BOINC - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Branding array has too few entries: %s
sk: Značkové pole má príliš málo záznamov: %s

en: Could not get user login name
sk: Nepodarilo sa získať prihlasovacie meno používateľa

note: Remove everything we've installed "\pSorry, this version of GridRepublic requires system 10.6 or higher."
en: Sorry, this version of %s requires system %s or higher.
sk: Ospravedlňujeme sa, táto verzia %s vyžaduje systém %s alebo vyšší.

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
sk: Má BOINC bežať aj keď nie je prihlásený žiadny používateľ?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
sk: Používatelia s administrátorskými oprávneniami môžu automaticky spúšťať a ovládať %s.
    
    Chcete povoliť spúšťanie a ovládanie %s aj ostatným používateľom tohoto Macu?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
sk: Chcete nastaviť %s ako šetrič obrazovky pre všetkých používateľov %s na tomto Macu?

en: BOINC can run project applications written for intel Macs if Rosetta 2 is installed.
    
    Do you want to install Rosetta 2 now?
sk: BOINC môže spúšťať aplikácie projektov napísané pre Mac s procesorom Intel, ak je nainštalovaná Rosetta 2.
    
    Chcete teraz nainštalovať Rosetta 2?

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
sk: Chyba oprávnení po reštarte

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
sk: Odstránenie môže trvať niekoľko minút.
    Čakajte, prosím.

en: Error saving user name
sk: Chyba pri ukladaní používateľského mena

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
sk: Skutočne chcete odstrániť %s z vášho počítača?
    
    Budú odstránené len spúšťacie súbory, dátové súbory %s ostanú nedotknuté.

en: Canceled: %s has not been touched.
sk: Zrušené: S %s nebol zmenený.

en: name  of user
sk: meno používateľa

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
sk: Chcete z vášho počítača odstrániť aj VirtualBox?
    (VirtualBox bol nainštalovaný spolu s BOINC.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
sk: Odstránenie bolo dokončené.
    
    Môžete odstrániť nasledovné pozostatky s použitím prehliadača:
    adresár "%s"
    
    pre každého užívateľa, súbor
    "%s.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Continue...
sk: Pokračovať...
