BOINC - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Branding array has too few entries: %s
pl: Tablica marek ma zbyt mało wejść: %s

en: Could not get user login name
pl: Nie udało się określić nazwy użytkownika

note: Remove everything we've installed "\pSorry, this version of GridRepublic requires system 10.6 or higher."
en: Sorry, this version of %s requires system %s or higher.
pl: Niestety, ta wersja %s wymaga systemu %s lub nowszego.

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
pl: Czy BOINC ma działać nawet kiedy żaden użytkownik nie jest zalogowany?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
pl: Użytkownicy, którzy mają uprawnienia administratora na tym komputerze będą automatycznie mogli uruchomić i kontrolować %s.
    
    Czy chcesz, żeby użytkownicy bez uprawnień administratora także mogli uruchamiać i kontrolować %s na tym Macu?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
pl: Czy chcesz ustawić %s jako wygaszacz ekranu dla wszystkich użytkowników %s na tym Macu?

en: BOINC can run project applications written for intel Macs if Rosetta 2 is installed.
    
    Do you want to install Rosetta 2 now?
pl: BOINC może uruchamiać aplikacje przygotowane dla intel Macs, jeśli zainstalowano Rosetta 2.
    
    Czy chcesz teraz zainstalować Rosetta 2?

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
pl: Błąd pozwolenia po ponownym uruchomieniu

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
pl: Usunięcie może potrwać kilka minut.
    Prosimy o cierpliwość.

en: Error saving user name
pl: Błąd zapisu nazwy użytkownika

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
pl: Czy na pewno chcesz całkowicie usunąć %s ze swojego komputera?
    
    Spowoduje to usunięcie plików wykonywalnych, ale nie naruszy plików danych %s.

en: Canceled: %s has not been touched.
pl: Anulowano: nie naruszono %s.

en: name  of user
pl: nazwa użytkownika

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
pl: Czy chcesz również usunąć VirtualBox ze swojego komputera?
    (VirtualBox został zainstalowany wraz z BOINC.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
pl: Usuwanie zakończone.
    
    Aby usunąć następujące pozostałe pliki użyj Wyszukiwania:
    katalog "%s"
    
    dla każdego użytkownika, plik
    "%s"

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Continue...
pl: Kontynuuj...
