BOINC - en to sr@latin translation catalogue (19 entries)

en: Branding array has too few entries: %s
sr@latin: Brendirani niz ima premalo unosa: %s

en: Could not get user login name
sr@latin: Nismo uspeli da pronadjemo ovo korisničko ime

note: Remove everything we've installed "\pSorry, this version of GridRepublic requires system 10.6 or higher."
en: Sorry, this version of %s requires system %s or higher.
sr@latin: Žao nam je, ali ova verzija %s zahteva sistem %s ili skorije.

en: Yes
sr@latin: Da

en: No
sr@latin: Ne

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
sr@latin: Treba li pokrenuti BOINC čak i ako korisnik nije prethodno prijavljen?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
sr@latin: Korisnicima ovog računara koji imaju administratorska prava biće automatski dozvoljeno da pokreću i upravljaju %s.
    
    Da li želite da i korisnici bez administratorskih prava budu u mogućnosti da pokreću i kontrolišu %s na ovom Mac-u?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
sr@latin: Želite li da postavite %s kao skrinsejver za sve %s korisnike ovog Mac-a?

en: BOINC can run project applications written for intel Macs if Rosetta 2 is installed.
    
    Do you want to install Rosetta 2 now?
sr@latin: BOINC je u mogućnosti da pokrene projekte namenjene Mac računarima sa Intelovim procesorom ukoliko je instaliran Rosetta 2.
    
    Da li želite da instalirate Rosetta 2?

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
sr@latin: Greška sa dozvolom nakon ponovnog pokretanja

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
sr@latin: Uklanjanje može potrajati par minuta.
    Molimo za strpljenje.

en: Error saving user name
sr@latin: Greška prilikom memorisanja korisničkog imena

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
sr@latin: Da li ste sigurni da želite da uklonite %s sa vašeg računara?
    
    Ovo će ukloniti izvršne datoteke, ali neće izmeniti %s datoteke sa podacima.

en: Canceled: %s has not been touched.
sr@latin: Otkazano: %s nije izmenjen.

en: name  of user
sr@latin: ime korisnika

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
sr@latin: Da li takođe želite da uklonite VirtualBox sa svog računara ?
    (VirtualBox je instaliran istovremeno kad i BOINC.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
sr@latin: Uklanjanje je završeno.
    
    Možda ćete želeti da uklonite i preostale stavke koristeći Finder: 
    direktorijum "%s" 
    
    za svakog korisnika, datoteka
    "%s".

en: Cancel
sr@latin: Otkaži

en: Continue...
sr@latin: Nastavi...
