de downloadsnelheid van bestandsoverdrachten.

en: Limit download rate to
nl: Beperk de downloadsnelheid tot

en: KB/second
nl: KB/seconde

note: upload rate
en: Limit the upload rate of file transfers.
nl: Beperk de uploadsnelheid van bestandsoverdrachten.

en: Limit upload rate to
nl: Beperk de uploadsnelheid tot

en: Example: %s should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
nl: Bijvoorbeeld: %s kan maximaal 2000 MB elke 30 dagen overschrijven.

en: Limit usage to
nl: Beperk gebruik tot

en: MB every
nl: MB elke

en: days
nl: dagen

en: To limit transfers by time of day, see the "Daily Schedules" section.
nl: Om tijd van de dag limieten in te stellen, zie het "Dagelijkse Schema".

note: Context: heading for a group of miscellaneous preferences
en: Other
nl: Anders

en: Check this only if your Internet provider modifies image files. Skipping verification reduces the security of %s.
nl: Selecteer dit alleen als je Internet Service Provider afbeeldingsbestanden aanpast. Overslaan van de verificatie verlaagt de veiligheid van %s.

en: Skip data verification for image files
nl: Afbeeldingsbestanden verificiëren overslaan

note: confirm before connecting
en: Confirm before connecting to Internet
nl: Bevestiging bij het openen van de internet verbinding

en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
nl: Alleen van belang bij een modem, ISDN of VPN verbinding.

note: disconnect when done
en: Disconnect when done
nl: Verbinding verbreken indien gereed

en: Disk usage
nl: Schijfgebruik

en: Limit the total amount of disk space used by %s.
nl: Beperk het totale schijfruimte gebruik van %s.

en: Use no more than
nl: Gebruik niet meer dan

en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where %s stores data.
nl: Beperk schijfruimte gebruik om zo veel ruimte op het volume waar %s data opslaat vrij te houden.

en: Leave at least
nl: Laat minstens

en: GB free
nl: GB vrij

en: Limit the percentage of disk space used by %s on the volume where it stores data.
nl: Beperk het percentage van schijfruimte gebruik door %s op het volume waarop het data opslaat.

en: % of total
nl: % van totaal

en: %s will use the most restrictive of the above settings
nl: %s zal de meest beperkende van de bovenstaande instellingen gebruiken

en: Limit the swap space (page file) used by %s.
nl: Beperk het wisselbestand (geheugenpaginering) gebruikt door %s.

en: Page/swap file: use at most
nl: Wisselbestand: gebruik maximaal

en: and
nl: en

en: to
nl: tot

en: Compute only during a particular period each day.
nl: Bereken alleen gedurende een bepaalde periode elke dag.

en: Compute only between
nl: Bereken alleen tussen

en: Day-of-week override
nl: Alleen op deze dag(en):

en: Override the times above on the selected days:
nl: In plaats van de tijden hierboven, gebruik de tijden op deze dagen:

en: Monday
nl: Maandag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Sunday
nl: Zondag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Transfer files only during a particular period each day.
nl: Verstuur bestanden alleen gedurende een bepaalde periode elke dag.

en: Transfer files only between
nl: Verstuur bestanden alleen tussen

en: %s Diagnostic Log Flags
nl: %s Diagnostische Log Vlaggen

en: These flags enable various types of diagnostic messages in the Event Log.
nl: Deze vlaggen schrijven verschillende diagnostische berichten in het Logboek.

en: More info ...
nl: Meer informatie ...

en: Defaults
nl: Standaardwaardes

en: Restore default settings
nl: Zet standaardwaardes terug

en: Apply
nl: Toepassen

en: Save all values
nl: Sla alle waarden op

en: %s - Event Log
nl: %s - Gebeurtenissen Logboek

en: Time
nl: Tijd

en: Message
nl: Bericht

en: Show only aler&ts
nl: Alleen waarschuwing&ten weergeven

en: &Show only this project
nl: Alleen dit project laten &zien

en: Copy &All
nl: &Alles kopiëren

en: Copy all the messages to the clipboard.
nl: Alle berichten kopiëren naar het klembord.

en: Copy &Selected
nl: &Selectie kopiëren

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
nl: De geselecteerde berichten naar het klembord kopiëren. Je kan meerdere berichten selecteren door, terwijl je de Shift of Command toets indrukt, op de bestanden te klikken.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
nl: De geselecteerde berichten naar het klembord kopiëren. Je kan meerdere berichten selecteren door, terwijl je de Shift of Command toets indrukt, op de bestanden te klikken.

en: &Close
nl: &Sluiten

en: Show all &messages
nl: Toon alle berichten

en: Show messages for all projects
nl: Laat berichten zien van alle projecten

en: Show only the messages for the selected project
nl: Laat alleen berichten zien van het geselecteerde project

en: Show al&l
nl: Al&les weergeven

en: Shows messages of all types (information, alerts, etc.)
nl: Alle soorten berichten (informatie, waarschuwingen, enz.) weergeven

en: Shows only the messages that are alerts
nl: Alleen de berichten die waarschuwingen zijn weergeven

en: Show only the messages that are alerts
nl: Alleen de berichten die waarschuwingen zijn weergeven

en: %s - Exclusive Applications
nl: %s - Programma's uitsluiten

en: Suspend processor and network usage when these applications are running:
nl: Pauzeer de processor en het netwerkgebruik als de volgende programma's actief zijn:

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Add an application to this list
nl: Voeg een programma toe aan de lijst

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove an application from this list
nl: Verwijder een programma van de lijst

en: Suspend GPU usage when these applications are running:
nl: Pauzeer GPU gebruik wanneer deze programma's actief zijn:

en: For advanced options, refer to
nl: Voor geavanceerde opties, raadpleeg het

en: shows the preferences web page
nl: laat de voorkeuren website zien

note: TODO: fill in the default directory for MSW TODO: fill in the default directory for Linux
en: Choose application or enter file name
nl: Kies applicatie of voer bestandsnaam in

en: Name of application to add?
nl: Programma naam?

en: Add exclusive app
nl: Voeg een uitsluitbaar programma toe

en: '%s' is already in the list.
nl: '%s' staat al in de lijst.

en: Add Exclusive App
nl: Uitsluitbaar Programma Toevoegen

en: %s - Exit Confirmation
nl: %s - Afsluit Bevestiging

en: You have requested to exit the %s,
    which allows you to view and manage
    the tasks running on your computer.
    
    If you also want to stop running the tasks,
    choose from the following options:
nl: Je hebt er voor gekozen de %s te sluiten,
    welke je de mogelijkheid geeft om de lopende taken
    te zien en te beheren op je computer.
    
    Als je ook de lopende taken wilt stoppen,
    kies dan één van de volgende opties:

en: This will shut down %s and its tasks until the
    %s is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
nl: Dit zal %safsluiten en zijn taken afsluiten totdat de
    %sweer wordt uitgevoerd.
    
    In de meeste gevallen is het beter om het %s venster gewoon te sluiten
    in plaats van de toepassing af te sluiten; dat zal het mogelijk maken dat %s de taken
    uitvoert op de tijden die jij in jouw voorkeuren hebt geselecteerd.

en: This will shut down %s and its tasks until either the
    %s or the %s screen saver is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
nl: Dit zal %s en het werk stop zetten, de voortgang zal pas worden
    hervat als de %s of de %s screensaver opnieuw gestart wordt.
    
    In de meeste gevallen, is het aan te raden om het %s dialoog-venster
    te sluiten. Op deze manier blijft %s actief en kan het werk
    worden voort gezet op basis van de opgegeven voorkeuren.

en: Stop running tasks when exiting the %s
nl: Stop de actieve taken bij het afsluiten van de %s

en: Remember this decision and do not show this dialog.
nl: Onthoud deze keuze en laat dit dialoog-venster niet meer zien.

en: Don't show this dialog again.
nl: Laat dit dialoog-venster niet meer zien.

en: %s Column Selection
nl: %s Kolommen Selectie

en: Select which columns %s should show.
nl: Selecteer welke kolommen %s moet laten zien.

en: Are you sure you want to reset all list columns to the default configurations?
nl: Weet je zeker dat je de kolommen wil resetten naar hun standaardwaarden?

en: Confirm defaults
nl: Standaardwaarden bevestigen

en: Don't request tasks for
nl: Vraag geen taken voor

en: Project preference
nl: Project voorkeuren

en: Account manager preference
nl: Accountmanager voorkeuren

en: Project has no apps for
nl: Projectapplicaties niet beschikbaar voor

en: Client configuration excludes
nl: Cliëntspecifieke configuratie omvat geen

en: %s task request deferred for
nl: %s taakverzoek uitgesteld voor

en: %s task request deferral interval
nl: %s taakverzoek uitstel interval

note: set dialog title
en: Properties of project
nl: Project eigenschappen van

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Team name
nl: Team naam

en: Resource share
nl: Gedeelde bronnen

en: Scheduler RPC deferred for
nl: Taakverdeling uitgesteld voor

en: File downloads deferred for
nl: Bestand downloaden uitgesteld voor

en: File uploads deferred for
nl: Bestand uploaden uitgesteld voor

en: Non CPU intensive
nl: Niet CPU intensief

en: yes
nl: Ja

en: Suspended via GUI
nl: Opgeschort via GUI

en: no
nl: Nee

en: Don't request tasks
nl: Vraag geen taken

en: Scheduler call in progress
nl: Bijwerk verzoek wordt uitgevoerd

en: Trickle-up pending
nl: Voortgangsrapport in behandeling

en: Host location
nl: Locatie hostcomputer

en: default
nl: standaardwaarde

en: Added via account manager
nl: Toegevoegd d.m.v. accountmanager

en: Remove when tasks done
nl: Verwijderen als werk gereed is

en: Ended
nl: Beeindigd

en: Tasks completed
nl: Taken voltooid

en: Tasks failed
nl: Taken mislukt

en: Credit
nl: Punten

en: User
nl: Gebruiker

en: %s total, %s average
nl: %s totaal, %s gemiddeld

en: Scheduling
nl: Taakverdeling

en: Scheduling priority
nl: Prioriteit voor taakverdeling

en: Duration correction factor
nl: Factor voor tijdscorrectie

en: Last scheduler reply
nl: Laatste taakverdeler antwoord

en: Properties of task
nl: Eigenschappen van taak

en: Application
nl: Programma

en: Name
nl: Bestandsnaam

en: State
nl: Status

en: Received
nl: Ontvangen

en: Report deadline
nl: Rapporteren voor

en: Resources
nl: Bronnen

en: Estimated computation size
nl: Geschatte berekenings-grootte

en: Keywords
nl: Kernwoorden

en: CPU time
nl: Processor tijd

en: CPU time since checkpoint
nl: CPU tijd sinds checkpoint

en: Elapsed time
nl: Verstreken tijd

en: Estimated time remaining
nl: Geschatte resterende tijd

en: Fraction done
nl: Voortgang

en: Virtual memory size
nl: Grootte virtueel geheugen

en: Working set size
nl: Grootte van taak

en: Directory
nl: Map

en: Process ID
nl: Proces ID

en: Progress rate
nl: Voortgangssnelheid

en: per hour
nl: per uur

en: per minute
nl: per minuut

en: per second
nl: per seconde

en: Executable
nl: Uitvoerbaar bestand

en: Local:
nl: Lokaal:

en: Options
nl: Opties

en: Language:
nl: Taal:

en: What language should BOINC use?
nl: Welke taal moet BOINC gebruiken?

en: Notice reminder interval:
nl: Notificatie-interval:

en: How often should BOINC remind you of new notices?
nl: Hoe vaak moet BOINC je herinneren aan nieuwe berichten?

en: Run Manager at login?
nl: Manager starten bij inloggen?

en: Run the BOINC Manager when you log on.
nl: De BOINC manager opstarten bij het inloggen.

en: Run the client?
nl: Start de cliënt?

en: Run the client when launching the Manager.
nl: Start de cliënt bij het starten van de Manager.

en: Enable Manager exit dialog?
nl: Afsluitbevestiging weergeven?

en: Display the exit dialog when shutting down the Manager.
nl: Laat de afsluitbevestiging zien bij het afsluiten van de Manager.

en: Enable Client shutdown dialog?
nl: Activeer cliënt afsluitdialoog?

en: Display confirmation dialog when shutting down the connected client.
nl: Geef bevestigingsdialoog weer wanneer de verbonden cliënt afgesloten wordt.

en: Show status in menu bar?
nl: Status in menubalk weergeven?

en: Display a status icon in the system menu bar.
nl: Geef een statuspictogram weer in de systeemmenubalk.

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
nl: Inbel en VPN (Virtual Private Network) instellingen

en: &Set Default
nl: &Stel in als Standaard

en: &Clear Default
nl: Verwijder Standaard Instelling

en: Default Connection:
nl: Standaard Verbinding:

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Connect via HTTP proxy server
nl: Verbind via HTTP proxy server

en: HTTP Proxy Server Configuration
nl: HTTP Proxy Server Configuratie

en: Address:
nl: IP adres:

en: Port:
nl: Poort:

en: Don't use proxy for:
nl: Geen proxy gebruiken voor:

en: Leave these blank if not needed
nl: Laat dit gedeelte leeg indien niet vereist

en: User Name:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Connect via SOCKS proxy server
nl: Verbind via SOCKS proxy server

en: SOCKS Proxy Server Configuration
nl: SOCKS Proxy Server Configuratie

en: always
nl: altijd

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: never
nl: nooit

en: %s - Language Selection
nl: %s - Taalselectie

en: The %s's language has been changed.  In order for this change to take effect, you must restart the %s.
nl: De standaard taal van de %s is gewijzigd.  Om dit te activeren dien je de %s te herstarten.

en: %s - Select Computer
nl: %s - Selecteer computer

en: Another instance of %s is already running 
    on this computer.  Please select a client to monitor.
nl: %s wordt al een keer uitgevoerd op deze 
    computer.  Kies de cliënt die u wilt controleren.

en: Host name:
nl: Host naam:

en: Message boards
nl: Forum

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
nl: Correspondeer met andere gebruikers op het SETI@home forum

en: Ask questions and report problems
nl: Stel vragen en rapporteer problemen

en: Your account
nl: Mijn account

en: View your account information and credit totals
nl: Bekijk informatie over en het punten totaal van je eigen account

en: Your preferences
nl: Mijn voorkeuren

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
nl: Bekijk en verander je SETI@home profiel en account voorkeuren

en: Your results
nl: Mijn resultaten

en: View your last week (or more) of computational results and work
nl: Bekijk de behaalde resultaten van de afgelopen periode

en: Your computers
nl: Mijn computer(s)

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
nl: Bekijk de lijst van je computer(s) die SETI@home uitvoeren

en: Your team
nl: Mijn Team

en: View information about your team
nl: Bekijk informatie over je eigen team

en: Common questions
nl: Veel gestelde vragen

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
nl: Bekijk de Einstein@Home veel gestelde vragen lijst

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
nl: Bekijk de gedetailleerde beschijving over de Einstein@home screensaver

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
nl: Correspondeer met andere gebruikers op het Einstein@home forum

en: Current status of the Einstein@Home server
nl: Huidige Einstein@home server status

en: Report problems
nl: Rapporteer problemen

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
nl: Bekijk het Einstein@Home forum over problemen en fout rapportages

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
nl: Bekijk en verander je Einstein@home profiel en account voorkeuren

en: Account summary
nl: Account samenvatting

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
nl: Bekijk de lijst van je computer(s) die Einstein@home uitvoeren

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
nl: Bekijk de webpagina van het 'Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory' (LIGO) project

en: The home page of the GEO-600 project
nl: Bekijk de webpagina van het GEO-600 project

en: Team
nl: Mijn Team

en: Info about your Team
nl: Bekijk informatie over je eigen team

en: Get help for climateprediction.net
nl: Bekijk de climateprediction.net help pagina

en: News
nl: Nieuws

en: climateprediction.net News
nl: Bekijk het climateprediction.net nieuws

en: View your account information, credits, and trickles
nl: Bekijk je account informatie en de behaalde resultaten van de afgelopen periode

en: Info about your team
nl: Bekijk informatie over je eigen team

en: Search for help in our help system
nl: Bekijk onze help pagina's

en: Global Statistics
nl: Statistieken

en: Summary statistics for World Community Grid
nl: Statistieken van 'World Community Grid'

en: My Grid
nl: Mijn 'Grid'

en: Your statistics and settings
nl: Mijn statistieken en instellingen

en: Device Profiles
nl: Mijn profielen

en: Update your device settings
nl: Bekijk en werk je instellingen bij

en: Research
nl: Onderzoek

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
nl: Bekijk de projecten die door 'World Community Grid' ondersteund worden

en: Home page
nl: Startpagina

en: Your tasks
nl: Jouw taken

en: Version Update
nl: Versie Update

en: There is no new version of %s available for download.
nl: Er is geen nieuwe versie van %s beschikbaar om te downloaden.

en: %s is not connected to the client
nl: %s is niet verbonden met een cliënt

en: Close
nl: Sluiten

en: Missing application
nl: Missende applicatie

en: Please download and install the CoRD application from http://cord.sourceforge.net
nl: Download en installeer a.u.b. de CoRD applicatie van http://cord.sourceforge.net

en: on batteries
nl: op accu

en: computer is in use
nl: computer is in gebruik

en: user request
nl: op verzoek van gebruiker

en: time of day
nl: tijdstip

en: CPU benchmarks in progress
nl: CPU benchmark loopt

en: need disk space - check preferences
nl: schijfruimte nodig - controleer voorkeuren

en: computer is not in use
nl: computer is niet in gebruik

en: starting up
nl: bezig met opstarten

en: an exclusive app is running
nl: een exclusieve taak loopt

en: CPU is busy
nl: CPU is bezet

en: network bandwidth limit exceeded
nl: bandbreedte netwerk overschreden

en: requested by operating system
nl: op verzoek van het besturingssysteem

en: unknown reason
nl: reden onbekend

en: GPU missing,
nl: Ontbrekende GPU,

en: New
nl: Nieuw

en: Download failed
nl: Downloaden mislukt

en: Downloading
nl: Bezig met downloaden

en:  (suspended -
nl:  (opgeschort -

en: Project suspended by user
nl: Project gepauzeerd door gebruiker

en: Task suspended by user
nl: Taak gepauzeerd door gebruiker

note: an NCI process can be running even though computation is suspended (because of <dont_suspend_nci>
en: Suspended -
nl: Gepauzeerd -

en: GPU suspended -
nl: GPU gepauzeerd -

en: Waiting for memory
nl: Wacht op het geheugen

en: Waiting for shared memory
nl: Wacht op gedeeld geheugen

en: Running
nl: Bezig met uitvoeren

en:  (non-CPU-intensive)
nl:  (niet CPU intensief)

en: Waiting to run
nl: Staat in de wacht

en: Ready to start
nl: Klaar om te starten

en: Postponed:
nl: Uitgesteld:

en: Postponed
nl: Uitgesteld

en: Waiting for network access
nl: Wacht op netwerk toegang

en: Computation error
nl: Berekenings fout

en: Upload failed
nl: Uploaden mislukt

en: Uploading
nl: Bezig met uploaden

en: Aborted by user
nl: Afgebroken door gebruiker

en: Aborted by project
nl: Afgebroken door project

en: Aborted: not started by deadline
nl: Afgebroken: niet gestart voor deadline

en: Aborted: task disk limit exceeded
nl: Afgebroken: taak heeft schijflimiet bereikt

en: Aborted: run time limit exceeded
nl: Afgebroken: tijd limiet bereikt

en: Aborted: memory limit exceeded
nl: Afgebroken: geheugen limiet bereikt

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Acknowledged
nl: Bevestigd

en: Ready to report
nl: Staat klaar om te rapporteren

en: Error: invalid state '%d'
nl: Fout: ongeldige status '%d'

en: No Internet connection
nl: Geen internet verbinding

en: Please connect to the Internet and try again.
nl: Maak a.u.b. een internet verbinding en probeer opnieuw.

en: Project not found
nl: Project niet gevonden

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
nl: De ingevulde URL is niet van een bestaand BOINC project.
    
    Controleer a.u.b. de URL en probeer opnieuw.

en: Account manager not found
nl: Account manager niet gevonden

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
nl: De ingevulde URL is niet van een bestaande BOINC account
    manager.
    
    Controleer a.u.b. de URL en probeer opnieuw.

en: Login Failed.
nl: Inloggen Mislukt.

en: Check the username and password, and try again.
nl: Controleer de gebruikersnaam en het wachtwoord en probeer opnieuw.

en: Check the email address and password, and try again.
nl: Controleer het email adres en het wachtwoord en probeer opnieuw.

en: more...
nl: meer...

en: Choose a project
nl: Kies een project

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
nl: Klik op de naam om een project te kiezen of vul onder de URL in.

en: Categories:
nl: Categorie:

en: Projects:
nl: Projecten:

en: Research area:
nl: Onderzoeks-gebied:

en: Organization:
nl: Organisatie:

en: Web site:
nl: Website:

en: Supported systems:
nl: Ondersteunde systemen:

en: Supports Microsoft Windows
nl: Ondersteunt Microsoft Windows

en: Supports Mac OS X
nl: Ondersteunt Mac OS X

en: Supports Linux on Intel
nl: Ondersteunt Linux op Intel processoren

en: Supports Android
nl: Ondersteunt Android

en: Supports FreeBSD
nl: Ondersteunt FreeBSD

en: Supports Linux on ARM (e.g. Raspberry Pi)
nl: Ondersteunt Linux op ARM processoren (bijv. Raspberry Pi)

en: Supports NVIDIA GPUs
nl: Ondersteunt NVIDIA GPUs

en: Supports AMD GPUs
nl: Ondersteunt AMD GPUs

en: Supports Intel GPUs
nl: Ondersteunt Intel GPUs

en: Supports VirtualBox
nl: Ondersteunt VirtualBox

note: Populate the list control with the list of project names that belong to either the specific category or all of them. cycle through all projects
en: All
nl: Alles

en: This project may not have work for your type of computer.  Do you want to add it anyway?
nl: Dit project heeft mogelijk geen werk voor jouw type computer.  Weet je zeker dat je verder wilt gaan?

en: You already added this project. Please choose a different project.
nl: Je hebt dit project reeds toegevoegd. Kies a.u.b. een ander project.

en: Communicating with project
    Please wait...
nl: Aan het communiceren met
    het project. Even geduld...

en: Required files not found on the server.
nl: Benodigde bestanden niet gevonden op de server.

en: An internal server error has occurred.
nl: Er is een server fout opgetreden.

en: Welcome to %s.
nl: Welkom bij %s.

en: You have volunteered to compute for this project:
nl: Je hebt je vrijwillig opgegeven om computer berekeningen te maken voor dit project:

en: Name:
nl: Naam:

en: To continue, click Next.
nl: Klik op Volgende om verder te gaan.

en: Network communication failure
nl: Netwerk communicatie fout

en: The World Community Grid - BOINC software failed to communicate
    over the Internet. The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network or modem connection
    and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking the World Community
    Grid - BOINC software.  Configure your personal firewall to let
    BOINC and BOINC Manager communicate on port 80 and port 443,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
nl: De World Community Grid - BOINC software kon geen verbinding
    met het internet maken. Mogelijke oorzaken zijn:
    
    1) Verbindingsprobleem.  Controleer de netwerk- of modemverbinding
    en klik op Vorige om opnieuw te proberen.
    
    2) Een firewall blokkeert de World Community Grid - BOINC software.
      Configureer je firewall om BOINC en de BOINC Manager toegang te
    verlenen tot poort 80 en poort 443, klik daarna op
    Vorige om opnieuw te proberen.
    
    3) Je maakt gebruik van een proxy server.
    Klik op Volgende op om de proxy instellingen te maken.

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
nl: De BOINC software kon geen verbinding
    met het internet maken. Mogelijke oorzaken zijn:
    
    1) Verbindingsprobleem.  Controleer de netwerk- of modemverbinding
    en klik op Vorige om opnieuw te proberen.
    
    2) Een firewall blokkeert de BOINC software.
    Configureer je firewall om BOINC en de BOINC Manager toegang te
    verlenen tot poort 80 en poort 443, klik daarna op
    Vorige om opnieuw te proberen.
    
    3) Je maakt gebruik van een proxy server.
    Klik op Volgende op om de proxy instellingen te maken.

en: Proxy configuration
nl: Proxy configuratie

en: Autodetect
nl: Automatisch detecteren

en: I agree to the terms of use.
nl: Ik ga akkoord met de voorwaarden.

en: I do not agree to the terms of use.
nl: Ik ga niet akkoord met de voorwaarden.

en: Terms of Use
nl: Gebruiksovereenkomst

en: Please read the following terms of use:
nl: Lees a.u.b. de volgende gebruiksovereenkomst:

en: Project temporarily unavailable
nl: Project tijdelijk niet bereikbaar

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
nl: Het project is tijdelijk niet bereikbaar.
    
    Probeer het later a.u.b. opnieuw.

en: Account manager temporarily unavailable
nl: Accountmanager tijdelijk niet bereikbaar

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
nl: Accountmanager tijdelijk niet bereikbaar.
    
    Probeer het later a.u.b. opnieuw.

en: Please specify an account key to continue.
nl: Vul a.u.b. een Account Key in om verder te gaan.

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
nl: Ongeldige Account Key; vul a.u.b een geldige in

en: Validation conflict
nl: Geldigheidsconflict

en: Please specify an email address
nl: Vul a.u.b. een email adres in

en: Invalid email address; please enter a valid email address
nl: Ongeldig email adres; vul a.u.b een geldige in

en: Missing URL
nl: Geen URL ingevuld

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
nl: Vul a.u.b. een URL in.
    Bijvoorbeeld:
    http://www.voorbeeld.com/

en: Invalid URL
nl: Ongeldig URL ingevuld

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
nl: Vul a.u.b. een geldig URL in.
    Bijvoorbeeld:
    http://boincproject.voorbeeld.com

en: '%s' does not contain a valid host name.
nl: '%s' bezit geen geldige host naam.

en: '%s' does not contain a valid path.
nl: '%s' bezit geen geldige bestands lokatie.

note: Setup View
en: Commands
nl: Opdrachten

en: Copy all messages
nl: Alle berichten kopiëren

en: Copy selected messages
nl: Selectie kopiëren

en: Show only this project
nl: Alleen dit project laten zien

en: Show only the messages for the selected project.
nl: Laat alleen berichten zien van het gelecteerde project.

en: Messages
nl: Berichten

en: Copying all messages to the clipboard...
nl: Bezig met kopiëren van de berichten naar het klembord...

en: Copying selected messages to the clipboard...
nl: Geselecteerde berichten aan het kopiëren...

en: Filtering messages...
nl: Berichten aan het filteren...

en: Show all messages
nl: Toon alle berichten

en: Show messages for all projects.
nl: Laat berichten zien van alle projecten.

en: Fetching notices; please wait...
nl: Berichten ophalen; even geduld...

en: There are no notices at this time.
nl: Op dit moment zijn er geen mededelingen.

en: Notices
nl: Berichten

en: Update
nl: Project bijwerken

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
nl: Rapporteer het voltooide werk, werk de punten en voorkeuren bij en verkrijg mogelijk nieuw werk.

en: Suspend
nl: Onderbreken

en: Suspend tasks for this project.
nl: Het werk aan dit project onderbreken.

en: No new tasks
nl: Geen nieuw werk

en: Don't get new tasks for this project.
nl: Nieuw werk opschorten voor dit project.

en: Reset project
nl: Project resetten

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
nl: Verwijder alle bestanden die met dit project te maken hebben en vraag nieuw werk.  Het is aan te raden het project eerst bij te werken om het voltooide werk te rapporteren.

en: Remove this project.  Tasks in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed tasks).
nl: Verwijder dit project.  Lopend werk zal verloren gaan (het is aan te raden het voltooide werk eerst te rapporteren).

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Show project details.
nl: Toon project details.

en: Work done
nl: Punten totaal

en: Avg. work done
nl: Punten gemiddelde

en: Projects
nl: Projecten

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
nl: Weet je zeker dat je het project '%s' wilt resetten?

en: Reset Project
nl: Project Resetten

en: Are you sure you want to remove project '%s'?
nl: Weet je zeker dat je het project '%s' wilt verwijderen?

en: Remove Project
nl: Verwijder Project

en: Resume tasks for this project.
nl: Hervat het werk aan dit project.

en: Allow new tasks
nl: Nieuw werk toestaan

en: Allow fetching new tasks for this project.
nl: Sta nieuw werk toe voor dit project.

en: Don't fetch new tasks for this project.
nl: Nieuw werk opschorten voor dit project.

en: Requested by user
nl: Op verzoek van gebruiker

en: To fetch work
nl: Om werk gaan vragen

en: To report completed tasks
nl: Om voltooide taken te rapporteren

en: To send trickle-up message
nl: Om een voortgangsrapport in te dienen

en: Requested by account manager
nl: Op verzoek van accountmanager

en: Project initialization
nl: Project initialisatie

en: Requested by project
nl: Op verzoek van project

en: Unknown reason
nl: Onbekende oorzaak

en: Suspended by user
nl: Gepauzeerd door gebruiker

en: Won't get new tasks
nl: Geen nieuw werk gevraagd

en: Project ended - OK to remove
nl: Project gestopt - OK om te verwijderen

en: Will remove when tasks done
nl: Wordt verwijderd als werk gereed is

en: Scheduler request pending
nl: Bijwerk verzoek aan het afwachten

en: Scheduler request in progress
nl: Bijwerk verzoek wordt uitgevoerd

en: Trickle up message pending
nl: Voortgangsrapport aan het afwachten

en: Communication deferred
nl: Communicatie uitgesteld

en: Total disk usage
nl: Totaal schijfgebruik

en: Disk usage by BOINC projects
nl: Schijfgebruik door BOINC projecten

en: no projects: 0 bytes used
nl: geen projecten: 0 bytes in gebruik

en: used by BOINC:
nl: gebruikt door BOINC:

en: free, available to BOINC:
nl: vrij, beschikbaar voor BOINC:

en: free, not available to BOINC:
nl: vrij, niet beschikbaar voor BOINC:

en: free:
nl: vrij:

en: used by other programs:
nl: gebruikt door anderen:

en: User Total
nl: Gebruikers Totaal

en: User Average
nl: Gebruikers Gemiddelde

en: Host Total
nl: Computer Totaal

en: Host Average
nl: Computer Gemiddelde

en: Last update: %.0f days ago
nl: Laatste update: %.0f dagen geleden

en: Show user total
nl: Gebruikers totaal

en: Show total credit for user
nl: Gebruikers totaal bekijken

en: Show user average
nl: Gebruikers gemiddelde

en: Show average credit for user
nl: Gebruikers gemiddelde bekijken

en: Show host total
nl: Computer totaal

en: Show total credit for host
nl: Computer totaal bekijken

en: Show host average
nl: Computer gemiddelde

en: Show average credit for host
nl: Computer gemiddelde bekijken

en: < &Previous project
nl: < Vorige &project

en: Show chart for previous project
nl: Bekijk de statistieken van het vorige project

en: &Next project >
nl: Volge&nde project >

en: Show chart for next project
nl: Bekijk de statistieken van het volgende project

en: Hide project list
nl: Verberg project lijst

en: Use entire area for graphs
nl: Gebruik volledige ruimte voor grafieken

en: Mode view
nl: Weergave modus

en: One project
nl: Enkel project

en: Show one chart with selected project
nl: Bekijk de grafiek van het geselecteerde project

en: All projects (separate)
nl: Alle projecten (apart)

en: Show all projects, one chart per project
nl: Bekijk alle projecten, per project een aparte grafiek

en: All projects (together)
nl: Alle projecten (samen)

en: Show one chart with all projects
nl: Bekijk alle projecten samen gebracht in één grafiek

en: All projects (sum)
nl: Alle projecten (som)

en: Show one chart with sum of projects
nl: Bekijk alle projecten opgeteld in één grafiek

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Show project list
nl: Laat project lijst zien

en: Uses smaller area for graphs
nl: Beperk ruimte voor grafieken

en: Retry Now
nl: Probeer opnieuw

en: Retry the file transfer now
nl: Overdracht opnieuw proberen

en: Abort Transfer
nl: Overdracht afbreken

en: Abort this file transfer.  You won't get credit for the task.
nl: Overdracht afbreken.   Er worden geen punten toegekend.

en: File
nl: Bestand

en: Progress
nl: Voortgang

en: Size
nl: Grootte

en: Elapsed
nl: Verstreken tijd

en: Remaining (estimated)
nl: Nog te gaan (geschat)

en: Speed
nl: Snelheid

en: Transfers
nl: Overdracht

en: Network activity is suspended -
nl: Netwerk gebruik opgeschort -

en: .
    You can enable it using the Activity menu.
nl: .
    Activeren is mogelijk via het "Prestaties" menu.

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
nl: Weet je zeker dat je de overdracht van '%s' wilt annuleren?
    Een overdracht annuleren heeft tot gevolg dat het werk niet
    meer geldig is en er zullen geen punten worden gegeven.

en: Abort File Transfer
nl: Annuleer Bestandsoverdracht

en: retry in
nl: opnieuw proberen over

en: failed
nl: mislukt

en: suspended
nl: opgeschort

en: active
nl: actief

en: pending
nl: in behandeling

en:  (project backoff:
nl:  (project uitgesteld:

en: Show active tasks
nl: Actieve taken weergeven

en: Show only active tasks.
nl: Alleen actieve taken weergeven.

en: Show graphics
nl: Grafische weergave

en: Show application graphics in a window.
nl: Bekijk de grafische weergave van dit project.

en: Show VM Console
nl: Laat VM Console zien

en: Show VM Console in a window.
nl: Laat de VM Console zien in een dialoog-venster.

en: Suspend work for this result.
nl: Het werk aan dit project handmatig onderbreken.

en: Abort
nl: Werk afbreken

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
nl: Annuleer het werk aan dit resultaat. Er zullen geen punten worden toegekend.

en: Show task details.
nl: Toon taak details.

en: Deadline
nl: Rapporteren voor

en: Estimated Completion
nl: Geschatte Afronding

en: Completion Before Deadline
nl: Voltooiing Vóór de Deadline

en: Tasks
nl: Werk

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
nl: Weet je zeker dat je het resultaat '%s' wilt annuleren?
    (Voortgang: %s, Status: %s)

en: Are you sure you want to abort these %d tasks?
nl: Weet je zeker dat je deze %d taken wilt afbreken?

en: Abort task
nl: Annuleer taak

en: Show all tasks
nl: Alle taken weergeven

en: Show all tasks.
nl: Alle taken weergeven.

en: Resume work for this task.
nl: Hervat werk voor deze taak.

en: Suspend work for this task.
nl: Onderbreek werk voor deze taak.

en: Stop graphics
nl: Stop grafische weergave

en: Close application graphics window.
nl: Sluit grafisch venster van applicatie

en: Do you really want to cancel?
nl: Weet je zeker dat je wilt annuleren?

en: Select the appearance of the user interface.
nl: Selecteer de wijze van weergave.

en: Advanced View...	Ctrl+Shift+A
nl: Geavanceerde weergave...	Ctrl+Shift+A

en: Display the advanced graphical interface.
nl: Overschakelen naar de geavanceerde weergave.

en: Configure display options and proxy settings
nl: Configureer weergave opties en proxy instellingen

en: Display diagnostic messages.
nl: Diagnostische berichten van de cliënt weergeven.

en: Show information about BOINC and %s
nl: Bekijk informatie over BOINC en de %s

en: Default
nl: Standaardwaarde

en: Suspend Computing
nl: Berekeningen pauzeren

en: Resume Computing
nl: Berekeningen hervatten

en: Open a window to view notices from projects or BOINC
nl: Open een dialoog-venster om berichten van BOINC projecten te bekijken

en: Get help with %s
nl: Hulp krijgen bij %s

en: %s - Notices
nl: %s - Berichten

en: Using local preferences.
    Click "Use web prefs" to use web-based preferences from
nl: Gebruik lokale voorkeuren.
    Klik "Gebruik web voorkeur" voor gebruik van website voorkeuren van

en: Using web-based preferences from
nl: Website voorkeur gebruikt van

en: Set values and click Save to use local preferences instead.
nl: Zet waardes en klik Save om de lokale voorkeuren te gebruiken.

en: For additional settings, select Computing Preferences in the Advanced View.
nl: Voor aanvullende opties, klik op 'Verwerkings voorkeuren' in de geavanceerde weergave.

en: 'In use' means mouse/keyboard input in last
nl: 'In gebruik' betekent gebruik van toetsenbord/muis in de laatste

en: GB of disk space
nl: GB schijfruimte

en: %s - Computing Preferences
nl: %s - Berekeningsvoorkeuren

en: Discard all local preferences and use web-based preferences?
nl: Gooi lokale voorkeuren weg en gebruik website voorkeuren?

en: Add Project
nl: Project toevoegen

en: Synchronize
nl: Bijwerken

en: Work done for this project
nl: Voltooid werk bij dit project

en: Volunteer for any or all of 30+ projects in many areas of science
nl: Doe mee met één of meerdere verschillende wetenschappelijke projecten

en: Synchronize projects with account manager system
nl: Projecten bijwerken met behulp van de accountmanager

note: TODO: Might want better wording for Project Selection Combo Box tooltip
en: Select a project to access with the controls below
nl: Selecteer het gewenste project middels onderstaande bediening

en: Project Web Pages
nl: Project Websites

en: Project Commands
nl: Project specifieke instructies

en: Pop up a menu of web sites for project %s
nl: Toon pop-up menu met websites voor %s

en: Pop up a menu of commands to apply to project %s
nl: Toon toepassings instructies voor %s in een pop-up menu

en: Suspend this task.
nl: Werk onderbreken.

en: Abandon this task. You will get no credit for it.
nl: Deze taak afbreken. Er worden geen punten toegekend.

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %.1lf%%, Status: %s)
nl: Weet je zeker dat je de taak '%s' wilt annuleren?
    (Voortgang: %.1lf%%, Status: %s)

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
nl: Geen projecten aanwezig. Voeg  a.u.b. een project toe.

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Tasks:
nl: Taken:

note: TODO: Might want better wording for Task Selection Combo Box tooltip
en: Select a task to access
nl: Kies de te beheren taak

note: what project the task is from, e.g. "From: SETI@home"
en: From:
nl: Van:

en: This task's progress
nl: Voortgang van deze taak

en: Task Commands
nl: Taak specifieke instructies

en: Pop up a menu of commands to apply to this task
nl: Toon toepassingsinstructies voor deze taak in een pop-up menu

en: Application: %s
nl: Programma: %s

en: Application: Not available
nl: Programma: Niet beschikbaar

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Elapsed: %s
nl: Verstreken: %s

en: Remaining (estimated): %s
nl: Nog te gaan (geschat): %s

en: Retrieving current status.
nl: Status aan het opvragen.

en: Downloading work from the server.
nl: Werk wordt gedownload.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
nl: Werk gepauzeerd:  computer op accu.

en: Processing Suspended:  User Active.
nl: Werk gepauzeerd:  gebruiker actief.

en: Processing Suspended:  User paused processing.
nl: Werk gepauzeerd:  gepauzeerd door gebruiker.

en: Processing Suspended:  Time of Day.
nl: Werk gepauzeerd:  tijds-instellingen.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
nl: Werk gepauzeerd:  benchmark loopt.

en: Processing Suspended:  need disk space.
nl: Werk gepauzeerd: meer schijfruimte nodig

en: Processing Suspended.
nl: Werk gepauzeerd.

en: Waiting to contact project servers.
nl: Wacht op project server verbinding.

en: Retrieving current status
nl: Status aan het opvragen

en: No work available to process
nl: Geen werk aanwezig

en: Unable to connect to the core client
nl: Cliënt verbinding niet aanwezig

en: &Next >
nl: &Volgende >

en: < &Back
nl: < &Vorige

en: &Finish
nl: &Voltooien

en: Hide %s
nl: Verberg %s

en: Hide Others
nl: Verberg Andere

en: Show All
nl: Alles Weergeven

en: Quit %s
nl: %s Sluiten
