BOINC - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Branding array has too few entries: %s
tr: Markalama dizisinde çok az giriş var: %s

en: Could not get user login name
tr: Kullanıcı oturum açma adı alınamadı

note: Remove everything we've installed "\pSorry, this version of GridRepublic requires system 10.6 or higher."
en: Sorry, this version of %s requires system %s or higher.
tr: Üzgünüz, %s'in bu sürümü %s veya daha yüksek bir sistem gerektiriyor.

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
tr: BOINC hiçbir kullanıcı oturum açmamışken de çalışsın mı?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
tr: Bu bilgisayarı yönetmesine izin verilen kullanıcılar, otomatik olarak %s'i de çalıştırıp kontrol etme yetkisine sahip olur. 
    
    Bu Mac'de yönetici olmayan kullanıcıların da %s 'i çalıştırıp kontrol edebilmesine izin verilsin mi?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
tr: %s'i bu Mac üzerindeki tüm %s kullanıcıları için ekran koruyucu olarak ayarlamak istiyor musunuz?

en: BOINC can run project applications written for intel Macs if Rosetta 2 is installed.
    
    Do you want to install Rosetta 2 now?
tr: Rosetta 2 kuruluysa, BOINC  Intel Mac'ler için yazılmış proje uygulamalarını çalıştırabilir.
    
    Rosetta 2'yi şimdi yüklemek istiyor musunuz?

en: OK
tr: Tamam

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
tr: Yeniden çalıştırma sonrası izin hatası

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
tr: Kaldırma işlemi birkaç dakika sürebilir.
    Lütfen sabırlı olun.

en: Error saving user name
tr: Kullanıcı adı kaydedilirken hata oluştu

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
tr: %s'i bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak istiyor musunuz?
    
    Bu işlem çalıştırılabilir dosyaları kaldırır, fakat %s veri dosyalarına dokunmaz.

en: Canceled: %s has not been touched.
tr: İptal edildi: %s'e dokunulmadı.

en: name  of user
tr: kullanıcı ismi

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
tr: Ayrıca VirtualBox'ı da bilgisayarınızdan kaldırmak istiyor musunuz?
    (VirtualBox, BOINC'le birlikte kurulmuştu.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
tr: Kaldırma tamamlandı.
    
    Aşağıdaki kalan öğeleri Finder kullanarak kaldırmak isteyebilirsiniz: 
    "%s" klasörü
    
    her kullanıcı için, şu dosya
    "%s".

en: Cancel
tr: İptal

en: Continue...
tr: Devam et...
